Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

ferdice
14. bře 2010

certi tak ted uz se urcite chystate do nemocnice, tak at te mimis dlouho netrapi a za chvilku at je venku. ditko stesteny 🙂

asmeena
14. bře 2010

můžeš hned ráno, ne? Určitě poznáš kdy dorazila MS už na tvrdo. 😉

stephanie
14. bře 2010

ok, uvidím, jak bude pokračovat...a myslíš, že mám machačovi napsat? nic tehda neříkal, jen že se mám pak objednat na sono 14 den od menzes

asmeena
14. bře 2010

no a jste domluveni, že jdeš hned na KET? Já mu hned jak jsem zjistila, že se nezadařilo, napsala email, jestli můžeme hned na KET a on mi napsal, že ano, ale musím začít brát estrimax. Raději mu napiš.

stephanie
14. bře 2010

jo asmeen, my jsme domluveni, jak jsem u něho byla naposledy, tak jsme se domlouvali, že příští cyklus na to vlítnem... 😉 ...je to teď můj druhý cyklus od revize...

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

sukub já být tebou,tak testnu tím Reprofiťáckým testem a pokud tam něco bude,tak jsi 100%těhotná 😀 😀

asmeena
14. bře 2010

sukub: mi psala sms, že testovala, ale prý je duch menší než byl v pátek. No tak uvidíme co se z toho vyklube.

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

Asmeen já myslím,že mimísek 😀 😀 😀

stephanie
14. bře 2010

asmeen nestraš...no nejlepší by bylo, kdyby mohla hodit fotku do albíčka, my bysme ji hned řekly...no budem držet palečky

micinka22
14. bře 2010

Certi uff uff.(( no tělo se chystá..holt to vyžíráš hned od začátku..mě vyvolávali..bolesti furt ale na prd a vubec sem se neotevrela...doufám že se otevres a bude vse ok...

kvakuska
14. bře 2010

asmeen myslím že takhle v začátcích hodně zálěží na koncentraci moči, tak ať zatím neztrácí naději ... zítřejší test z krve jí dá jasnou odpověď, teda to zase budou nervy, dnes se rodí (teda doufám), zítra se bude krvetestovat, pak má člověk něco kloudnýho udělat, když pořád drží palce zatnuté v pěsti 😝

teddyna
14. bře 2010

holky,tak číhám číhám. tentokrát tam už zůstane 100%.
asmen:čerti to má do porodky zhruba 30km- nic moc. ale už určitě vyrazili.
taky tady bečím za ni - měla jsem to zcela stejně - hned od začátku bolesti co 4 min a jak to pak šlo rychle. bohužel jsem neměla to štěstí na epidurál ani na úlevové polohy - to ona mít bude,tak to určitě zvládne a vsaďte boty,že za chvíli bude malý čertinátko na světě.
jo a kdo se přidá k hromadnýmu žehlení?jdu na tooooo.... a nebojte,číhám číhám

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

no já jsem žehlila včera,ale už zase jsem prala,tak se přidávám a vyžehlím si alespoň věci do práce 🙂

zuzka72
14. bře 2010

Teddy-já dožehlila. A teď frčíme ven-konečně, byly formule, tak jsme čučeli na autííííííííí. 😀

martin72
14. bře 2010

Ahoj holky.
Tak nějak vás v průběhu dočítám,když je čas a nejsem v práci.Gratuluji všem těhotným 🙂 a zároveň doufám,že se nám to taky konečně povede.V polovině dubna by mělo být po všem a pak jen čekat,zda se povedlo.Asmen,četl jsem,že jste měnili osazenstvo v akváriu.To my taky,jen o trochu větším- 150 l.
Takže,ať se vám vše daří a vede 🙂

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

dožehleno 😀 zbytek je ještě mokrý,takže mě to za pár dní čeká nanovo 😒 ☹

sukubka
14. bře 2010

ahoj holky,tak sem dneska testla a nic duchařina pořád a podle manži je duch mnohem slabší,myslím si to i já.hodila bych vám sem foto ale nám nejde notbuk a nechci ty testy stahovat u tchýně do počítače!neumím to pak smazat.No volala jsem známé dělá na gyndě a ta si myslí že prý se embrio uhnízdilo ale nevyvýjí.to si myslím i já.no jen mám strach abych nemusela na hysteroskopii a další 3měsíce bych čekala na další minimálku.je to na prd!v úterý jdu na gyndu,ale už tomu nevěřím,jen budu doufat aby mě doktor neposlal do špitálu

pecicka
14. bře 2010

sukubko-tak to moc držím palečky, at to dobře dopadne a neboj, jednou to musí přijít, já taky věřím, i když to ještě pořád bolí, ale dva nezdary už stačili, věřím, že do třetice to vyjde 🙂

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

sukubko nezoufej,určitě to bude ok a jaký jsi si dělala testík?

sukubka
14. bře 2010

test jsem měla mamatest od 25iui

pecicka
14. bře 2010

holky a jeký je nejlepší test?

