Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
27. čer 2010

ahoj holky,
pavca 3388 je dobře že už to máš zasebou!a měla jsi v břichu po zákroku dren?takovou hadičku?já jak měla laparo při mimoděložním tak ji měla a bylo to děsně nepříjemné,při druhé laparo jsem ten dren už neměla!!!

Jitul neboj v Reprofitu jsou na žirafky zvyklí je to náhodou sranda!!!!
Jinak s těma embryjkama kdy je nejvěčí šance na uchycení je různé,je spousty holek co měli 5dení kultivaci a nezadařilo se mě dávali do bříška pokaždé tak 2-3dení bobky a zadařilo se!Jinak každý doktor má jiný názor někdo řekne že je jim líp na misce jinej řekne že je jim líp v bříšku,Machač říkal že v bříšku 😉 ale kultivaci dělají že třeba poznají víc kvalitní bobky je to různé!

pecicka
27. čer 2010

ahoj holky🙂

pavca3388
27. čer 2010

Holky drén jsem neměla...naštěstí! Měla jsem všechno v pořádku... akorát byly trošku zamrzlé vaječníky ale nemůžou potvrdit jestli se skutečně jedná o PCOS... Prej by se ovu mohla sama nastartovat.... já beru ještě ten metformin na PCOS tak doufám, že né zbytečně. No já teda zkusím k Turčanovi (obv.gyn.) Chtěla bych aj UTZ jestli se tam tento měsíc nějaký jajco vytvořilo.. jen nevím jestli mě neodkážou na Reprofit... pač mě tam poslal do péče a o laparo asi nic vědět nebude..pokud mu nedala vědět nemocnice a třeba budu chodit na kontroly tam... no zkusím mu zvolat a uvidím...co a jak... Jak je to přes tolik doktorů, tak mám v tom guláš... :(( Jo holky a za jak dlouhou dobu jste byly po laparo na velké?? Já nebyla od pondělí... a to jsem klistýr neměla.... Jsem psala spolubydlící z nemocnice co tam ještě leží at se mi zeptá a prej se začli smát a ať si dám kompot...:D

jej
27. čer 2010

jejda, já jsem blbá. To nebylo určené Kryštofce (to vyřešení problému), nýbrž Kvakušce... (holky, začínáte na "K" a já už to nezvládám 🙂 , těhu demence?)

ferdice
28. čer 2010

Sukub ten dren po mimodeloznim si taky pamatuji, to byl hnus. hlavne to vytahovani. mozna ze pri tech diagnostickych LPS to ani neni treba.
Jitul taky jsem mela se zirafou a ze to teda byla velka zirafa. tak at ti prinese stesticko. S kultivaci a ICSI ti urcite v Reprofitu poradi, a dobre.
Pavco tak preji nastartovani Ovu na plne obratky 🙂 s tou velkou uz si to nepamatuji, ale myslim, ze teda asi driv nez za tyden. dulezite tusim je at nejsi zaplynena, co si tak pamatuji. dej si nejaky dobry kompot 🙂 ale ne boruvkovy ten tusim zastavuje stolici 😀

jitulik24
28. čer 2010

Ahoj všem 🙂 !!!
Tak to jsem ráda, že moje pyžamo nevzbudí rozruch 😀
Zítra mě čeká KO v OL, bude tam ta doktorka, tak jsem na ni zvědavá, ještě jsem u ní nebyla, tak snad bude mít tak pozitivní zprávy jako má vždycky Machač 😵 . Už zase začínám nervovat, aby ti folíci rostli, ale snad to bude dobré, když mě tak bolí vaječníky. Dnes jsem si konečně píchla Fostimon bez obtíží, pak ještě Pregnyl a mám od toho klid 🙂 .

pecicka
28. čer 2010

jituli-neboj, všechno bude oki🙂a paní doktorka je super, taky jsem u ní byla před opu, je usměvavá a plná optimismu jako Macháč jo a mimo jiné mě to dělali všechno doktorky i v Brně a jsem těhotná🙂 tak hlavu vzhůru

ferdice
28. čer 2010

Jitulik jak pise Peci ta lekarka je moc prijemna a jeste k tomu vsechno hezky povyklada a vysvetli. Bude to OK a folici budou.
Zdravim Peci 🙂

jitulik24
28. čer 2010

Peci, Ferdi, díky za povzbuzení, jak se vám daří? Už bych nejraději měla po ET. Pořád si říkám, že když se podařila dvakrát IUI, tak minimálka by měla dopadnout dobře. To si ale můžu jen malovat.

