Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

danano
24. bře 2010

Zuui prosím moc dala by jsi mi kontak na reprofit . díky moc

zuzka72
24. bře 2010

Danamo-myslíš Olomouc?

zuzka72
24. bře 2010

Sestřička Maruška-pravá ruka Dr. Machače- 774399398, pevná 585 242 733
http://www.firmy.cz/detail/2484889-reprofit-int...

pecicka
24. bře 2010

zuzi-já myslím, že je to normální, oamatuji si, že když jsem kojila, tak jsem to měla taky tak, bud šel do každé pleny a nebo vůbec a když máš kvalitní mlíko a nebrečí ti, tak si myslím, že je vše oki

micinka22
24. bře 2010

Dobre rano,
Zuzi kojený dítě nemusí kakat i týden klíd.-))) holt dobře tráví..pokud je spokojený a bříško nebolí tak je to OK 🙂)
Venku je nádhera a já mám za ukol dva dorty- draky..chjo chjo 😝

britka
24. bře 2010

Moni já tě chápu doma u rodičů je dobře a že se ti zpátky moc nechce kdyby jsi to měla kousek jako já,ale ty to máš pěkně daleko.Ten utroš bude pěkně drahý.Mám to i sbalným a s dobírkou?Nebo ještě nějaké jiné sazby?já se nedoplatímZatím moc a moc děkuji Zuzce i tobě .Jak pojedu do OL tak se vyrovnám jo Zuzi?Holky já se dala do čištění koberce před odpolední asi nejsem normální : ☹

zuzka72
24. bře 2010

Brit-tak to se nedoplatíš. 😀 😀 😀

asmeena
24. bře 2010

mici: komuděláš dortíky? By se mi chtělo v takovém počasí.
Já se dala zase do praní, ať to můžu pěkně pověsit na balkón, to sluníčko je tak krásné.
Dnes jdeme na 14:00 do kina, tak se těším jak se nacpu popcornem. 😀

zuzka72
24. bře 2010

Asmen na co jdete?
Mici-je přeborník v dortech. 😀

asmeena
24. bře 2010

Jdeme na Ženy v pokušení. Tak doufám, že na 14:00 hodin tam nebude moc lidí. Nesnáším narvané kino, ale když jsem to objednávala předevčírem, tak tam bylo docela prázdno, za to další promítací hodiny, je totálně narváno. Asi jak lidi končí v práci, tak pak šupajdí do kina. 😀
Bych taky chtěla být tak zručná jako Míša, já jsem ráda, že upatlám nějakou jednoduchou buchtu.

asmeena
24. bře 2010

Holky poraďte co koupit chlapečkovi k prvním narozeninám?

britka
24. bře 2010

To je v háji někdo do kina a někdo do práce ☹ Mici ty se máš že jsi na pečení šikulka.Teď bych tě tu potřebovala.Zítra se tě na něco zeptám napíšu ti IP poradit ohledně pečení.

asmeena
24. bře 2010

jj brit, musím si to užívat a ještě ke všemu mám lístky zdarma, protože jsme v práci dostaly nějaké benefity a já si za ně pořídila 8 lístků do cinestaru, takže teď se budeme chodit kulturně vzdělávat.

juvik
24. bře 2010

Asmee, tak si kulturu užij 😉
Jinak my jsme synovci a neteři na roček kupovali takovou dřevěnou kostku, kde šly prostrkovat různé tvary - barevné kostičky...hrají si s tím často. A pak taky takové barevné skládací kelímky...jednak z toho jde postavit věž a jednak v tom pořád něco přenášeli ..kamínky, piškoty ...co našli 😀

juvik
24. bře 2010

Asmee, jinak záleží, kolik chceš do toho dárku investovat...ty dřevěné věci jsou super, ale drahé. Jo a taky mají moc rádi to pěnové puzzle se zvířátky.

Jdu mýt další okno 😉

micinka22
24. bře 2010

NO ty moje dorty..:// se mi tak nechce..boli me hlava..do toho musim litat kolem malé a štěnat-..takže paráda:// no od podzimu už budu péct jen svým dětem...toto je pro dva kluky sousedy k 7 narozkám..v pátek musí být oba hotové,páč v sobotu máme brigádu na cvičáku..

k 1 roku nějakou tu dřevěnou hračku ..ono neva že to bude třeba pro starší..do toho doroste a hracek asi dostane moc.-)

jo okna bych taky měla umýt..ale až další týden 😝 😝 😝
ted jsme našli jednu dlažbu na venek za polovinu a mají zrovna tolik metru co potrebujeme..tak snad to jeste neprodali a my nebudeme konecne chodit po kamení 😝

teddyna
24. bře 2010

čaute při odpoledni.tady je híííc. byla jsem na témasáži lávovými kameny - supééér.
Mici,ty seš šílenec s těma dortama.a jak tu píšeš o oknech,tak do těch se mě brutálně nechce a ani nemám kdy - tchýně moc nepomůže,že by vzala Vojtíka ven-takže to budu lepit,jak on bude chrupčit.nedá se nic dělat.
asmen,to si toho kina užiješ do sytosti.já byla naposled v kině v těhu na "ať žijí rytíři" a teď se do kina dlooouho nedostanu.
Zuzi,kojené dítě nemusí kadit i týden a je to pořád gut. pokud je Luky v pohodě,netrápí ho bříško,tak nestresuj.

