Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
8. bře 2010

a teď jdu trocha uklidit do kuchyně a zadělat na guláš.......to bude s jídlem aspoň vystaráno tak na 3 dny...ještě jsou nějaké další zbytky z min.týdne....tak bude aspoň leháro.......a nebo tu bude mít chlap pěknou zásobu 😅 - to by se mi líbilo víc 😀 😅

zuzka72
8. bře 2010

Teddy-už sem nedávej žádny recepty. 😀 😝 Já musela večer ještě péct jeden orgasmus a je zase sežranej 😀 , zůstal mi tady 1kousek na talířku, tak jsem ho slupla. 😀 Recept jsem si napsala do bloku s těmi nejlepšími recepty. 🙂 Ale jestli si ti mí chlapečci myslí, že to budu péci 2x denně, tak to se pletou. 😀 Kurňa, přeteklo mi mlíko, musím pro další nádobu, teče mi to všude-nechcete někdo mlíko??? 😀

certina
8. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sukubka
8. bře 2010

pěkné ráno raní ptáčata 😀

teda zuzi ty jsi opravdu éro ty nemáš vážně chybu se po ránu zase chlámu 😀

britka
8. bře 2010

Zuzka je prostě nezmar asi si ji vezmu ke mě domů 😀 😀 Moni nebo ty?

britka
8. bře 2010

Já se tady směju od včerejška a i v posteli večer jak jsem šla spát jak si vzpomenu na ten kroj a manžílka.

juvik
8. bře 2010

Ahojky po víkendu

vy drbny jedny 😀 jeden den tu člověk není a tolik dočítání 😕

Zuzko, perpetum mobile 😀 ...jinak se to nazvat nedá 😀 Taky mě napadlo, jestli by tě Teddy nebrala na výpomoc...za tu stravu 😀

Certi je pořád 2 v 1...se mimískovi do té Sibiře nechce, se nediv 🙂 ...dneska tu bylo -12 st. 😖

Sukub a co ty? Jak se cítíš? Už tě svrbí ruka na testování? 😀

teddyna
8. bře 2010

pche,Zuzi - co to máš za dojič?ten můj dojič dojí tak nějak kultivovaně a nikdy mi to nepřeteklo-mám dvoufázovou savku od Medely - paráááda.no ovšem,pokud to máš profi motor z kravína,tož se ti nedivím,že ti mlíko prchá z bandasky 😀 . no jo a recepty vám teda už nedám a máte to! nicméně.....mám opět jednu výýýbornoubuchtu "americká buchta" - no,jmenuje se to trochu fádně oproti orgasmu,co?ale amerika je holt amerika

sukubka
8. bře 2010

juvi jasně že svrbí ale 5den po ET vím že bych tam nic nenakoukala 😀 no jinak se cítím netěhotně.jen mě bolí děsně prsa -bradavky ale to mi dělalo při každém ivf a těhule jsem nebyla takže nic co se mi děje nedávám za vinu těhu 😉

a co peci?myslím na ni

juvik
8. bře 2010

Sukub, jasně, já dělala srandu 😀 Raději počkat, než pak být zklamaná a hledat duchy 😉
Prsa mě taky vždycky hrozně bolely a nic...akorát loni, když jsem otěhotněla po 4.ivf, tak mě právě nebolely skoro vůbec...ale z toho se nedá nic vyvozovat, protože tělo umí pěkně klamat 🙄

sukubka
8. bře 2010

jinak ještě by předemnou měla testovat daisy!!!!

juvik
8. bře 2010

No vlastně...se tu přes víkend neukázala, že?

sukubka
8. bře 2010

no a já na ni pořád myslím.doufám že nám dá brzy vědět!!! 😉

sukubka
8. bře 2010

jinak spíš mě svrbí ruka na telefonování do reprofitu jestli mám mražáčky sem úplně napnutá 😀

juvik
8. bře 2010

A tys tam od ET vůbec nevolala? Takže nevíš, jak se dál vyvíjely?

