Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
15. čer 2010

kvakus, přesně to mi chybělo 😀 😉

juvik
15. čer 2010

Jé Stephi, ahoj 😵
holky já jdu do hajan....jsem jak malé děcko, po večerníčku se mi začnou klížit oči a jsem marná 😀
snad se brzo polepším a budu koníkovat aspoň večer 🙂
Andi, hodně štěstíčka...moc ti to přeju 😵

andinka22
15. čer 2010

Stephi, Kvakuško moc děkuji.
Kvakuško tohle nám opravdu chybělo. 🙂

andinka22
15. čer 2010

Juvinko, jen jdi, ať se hezky vyspinkáš. Moc ti děkuji. 🙂

juvik
15. čer 2010

jdu....vstávám teď každé ráno před pátou a to mě ubíjí...dělají nám novou cestu, tak je zavřená a musím dop ráce jezdit naokolo, proto jezdím tak brzo....tak dobrou 🙂

ladus77
15. čer 2010

Holky, mohl by mi nekdo z vas poslat do IP mail na Machace? Ne ze bych to ted hned nutne potrebovala, ale kdyby nekdy neco, tak at ho mam. Diky moc!

misa.patrik
15. čer 2010

Ahoj Holky teprve ted jsem se dostala k pocitaci cely den jsem fyrala nekde a do ted jsem byla u kamaradky co ma dvojcatka dvoulete bobanci fajni 😉 😉 😉
Tak jsem byla v Ol a jak jste psaly o imunu nechtel Machač se mnou vubec debatovat,ale stejne si ho vyzadam u sveho gynekologa.
Jinakbyl Machač uplne v prdeli jak je mozne ze se oplodnilo formou ICSI pouze jedno vajicko se spermiogramem 148 mil spermii v 1 ml pohyblivost 84% ... byl vsoku.... rekl mi ze u me si byl temer 100% jisty ze to vyjde... dalsi IVF bude zari rijen,mam se prijit ukazat v srpnu ze udelame hormonalni profil znova a budu stimulovat Puregonem a budu pichat 300 jednotek 😲 😲 😲 no manzel rekl ze to se mnou nebude k vydrzeni 😀 😀 😀 minimalku mi zatrhl ,rekl ze potrebuje vice vajicek, tak to jsem teda zvedava... rekl mi at to nevzdavam...
Jinak STEPH a ostatni Machač ma dovolenou 4-6.8 a 17-31.8

ferdice
15. čer 2010

misa.patrik mi taky rikal, at to nevzdavam, jsem si pripadala skoro hloupe, samozrejme ze to nevzdavam 😀 pichala jsem si 250-275 jednotek puregonu a bylo to v poho. pokud to pomuze k vetsimu poctu vajuch, tak to holt manzel bude muset byt na tebe jako med 🙂 mne akorat prekvapilo, ze pojistovna doplaci jen urcite mnozstvi jednotek a to co je nad jsme si museli hradit v plne vysi, sice jsme s tim nepocitali, ale samozrejme co bychom neudelali pro mimco. jinak o imunu u mne taky ani slovo, leda hysteroskopie, kdyz by nevysli mrazacci.
juvi vstavat pred patou, to by mne zabilo, to tak ma muj manza a chodi spat po jedenacte, to je zoufale malo hodin na spani.
nacancane andince preji na zitra hodne stesticka
ellae gratuluji k dobrym vysledkum
dneska jsem tu bezkonkurencne posledni, dobrou noc nebo spise dobre rano

jitulik24
16. čer 2010

Ahoj holky, tak zázraky se opravdu nedějí. Před chvílí jsem testovala a je tam jen jedna čárka. Nevadí, tak nějak jsem vnitřně cítila, že to nevyjde. Sice prsa bolí opravdu hodně a podbřišek taky, ale to bude přicházející MS. Ať už dorazí a můžu začít s minimálkou. Holky jak probíhá OPU a ET, co všechno na to budu potřebovat a jak dlouho po OPU se v Reprofitu leží? Díky za odpověd, chci být připravená a vědět do čeho jdu.

