Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
7. zář 2010

@jitulik24 To jo porodnice budou praskat ve svech 😀

jitulik24
7. zář 2010

první mimi jsme měla mít v červnu a druhé v březnu, tak teď to bude květňátko 😵 . Teď jsme si uvědomila, že já dostala MS 10.9 když jsme čekala první mimi, takže termín by ti vycházel na půlku června 😉 TO KLAPNE,MUSÍÍÍÍ!!!!! 😀 😀 😀 😀

misa.patrik
7. zář 2010

@jitulik24 Juuu letni miminko jsem si vzdycky přála 🙂 jen tak v tom bodycku a tech ponozeckach v tom kocarku 🙂 juuuu to vyjde jojojo
Jen mam trochu hruzu z toho puregonu jak mi dojde jak to vymenim abych to nespletla ☹

jitulik24
7. zář 2010

@misa.patrik Já jsme si taky přála letní miminko, navíc mám po prvním miminku nakoupených spoustu letních body, tričenek a kraťásků, tak by to bylo fajn využít 😉 . Miši tak to ti neporadím, já si píchala buď fostimon nebo brevelle.

misa.patrik
7. zář 2010

No snad jsem to dobre pochopila a nepopletu to 😀 no kdyz jdu v utery na utz tak na punkci pujdu kdy? čtvrtek nebo pátek?

jitulik24
7. zář 2010

Na ultrazvuk jdeš 7 DC, že? Já byla na OPU 14 a 13 DC, ale nevím jestli u klasické IVF je to rychlejší. Teď jsme byla na IUI 12 DC.

misa.patrik
7. zář 2010

8 DC 🙂 to asi uvidim podle toho jak dopadne UTZ 🙂

jitulik24
7. zář 2010

a minule jsi byla kolikátý den na OPU?

misa.patrik
7. zář 2010

no to ted prave nevim 😀

misa.patrik
7. zář 2010

Tak jsem byla v patek na OPU tak ted to bude asi taky tak 🙂

pecicka
7. zář 2010

ahoj kočenky🙂
tak koukám, že se to tady rozjíždí se stimulkou, tak vám moc držím palečky a hlavně hofně štěstíčka, je potřeba to tady trošku rozjed, už tady dlouho mrzne 😒

misa.patrik
7. zář 2010

@pecicka Ahoj Peci tyyy jooooo Ty uz mas skoro polovinu za sebou 🙂
no to vis tehulinky se chystaji na miminka,maminky s miminkama nestíhaji tak to tu je ted na nas stimulantky 😀

pecicka
7. zář 2010

@misa.patrik jo,jo, strašně rychle to utíká, neboj já se budu chystat rodit a ty budeš hladit bříško a užívat si těhulkování🙂jak se cítíš? Zkoušela si pít kontryhel?

misa.patrik
7. zář 2010

@pecicka no kdysi jsem ho uz pila na co je to dobre?? mam ho doma klidně si ho uvarim 🙂

pecicka
7. zář 2010

no mě to pravě poradil jeden doktor, já ho teda pila až u toho 4pokusu, ještě jsem to střídala s měsíčkem lékařským, prý je to hodně dobré na pohlavní orgány a napomáhá otěhotnět, já jsem ho pila do OPU a vyšlo to........třeba to taky mělo svůj podíl a už jsem to četla i na jiné diskusi u holek, že ho pily a jsou těhotmé, zkus, jsou to jen bylinky, ale já na to věřím 🙂

misa.patrik
7. zář 2010

@pecicka Děkuji za radu 🙂 me bylinky vubec nevadi mam je hrozně ráda 😉 tak jdu si jeden cajicek uvařit 😀

jitulik24
7. zář 2010

@misa.patrik Tak jsme si dala tu práci a našla, že jsi na OPU byla 10 DC 😉 .
@pecicka Ahoj těhulko, jak se máš? Včera jsme čučela k tobě do alba a bříško už začíná být pěkně vidět 😉