juvik
24. bře 2010

Tak končím...neudělala jsem sice všechno, co jsem chtěla, ale jsem KO 😝 To hopsání po oknech je fakt náročná disciplína 😀
Teddy, taky bych teď potřebovala někoho, kdo by mě namasíroval...juj závidím 😵

ferdice
24. bře 2010

ahojki, teda jste toho zase navykladaly. Juvik diky za info k adopci, necham si to projit vsechno hlavou, pogooglim a urcite se na tebe jeste obratim 🙂 napadaji mne zatim same blbosti, jestli nevadi ze mame psa a podobne voloviny.
prijdte k nam nekdo umyt okna 😀 klidne za to neco dobreho upecu 😀
kdyz uz tedy jedeme vseci v patek do reprofitu, nejedete nekdo vlakem z Ovy? pojedu sama bez manzi, tak kdyz by treba nekdo mel chut si povykladat po ceste, muzeme se domluvit.
asmeen napis pak jaky byl film, taky se na nej chystame s kolegynema.

sukubka
24. bře 2010

holky teda nás v pátek bude v tom Roprofitu co?bude asi pěknej skluz kdyžnás tam bude tolik 🙂

daisy14
24. bře 2010

Ahoj holky, vidím že se pouštíte do jarního úklidu 🙂 no já už taky přes okna nevidím ven a tak se do nich asi o víkendu pustím.
Vidím, že v pátek máte sraz v ordinaci, to bude mela 🙂 a Machačovi bychom měli udělat mejdan, když má ty kulatiny 😀 ještě vědět kdy, třeba už narozky měl.
Asmeen, taky se chystám na ten film, tak napiš jaký byl, prý je docela vtipný.
A taky hledám hračku na první narozeniny, tak jsem aspoň pochytala pár tipů.
Teddy, takže masáž lávovými kameny doporučuješ? Mě to láká a když tady vidím, že to bylo supééér, tak se jdu asi hned zítra objednat 😉

sukubka
24. bře 2010

holky a ale stephanie má myslím 34 a Machač ji tenkrát říkal že je o rok starší,nevím to ale jistě ale myslím že to step psala

aneta1199
24. bře 2010

Ahojte holky!
Hlásím, že jsem taky dneska byla v RF, po Closthylu mám cca 8 folíků a ještě jsem dostala na připíchnutí Fostimon (nebo něco na F...) a ten budu píchat do soboty.
No a v neděli večer mám se Štěpánem rande v Olomouci na kontrole. Takže z toho vyplývá, že je fakt z OL. A OPU vidí na úterý nebo středu... Tentokrát jsem to ani všechno nestihla prožívat a už je to tady. Ale mám hrůzu z toho čekání na výsledky testíků, to jsem fakt minule nedávala...

kvakuska
24. bře 2010

Sukub v pátek bude na dveřích viset cedulka: dnes se ordinuje jen pro modrého koníka 😀 😀 😀

daisy14
24. bře 2010

Teda Anet, to jsou věci 😀 Holky, pak pište páteční zážitky, my ostatní jsme zvědavé, i když mám dojem, že tam budete všechny kromě mě 🙂

kvakuska
24. bře 2010

Holky na první narozeniny doporučuji zpívajícího včelího medvídka (mají samozřejmě dva, blonďáčka a hnědovláska), je miloučkej, zpívá dvě písničky, děťátko se snadno naučí pouštět si písničky samo a je poměrně nezničitelnej 🙂

juvik
24. bře 2010

Kvakus, ty včelí medvídky jsme viděli..jsou fakt hezcí 🙂
Anet, tak to taky vypadá na super úrodu.

Holky, Sukub a Anet, koukám, že máte před OPU ještě jednu kontrolu...já jsem měla jen jednu 7.DC a teď mi Machač řekl, že to bylo ještě brzy a že OPU měla být asi ještě později, že vajíčka zas nebyla zralá. Takže aspoň vám OPU naplánuje dobře, když vás ještě zkoukne.

ferdice
24. bře 2010

sukub ja myslim ze machac bude mit spis k te 40, na strankach reprofitu maji ze od 1989 studoval medicinu, ale ono je to jedno, hlavne ze nam pomuze 🙂
to je fakt super ze je ochoten i v nedeli kvuli nas pracovat

juvik
24. bře 2010

Že má 40 říkala Peci a říkala, že to ví přesně...tak asi má nějaké dobré zdroje informací 😉

juvik
24. bře 2010

Daisy, a co ty plánuješ? Jdete do dalšího pokusu nebo taky dáváte pauzu? Co vám Machač navrhl, zase minimálku?