micinka22
16. čer 2010

@jitulik24 ach jo:/// to neni možny už..co ty testy blbnou????:/( po Opu ležíš asi hodinku-prijdes,daji te na pokoj, prevleces se do kosilky,pak te odvedou na sal,uspi a za par minut jsi zase na pokoji..... a po ET ležíš 15 minut..lehnes na gyn.kreslo,šoupnou tam mimča a ty na ne civíš na monitoru 🙂...

stephanie
16. čer 2010

Dobré ránko kočeny,

jitul, to je mi líto...ale fajn, že jsi přesvědčila manžela
mici, tobě to teda letí, malá už se určitě těší, že?

Ferdi, tak jste se bavili o té hysteroskopii? A kdy jdeš znovu do boje? Nám taky říkal, že to nemáme vzdávat 😀 ...TO ještě nezná holky koníkovky, ty se hned tak nevzdají!!!!! 😀

Míši, díky za info...Tak doufám, že už jsi zase po včerejšku trošku nabuzená a natěšená!!!

Juvi, to vstávání ti nezávidím, to bych absolutně nedala...A jak se ti líbí v práci?

Všechny ostatní zdravím...i Kvakusku!!! 😵 😀

pecicka
16. čer 2010

dobré ranko sluníčka🙂
misi a ferdi, to je super, že jste se tak rozhodly 🙂 jsem moc ráda, ono to opravdu někdy hold dýl trvá, ale dočkáte se tak jako všechny holky tady 🙂 já tomu věřím
jinak zdravím všechny holčiny a kdo dnes něco má tak držím všechny palečky 🙂

jitulik24
16. čer 2010

Pyžamo na tu opu mužu mít vlastní? A kdy se to všechno platí, až budu mít po ET?

pecicka
16. čer 2010

jituli-ahojky, košilku svoji a platí se po ET

jitulik24
16. čer 2010

Holky, díky za informace. Jsem ráda, že se na vás můžu obrátit s dotazy. Musím říct, že se na tu minimál strašně těším a jsem plná optimismu, tak snad to klapne. Dokonce se těším i na tu mrchu, už by klidně mohla dorazit, abych mohla napsat Machačovi mail a domluvit se s ním na té minimálce.

jej
16. čer 2010

Ahoj holky! Zdravím vás po ránu!

Jitul, "opravdivké" IVF je daleko nadejněší, určitě se dočkáte!

Ferdi, s lékama je to prekérka. Mé vaječníky právě špatně reagovaly, takže já píchávala více jak jednou tolik co nrmální holky, takže my při každém pokus jen na doplatky v mých injekcích dopláceli tak 11-15 000! K tomu ICSI, AH, Pk apod. a lup: každý pokus nás vyšel skoro na 35 000. Šílené. Celkem jsem v oněch "třech hrazených pokusech" (ha ha ha) měli téměř 150 000 (něco stála příprava na ket ještě). Úplně nás to zruinovalo a říkali jsme si, že dál jít nemůžem, páč na to nemáme. Ale v Reprofitu jsem měla sice taky dopichávání, ale oproti těm koňským dávkám jen minimálka, za 17 000 se vším všudy (10 000 nativ, pak nějaké léky atd.) lup ho! Bobek je v břušku!

Juvi, tak brzské vstávání! Ty br´do! Já jsem sova, chodím spáte kolem půlnoci a nevadí mi to,a le ráno nevstanu. A nejde to předěla. cca 7 let jsem jezdila do práce na 7, vstávala v 5.40 (takže jsme chodila i dříve spát), každý mi říkal, že si tělo zvykne a teda nezvklo. Byla jsem pořád jak prásklá palicou a šíleně ospalá. Až jsem začala jezdit na 8 a začali jsme jezdit s mužem současně autem (tím pádem jsem mohla i tak spát dýl, páč mi cesta místo hodiny trvala necelou půlhodinku), tak jsem začala fungovat normálně.