zuzka72
8. bře 2010

To by teddy sakra ušetřila, já nejím, ale za to piju, stačí mi voda, ale tak aspoň 6litrů denně a vychlazené-hlavně né Brita 😠 , jen z vodovodu. 😀
Teddy, mě má dnes dojít Medela swing, tak dojím ručmo 😀 do skleničky, proto to přeteklo. 😀
A americkou buchtu mám taky, ale třeba máš zase lepší, a taky dohazuj recepty na nějaky MASO. 😀

sukubka
8. bře 2010

juvi no nevolala řekli mi že mi pošlou email jestli jsou mražáčci atd!
asi tam ale dnes po 1šh zavolám jsem úplně napnutá 😉

juvik
8. bře 2010

Zuzi, ty brďo 6 litrů vody 😕 ....já jsem ráda, když do sebe narvu 2 a jsem KO 😀 No ale to by Teddy fakt ušetřila 🙂
Jo a recepty na maso jsou vítány 😀 ...my můžem všechno 😉

juvik
8. bře 2010

Já bych taky volala...nevydržela bych to 😉

Jdu něco dělat, pak nakouknu 🙂

sukubka
8. bře 2010

já po 13h zavolám a dám vědět ju 😉 no snad nám bojovníky zamrazili.

rencav
8. bře 2010

Zuzi, a copak to máš za mlíko ? Martina by zajímalo jestlibio nebo plnotučné ?

zuzka72
8. bře 2010

Rencav se smetanou 😀 Na bio nehraju a nesnáším tenhhle moderní výdobytek. 😎

asmeena
8. bře 2010

Já to opravdu nechápu, zuzka má doma 5 chlapů, sotva se vrátila z porodnice, tak lítá po plesech, kojí jak z běsílá, vaří, peče, stihne na koníka a ještě vypije 6 litrů vody - kdy si stihneš odskočit na záchod? Vlastně ty to asi všechno vypotíš v tom tvém fofru. Nebo tvůj den má víc než 24 hodin? 😀 😀 Zuzi ty jsi úplně šílená, taky bych chtěla tak fungovat, ale to se asi nikdy nenaučím, protože co vylezu z postele, tak se zase válím na gauči a to ještě nemám ani jedno dítko. Ach jo.

sukub: klidně si dnes zavolej jak jsou na tom tvá embryjka, už by měla být určitě zamražená.

sukubka
8. bře 2010

holky já tam po té 1šh teda zavolám.
tedka musím letět k bráchovi hlídat šletýho špunta tak budu mít veselé odpoledne 😀

teddyna
8. bře 2010

zuzi,medelu swing mám taky-je oužasnáááááááá!dobře sis vybrala!! a kus flákoty sem recept taky dám-neboooj 😝 . a já teda vyrábím Vojtíkovi bio se smetanou -proto tak kluk roste 😀 .a neboj,v těch 6 l vody nejseš sama-taky jedu na vodu-ale u nás z aquamatu přírodní pramenitou.sice nedám 6,ale na 4 jsem určitě.
tak jsem dojela z prochajdy,nafik odpadl,Vojtík je u zdroje a padám na hubu hlady.a to ještě chci dneska zajet na pojištovnu,do lékárny,dodrogerky,do tescomy....kurnik,mít den ta 48hod.ale co,zvládááámmmm jak se dá.
asmen:zatím ležet můžeš,jak bude mímo,už si nelehneš.ikdyž-já měla v těhu děsnýho elánu...no a jak to dopadlo 😨

asmeena
8. bře 2010

holky když tolik vypijete a jdete ven z kočárkem, to nepotřebujete nikde čůrat, to já bych už kvůli psychice nedala tolik vypít. Jsem v tom šílená, jak vím, že mám někam jít, tak moc nepiju. Vím, že to není dobře, ale hold to mám v palici.

pecicka
8. bře 2010

ahoj holky, zdravím vás všechny, tak jsem zase nevydržela a udělala si před chvilkou test a zase nic, jsem zklamaná a asi blbá, že jsem ještě nepočkala, myslíte, že ještě mužu být těhotná? ☹

asmeena
8. bře 2010

peci: to mě mrzí, ale třeba je na tebe opravdu ještě brzy. A kterýma testama testuješ? Mamatestem?

pecicka
8. bře 2010

jo,jo, mamatest, nevím, jestli je to ještě brzy, podle doktora mám tesovat až v pátek.......

asmeena
8. bře 2010

tak zkus vydržet ještě do pátku, to se může ještě klidně změnit.