Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

daisy14
12. čer 2010

Holky u nás už prčelo! asi tak deset minut 😵 Ale trošičku se ochladilo, tak větráme co to jde.
Mňam, jahody já miluju, taky bych si dala.

daisy14
12. čer 2010

Ne prčelo, ale pršelo! já jsem nějaká přehrátá, píšu blbosti.

sukubka
12. čer 2010

ahoj holky u nás lilo kolem páté hodiny to byla bořka a pak se to uklidnilo,tak jsme dělali makrely,noa ted začalo lít pořádně a všude kolem je černo jak hrom!!!!

britka
12. čer 2010

Já jsem přišla ze zahrádky a to jsem utekla před komárama přece nejsem sebevrah mám doštipané záda hrůza.venku se zatáhlo a ještě neprší,ale mohlo by,větříček je super jen ať fouká.

jitulik24
12. čer 2010

Holky u nás je hotové peklo. Jeden blesk za druhým, šílený liják, fakt mazec. Jsem doma sama a bojím se šíleně. Navíc máme auto venku, tak se bojim i o něj. Raději jsem si zapálila svíčky, kdyby vypnuli elektřinu

britka
12. čer 2010

Jituli vlez pod peřinu.Věřím ti že se bojíš a k tomu že jsi sama doma.

britka
13. čer 2010

Dobré ránko holky,venku se ochladilo a je pod mrakem.Večer lilo a dost tak máme aspoň zaleto.

pecicka
13. čer 2010

dobré ranko kočenky🙂
konečně se krásně ochladilo, mám okna dokořán a je to super 🙂

sukubka
13. čer 2010

holky u nás taky večer byla hotová spoušt,dneska je pod mrakem,ale pořád takové dusno a hic 😝

andinka22
13. čer 2010

Ahoj holky,
u nás to byla taky hotová spoušť. Dneska je pod mrakem, ale dusno.
Za chvíli jdu s mamkou na černý bez, chci zkusit sirup.
Jinak kdy bude ET nevím, jelikož to rozhodnou embryologové zítra ráno. Zatím prý se přiklání k ETU ve středu. Ale zítra mi buď ráno zavolají a když ne, mám si zase volat a to by byl tedy ET v tu středu. Tak snad bobci vydrží, mám z toho obavy.
Užijte si neděli. 🙂

daisy14
13. čer 2010

Ahojte holky, je vidět, že jste si všechny užívaly neděli jak se patří a tady ani nenakoukly.
Andi, to tě teda pěkně napínají, tak ať se bobci drží i nadále!

sukubka
13. čer 2010

andi neboj bojovníčci budou siláci a vydží to i do středy!pak nám napiš až budeš něco vědět!!!
Daisy na tebe taky myslím co bobky rozmazluješ?

andinka22
13. čer 2010

Daisy no napínají mě pěkně. No musím vydržet.
Sukubko to víš, že napíšu hned jak budu něco vědět.

daisy14
13. čer 2010

Sukub, to víš že je rozmazluju 🙂 teda doufám, že se aspoň jeden zavrtal, páč se cítím úplně normálně, začínám trochu nervóznět a asi mi pomalu dochází optimismus .

andinka22
13. čer 2010

Daisy tak bobky pěkně rozmazluj, moc držím pěstičky ať máš krásnou dálnici. Kdy se chystáš testovat?

daisy14
13. čer 2010

Díky holky, no s testováním nespěchám, nejdřív příští víkend.

asmeena
13. čer 2010

andi: tak držím pěstičky, ať se bobkům v kádince líbí a máš je ve středu u sebe 😉

ellaaee
14. čer 2010

dobré ráno, všem přeji krásný den. Tak karvinsko hlásí déšt. Všem co něco mají držím pěstičky 🙂
Asmenko ty máš teda štěstí s prckem, že se stále nechce ukázat 🙂
Mě zítra čeká ten gen. UTZ, všechny už to tady máte v pořádku za sebou , doufám,že vás budu následovat...

asmeena
14. čer 2010

ellaa: tak na zítra budu držet pěstičky. Určitě to dopadne dobře.
Já jsem teď douklízela, ještě by to chtělo vysát, ale tuto domácí činnost provádí manžel (teda jen teď co jsem těhulka) a tak se má chudák na co těšit až prijde z práce.
Jdu si udělat kávičku (ta jediná mi pomáhá,l aby mě nebolela hlava) a jdu koukat na ten seriál Místo nahoře.

Jo a ještě jedna sranda: Už se vám někdy povedlo připálit maso v papiňáku? Mně včera ano - a to jsem to vařila jenom 40 minut, ale asi jsem tam dala málo vody a koření co jsem tam nasypala bylo nerozmíchané na jednom místě v hrnci a tak se to tam připíkalo. Takže šťávička žádná, maso lehce přičmoudlé, ale dalo se, akorát jsem musela doimprovizovat omáčku.

anty
14. čer 2010

Ahoj holky koukněte na slona do mého alba, jsem zvědavá kam až dorosteme.

britka
14. čer 2010

Asmen i v papiňáku se dá připálit mě se to stalo taky,ale to už je pěkně dávno a byl to bůček a ten smrad to byl tenkrát děs 😀

asmeena
14. čer 2010

brit: právě, ten smrad byl šílený. Ale naštěstí jsem to ještě zachytila v dobré fázi, že jsem vytáhla maso a ta šťáva byla celá vypečená a koření s cibulí připálené, ale maso se dalo.

pecicka
14. čer 2010

ahoj kočenky🙂

asmeena
14. čer 2010

ahoj pecicko
anty:teda pupík už je krásný. Kolik si přibrala? Já se dnes ráno vážila a jenom 2kg a přitom pořád žeru a hlavně začnu večer, tak doufám, že až půjdu na tu cukrovku, že to budu mít v pohodě.

anty
14. čer 2010

Ahojky Asmeen, přibrala jsem 6 kilo možná i více, ve čvrtek jdu k doktorovi, tak uvidím. Je fakt, že ujíždím na sladkém, ale snažím se krotit. Jím hodně ovoce a zeleniny a taky už nejím žádné těhu vitamíny z toho se taky hodně přibírá, jenom jim kyselinu listovou a jód.Já už asi týden bobka, ale je to jenom takové bublání, no hold má tam hodně místa noo 😀

anty
14. čer 2010

Chtěla jsem napsat, že už bobiška cítím 🙂

asmeena
14. čer 2010

anty: to já jak poprvé ucítila malého, tak mi to přišlo stejné jako když dostaneš tik do svalu, tak takový pocit mám vevnitř v břiše.Akorát po tom neúspěšném 3D UTZ v pátek se mimi nějak moc nehýbe jako předtím. Asi dělá naschvály. Jedině když si zaťukám na břicho, tak udělá pohyb, ale za chvilku hned přestane, asi budu mít nějakého peciválka. 😀
Já beru pořád Femibion 400.

asmeena
14. čer 2010

anty: jj, to jsem pochopila. 😀 😵

anty
14. čer 2010

Já jsem se právě bavila s lékárnicí a říkala, že když hodně přibírám, tak ať vitamíny nejím, že je teďka zrovna období, kdy je dost ovoce a zeleniny, tak ať dodávám vitamínky tak. Ale kdybych přibrala 2 kila jako ty, tak je normálka baštím.

anty
14. čer 2010

Jinak na ultrazvuk zase jedeme do Zlína příští pondělí. Přemluvila jsem manžílka, že si necháme říct, co to bude, tak jsem zvědavá, jestli se nám bobek ukáže, ale mám takové tušení, že to bude kluk.