Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

evikj33
27. dub 2012

@pitrisek26 Známe se už z IVF leden 2012 já chodím do Olomouce k dr.Macháčovi a jsme moc spokojeni,je to fér chlap,nic ti nemaluje,zhodnotí vše reálně a navrhne nejjednodušší postup,ne nejdrahší.Asi od 3.5.začínám stimulovat na 2IVF pod jeho dohledem. 🙂

pitrisek26
27. dub 2012

@evikj33 paráda, díky moc za info, tak to moc držím palce! Dostala si se k němu na vlastní žádost?

evikj33
27. dub 2012

@pitrisek26 Na 1konzultaci jsem byla u dr.Souškove,udělala HP,spermio a navrhla léčbu.Pak se nějak nedařilo a při kontrolách na ultr.tam byval dr.Macháč a zustali jsme u něj.Jen on byvá v Olmiku jen ut.stř.pát.Tak pokud máš ultrazvuk na pondělí,je tam dr.Soušková a ve čtvrtek tam nejsou.Ale dá se sním spousta věcí řešit emailem,odpoví většinou ještě ten den.A na zákroky se jezdí do Brna.Na IUI se mužeš domluvit i ve fakultce v Olomouci,není to tak pohodové,ale pokud se ti nechce jet do Brna dá se to.

pitrisek26
27. dub 2012

@evikj33 díky moc za info 🙂

spunda
27. dub 2012

@pitrisek26 Jo přesně jak píše Evička 🙂 taky se přidávám ,mám stejné zkušenosti..tak hodně štěstí 🙂

evikj33
27. dub 2012

@spunda No ahoj ženo,nejsi už jako menšinová spoluobčanka ze sluníčka? 😀 Kde tě mám,něco nového?

spunda
27. dub 2012

@evikj33 Ahojky tak to nejsem,byla jsem celý den v práci a ještě so+ne hnus tak snad to přežiju .Měj se hezky pááá 😀 😀 😀

holino
27. dub 2012

ahojky holky jdu vás pozdravit už jsem tady s váma dlouho nebyla ....těhotenství si užíváme naprosto primově bez sebemenšího 😝 🙂) super screenng taky dopadl na jednčku s hvězdičkou ....takže si to opravdu už užívám v klídečku super ....jinak podle prvotního odhadu pana doktora z NT asi čekáme chlapečka =)

@pitrisek26 ahojky ....přidávám se k holkám ...myslím že Reprofit je ta nej volba =)
za sebe měli jsme obrovský štěstí po 1 IUI neuspěšném Jsme šli do 1 ivf (vše s mudr Machačem) a povedlo se =)) ....v podstatě od první návštěvy do půl roku čekáme miminko .....troufám si říct že díky Machačovi ....má na tom velkou zásluhu

evikj33
29. dub 2012

@spunda Ahoj Drahuško,nepracuješ nějak moc v tom horku? 🙂 Tak jak jsi natom s kámoškou "Karkulkou"?Ja odedneška čekám,zatím jsem se dočkala akorát nějakého nachlazení,nebo co to namně vlezlo 😅 Je mi divně,mám rýmu a včera mně sklepala kosa...To to zas pěkně začíná,musela jsem zobnout panadol,bolela mně hlava,doufám že to do stimulky poleví 😝 Jinak váham zda mám testnout,nebo počkat na mrchu?CHtěla jsem dát panadol grip,ale nějak jsem se neodhodlala,myslela jsem že by zabral lépe.Jinak od stř.mam odpo.to bude v tom horku v práci masakr.Nějak to musím zvládnout,alespon do ultrazvuku,pokud by byl problem pujdu na marodku.Papa

spunda
29. dub 2012

Ahoj Evi no měla jsem pá až ne denní ,ted mám dva dny volno a pak jdu ut a st na noční .Ale jde to 😀 😀 😀 jinak karkulka zatím nic ,pořád čekám,zítra je to týden od injekce ,sestřička mi říkala že tak do 10dni by to mělo dojit tak jsem zvědavá. 😒 Ty jsi chtěla tesnout jako že jestli nejsi těhu,přirozenou cestou???no tak ho ráno zkus 🙂 třeba budeš mile překvapená...

aneta1199
30. dub 2012

Ahoj holky, za chvilku jedu do Brna na ET, v sobotu byly ctyri ctyrbunecny embryjka. Snad to bude dobry, pak se ozvu.