Míšo, přeju hodně sil do další boje! Tu my holky tady ale vydolujem! (i když je to někdy šíleně těžké...)

andinka22
16. čer 2010

Hezké dopoledne holky,
tak k transferu u nás bohužel opět nedojde, ráno mě volal mudr.K., že naše embryjka nejsou vhodná k transferu.
Tu PK udělali proto, aby mudr.Machač věděl, jak se vyvýjí. Jinak teď prý mám dát mudr. čas tak 2-3 týdny, budou řešit s embryology co tam bylo atd... a aby prý mohl něco vymyslet. Je mi z toho fakt hrozně.
Tak je mi jasné co navrhne, už mě to nebaví.
Dnes, když už jsme doma, tak chci jet do Ikei a hlavně si koupím něco na bolístku.
Mějte se krásně. 🙂

jitulik24
16. čer 2010

Ještě mám jeden dotaz, jak je to s neschopenkou? Dělám v práci třináctky a ne zrovna lehkou práci.

stephanie
16. čer 2010

Andinko, tak to je mi moc líto ☹ ...drž se!!!

kvakuska
16. čer 2010

andinko to mě moc mrzí ☹ ... přesně vím, jak moc bolí taková zmařená naděje 😢 ... tak snad tohle všechno přece jen k něčemu bylo a díky těm špatným embryjkům co mají k dispozici přijdou na to v čem je ten zádrhel ... drž se berunko 😠

pecicka
16. čer 2010

andi-posílám obejmutí, je mi to líto ☹

ferdice
16. čer 2010

andinko mrzi mne to moc. Snad prijdou na to v cem je problem a pak bude zase lip. udelej si dneska radost.
jitulik napisou ti neschopenku, jak budes chtit, ja jsem si rekla od ET a zrusila jsem si ji kdyz nebyl duvod nadale byt doma. akorat ukoncit jsem ji musela jet do Olmyku.
jej presne jak pises, jsem byla trosku dost prekvapena kdyz nase 1. IVF hrazene pojistovnou nas vyslo na vic nez 30000 a to mi jeste pripadalo, ze jim bylo skoro trapne, ze nam to vsecko museli vyuctovat. ale co uz penize budou a my nebudem.
juvik uz mam doma papiry, jsem byla prekvapena, ze chcou i posudek z prace ode mne i manzela. mimo jine.

ferdice
16. čer 2010

steph nebavili jsme se o te hysteroskopii, nejprve prijdou na radu nasi 3 mrazacci. coz mne trosku mrzi. tys to tak taky nejprve mela, ze jo? jeste mi vysvetlil, ze to ze nase embrya vypadala zvenku pekne neznamena ze byla dobra uvnitr.

sukubka
16. čer 2010

andinko moc mě to mrzí holčičko,chjo to je vážně na paytel,člověk se těší že už zase konečně stimuluje,že bude Et a pak to dopadne takto.Já si taky prošla tím že nedošlo k ET a bylo mi děsně,ale musíme s e st oho vyhrabat a jít dál,je to prostě na pytel!!!!!

El gratuluji k dobrým výsledkům s genetikya,ty jsi byla u svého gynekologa,nebo u poláka?
Jituli to mi jako řekni jak je toto možné?ty testy jsou asi teda čím dál horší,to rači ty // ani nenajít než je najít a pak takové zklamání,jako by toho zklamání už nebylo tak dost!Ale jak píše Step je moc dobře že se manža udobřil a půjdete do minimálky je to opravdu mnohem věčí šance než po IUI a určitě se zadaří,uvidíš!

