Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

andinka22
17. bře 2010

Juvi to máš pravdu, já u něj byla v listopadu na UTZ a ETa kašlal jak tuberák.

Sukub kdy začínáš?

pecicka
17. bře 2010

sukub a nakolik jdeš?

sukubka
17. bře 2010

jinak manža dotáhl od kohosi notas,jen na něm není internet ale tchán dělá u O2 tak by měl večer dojít k nám a nějak nám to načerno na pár dní zapojit,asi vidí jak sem zdrcená z neúspěchu a do toho ten blbej notbuk kterej pojede až nejdřív příští pátek,pokud teda vůbec půjde spravit.pořád jen do něčeho cpem prachy!!!by nám mohli dát taky v reprofitu za ty neúspěchy slevu 😒

sukubka
17. bře 2010

holky já nevím jak mám počítat ten 1den cyklu včera mrcha skoro vůbec odpoledne nebyla,ale večer se úplně rozjela.ale asmenka psala zase že se počítá až krvácení 6hodin a to já začala krvácet tak ve 22h tak nevím se bojím abych pak třeba měla nějaké vajíčka kdybych to blbě spočítala.a machačovi teda psát už nebudu si řekne že sem magor

sukubka
17. bře 2010

peci nevím,musím se zítra obědnat.ale jdu až příští týden ty taky?

andinka22
17. bře 2010

Sukub no nějaká sleva by byla fajn, že?
No i když já když si vzpomenu, kolik jsme zaplatili za IVF v Repromedě a to bylo na pojišťovnu, tak je mi ještě teď zle, jelikož jsme to rok spláceli kámošce.

andinka22
17. bře 2010

Sukubko já takhle kvůli MS psal mudr.M., MS začala okolo 17hod., tak mi psal, že mám počítat jako 1DC. Pokud jsi ji měla až okolo 22hod., tak jako DC počítej až dnešek. Asmenka ti to řekla dobře.

sukubka
17. bře 2010

my ve Fertimedu dali skoro všechny peníze co sme měli jako svatební dary ze svatby.
peci mě hrabe,tento týden by tam ani nikdo nebyl 😀

sukubka
17. bře 2010

andi ale kolem 17h sem už měla krev ale jen na wc na papíru.

andinka22
17. bře 2010

Sukubko, tak to je taky síla. My už dva roky kupujeme kuchyňskou linku a letos ji konečně koupíme, ale na splátky. Jelikož pořád jen makáme na pokusy, no známe to tady všechny.

andinka22
17. bře 2010

Sukubko, mě přišla MS okolo 17hod., ale rozjela se mě taky až večer, šla jsem tenkrát na noční, tak jsem mudrovi psala, abych věděla. No a v kolik ti MS dorazila, jestli ráno nebo dopoledne, tak to by byl 1DC.

pecicka
17. bře 2010

sukubko-já jsem na příští pátek, on tam teď není víš 😀 dělám si srandu

sukubka
17. bře 2010

včera sem měla kolem 17h krev jen na tom papíru pak se večer rozjela nevím přesně vkolik no po ordinaci.kurnik nevím kdy mám začít brát ten clostík jestli zítra nebo v pátek.pořád něco.

andi ani nemluv my taky budujem barák,spodek naštěstí už máme a vrch tak nespěchá.ale už by sme za ty peníze měli i ten vrch vybavenej.

sukubka
17. bře 2010

pecišku 😀

andinka22
17. bře 2010

Sukubko já myslím, že jesli ho začneš brát zítra nebo pozítří, takže to zase nějakej zásadní vliv mít nebude. 🙂

sukubka
17. bře 2010

andi bude,když začnu zítr tak kontrola ve čtvrtek,to tam Machač není,když začnu o den později kontrola v pátek a to tam je 😀 já totiž musím mít kontrolu už 8den protože už 8den pícham bravelle 😉 začnu teda v pátek.

stephanie
17. bře 2010

sukub, já jdu taky v pátek, peci taky? ferdi jde taky....tak třeba se tam potkáme 😀 😉

sukubka
17. bře 2010

holky já sem ted úplně mimo normálně mám okno jak cosi.ta kontrola když mám napano 8den přijít na kontrolu tak 8den cyklu,nebo 8den po clostíku?pokud cyklu tak tu píšu úplný kraviny.normálně jak nejsem doma a nemám před sebou ten papír z reprofitu sm úplnej magor

pecicka
17. bře 2010

stephanie jo já jdu v pátek na 12.30hod a ty?