pecicka
7. zář 2010

@jitulik24 jo,jo roste však už by asi mohlo být vidět, mám nahoře 5kg, tak snad to bude v pohodě, u děti jsem nabrala 30kg, hrůza a děs, to už nechci, ale to jsem byla mladá a rozežraná 😀 i tobě jitulko hodně štěstíčka

misa.patrik
7. zář 2010

@jitulik24 hehe to je dobre ja blbka napsala v patek na Opu 😀 to je dobry fakt no jsem zvedava sle uz se moc tesim a veřím ze to vyjde

pecicka
7. zář 2010

@misa.patrik hlavně pozitivně mysli a netestuj, až opravdu v den, kdy ti řeknou, já si to dala za ukol, vydržela, tím pádem jsem se nenervovala z testu, kde jsem nic nenašla a krásně to na mě kouklo 🙂

pecicka
7. zář 2010

@jitulik24 je hloupé, když se tě zeptám, co se stalo s mimi? jestli je ti to nepříjemné, tak nemusiš odpovídat....

jitulik24
7. zář 2010

@pecicka děkuji. Já měla na sobě ve 20tt kilo a půl a hodně mě to překvapilo, protože já přibírám i z vody. Však ty kila se vyběhají 😉
@misa.patrik to už je za chvíli, tak hlavně aby vajíček bylo hodně a všechna se oplodnila a nakonec budeš hlásit krásné dvě dálnice 😀

jitulik24
7. zář 2010

@pecicka byli dvě verze, proč jsme potratila, buď jsme chytla zánět, který mi rozjel potrat, nebo jsme měla slabé děložní hrdlo☹ . Každý doktor tvrdil něco jiného 😖. Miminko bylo úplně zdravé. Týden před tím, než se to stalo jsme byli na genetice u Poláka a mimi bylo naprosto v pořádku, dokonce o týden větší ☹ . Nikdy by mě nenapadlo, že se mi něco takového může stát ☹ Někdo tu smůlu musí vyžrat ☹

pecicka
7. zář 2010

@jitulik24 tak to je mi opravdu moc líto, to je fakt pešek, myslela jsem si, že něco bylo s miminkem....

jitulik24
7. zář 2010

@pecicka Právě že ne. Ještě na porodním sále jsme cítila pohyby 😢 . Pořád si to dávám za vinu, že jsme přišla o zdravé mimi ☹ 😢 . Čas už bohužel nevrátím ☹ . Jsem ale poučená, že s každým píchnutím poletím k lékaři, než aby se zase něco stalo.

pecicka
7. zář 2010

@jitulik24 to určitě, od toho tady jsou, taky mě každé píchnutí znervozní, zrovna v sobotu mě tak píchalo na pravé straně, že jsem z toho neměla vůbec dobrej pocit, ale nakonec dobrý, měla jsem tam 2malé cysty, tak možná to dělá neplechu, ale jsem taky hned ze všeho vybobkovaná....... 😅

jitulik24
7. zář 2010

@pecicka právě se chci domluvit se svým gynekologem(tedy až to bude aktuální), že bych k němu chodila častěji než jednou za 4 týdny. Aby mě měl víc pod kontrolou a já tak byla trochu klidnější. Mám moc dobrého doktora, tak třeba mu to vadit nebude. Lepší třikrát jet k lékaři s planým poplachem, než jednou pozdě 😉 . Tak hlavně, že to nic nebylo a vše je v pořádku 😉

pecicka
7. zář 2010

@jitulik24 tak to moc držím palečky, kdy máš testovat?

jitulik24
7. zář 2010

@pecicka Dnes jsem 4 den po IUI a mám testovat až 16 den. Jelikož z vlastní zkušenosti vím, že mi test těhu ukázal už 10-11 den po IUI, tak budu testovat už ten 10 den. Jsem hrozná 😀 . Děkuji za držení palečků 🙂

pecicka
7. zář 2010

@jitulik24 tak hodně štěstí at jsou tam 🙂