Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ellaaee
21. čer 2010

Ahoj přeji všem krásný den. Taktéž se přidávám ke skupině Marcelka Štelcla, který nás jak tak počítam 4 otěhotněl v jednom týdnu i se zlomenou ručkou 🙂

escadka
21. čer 2010

A už vám holky roste bříško? A můžu se zeptat, takovou delikátnější intimčo otázečku, sexíčkujete 🙂? Já měla pořád strach, Machač i Štelcl říkal, že můžu, ale já pořád otálela a nakonec až můj gynekolog mi řekl, ať raději počkám až do 12 týdne, že by bylo škoda to nějak pokazit a navíc že už skončí utrouš, takže to bude lepší a že pak uvidím, no a tak by mě zajímalo, jestli to už pak jde 🙂. Přiznám se, že 3 měsíce jsou už i na mě dost 🙂

asmeena
21. čer 2010

ahoj holky, dnes jsem se rozhodla, že budu lenošit a nebudu nic dělat, když je tak hnusně
escad: co se týče sexíčku, tak já jsem nějak moc posera. A stejně na to nemám nějak chuť. Za celou dobu jsme sexovali jenom dvakrát a úplně mi to stačí, asi možná už jsem přesexovaná z toho snažení před otěhotněním - to bylo pořád plánované a pomalu přesné na minutu (protože co když zrovna teď jsou plodné dny, že?). Doufám, že mi to ale po porodu potom tak nezůstane a dostanu zase chuť. 😀

escadka
21. čer 2010

tak u mě to je teda naopak, manžovi to neschází a mě moc, my moc nesexíčkovali ani před, bo u nás to bylo zbytečné, přirozeně jsem otěhotnět nemohla a jak manža celých 11 let, co jsme spolu, chtěl a já ne, tak co jsem před 2 rokama vysadila antikoncepci (opravdu žádné vedlejší účinky, utlumená chuť a naprosto rozhozený organismus☹), tak jsme si to prohodili, já začala chtít a on ztratil zájem, tak se pořád nějak nemůžeme sejít, no ale to člověk nepřikáže, asi to musí přijít samo

ellaaee
21. čer 2010

tak to my sexikovali už 5 den po ET 🙂 Ted taky a relativně dost, ale s tím je konec, dnes poradna a nejak bolí podbříšek takže už jen občas radši. Jinak bříško mám tak jen trošku, jde to vidět z boku hlavně když jsem v kalhotkách jinak když mám rifle tak a nějaké tričko tak to moc poznat nejde.
Asmen kdy ty jdes na nejaký UTZ ohledně pohlaví aby se už prcek ukázal

chrobacek
21. čer 2010

ellaaee který den jsi začala testovat? koukám na tvoje testíky 🙂

ellaaee
21. čer 2010

chrobacek, začala jsem myslím 6tý den, ale to se tam ta čárka uplně slaboulinka objevila až po zaschutí testu

chrobacek
21. čer 2010

no já to právě vidím, že tam máš duchy dost dlouho takže jsi byla asi 10DPO?

pecicka
21. čer 2010

přeji všem krásný den🙂

chrobacek
21. čer 2010

Peci jak se těšíš na zítra?

pecicka
21. čer 2010

chrobáček-zatím dobře🙂, ale asi malinko nervozita příjde 😒

chrobacek
21. čer 2010

no jo ale ono bude všechno v pořádku není čeho se bát

pecicka
21. čer 2010

chrobáček-já vím, ale znáš to, vždycky tam ten maličký červík vrtá-potvora jedna 😀

pecicka
21. čer 2010

a jak se daří tobě?

chrobacek
21. čer 2010

no hlavně to bude nádhera jen se těš 🙂 já v pohodě nic mi není kromě nafouklého břícha jak vždy 😉 tak čekám a čekám 😀

pecicka
21. čer 2010

jo, to já se moc těším a kdy máš ty to svoje velké datum?

chrobacek
21. čer 2010

jako ofiko test? příští týden

pecicka
21. čer 2010

jo,jo?