spunda
30. dub 2012

@aneta1199 Tak držíme palečky a už se těšíme na dobré zprávičky 😀 😀 😀

evikj33
30. dub 2012

@aneta1199 Tak mužem gratulovat těhulce? 🙂 At se bublinka/ky pěkně zachumlají a nepustí až do porodu.

evikj33
30. dub 2012

@spunda Ahoj Drahuš 🙂 Tak jsem opět netestla,nechám si to možná na zíta 1.5.pěkné datum,dnes jsem 2den bez prášku a ještě ani nešpiním,akorát se ted budím denně kolem 4.h a musím čúrat,taky vnoci piju vodu,mam z té rýmečky nějak sucho.Je to asi alergie,tče z nosu,očí...Trochu mám obavu že bude moč hodně naředěna .Jinak bych to měla dle dr.nejpozděj 2.5.dostat,tak snad 🙄 Tak to nakonec budem Karkulkovat spolu 😉O práci raděj nehovořím,vubec nevím jak to budu od příštího týdne řešit 😠

aneta1199
30. dub 2012

@evikj33 Ahoj Evi, budu na tebe ráno myslet, hned nakouknu.
Dneska jsme byli v Brně na ET a Štěpán rozhodl v podstatě za mě jestli zavést jedno nebo dvě. Že pokud vyloženě nechceme dvojčata, tak máme jít do zavedení jen jednoho embrya. Těm našim čtyřem embryům se výborně dařilo, takže dneska z nich byly čtyři blastocysty, dvě hatchující a dvě expandující - tak nějak. No a zbytek zamrazíme.
Musím se přiznat, že teď už to tak neprožíváme jako poprvé, prostě když už máme doma jedno dítko... budeme šťastní, jestli to klapne, ale jestli ne, tak to není na hroucení. Ale testování mě určitě vystresuje. Štěpán napsal 13.5., ale já vidím test na příští týden na středu 😀

spunda
1. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi no já zatím také nic☹ měla jsem to dostat 21.4 a nic .... Toho 23.4. jsem dostala tu injekci na vyvolání MS dnes je to 9 dni po injekci a pořád nic tak nevím ....snad to brzy dotazí má ted samou noční tak jsem zvědavá 🙂 a na tebe jsem taky zvědavá budu tady číhat tak nám hned pisni ju???

evikj33
1. kvě 2012

@spunda @aneta1199 Ahoj holky,omlouvám se za čekání,ale na testu jen/,nejak jsem stím počítala,tak to neřeším.Akorát jsem se sem dřív nedostala,pekla jsem mazanec,dělala objed,kavu,sekali jsme zahradu,hlídala malého v bazenku... 😝 A pak tu dřepěl manža a hral poker 😠 Jsem ho konečně vykopla. Jinak se potím jako kun,ale Karkule stále nikde,ani špinění,snad do pátku dojde,jinak budu muset cinknout co mám dělat?Drahuš ty naše kačule nám dávají zabrat co? 🙂 Budem je muset nějak postrašit,že oně přestanem pečovat,nebo něco,aby se umoudřily.Doufám že mrcha dojde a bude nejmín na rok poslední 😉

spunda
1. kvě 2012

@evikj33 Evi já taky stále nic a začínám pomalu chytat nerva ☹ příjde mi že když potřebuju aby došla tak nic a když jsme po Ket nebo IUI tak než mám testit tak ta mrcha dojde...No je to na nasrání 😀 😀 😀 tak fakt nevím co budem dělat ,že by na nás působilo to počasí ???? 😒

evikj33
1. kvě 2012

@spunda Tak hlásím slaboučké naznaky blížící se Karkule,tak snad se do pátku rozjede 😝 Svař si červené a dej horkou sprchu i když v tom horku nic moc 😖 Jsem dneska říkala manžovi,maš poslední šanci,přijede červená..Tak jsme na to vlítli hned jak maly usnul,rano huban i od malého a večer tulení to je krásny 1:Máj 😀 Doufám že nám taky jen pokveteš.Od zítra mám až do pátku odpolední v tom horku se fáááákt těším 😝

spunda
2. kvě 2012

@evikj33 ahoj ev i tak já pořád nic ☹ jen mě od rána trochu píchá v levo tak nevím jestli je to ono...Jinak já mám dnes ,zítra v sobotu noční ale tak aspon nebude takové vedro 🙂.