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

tak zkus ten reprofiťácký,ale neboj zítra jdeš určitě na krev a uvidíš,že hcg stouplo 😉

sukubka
14. bře 2010

berus nejdu na krev nemám na to nervy,jdu až v úterý na tu gyndu.když mi test ukáže ducha že musím mít i hodně představy tak mi je jasný že hcg nemůže být 20

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

ale sukub,vždyť na těch fotkách není duch,všechny jsme to viděli.Hlavně buď v klidu,já vím mně se to řekne

kvakuska
14. bře 2010

sukub ale krev by byla lepší, protože na UZ tvůj doktor může vidět tak maximálně zvětšenou sliznici, nic víc, nečekej že ti bude moci na 100% potvrdit nebo vyvrátit těhotenství, navíc ne každý dr. má tak kvalitní ultrazvuk jako Machač ... a s tím HCG, včera jsem ti to tu počítala, nemůže být 20, protože na to je prostě ještě brzy, takhle v počátku je důležité že stoupá, a pokud zítra na krev nepůjdeš, tak se můžeš jen dohadovat jak na tom s HCG vlastně jsi ... a poslední věc: pokud se embryjko chytlo a dál se třeba nevyvíjí, tak se rozhodně nenech poslat do nemocnice, protože: 1/ tvůj doktor tam ani žádné mimi zatím nemůže vidět, čili by to byly jen dohady 2/ oplodňoval tě Machač, tak všechno řeš s ním 3/ tělo si s takhle časným zamlklým těhu umí poradit samo, není třeba žádná kyretáž!, (tu jsi asi měla na mysli, ne hysteroskopii), prostě odmenstruuješ a hotovo ... bohužel já s těmahle věcma mám bohaté zkušenosti, zamlklých těhu jsem si užila několik 😖 ... hlavně neplaš, tím si nepomůžeš 😉

b.e.r.u.s.k.a
14. bře 2010

sukub kvakuska má pravdu,hlavně vše řeš s Machačem

katapola
14. bře 2010

Teda, tady to je teď úplný nervák. Jednak s Certinou, jednak s testováním Sukubky. Sukubko, já ti neporadím, nikdy jsem na testu žádného ducha neviděla, protože jsem se nikdy k testování ani nedostala, protože menses přišlo brzo, takže z mého pohledu máš stále naději. Nevím, který den dnes jsi, ale duch je víc než sněhobílo. A pokud jsi z toho hodně na nervy, tak bych zašla na krev a výsledek probrala s Machačem.
Jinak já včera večer píchla pregnyl, tentokrát se necítím ani nafoukle, ani mě nebolí břicho, což je asi logické, když při minimálce těch folíků není tolik jako při klasickém ivf. Abych pravdu řekla, ani na to zatím moc nemyslím, dneska jsem se dověděla, že mám nemocné rodiče, i když zatím nevím co přesně, po telefonu mi to mamka nechtěla říct. Myslím, že by rodičům docela bodlo, kdybychom jim mohli konečně oznámit radostnou zprávu o mimi.

janel
14. bře 2010

Sukub: kurnik fix ty negativistko jedna !!!!!?????!!!!! jakykoliv duch se v teto chvili pocita a nespekuluj predem, tobe by fakt nemel nikdo test prodat, jestli, tak tvemu manzovi v oficialni den testeni 🙂, preju at to vyjde, ju? 😉

ferdice
14. bře 2010

Sukub souhlasim s Kvakuskou, jeji vypocty zni logicky, nemuzes mit hned dalnici. Rozhodne zajdi zitra na krev na UTZ by nebylo nic videt, max narostla sliznice by ti rekli. A souhlasim i s tou posledni veci od Kvakus, v teto oblasti jsem bohuzel taky dosti zkusena. Ale fakt nechci ti delat zbytecne iluze, ale tvi dusi byli dosti pekni. Skoda ze uz zadne sve testy z minulych nezdaru nemam, bych ti ukazala jak vypada duch.
Certice myslime na tebe a na mimise. Snad uz jsi tam zustala 🙂

kvakuska
14. bře 2010

ferdi já bych své duchy musela fotit přes lupu, a stejně si nejsem jistá, že by jste je na tom testu viděly 😀