ferdice
28. čer 2010

Jitulik, drzim ti palce, myslim ze tva uvaha je urcite spravna 😀 a zdas se mi na dalku krasne nabita pozitivni energii, i kdyz pises ze nervujes. posli mi pak taky trosku toho pozitivniho 🙂 sbirat fostimon po stole to musela byt docela prca, si dovedu predstavit. a taky jsem si vrazila injekci napr bez toho ze bych si na peru nastavila mnozstvi ,tak jsem ji musela vytahnout a druhy pokus.
ja se mam porad nemocne, jsem uz 2. tyden nachcipana a to bych potrebovala vyzdravet a co nejdriv dostat tetku, at mohu pro zmrzliky a at si to hlavne mohu v cervenci nejak zorganizovat.

sukubka
28. čer 2010

jituli také držím pěstičky 😉
ta dokotrka je také moc fajn při poslední miminálce jsem byla 3x u ní a je opravdu hodná a vše mi důkladně vysvětlila!V Reprofitu jsou prostě všeci hodní 😀

pavca3388
28. čer 2010

@jitulik24 myslíš Soušková?? Je strašně moc moc hodná... mě na přivítaní podala aj ruku... a představila se mi...fakt děsně hodná doktorka... jsem zvědavá co na ní budeš říkat ty... Zítra mám jít teda k obv. gyn vytáhnout ty stehy, tak zvažuji, že bych se stavila taky ještě v reprofitu s těma výsledkama a objednala se na další postup... ´-))

jitulik24
29. čer 2010

Přeji všem krásný slunečný den 🙂
Ferdi, díky za držení palců 🙂 . Já opravdu nemám pocit, že bych měla být optimistická ☹ . Přeji ti brzké uzdravení a ať si můžeš co nejdřív dojet pro zmrzlíky 😀 .
Sukub děkuji i tobě 🙂 . Asi se paní doktorka nakazila od Machače, ale to je dobře, protože doktora pesimistu bych nechtěla 😉 .
Pavčo, já nevím jak se jmenuje, nikdy jsem u ní nebyla. Jen Maruška mi říkala když jsem se u ní objednávala, že tu bude paní doktorka. Třeba se tam potkáme 😉 , já tam mám být na 11:30.

HOLKY UŽ MÁM ZASE NERVY NA POCHODU. HNED JAK PŘIJEDU, TAK SE VÁM OZVU A SNAD S POZITIVNÍMI ZPRÁVAMI.
🙂

pecicka
29. čer 2010

všem kočenkám přeji krásné ranko🙂
jituli tobě hodně štěstí🙂myslím na tebe a držím palečky🙂

rencav
29. čer 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6. !
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET) KO začátkem července
KRYSTOFKA – od 2. července stimulace

STIMULANTKY:
JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, stimulace na minimálku clostíkem a fostimonem, KO 29.6, OPU 1.7-2.7

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 32tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 22tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ - těhule 16tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA - těhule 15tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 14 tt po minimálce
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 14tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 13tt
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka - 11tt
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ jedno mimi -7tt
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
29. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6. !
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET) KO začátkem července
KRYSTOFKA – od 2. července stimulace

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 32tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 22tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ - těhule 16tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA - těhule 15tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 14 tt po minimálce
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 14tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 13tt
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka - 11tt
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ jedno mimi -7tt
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

pecicka
29. čer 2010

jitulik24 – SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6. !
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET) KO začátkem července
KRYSTOFKA – od 2. července stimulace

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 32tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 22tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ - těhule 16tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA - těhule 15tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 14 tt po minimálce
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 14tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 13tt
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka - 11tt
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ jedno mimi, nyní 8tt
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
Dnes ve 13:46 • snaží se • Odpověz

jitulik24
29. čer 2010

Ahoj holky, tak kontrola dopadla špatně 😢 .
Folíci se rozhodli, že porostou hodně pomalu, takže výsledek je následující: levý vaječník 1x14mm a 2x 11mm, pravý vaječník 1x 12mm a 2x 10mm. Dostala jsem ještě na dnešek a zítřek Gonal a ve ČT ve 22 hod Pregnyl. V SO OPU. Jestliže jste měli pocit, že jsem pozitivní, tak nejsem, jsem zralá na hození mašle ☹ 😢 . Jen co jsme sedli do auta, tak jsem začala bulet, proč já musím mít takovou smůlu, co jsem komu udělala??? Nejraději bych se na všechno vysr... asi budeme bezdětní 😢 😢 😢 😢

pecicka
29. čer 2010

jituli-to bude všechno dobrý, nikdy to není tak horké, jak to vypadá, musíš věřit, to je hodně důležité.....držím moc palečky a neboj, nějací bojovníčci se tam najdou....

