Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
6. dub 2010

Ahoj holky, hlásím se opět z Ostravy. U maminky v Jeseníku bylo fajn, a teď už mi to opět začne - uklízení, vaření... 😀
jitulik: to mě moc mrzí s dědečkem, já toto prožívala před Vánocema s babičkou (taky můj poslední prarodič), ale říkám si, že asi její dušička uvolnila místo té co teď nosím v bříšku. 😵
step, sukub, anet: ještě nemáte testovací úmysly? Pořád se držíte?

smilers
6. dub 2010

Ahojky, jen jdu pozdravit a poprat vsem, co cekaji na testovani, pevne nervy a konecne ty // 😵 sukubko ty se poradne vylec a i tobe drzim mooc palce

zuzka72
6. dub 2010

Ahoj Smil-holky jsou k nakousnutí. Kdepak se prosím dají sehnat tyhle bundičky? To je flauš? https://www.modrykonik.cz/fotoblog/smilers/albu...

smilers
6. dub 2010

zuzi nedaji se sehnat nikde, ty jsou original, 😉 ty ti akorat muze usit ma sestra pokud budes chtit 😎 , jj je to teplejsi flaus

smilers
6. dub 2010

Zuzi no ty tvoje deticky jsou taky k nakousnuti, myslim ty nejmensi samo😀

zuzka72
6. dub 2010

Smil-a jde to s ní domluvit, když je tak šikovná? 🙂 A velky děti snad taky, ne? 😀

smilers
6. dub 2010

zuzi urcite jde s ni o usiti mluvit, jak bude na icq, tak se ji optam a dam ti vedet do IP 😉 Toz velke deti taky😀 😉

juvik
6. dub 2010

SNAŽILKY:
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x NATIV(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.2minimálka.3minimálka???
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 10tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

juvik
6. dub 2010

tak máme dnes přetabulkováno 🙂
i když, jak jsem se koukla na ty naše snažilkovské přehledy ☹ ....doufám, že klesneme brzo do těch nižších kolonek k Asmee 😵

katapola
6. dub 2010

Ještě mezi snažilky patřím já, takže:
Katapola - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka

jitulik24
6. dub 2010

SNAŽILKY:
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x NATIV(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.2minimálka.3minimálka???
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 10tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

ferdice
6. dub 2010

Jitulik s dedeckem je mi to moc lito, hodne sil preji.
Drzim palce na dnesni kontroly.

ferdice
6. dub 2010

SNAŽILKY:
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x NATIV(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.2minimálka.3minimálka???
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 10tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

micinka22
6. dub 2010

SNAŽILKY:
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. IVF duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x NATIV(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.2minimálka.3minimálka???
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, dnes kontrola - 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 10tt
MICINKA - těhule 20tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

ahoj holky tak aspon posílím ty těhule at se |Verča nebojí🙂))
a testíky budou pozitivní určitě🙂))) držím palce testovatelkám .-)

certina
6. dub 2010

Holky - supr...............jste zlaté....Moni díkajda, že jsi to načla............teď to ještě hlídat a postupně obnovovat a bude to suprovní 😉
Holky všem co dneska něco čeká držím mocinky palečky........i s Adélkou!!!!Byli jsme se venku projít - je tam teda šílená kosa....až mi mrzly ruce....sem si mohla vzít rukavice!Adélka teď usla sama, ale je to slabej spánek - tak uvidíme jak dlouho jí to vydrží 😅
Smil - zdravím...............Ty holky rostou fakt jako z vody! Jsou to kočky!
Jitulik - taky je mně to líto s dědečkem.......ale když už tady o tom píšete - nemůžu se nepřidat - taky mi umřela babička a po ní hned i můj otec, ale následně na to jsem otěhotněla.......takže fakt to prostě ta příroda nějak řídí

certina
6. dub 2010

Mišo - Tobě teda taky naskakuje šílenou rychlostí - jak je???
Nevíš - objevila se tady někdy Donnald???

micinka22
6. dub 2010

Jo holky ono je to život...:(( smutny konec -šťastný začátek...
Jitulik -je mi to líto :(( já mám ještě babi od mamy a dědu od taty...

certin nevím..sice čtu a dočítám ,ale neviděla sem ji tu hodně dlouho...a TT naskakují šíleně..zítra už 21..malej kope o 106,zítra kontrola a za týden genetika..tak snad bude vše ok
a venku je kosa šílenááááááááá ,malé sem oddělala poprve pískoviště a nadšetě si v te zimě hraje 😅 😅 😅 😅

zuzka72
6. dub 2010

Mici-ty jo, ty brďo, ty už jsi 20tt??? To bereš nějak hopem, né? 😀 😀

micinka22
6. dub 2010

Zuzi no jak má člověk furt co dělat tak to letí jak splašenej čáp 😅 😅 😅 😅 u prvního se ta první pulka vlekla....pak to nabralo rychlej spád..tak když to ted tak utíká nechci veděť co přijde teďka..no vím..šíleně rychlejch 18 týdnů do porodu 😀 😀 😀 😀

sukubka
6. dub 2010

asmenko já zatím testovací úmysly nemám protože se toho testíku už fakt bojím,mám s toho hrůzu.Tentokrát ho nemám ani zakoupenej nechci si zase hrát na duchařinu!
Ale uvidím co konec týdne semnou udělá!
Smil moc děkuju 😉 holky jsou opravdu krásný.Vždycky jak jedu k babičce do Příkaz si z mamkou pak ještě projíždíme okolní vesnice vždycky se koukám jestli nevidím 3holky a tebe 😀 ale zatím jsem to štěstí neměla!

holky nevíte kde se dá sehnat siřičitan vápenatý?

certina
6. dub 2010

jééé Míšo - a vy už máte jméno??Je to už konečná verze???Dominik je krásné jméno.....ale původní Tobiáš byl taky krásný 😉

pecicka
6. dub 2010

SNAŽILKY:
JUVIK - 3. min. ivf duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x NATIV(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.2minimálka.3minimálka???
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???

TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 10tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
PECICKA- 3.min.ivf-duben 2010

micinka22
6. dub 2010

Certin on byl původní Dominik .-)) na Tobíka sem si nějak nemohla zvyknout:/ je fuk že má svatek chvilku před narozkama .-)

pecicka
6. dub 2010

tak jsem byla dneska u Macháče, nafasovala jsem injekce Bravelle 3ampule denně, mám to poprvé, tak jsem na to koukala jako blbá 😒

smilers
6. dub 2010

Certti a sukub diky🙂 sukub se mas stavit, telefon na me mas, takze klidne jen napis dopredu a ja se zaridim😀

Ahoj miso, no pekne ti to naskakuje a domca je taky moc hezke jmeno🙂

pecicka
6. dub 2010

tak se ted koukám, kam že jsem se to napsala? Jsem fakt blbá...........

pecicka
6. dub 2010

SNAŽILKY:
JUVIK - 3. min. ivf duben/květen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x NATIV(2x bez ET), 6. min. IVF duben/květen
SUKUBKA - 2IVF.2minimálka.3minimálka???
JITULIK24 - 6IUI - 2potraty -21tt, 5tt. 7 IUI duben/ květen
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben ???
PECICKA- 3.MIN IVF duben
TĚHULKY:
ASMEENA - těhule 10tt

MAMINKY:
TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

pecicka
6. dub 2010

už jsem to napravila 😉

asmeena
6. dub 2010

Holky vraťte mi zpátky do tabulky k těhulkám micinku, ať tam nejsem sama 😀

juvik
6. dub 2010

Peci, asi jsi nezkopírovala tu poslední aktuální tabulku a vložila to do té starší verze 😉