Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

daisy14
19. čer 2010

No já se taky předtím styděla, ale teď jsem si řekla že je to 3 pokus a poslední a pak už fotku mít nebudu 🙂 tak jsme měla foták připravený v ruce hned jak nás zavedli na sál🙂 žádná ostuda, my se vždycky u transferu nasmáli, doktoři jsou prima!

jitulik24
19. čer 2010

Asi to bude muset vyfotit manžel, ale ten bude tak vynervovaný, takže z těch fotek nebude nic, nepomůže ani stabilizátor obrazu 😀 😀 😀 . Budeme si muset vzít stativ 😀 😀 😀 to by se teprve doktoři pořádně nasmáli a mluvili o nás jako o exotech 😀 😀

daisy14
19. čer 2010

Někdo tu kdysi psal, že jim ty embryjka vyfotil doktor, takže když manža bude v transu, doktor to jistí 🙂

jitulik24
19. čer 2010

Otázka jestli doktor bude s tím mím foťákem umět, je to foťák pro profesionály 😀 😀 😀

daisy14
19. čer 2010

Jituš, dík za vzájemné povzbuzování, ale dneska už jdu spát, jsem z toho všeho trochu grogy. Tak dobrou noc.

jitulik24
19. čer 2010

Jasně nastávající mamko, to chápu 😉 . Dobrou noc 🙂

jitulik24
20. čer 2010

Ahoj holky, poraďte jak mám počítat MS? Včera dopo jsem jen slabě špinila, až na večer se to trochu začalo rozjíždět. Dnes se to rozjelo úplně, mám tedy začít počítat až dnešek?

teddyna
20. čer 2010

ahojte vespolek.opět nestíhám - byla jsem u rodičů na jižní moravě,dneska odjíždím zpět na sever,tak je mi z toho trochu smutno.byla jsem tu týden a uteklo to,jak bych tu byla den.asi si na to,že mám celou rodinu na jihu,nikdy nezvyknu.moc mi chybí sestry a rodiče.ale odstěhovat se zpět - to bych přišla o manžela.áách jo.
jitulík24:MS počítej až od krvácení,které trvá min. 4 hod - tudíš,když se to rozjelo do krvava až dnes,tak ode dneška jko 1.DC

escadka
20. čer 2010

Ahoj Daisynko, moc gratuluju ke dvou čárečkám a určitě teď do třetice všechno dobře dopadne a dočkáš se 2 křiklounků 🙂. Jak píše Jitulík, každý ultrazvuk se srdíčkama se uleví a před každou další kontrolou nervozita, ale musíme věřit, že sena nás na všechny štěstí konečně usměje.

escadka
20. čer 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativí, další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6.
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1IVF Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)
JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 21.6 clostík, KO 25.6 a začátkem července 1 minimálka

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 31tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 21tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 14tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 13 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 13tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
JEJ - těhule 13tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 12tt
( za sebou celkem 1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ 22.6.
ESCADKA - 1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF - ET 1.5. - 2 emryjka - hlasí //, 2 miminka 10tt
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jej
20. čer 2010

Daisy! No ty jsou naprosto ukázkové! Gratulace veliká!

Teď nevím, kdo se tu ptal na příznaky po ET. Já je neměla, už jsem opět stresovala, že opět nic (jako už 4x předtím) a ejhle! Jsme v 15 tt. TAkže na příznaky kašli! 🙂

Jinak všechny zdravím!

sukubka
20. čer 2010

Jitul neboj ostuda to není ani náhodou když fotíš mimísky,já je poprvé nefotila(ani jsem nevěděla že to jde)
podruhé jsem už četla jak to tu holky psali že fotí a řekla jsme to manželovi,ten je stydlín jak cosi a když to zvládlo on zvládne to i tvůj manža.Já sebou měla foták,ale manža to stejně rači blikl na mobil,je to pak krásný že máš bobky vyfocený 😉

jitulik24
20. čer 2010

Sukub a to jste fotili před doktory? Po tom ET tam chvíli ležíš, že? Jo a sebou si mám vzít na OPU jen papuče a pyžamo a na ET nic?

daisy14
20. čer 2010

Ahoj holky, dneska je u nás pěkná kosa ani jsem nevystrčila nos 🙂
Jituš, neměj obavy, vždycky se všechno dozvíš předem a včas. Jen na to OPU bych doporučila noční košili místo pyžama 😀

ferdice
20. čer 2010

Daisy gratuluji moc mocicko, at se dari dal a 9 mesicu utece jako voda
Jitulik mi napsali primo na protokol sebou: nocni kosile, papuce, manzel 😀 bylo to tam v tomto poradi a prislo mi to hrozne smesne, ze manzel byl az za papucema.

pecicka
20. čer 2010

ahoj kočenky🙂všechny zdravím

daisy14
20. čer 2010

Ahoj Peci, jak se máš?

jitulik24
20. čer 2010

Holky díky za rady. Dáši já tím pyžamem myslela noční košilu, už jí mám objednanou, tak snad do OPU dorazí. Já potřebuji vědět vše, jinak jsem nervní🙂 stejně budu nervní i tak. Jen doufám, že nebude někde nějaký problém, aby k tomu ET vůbec došlo. Holky, co je to nativ?

jitulik24
20. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativí, další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6.
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1IVF Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 21.6 clostík, KO 25.6 a začátkem července 1 minimálka