pecicka
17. bře 2010

den cyklu

pecicka
17. bře 2010

8den cyklu 🙂

sukubka
17. bře 2010

tak mám kontrolu tím pádem bud v úterý nebo ve středu,podle toho jak se rozhodnu kolikátý den cyklu sem 😀 no mě fakt hrabe já tady pořád čumím do kalendáře a počítám 8den od clostíku,sm fakt už mimo

pecicka
17. bře 2010

no glostík se přece začíná brát 3-7den mences, nebo to máš jinak?

sukubka
17. bře 2010

peci nemám to jinak jen to mám jinak v hlavě 😀

stephanie
17. bře 2010

peci, maruška říkala, že mám přijít hned po 11h....ale víš jak to je, to ještě neznamená, že půjdu hned na řadu...
kdybych tě tam viděla, tak se budu hlásit 😉 - bo ty bys mě z té mé fotky tady asi nepoznala 😀 😀 😀

holky mi se dneska zdál nááádherný sen, celý den na to myslím. Měla jsem doma postýlku a v ní leželo miminko - nádherná holčička s velkýma tmavýma očima 🙂

ferdice
17. bře 2010

Sukub urcite nevadi ze zacnes brat clostik az v patek, ja to meho gyndare taky vzdycky brala pozdeji, nez ted u machace, to asi neni tak striktne dano a kdyz se ti to vic hodi kvuli kontroly v ten patek, tak asi neni co resit.
No ja mela pozitivni test, i z krve pozitivni ale jen 23 jednotek nebo tak nejak, machac mi napsal, ze kdyz se do 10 dnu nedostavi menzes, tak mam prijet na UTZ, no ale hcg nerostlo a menzes se samozrejme 9. den dostavil. pak kdyz jsem u nej byla na dalsi kontrole, tak to nijak nerozebiral, i kdyz jsem mu to pripomenula. muj gyndar kdyz jsem to tak mela na podzim, tak rikal, ze se to ani nebere jako tehotenstvi kdyz je to do 10 jednotek nebo tak nejak. a nebo nas mozna nechcou desit, tak proto se tvari jako ze nic. tusim ze se tomu rika biochemicke tehotenstvi ☹
ja pojedu v ten patek asi s muzickem. vymyslela jsem, ze kdyz uz tam pojedem, vezmeme psa a zajdem v Olmyku do ZOO, teda jestli bude pekne pocasi 🙂
Juvik no proste se musite drzet vseci ty i embrous.
A jinak s tim mladym doktorem jsem se fakt posmala. Protoze mi je taky tolik (ale brzy uz budu o rok starsi) a rikam si kdovijak uz nejsem stara. a ted tady nekdo pisne mladoch. no ale ono je to relativni vsak to zname.
Jo Sukub a tebe v patek urcite vezme, kdyz jsem brala minuly mesic clostil, tak jsem jen rekla sestre, ze pan doktor Machac mi psal do emailu ze mam prijit na kontrolu v utery a bylo to, i kdyz nebyla nadsena tak mne objednala. predpokladam ze si tam nechavaji pro takove pripady mezirky.
kurnik jsem se ale rozepsala. jdu jeste makat, at mam za co stimulovat.

sukubka
17. bře 2010

step jé,já chci taky takový sem 😉 ¨mě se dneska asi nezdálo nic ale 2dny na zpět se mi zdálo že dělám v kravíně a já se těch krav děsně bála,měli takový veliký vemena no hrůza asi ten sen byl tím že mě tak děsně boleli před menzes prsa 😝 ale step at už to není sem ale realita že?ale to s tou okatou holčičkou

stephanie
17. bře 2010

sukub, tak to jsi měla fakt dobrý sen 😀 😀 😀 😀 😀
tak kdybys jela v pátek , tak mi řekni, ať vím, jestli tě mám hledat v čekárně 😉
jj, ten sen byl fakt krásný, škoda, že jsem se probudila 😔 ...ale i po probuzení vedle mě ležel okatý syn, vypadá taky jak holka 😉

pecicka
17. bře 2010

však jo holk, kdo mě uvidí, hlaste se 🙂

andinka22
17. bře 2010

Sukubko na kontrolu můžeš jít 7 nebo 8 den cyklu, uvidíš jak ti to vyjde. Hlavně to pořádně spočítej. 😉