Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
15. kvě 2010

Čauki holky dneska se stavila jen na skok Tedy s Vojtíškem a se svou drahou polovičkou.Vojtíšek roste jak z vody je už z něho chlapík,ale spinkal, to se,ale divím nebo jak naše zlatíčko štěňátko štěkalo jak zblazněné.Dneska nepršelo,ale v noci prej začne a dost.Už mě to počasí nebaví ☹

teddyna
15. kvě 2010

čau Brity,akorát škoda,že jsme neskecly víc.i když,přes to vaše uřvané psisko bysme se asi stejně neslyšely.jo a Tedíčka jsem musela vyprat,jak byl zapackovaný od Britečky 😀 . jo a po cestě zpět jsme píchli kolo na kočárku-to je situace!!fakt má zase pršet?to je hnůůůssssss !objednala jsem si slunečné počasí už před týdnem a pořád nic.tož teda nevím,kde je zakopanej pes.
hele a na dobrou noc jeden vtípek: jde malý cigán s velkým po ulici a malý najde kávovou lžičku a říká starému:he,tata,co je tu toto???...hooooonemmmm to zahoď,to je miminko vod lopatýýýýýý..."
D O B R O U N OOOOO CCC

britka
15. kvě 2010

No ale Tedy pak byli pejsci hodní,ale že budeš Tedíka koupat to mi bylo hned jasné . 😀 S tím objednaním počasí tak jsi asi vyplnila špatně objednavací lístek.Ale je to k breku to počasí a zítra bude pršet na 100% už je venku velký vítr.

juvik
15. kvě 2010

Asmee, teda, tak to jste si dali do nosu...mňam 😵 ....jsi mi udělala chutě tak na večer 😀
S tím bolením hlavy to je na pytel...ani si nic moc nemůžeš na to vzít 😒
Teddy, 😀 😀 😀
no a počasí sis asi fakt objednala asi na blbé adrese....v dohledné době má být pěkně hnusně ☹ 😠
Britko, ahojky 😉 ....jak se jinak daří?

Holky, přeju taky dobrou noc 🙂

misa.patrik
15. kvě 2010

Ahojky 🙂 jsme dnes byli u znamych a bylo prima odpoledne 🙂 hrali jsme karty,kostky ...no karbanici sileni 😀 😀
Dnes jsem mela den bez kapky spineni jupiii 🙂 ale bricho boli jak na mrchu... no ale verim ze kdyz uz jsem to vydrzela tak dlouho ze odolam i zitra 😀
Stephi tak co\,,testila jsi nebo jsi to taky odlozila 😉 😉

misa.patrik
16. kvě 2010

Ahojky .... vydrzela jsem to 😀 😀 😀 😀 zitra je den D 😉 😉

stephanie
16. kvě 2010

Ahoj MÍŠO, jsi dobrá...
já to nevydržela
Včera jsem si dělala ráno test a byl tam duch, dobře viditelný, viděl ho i manža, takže ne žádné moje vidiny...
Odpoledne jsem ještě zkusila, tak se ukázal taky, ale byl slabší..., večer se pak neukázalo nic...Já blbec si dělala ty testy včera 3, ať jsem klidná a ujistím se, že mě oči neklamou
Tak jsem to nechala na ráno...Mám nové mamatesty, které jsou ještě víc citlivé...Bohužel tam není nic
Je mi hrozně a lituju, že jsem vů bec testovala...Nevím, co se mohlo stát, moc by mě to zajímalo...Pregnyl jsem nepíchala, protože jsem po KET a ten duch byl včera dobře viditelný...
Strašně jsem tomu věřila, že to tentokrát výjde...Nevím, jestli do toho půjdu znova, já se toho začínám strašně hodně bát...Asi už nám není přáno a budu se muset s tím smířit...

Juvi, zkouška dopadla dobře, děkuji za optání...Ted se musím učit na další a vůbec nemám chuť...nemám chuť na nic....