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 31tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 21tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 14tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 13 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 13tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
JEJ - těhule 13tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 12tt
( za sebou celkem 1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA - 1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF - ET 1.5. - 2 emryjka - hlasí //, 2 miminka 10tt
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ 22.6.
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

sukubka
20. čer 2010

jituli byl tam jen Machač a příjemná sestra neboj taky jsem stresovala co na to řeknou,manža je tak stydlivej že sem myslela že to ani nevyfotí a Machač na něj jasně to musíte vyfotit 😉 jojo na OPU papuče a pižamko a ne ET nic 😉

jitulik24
20. čer 2010

Sukub, jak bych byla ráda kdyby u ET byl Machač. Budou to pěkné nervy, ale snad to všechno dopadne dobře.

escadka
20. čer 2010

Ahoj Jitulko, tak ti můžu říct, že i kdyby na tebe Machač nevyšel, nemusíš být vůbec smutná, když jsem šla na první ET, byl tam Marcel Štelcl, po druhé Machač a do třetice Koudelka, všichni byli moc milí, dělali si legraci a rozdávali dobrou náladu a až poslední Koudelka mi po vložení emryjek, která se zároveň i uchytla, udělal ultrazvukovou fotečku na památku, jsou tam asi milimetrové bílé tečky 🙂. S manžou jsme se nefotili, ani mě to nenapadlo, ale tak jsou všichni tak ohromný zlatíčka, že se určo vyfotí i s vámi, včetně sestřiček, jak sem tam jezdila s tím hyperstimulákem, všichni mi tam přirostli k srdci a hodně těžko se mi opouštěli. Při OPU tě dají pravděpodobně na pokojík s nějakou další paní, převlečeš se do košilky a lehneš si do postýlky, je dobré si vzít knížku, může se stát, že budeš i déle čekat, pak pro tebe přijde sestřička, přeběhneš malou chodbičku, přijdeš na malý sál, zeptají se tě, jestli nejsi alergická, sestřička ti dá do žíli infuzku a řekne ti, že se ti začne točit hlava, pak přijde doktor, zašpásuje s tebou a než napočítáš do deseti, budeš ťuhík 🙂. A za tak dalších deset minut už tě sestřičky převedou nazpátek do postele, možná budeš srandovně mluvit a taky si to možná nebudeš pamatovat a na tak 20 minut usneš a pak se probudíš a je po všech. Za chvilku ti donesou oplatek a čaj, to sníš a valíte s manžou domů, trošku tě můžou bolet vaječníky, ale není to nic k nepřežití. No a podle vývoje tam přijedeš za potřebný počet dní, my jsme to měli za 6, doktor si vás s manžou vezme ještě do ordinace, řekne, kolik máte embryjek, mrkne se, jak máš velkou sliznici, zeptá se, jestli chcete jedno nebo dvě a už jdete všichni na ten stejný sálek jako při opu, v předsíňce se vyslečeš od pasu dolů, pak slečna emryoložka natáhne pipetkou emryjka, doktor ti je ta pěkně uloží, vše vidíte na monitoru, můžeš i poprosit o tu ultrazvukovou fotečku, pak tam 15 minut ležíš, manža vedle tebe sedí, jste tam sami, pak pro vás přijde sestřička a jedete domů 🙂. Možná už to všechno znáš, tak se omlouvám, že ti to tak popisuju a pokud ne, tak si alespoň můžeš udělat představu 🙂

kvakuska
21. čer 2010

Dobré ránko

@escadka pěkně jsi to popsala, jen tu narkózu nepíchá sestřička ale anestesiolog 😉 ... jo a ještě jak se probereš po OPU, tak ještě na pokoj za tebou přijde doktor a řekne ti jak to dopadlo 🙂

kvakuska
21. čer 2010

@daisy14 úplně tichoulililince, takl že to ani neslyšíš, ti gratuluju !!! 🙂

micinka22
21. čer 2010

Daisy moc gratuluju a vubec ne potichu..pač to jsou super dálnice!!! 😵 😵 😵 😵

stephanie
21. čer 2010

Dobré ránko,

Daisy, přidávám se ke gratulaci!!
Že by nová těhu vlna? 😉

Hezký den všem, je tam hnusně, ale víkend hlásí 28 stupňů!!! 😎

kvakuska
21. čer 2010

@micinka22 no já gratuluju tichounce, protože z vlastní opakované zkušenosti vím, že čárka na testu ještě neznamená za 8 měsíců miminko v náručí 😕

sukubka
21. čer 2010

pěkný den holky,u nás je tak ypěkně hnusně!
Jitul vím jak chceš mít u ET Machače,já homěla jednou na podruhé se mi to už nesplnilo měla jsem Štelcla a jak píše escada všichni jsou moc fajn a vida jak sem měla Štelcla u Et měl asi štastnou ruku(do toho měl jednu zlomenou a v sádře tak sem měla nervy)a vyšlo to!!!!

jej
21. čer 2010

Sukub, my vlastně byly tak 2-3 dny od sebe! Já jsem taky měla Štencla s tou rukou v sádře a ejhle jak se trefil! 🙂

escadka
21. čer 2010

no tak to měl opravdu šťastnou ruku, to je super 🙂. Mě byl nakonec ze všech nejmilejší, byl takovej správně klukovskej, taky mu je jen 33 let 🙂