Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
22. bře 2010

Peci, díky 😉 no uvidíme...co nám navrhne...

Holky nevíte jak jsou nebo nejsou v Reprofitu přes Velikonoce? Mají volno nebo fungujou?

andinka22
22. bře 2010

Juvi já myslím, že fungují i přes Velikonoce. Oni tam jsou pořád.

zuzka72
22. bře 2010

Krejcul-nekuj, nemáš za co 🙂 Hlavně, že to pomůže. Jo a vy jste byly i s Vojtíkem? No snad né? To by mě mrzelo o to víc, že jsem ho neviděla. 😒

juvik
22. bře 2010

Andi, taky mě to napadlo... protože přes Vánoce měli zavřeno.
No stejně uvidím...asi mám fakt parádní kvasiny...doufám, že ne nic horšího...protože to by mě piclo...snad to přeléčím a bude klid. A vzpomněla jsem si, že jsem to měla jednou i po punkci v Ostravě...asi jsem fakt citlivá na ty desinfekce a tak...chytla jsem pak taky zánět a nemohla se ho zbavit....blééé 😒

pecicka
22. bře 2010

holky, tak co stím provedem, když chcem všechny na mateřskou? 🙂

andinka22
22. bře 2010

Peci asi se budeme muset hodně snažit, teda spíš v Rep. 🙂

pecicka
22. bře 2010

andi, to by měli, já jdu 26 k Macháčovi, tak chci jenom pozitivní zprávičky 🙂

juvik
22. bře 2010

Jo holky, už by to fakt chtělo to mimiško a mateřskou...po ničem jiném teď netoužím....někdy mám až hrůzu, že jsem tím posedlá, ale prostě si nemůžu pomoct 😅

asmeena
22. bře 2010

Ahoj holky, koukám, že tady se kecá v plné parádě. Venku se dělá krásně sluníčkově, škoda, že nemůžu začít gruntovat byt, manžel mi řekl, že to raději okna umyje za mě, než bychom něco riskovali, tak to jsem zvědavá kdy na ně hupsne. Dokud přes ně jde aspoň trošku vidět, tak to on asi řešit nebude. Budu na něho muset asi zatlačit.

andinka22
22. bře 2010

Peci, tak samé dobré zprávy, jasný. Jsem zvědavá, na čem se domluvíte.
Já půjdu někdy začátkem dubna na UTZ, tak jsem taky zvědavá.

Juvi jo to by fakt chtělo, máme to tak asi všechny, když chceme mimi a nic. Někdo kdo je nechce tak to je hned. Moje kolegyně v práci nám na podzim oznámila, že je těhu úplně znuděným výrazem a to se jí zadařilo do třech měsíců. Prý to mohlo přijít později a kdesi cosi, místo toho aby byla ráda, já to raději nekomentovala. 🙂

Už u nás vylezlo sluníčko, je krásně, asi vytáhnu kolo. 🙂

andinka22
22. bře 2010

Asmenko jasně na nějaký okna se vyprdni, pak kdyby se něco stalo, tak by sis to akorát vyčítala. A když ses konečně dočkala, tak si to užívej. 🙂

juvik
22. bře 2010

Asmee, souhlasím s Andi...na okna se vyprdni...když manžel pomůže, tak ho nech. Já taky okna nemám umyté...asi se budu řídit radou jedné bývalé kolegyně: "když se chci podívat z okna ven, otevřu ho..a dovnitř se mi nikdo koukat nemusí...takže okna neřešila 😀 Ale ne...když bude hezky,tak mi to asi nedá.

Andi, taky jsem takové kolegyně zažila a bylo mi z toho vždycky akorát smutno a nebo jsem měla vztek 😖

asmeena
22. bře 2010

Jenomže to je šílené jak se teď to sluníčko opře do oken, tak to je hnus se na to koukat, ale umývat nebudu. Až možná budu potřebovat vyvolat porod, tak potom budu šílet s gruntováním. Ono to do podzimu vydrží a pak si udělám rovnou Vánoční úklid 😀

juvik
22. bře 2010

U nás se taky začalo dělat hezky...tak až dopeču chlebík a dodělám oběd, tak půjdu asi taky někam ven...načerpat energii 🙂

pecicka
22. bře 2010

asmenko, žádné okna, jen se hezky šetři a to ted neřeš, priorita je mimi 🙂 normální člověk to pochopí a kdo to nepochopí, tak má prostě smůlu

juvik
22. bře 2010

Asmee, přesně...pak budeš mít i ten hnízdící syndrom a půjde to samo 😀

pecicka
22. bře 2010

asmen to je dobrej nápad

andinka22
22. bře 2010

Asmenko přesně tak, dobrej nápad.