Holky testovatelky, tak vám z celého srdce přeji, ať se zadaří!!!

misa.patrik
16. kvě 2010

☹ ☹ ☹ ktery jsi den po KET? ja taky jsem se vydesila toho ducha protoze jsem kdysi taky mela ducha a na druhy den test absolutne negativni...proto netestim az se nedesim ..zitra jsem 14 den po ET a bude to jistota... 😅

stephanie
16. kvě 2010

míšo, včera to bylo 9. den...
ten duch byl ale dobře viditelný, sedíme tady s manžou a oba nechápem...je to fakt podpásovka...nevím, z jakého důvodu se to mohlo stát...já už fakt nemám sílu

misa.patrik
16. kvě 2010

ale 9 den je prd 🙂 nezkousej to kazdy den ale kdyztak obden protoze hcg stoupa co 2 dny...a navic bys mela testit stejnou znackou testu 🙂 jo a jestli mas GS mamatest10 tak tomu never v baleni byly dva a staly normalne jako obycejne... a na krabicce je napsano v den ocekavane menstuace takze kliiidek jo?? nestresuj se zbytecne miminku pokud tam je tak mu to absolutne nesvedci 😀 az bude negativni 14 den tak pak budem veset hlavu ne?? 😉 😉

stephanie
16. kvě 2010

mišo, díky za útechu, jsi hodná...
testovala jsem včera i dnes stejnými testy, jsou to nové mamatesty s ještě větší citlivostí...Hcg má přece soupat a ne klesat...určitě to není normální, když se jeden den objeví duch a druhý den už nic...
ještě včera odpoledne mi ta čárka rostla před očima...sice slabá, ale viděla jsem ji...
já už jsem z toho všeho úplně vyšťavená, fakt...
měla jsem zavedeny blastocysty, minule jsem měla 10. den po blastách čárku úplně ukázkovou
asi nám není přáno ☹

misa.patrik
16. kvě 2010

Hele uvidis jo?? 🙂 ja verim ze je to pokazde jinak 😀 takze uvidime 😉 😉 ve ctvrtek budes vedet 100 %

misa.patrik
16. kvě 2010

ja taky mela ducha ktereho jsem videla na svetle jinak ani ne .. taky muzu mit zitra jen / ale uvidim budu se stresovat az zitra 🙂

stephanie
16. kvě 2010

míšo, díky za útěchu...kdyby šlo vše jak má, tak by test ukázal jiný výsledek...

budu ti drže palečky, uvidíš, že zítra budeš mít hezké překvápko

misa.patrik
16. kvě 2010

no ja doufam ... ☹

pecicka
16. kvě 2010

ahoj kočenky 🙂 tady je tak zatraceně hnusně, že je mi z toho smutno ☹
misi-jsi dobrá, tak to má být
stepi-nedělej ještě unáhlené zývěry, včechno může být jinak.....

misa.patrik
16. kvě 2010

Ahoj Peci no ja uz se tez hadam s manzou ☹ to pocasi mi fakt leze na mozek 😒 😒 tady lije celou noc ☹ hlasi povodne tak snad se Olza udrzi ☹ ☹

kvakuska
16. kvě 2010

ahojte kočenky, pěknou upršenou a studenou neděli přeji

step ty zlobíš, a moc!!! 🙄 ... časné testování = nervy, nervy a jen nervy !!!! ... TY TY TY !!! 😲 ... nedělej unáhlené závěry, takhle v začátku strašně moc záleží na koncentraci moči, čím víc piješ, tím víc koncentrace moči klesá, čím víc chodíš čůrat, tím víc také klesá, když je HCG ještě nizoučké, tak ta koncentrace je hrozně moc důležitá ... tak neplaš a nech další test až na středu, tam už to bude jasnější ... zkazila jsi si neděli, opice jedna, mít tě blíž, už bych tě asi plácla 😝 ... snaž se to na těch pár dní hodit za hlavu, výsledek stejně neovlivníš a nervičky ti v žádném případě neprospějou ... chjo, mám já to s tebou práci 😠