Step tak ti asi výjde s tou hysteroskopii a Machačem ty by jsi tam měla jet v červenci né? a on tam není v srpnu,tak držím pěstičky at to to výjde a ten Štěpi tam je 😉

stephanie
16. čer 2010

...ferdi, já mám taky ještě 3 mražáky, ale navrhl tu hysteroskopii...Já mu pak říkala, že máme ještě 3 zmraženy, tak se nejdřív zamyslel a pak říkal, že provedeme nejdříve to vyšetření...Ale u každého to je individuální, každý má jiné problémy...Mu je asi divné, proč to nejde, když už dítě máme, embryjka jsou přímo ukázková, tak někde musí být zakopán pes...
...ale taky nám říkal, že do embryjek nikdo nevleze a to vyšetření je dost drahé 😒 (myslím embryí)
já jsem to ted všechno nějak vypustila z hlavy, snažím se na to moc nesoustředit, ale jak příjde mrška, tak začnu mít zase strach...

ferdice
16. čer 2010

steph tak tos mela hodne mrazacku, sikulka jsi. ja bych radsi taky tu hysterosk. ale na druhou stranu bych si tipla, ze budu mit spis nejaky imunologicky problem. tak jsem si vcera alespon objednala wobenzym, to mi radil muj gyndr po druhem potratu, ze to mam uzivat, ze to prave pomaha na ty rane potraty a tehu to neublizi. potrebuji mit po kazdem neuspechu pocit, ze tentokrat to delam jinak, lepe a pomuze to.
a porad jak se ti dari na to nemyslet? 😀 ja uz citim, ze to ma vliv i na to jak pracuji a vubec na cely muj zivot. nedokazu to vytesnit.

sukubka
16. čer 2010

ferdi na imuno je super kaenský pepř já si ho obědnala z internetu byl docela drahý ale mám ho skoro plný protže jsem pak otěhotněla kdyby jsi chtěla poslala bych ti ho,samozdřejmě zdarma!

ellaaee
16. čer 2010

Dobré odpoledne
Andinka 22, je mi to moc líto, že to takhled dopadlo, Vím že útěcha ti moc nepomůže a bojuj dále.
Peci jak ty se cítíš? Už je ti dobře? Min. týden nějak nebylo, že?
Juvik a jak tobě se líbí v práci? S tím dojížděním to nemáš lehké. a v kterém městě pracuješ?
Míšo září či říjen to jistí 🙂
Jitulík minimálka má aspon dle dr. štelcla větší šance než iui tak věř že výjde
Všem kteří mi popřáli k dobrým výsledkům děkuji.
Sukub byla jsem u svého dr. on to dělá, dělal mi utz 45 min a to na dvou ultrazvucích a i vaginálně a přes břicho. Prý z jeho pohledu je to v pořádku, tak snad. Dala jsem fotku do fotoblogu, ale já jsem člověk co se pořád bojí tak zas jsem to zkoumala a zdá se mi že má páteř uprostřed tělíčka místo aby ji měl podél zadiček. No už mi z toho všeho fakt hrabe. Měla jsem jet za 3 týdny na dovolenou do čech ale to výchazí přesně v době 16tt a na odběr na tripple testy tak na dovolenou kašlu, a radši budu mít jistotu a půjdu na krev.

stephanie
16. čer 2010

ferdi, tak to máme teda stejně...já taky potřebuji mít pocit, že dělám něco jinak...A Machač jakoby to na mě viděl, protože hned jak jsem vlezla, tak říekl, že musíme udělat něco jinak 😀 ...Jinak už jsem došla tak daleko, že jsem uvažovala i o léčitelce..V životě jsem na to nevěřila a nikdy u žádné nebyla, ale člověk už ze zoufalství udělá cokoliv...
Jinak se "snažím" na to nemyslet, ale to víš, že se mi to vždycky nedaří..Ale mám tolik starostí a práce, tak mi to pomáhá...

ferdice
16. čer 2010

Steph, u lecitele jsem jeste nebyla. ale zato jsem byla u astrologa Havelky, o cemz se nebudu vyjadrovat, by jste si myslely, ze jsem uplne blba, ze jsem zkousela i toto. ale byla by to vtipna historka, nebyt toho duvodu proc to vsechno delam. zrovna nedavno jsem vsechny ty pripravky od Havelky vyhazovala.
ale kdyz bys o nejakem rozumnem, poctivem, uspesnem leciteli vedela, sem s nim 🙂 treba k tomu zase dospeju.
to je fajn ze to Machac na tobe poznal, ze potrebujes udelat neco jinak. vsak se rika, ze psychika pomaha. 😅