Juvi mě z toho taky bylo akorát smutno, spíš všechny holky v mém věku už odešly na mateřskou a já tam pořád trčím a to bojuji jak o život. Pevně doufám, že letos už fakt vypadnu. V Rep. už mě taky všichni znají, tak už si kolikrát připadnu jak blbec. 🙂

pecicka
22. bře 2010

holky, nevíte, jestli se dá s Macháčem domluvit o vystavení neschopenky dřív?

andinka22
22. bře 2010

Juvi dobrej nápad, bych mohla taky udělat chlebík, chtěla jsem upéct pizza chléb, ten nám moc chutnal. No ještě chci dneska upéct Kremeše, včera jsem je udělala a už jsou sežraný, zbyl mě krém a je mě líto ho vyhodit, tak ještě upeču, manža bude mít radost, je mlsoun.
Odpolko ještě zajedu odeslat balíky na poštu, tak se hezky provětrám. 🙂

andinka22
22. bře 2010

Peci tak to nevím, já si neschopenku nikdy nebrala. Vezmu si vždy pár dní dovolenou. 🙂

asmeena
22. bře 2010

peci: myslím, že s ním se dá na PN domluvit úplně normálně, jenom mu to řekneš a on ti řekne, že to s tebou vypíše Maruška.

andi: já jsem se o mimi začala snažit v roce 2006, v práci jsem byla jako první kdo se začal snažit a zatím co my se snažili, u nás v práci se narodilo holkám 12 dětí a holky už se dokonce vrací i z mateřské - tak to bylo taky docela na bednu.

andinka22
22. bře 2010

Asmenko tak to máme podobné, my se snažili od roku 2005, no a teď už se kolegyně vrátila z mateřské, zatím co my se stále snažíme. Nám se tenkrát zadařilo do půl roku po vysazení HA, ale nedopadlo to a od té doby nic. 🙂

juvik
22. bře 2010

Andi, teda taky samé dobroty ...mňam 🙂 ...můj manžel je taky mlsoun

Asmee, taky jsem v práci tak dopadla...bývalé kolegyně už jedou druhé kolo a my pořád nic ...je to ubíjející
A nejlepší je, že když je teď občas potkám, tak mají některé ještě blbé řeči a otázky 😠 ...ale na to už jsem si tak nějak zvykla

andinka22
22. bře 2010

Holky tak vidím, že to máme všechny stejné. Ale my to mimi vybojujem. 🙂

juvik
22. bře 2010

Začalo mě dneska bolet břicho jak na mrchu...takže mě asi brzo navštíví 😠 ....včera dopoledne jsem vzala poslední 2 utroše, takže asi ve středu-čtvrtek ji čekám. to zas bude masakr 🙄

asmeena
22. bře 2010

juvi: a ty hned začneš s další minimálkou?

pecicka
22. bře 2010

asmenko, ono je to totiž tak, já jsem dostala k 31,3. ukončení pracovního poměru, ale zárověń novou smlouvu, jen pod jiným názvem s.r.o a samozřejmně jiný platový výměr a já když nastoupím na pn do konce měsíce, tak se mi vše bude počítat z nynějšího příjmu, který je o 4tis větší než ten co jsem dostala, protože mi zkrátili úvazek jen na 6hod, takže bych potřebovala nastoupit neschopenku do konce března, ale stimulovat začnu až dostanu ms a to bude někdy kolem 12.3., tak jestli se s ním dá domluvit

sukubka
22. bře 2010

holky kde to bydlíte že to u vás vypadá na déšt.u nás je jasno a sluníčko svítí o sto šest 😀 mohlo by tak být i zítra jak pojedu do Olomouce.

peci já dělala 12tky taky vím co je to za hnus nejvíc sem nesnášela noční furt se mi chtělo spát a v létě mi zase vadila dení protože byl člověk celý den když bylo hezky a všichni se koupali zalezlej ve fabrice 😒 ted naštěstí marodím a vrátit se tam teda už nechci,pokud neotěhotním půjdu jinak ale toto už ne.

juvi teda tys mě předběhla,vidím to stejně tak že tam skysnu 3hodiny 😉

asmeena
22. bře 2010

Jo, tak to chápu, to by se ti potom ta PN nevyplatila, protože by ti to počítali od toho nového pracovního poměru. Tak to Dr. taky řekni. Já jsem řekla Štěpánovi, že mně to zase musí vypsat až od 1.3., protože jsem měla mít v únorové výplatě zase odměny. A tak se jenom smál