stephanie
16. kvě 2010

kvakus - ahoj...čekala jsem, že se budeš zlobit...
normální ale přeci není, když se mi jeden den čárka (duch) ukáže a další ráno ne...Celou noc jsem nebyla na záchodě, takže žádné časté čůrání
jste hodné, že mě uklidňujete, ale vím moc dobře, že kdyby bylo vše, jak má, tak by byl výsledek jiný...

teddyna
16. kvě 2010

bré ráno!!opět je tady lijavo,hnusně,zima...to je teda květenec!
stphi,hlavu vzhůru-jak říká moje známá,všechny se těch malých uřvanců jednou dočkáme 😝

stephanie
16. kvě 2010

teddy . dobré ránko
...já už mám z toho všeho strašný strach....já jsem si musela ráno v té koupelně rychle sednout, úplně šly na mě mdloby

pecicka
16. kvě 2010

stepi-jendo ale musím uznat, vím uplně přesně, co prožíváš a co uvnitř cítíš...........

pecicka
16. kvě 2010

teddy-zdravím tebe i to tvoje malé sluníčko 🙂

stephanie
16. kvě 2010

peci - nic příjemného ☹ ...jsem se včera předčasně radovala
to jsem zas dostala pěknou facku...

pecicka
16. kvě 2010

stepi-já to za ten rok, co to zkoušíme přes reprofit už zažila několikrát a byla jsem na tom stejně, když to tam nebylo prostě poprvé, už jsem nevěřila, že se ukáže a psychika byla uplně v pytli.....ted jsem malinko střidmnější a moc s ničím nepočítám, at zase nedostanu nějakou pořádnou facku, ale tím neříkám, že nevěřím, věřím i nám to jednou přeci musí vyjít.......stepi jsem s tebou a posílám trošku pozitivní energie, ono je to podle mě stejně jenom o té psychice......

stephanie
16. kvě 2010

peci, jsi moc hodná, děkuji
chce to teď jen čas...já taky někde v koutku duše vím, že budeme mít ještě jedno dítko, ale taky vím, že budu mít ze všeho větší strach...
psychika dělá hodně, já bohužel všechno strašně prožívám...úplně mě ubíjí to, že člověk pro to, aby se to povedlo nemůže nic udělat...jen čekat...fakt jsem tomu teď hodně věřila, o to je to pro mě horší

asmeena
16. kvě 2010

Dobré ráno,
koukám, že se tady podporujete v netestování. Je to asi lepší, protože psychika dokáže své a ještě tady v tom hnusném počasí.
steph: ještě nevěš hlavu, třeba je opravdu na testování brzy, i když samozřejmě už toho máme hodně za sebou a naději si po takových zkušenostech nedáváme, ale třeba ještě čárka překvapím.
Moc vám holky držím pěstičky, ať jste mile překvapeny a ty // najdete.

pecicka
16. kvě 2010

stepi-tak třeba u mě, já celou dobu mám relativně klid a pohodu a blíží se opu a ET, kdy by měl být člověk v klidu a v pohodě a já máj zítra ráno soud, odpoledne maturuje dcera, v uterý utz, jestli je všechno jak má být a bud potom v klidu, copak to jde?

pecicka
16. kvě 2010

asmenko-já koukám jako blázen, že už jsi v 16tt, to letí jako blázen........závidím ti, ale v dobrém, však ty víš, jak to myslím.... 🙂

asmeena
16. kvě 2010

peci: vím jak to myslíš 😵 a máš pravdu letí to, ale mně to tak nějak nepřipadá. Aspoň teď v tom hnusném počasí. Doufám, že brzy vysvitne sluníčko, které nás zase nabije energií, protože ty mraky akorát ubíjejí.