Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
9. lis 2009

teddy: pokud se ti to srazíkování nebude hodit, tak to nevadí, já se přizpůsobím. Ale ráda vás poznám.

Jak jste tam okopírovaly o té minimálce, tak to je fakt, že se u ní nikdy nerozvíjí OHSS?

juvik
9. lis 2009

Ahoj,
tak u nás je opět hnusně ☹ ...leje jak z konve. Manžel už odfičel dneska do práce, jsem zvědavá jak to zvládne, protože o víkendu fakt ležel jak lazar.
Já jsem dneska 10.den po ET, měla jsem nutkání testnout, ale strach byl větší. 😒 Uvidím, možná zítra, ale neříkám to nahlas, protože já když testnu nebo na test pomyslím, tak druhý den dorazí mrcha.
Občas mám pocit, že mě bolí břicho jak před mrchou a občas je mi naprosto fajn. Snažím se moc nesledovat, ale znáte to 😉 Jinak na polykání utrouše jsem si moje tělo asi zvyklo, už nemám to motání, nic to se mnou nedělá 😅

micinka22
9. lis 2009

juvik teda ja už myslela že budeš hlásit mimo..a nic..:(( tak snad zítra.-)

juvik
9. lis 2009

mici, já bych hrozně ráda hlásila pozitivní zprávy 🙂 ...uvidíme, nechci to uspěchat a mám fakt strach z toho zklamání, to je vždycky úděsný pocit. 🙄

micinka22
9. lis 2009

jasně ale jednou se to dozvědět musíme že..( a kdo by to vydržel do ms

juvik
9. lis 2009

jj, jednou to přijde, zatím furt doufám a žiju v blažené nevědomosti ..a vás trochu napínám 🙂

micinka22
9. lis 2009

napinas dost.-)

irinka.j
9. lis 2009

zdravím holky, juvik a já už jsem docela taky zvědáva jak ti test dopadne ...

lenka_s
9. lis 2009

Ahoj holky, s tím nikdy, že se u minimálky OHSS nerozvíjí, bohužel musím nesouhlasit. Já jsem brala 5 dní clostilbeghyt a pak 2x fostimon a přesto se mi rozjel OHSS. Po odběru vajíček a následnem transferu to bylo OK, ale cca 5 dní po transferu se mi hrozně zvětšilo břicho, vaječníky jsem měla 10x6cm a na nich samé velké cysty, OHSS jak vyšitý. Když jsem pak byla hospitalizovaná, tak se obávali,že se mi začne tvořit voda. Naštěstí jsem jedla hodně vlákniny a pila a moje tělíčko to zvládlo. Prý OHSS pak může ještě rozjet zvyšující se hladina HCG, což byl můj případ. Mám zkušenosti s těžkými OHSS, tedy kapačky, odběr vody, vaječníky 12cm, nikomu bych to nepřála, ale všechno se dá zvládnout. Tak boji zdar 🙂 🙂 🙂 .

juvik držím pěstičky, ať už brzy hlásíš // 😀

juvik
9. lis 2009

Leni, teda, taky jsem myslela, že hyperstimulák u minimálky nehrozí. To sis užila 😒 ...ale odměna stojí za to. 😉
Děkuju holky za podporu. Jsem rozhodnutá, to zítra zkusit. Protože kdyby náhodou, tak mám utrouš jen do pátku a musela bych někde splašit další.

micinka22
9. lis 2009

juvik budu ráno nakukovat jak to dopadlo!!
leni to je teda síla:/(( chudinko:/(

b.e.r.u.s.k.a
9. lis 2009

Já mám taky nějak zvětšený praví vaječní a dost mě bolí,ale na OHSS je už pozdě ne?Na opu jsem byla 16.10.
Jináč juvik na zítra tfuj tfuj,taky ráno nakouknu.A ty jsi ještě doma?

certina
9. lis 2009

Ahoj holky.............jen v rychlosti - páč nemám momentálně moc času......Vám chci říct - že Monča / Teddyna je v nemocnici pro hrozící předčasný porod.....má infuzi a je jí z toho šoufl....tak Vás všechny tady mám pozdravit a samozřejmě vzkázat, že na sraz nedorazí ☹ .....tak jen ať víte...............pro ostravské holčiny - leží ve Fakultní nemocnici.........tak se tady všichni mějte hezky....pa, pa - až najdu trošičku víc času - tak tady taky něco pisnu.......zatím stačím jakž takž dočítat!!Tak pa..........