kvakuska
29. čer 2010

@jitulik24 jituli co blbneš, jsou tam a rostou, sice pomalu, ale rostou, tak proč si chceš házet mašli? ... to se stalo i tady spoustě hoelk, že jim folíci nerostli tak jak se čekalo ... no tak se prostě odeberou o den dva později, hlavně že v nich budou zralá vajíčka, že se krásně oplodní a že z nich budou pěkná embryjka ... udělej si něčím radost a hoď se do klidu, jinak se těm embryjkům k nervózní mamině nebude vůbec chtít 😉

jitulik24
29. čer 2010

Holky, když já se bojím aby vůbec nějaký dozrál ☹

pecicka
29. čer 2010

jituli-dozrají, tak jak píše kvakuška, jen si dají o pár dní na čas, důležité je, aby tam byla vajíčka....tak bud hezky v klidu a mysli pozitivně 🙂

jitulik24
29. čer 2010

Jakmile si píchnu pregnyl, tak už přestanou zrát ne? To nemůžou do čtvrtku stihnut ☹

andinka22
29. čer 2010

Jituli co blbneš, přesně jak píše Kvakuška, tohle se stalo tady spoustě z nás.
Mě jednou folíky také rostli hodně pomalu a zase jindy jsem šla na KO 9 den cyklu a mudr. mi oznámil, že už je folík prasklý a že už mám po ovulaci. Takže doufám, že tě to trošku uklidní, on každý cyklus je jiný a ty na Clostík reaguješ krásně, folíci dorostou neboj a když je odeberou o den, dva později, tak aspoň bude jistota, že budou zralá vajuška. Já byla minule na OPU už 12DC a tři vajuška byla nezralá. Takže ty budeš mít krásnou úrodu, krásná embryjka, myslím, že není důvod, aby ses takhle nervovala, to by se pak mimískům určitě nelíbilo.
Udělej si něčím radost a držím pěstičky na sobotu.
Všem ostatním krásný den.

andinka22
29. čer 2010

Jituli fakt jak píšou holky, musíš věřit.
Takže já při poslední minimálce měla na UTZ jen dva folikuly, jeden vaječník nereagoval, ještě jsem dva dny dopíchavala Menogon a nakonce ze mě dostali 6 vajíček. Takže to jsem teprve koukala, kde se tam vzali, takže neboj učitě dorostou a máš krásný počet. Do čtvrtku je ještě dost času.

jitulik24
29. čer 2010

Holky díky za povzbuzení, jsem z toho hodně špatná ☹ . Škoda, že tam dnes nebyl Machač, tak na mě působí daleko líp než ta doktorka. Doktorka říkala, že by měl mít o víkendu Machač službu, tak by to bylo fajn 🙂 . Manžel mi taky říkal, že určitě dorostou a bude jich jak máku, ale znám manžela, chce mě jen uklidnit.
Holky, ten gonal na mě působí nějak divně, mám bušení srdce a návaly horka 😠

krystofka
29. čer 2010

Jitulko, nevěš hlavu, je to těžké, já vím. Mě to všechno čeká, na Clostik jsem taky reagovala krásně, teď ,ám ale strach, že třeba se to nepodaří. Neboj se, třeba budeme mít mimi skoro zároveň. Určitě bude všechno v pohodě. 🙂

ferdice
29. čer 2010

jitule kliiiiidddd hod se zase do pohody, 5 foliku, vzdyt to je hezke, urcite postupne dozrajou, do soboty jeste casu. ja jsem u clostiku mela vzdycky jen jeden max 2 foliky. drzim palce at rostou at rostou jako houby po desti

jitulik24
29. čer 2010

Ferdi 6 folíků 😀 . Já měla po clostíku maximálně 3 folíky, to asi bude tím fostimonem 🙂 Díky za držení palců 😉
Krystofko díky za povzbuzení, také ti držím palce 😉

ferdice
29. čer 2010

vidis Jitulik ani do 6 uz neumim napocitat. ktery jses dneska den cyklu? kdyz jsem byla na kontrole pred opu, tak jsem mela ty foliky taky nejak 14 a 12 mm a Machac byl spokojeny, ze dozrajou. schvalne jsem to hledala a na kontrole jsem byla v utery a odber jsem mela az v nedeli. sice to nebyla minimalka, ale to zas takovy rozdil nebude.
hele znam holcinu (mmch ma dvojcatka od Machace), ktera razila heslo: Dokud dycham, doufam.