chrobacek
21. čer 2010

28.6. 😀

pecicka
21. čer 2010

tak to budu moc držet palečky🙂

chrobacek
21. čer 2010

děkuju já na tebe budu myslet zítra hned napiš 🙂

asmeena
21. čer 2010

elle: já jdu zítra na UTZ, tak doufám, že ten náš prcek už konečně roztáhne nožičky a ukáže se nám. 😀

krystofka
21. čer 2010

ahoj holky, můžu se k vám přidat. Chodím k Dr Machačovi a 2. července si jedu pro léky a začínáme stimulovat. Bojím se už teď, hlavně nezdaru.Vím, že musím být v klidu a psychicky vyrovnaná, nějak mi to ale nejde. Jinak, snažíme se od prosince 2007 a mně bude v prosinci 36 let a manželovi za měsíc 34.Holky, napište, hlavně potřebuju podporu v tom, doufat, že se to povede hned na poprvé. 🙂

escadka
21. čer 2010

Krystofko, určitě se nestresuj a buď v pohodě a zkus už teď dopředu být nad věcí, jde to těžko, ale dá se to naučit😉, to, že jste v Reprofitu, je zárukou, že udělají maximum pro to, abys byla těhu a i kdyby to nevyšlo napoprvé (každý máme jiné komlikace a problémy, tak se dá těžko říct, kam spadáte vy), není proč házet flintu do žita, jednou se to určitě podaří a jste v těch nejlepších rukou, chce to trpělivost, vše se zdá hrozně dlouhé, ale když se pak na to podíváš nazpátek, zjistíš, že to uteklo strašně rychle a doma máš vytouženého drobečka 🙂

daisy14
21. čer 2010

Ahoj holky, to máme první letní den, co? spíš bych řekla první podzimní, brrr. Snad se to na víkend zlepší.
Díky za všechny gratulace, zatím se raduju jen potichu, kdoví co bude dál. Až po prvním UTZ se možná uklidním. 🙂

Peci, držím Ti palce na zítřejší UTZ, ať je všechno jak má!
Asmeen, ať se Ti na zítřejší UTZ mimčo konečně ukáže!

Vítám nově příchozí, Krystofku, hned Tě jdu napsat do postupky 🙂

pavca3388
21. čer 2010

Ahojky holky!!

Dnes jsem byla u obvodačky kvůli předoperačnímu a nechápala, proč na LPSK jdu...tak jsem jí pak vyvětlovala co je to drilling, IUI, IVF a proč beru metformin na PCOS, když je pro diabetiky.. Si myslela, že mám vystudovanou zdravku... Nemůžu uvěřit v dnešní době tomu, že se ještě s neplodným párem zřejmě nesetkala... a přitom má každý 5 pár problémy s otěhotněním... a Prej, že si myslí, že rok a půl snažení je krátká doba..tak jsem jí vyvedla z omylu.. No holky já bych to tam snad už aj za ní převzala.. Zítra nastupuju do nemocnice, tak držte palečky ať to zvládám dobře.. ´-)

daisy14
21. čer 2010

Pavco, tak to je teda zajímavá obvoďačka, no aspoň se něco nového přiučila 🙂 Tak se dobře vyspi na zítřek, ať to máš rychle za sebou!

pavca3388
21. čer 2010

Díky Daisy ale myslím, že strachem neusnu.. 😀 😀

daisy14
21. čer 2010

Navrhuji počítat ovečky, třeba to zabere, když to fungovalo i na Mr.Beana 😀

juvik
21. čer 2010

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit 😉
Pavco, takhle vždycky perlím u svého gnydaře....on je před důchodem a o umělku a těhle věcech taky nemá moc páru, tak si vždycky přijdu jak jeho "zkušenější" kolegyně 😀
Držím palce 😉
Asmee, snad se mimčo konečně předvede.....jsem moc zvědavá 🙂
Daisy, tfuj, tfuj.....držíííím 😉
A víc nevím.....takže přeju hezký večer 😵