micinka22
9. lis 2009

cewrtin pozdravuj Monču a držím palce at to ještě pár týdnu vydrží 🙂)

lenka_s
9. lis 2009

Ahoj holky, taky jsem mluvila s Mončou. Snad to oba zvládnou a mimísek si ještě pár týdnů poleží v bříšku u Monči. Pokud mi to vyjde, tak ji půjdu tuto středu navštívit. Hlavně jim musíme držet pěstičky 🙂 .

asmeena
9. lis 2009

ahoj holky, chudák teddy, teď jsem jí psala sms, tak snad jí to potěší.
juvik: jsi dobrá, že ještě netestuješ. Tak držím na zítra pěstičky. 😵

rencav
9. lis 2009

Ahoj zdravím všechny. Nemáte někdo náhodou ceník z reprofitu. Vím že jste už to tu několikrát probírali, ale zajímalo by nás to s Martinem. Ve středu jdeme nafasovat léky a zkusíme 2. IVF.Snad nám to tentokrát vyjde.

micinka22
9. lis 2009

rencaV tak to jdeme zároven🙂 taky jdu ve stredu pro leky🙂 taky druhy IVF..tak snad to vyjde.-)

micinka22
9. lis 2009

jo cenik mas v IP...ja budu platit spermie a prodlouženou kultivaci .-)

donnald
9. lis 2009

Ahoj holky,

moooooc držím pěstičky teddynce a malému. Snad bude vše OK.
Já jdu zítra na kontorlu, tak jsem zvědavá. jdu tam hned ráno. ceník nemám.

Holky, které jste byly na IVF, kolikátý den jste byly na odběru a kolkátý den pak byl transfer???? Díky za info 🙂.

rencav
9. lis 2009

Mici držím palečky snad nám to pro tentokrát vyjde. Jinak moc děkuji za ceník.

b.e.r.u.s.k.a
9. lis 2009

Leni tak ji od nás všech moc pozdravuj a že na ně myslíme a držíme jim pěstičky ať všechno dobře dopadne

daisy14
9. lis 2009

Ach jo Monča, tak ji Leni pozdravuj a že na ni všechny moc myslíme!

Tak Juvik, ať tu zítra čtu veselou zprávu z testování 🙂

zuzka72
9. lis 2009

Ach jo, Teddy-hodně štěstíčka a že tak z ničeho nic, to je strašny, no hlavně ať to dobře dopadne.
Zítra jdu v 10hod na kontrolu a v 18hod máme velký UTZ.

micinka22
9. lis 2009

Zuzi vy už budete taky za chvilku relativne v "pohode", ale snad se te budou držet jako klíštata .-))

zuzka72
9. lis 2009

jj, kéž by..... 😉

juvik
10. lis 2009

Ahoj,

takže sněhobílo ☹ ☹ ☹
je mi z toho všeho už nanic, utěšovat se tím, že je na testování brzo se mi moc nechce 😔 ...ale stejně budu muset do toho pátku na ofiko test počkat a pokud nebude mrcha zajít na krev.
Jen teda nevím, mám utrouš jen do pátku, jestli ho mám shánět nebo ne, jestli by mi sestra poslala recept poštou...když tak by mi zůstal na příště.

micinka22
10. lis 2009

juvik :/(( ach jo to me mrzi:/// kurnik už to neni mozny tolik smuly tady :/((((otestuj v patek a uvidis jestli utrous budes potrebovat nebo ne...

ach jo se bojim toho ivf cimdal vic kdyz vidim ty neuspechy tady:((už to nekdo prolomte...

juvik
10. lis 2009

mici, neboj, ...už máš Lili, tak víš, že to jde 😉 ...zadaří se
já mám ale čím dál větší pochyby o tom, jestli nám ti dr. pomůžou, tolik pokusů a mimi žádné ☹

micinka22
10. lis 2009

juvik ale vzdyt si otehotnela ne? sice to nedopadlo,ale jednou se povedlo ...je to naprd kdyz to porad nejde://

ach jo..kamoska jde v tom samem terminu jak ja na 7 pokus..posledni..:/((Taky nechapu jaktoze to nejde:((