evikj33
2. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuš,ja také pořád nic a to jsem dnes 4den od tablet,pobolívá břicho,ale jinak nic.Už jsem celkem nervní,co se zas děje? ☹ Já se budu pařit na odpo s vložkou 😝 Protože nemužu na záchod jak potřebuju,ale jak mně někdo vystřída,nevím jak to zvládnu s pitím.3dny nějak přežijem a po 1ultrazvuku se domluvím s dr.popřípadě bych dala marodku 😔

spunda
2. kvě 2012

@evikj33 No já už začínám být také lehce nervozní,ted jsem byla na vstupní prohlídce u Dr.v té nové práci a mazec mám brutální tlak 180/ 90 tak jsem zvědavá co bude zítra asi pujdu po noční na odběry .No prostě se mi nějak všechno sere,přemýšlím jestli to nemuže být počasím a taky jsem si ráno než jsme vyjely dala tureckou kávu no prostě mě to vola nenapadlo ach jooo kdy se nám Evi konečně zadaří vid???Jinak já v práci v pohodě na té benzině je to dobrý ,jsme tam dvě takže WC a pití nemusim vubec řešit a co ty vlastně děláš za práci že máte takové přísné podmínky ☹ nekde na páse???

evikj33
2. kvě 2012

@spunda Drahuš ten tlak máš na tuty z toho Turka,namně to taky tak pusobí a stačí trochu nervozita a je to tam,určo než jsi k dr.došla tak se ti to rozproudilo.Nesmíme se dát.Jinak ja dělam v Opávii ve fabrice v Opavě a někdy je to fakt masakr,stojíš na místě a pokud někdo nedojde ,nemužeš ani na záchod.S pitím je to jak kde někde to dáš,ale někde se ani napít moc nestihaš.Tak mám z toho kapku obavu.Ale ja mám smlouvu jako DPČ,tak musím oddělat alespon 5smněn v měsíci,jinak nedostanu ani nemocenskou a ještě budu muset platit zdravko sama. ☹ Drž se

spunda
2. kvě 2012

@evikj33 Víš co mě to opravdu nedošlo s tou kávou až potom když jsem dorazila domůa začalo mi to vrtat v palici ☹ no neva jdu ted 10.5. na hematolku tak poprosím svého Dr at mi to změří a napíše do papírů.No tak to máš v té práci blbé,to já mám uplně v poho 🙂 hlavně jsem mimo kvuli tomu,že ta MS nějak není ......To píchání v levo tam mám ty dvě vajucha a cystu a karkula nikde.potřebuju aby se to pročistilo 😀 Ach jooo to jsou nervy...

kamka1402
2. kvě 2012

Ahoj holky tak jsem tu už dlouho nebyla, ale nějak jsem bojovala se špiněním a pak s krvácením a nakonec jsem si poležela týden v nemocnici. Prcek roste a doufám, že to i tak zůstane, holt do 15 tydne jsou to nervy a boj, ale i pak to nebude asi o moc lepší. ☹ 😉 🙂
Nejdřív se šlověk stresuje, aby otěhotněl a pak, když se to stane nastáváta druhá část a ještě větší, aby to bylo vše v pořádku.
Holky držím všem pěsti, aby jste začínali ten druhy a o to krásnější boj. 🙂

evikj33
3. kvě 2012

@kamka1402 No ahoj,tys mne tím začátkem uplně vylekala.Hlavně že je vše v pořádku,hezky lež a dávej na sebe a mimi pozor. 😉

evikj33
3. kvě 2012

@spunda Tak Mrcha mněla včera nečekaně ostrý start,dorazila v plné parádě po 13.H.Dnes jsem volala Macháčovi,že jsem to dostala včera a on řek at už dnes píchnu.Tak mám 1včelku zasebou a už v tom jedu 😅 to bude fofr,kontrolu mám na 9.5.v Olmiku.Tak snad dojdem zdárně do cíle 😎

spunda
3. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Evi tak to se máš,já pořád nic ☹ tak to spolu asi bojovat nebudem...

evikj33
3. kvě 2012

@spunda Ahoj Drahuš,neplaš,ja budu mít opu cca 14-15.5.možná pozdějc,pak dle stavu a počtu vajuch PK,takže pokud dojdem k ET Tak někdy Kolem 20.5.-23.5.Ty už máš náskok se zmrzlinkou.Kolikáty den máš od injekceJá to většinou dostala až 13.-14.

spunda
3. kvě 2012

@evikj33 No dnes 11den po injekci ale já už zmrzlinku bohužel nemám ☹ budem stimulovat a 2 IVF 😀