Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

rencav
23. únor 2010

No uvidíme.. Tak at Vám to dobře dopadne 😉 😉 . Dej pak vědet co ti napsal Machač.. 🙂

sukubka
23. únor 2010

machač napsal že na mě počkají že neva že dojedu později.jen mi neodepsal co s tím pregnylem jestli ho mám teda píchnout jak mám v papírech v 21h nebo později,co myslíte?

sukubka
23. únor 2010

holky dobrou noc jdu spát ráno vstávám s manžou na hokej budeme fandit 😉

asmeena
23. únor 2010

sukub: tak to píchni jen o půl hodiny později. Stejně by tě nevzali na čas, já minule čekala dlouho. Byla jsem objednaná na 9:15 a nakonec jsem šla na řadu až v 11:00

britka
24. únor 2010

Ahojki holky to byla fuška všechno dočíst.Asmen gratuluji že ti to vyšlo 🙂 to ti věřím jakou mají doma radost.Zuzi Certi držím palečky ať vše dobře dopadne píši vám to teď nebo mimča jsou můžou chtít na svět každou chvilku.Vím že už si říkáte aby už to bylo.Včera bylo na procházce s mončou krásně.Malý Vojtíšek spal celou dobu je takové krásné miminko.Bylo i krásné počasí a já potřebovala taky vypnout nebo znám jen doma a do práce.Jupí kde bydlíš?Píšeš že FM a já od tamtud pocházím.

juvik
24. únor 2010

ahoj holky,

Irinko, teda tobě to frčí ty týdny 😕 ... hlavně, že je miminko v pořádku a musel to být teda zážitek 😵 A co nevolnosti, ustoupily?

Sukub, vypadá to na pěknou úrodičku...a když tě nechá déle, tak není možné, aby nebyly zralé 😉

Britko, na to bdliště ses ptala mě? Máš tam Jupí, tak nevím jestli to je překlep. Mám v pase totiž taky Frýdek-Místek...nebydlím ale přímo tam, ale kousek od Č. Těšína nebo Třince....vyjde to nastejno.

sukubka
24. únor 2010

pěkné ráno holky.

ok asmenko udělám to tak že si to píchnu o půl hodky později.snad se nic neděje!jedu k našim na kafe tak odpoledne vás dočtu pápá

zuzka72
24. únor 2010

😉 Asmeen v listopadu už je nebudu potřebovat, tak snad......

kvakuska
24. únor 2010

sukub a renco: a co třeba jet do Brna o den dřív a přespat tam? ... vím v Brně o pár ubytovnách, kde se dá levně přespat a člověk se potom nemusí druhý den tolik honit a bát se, že třeba vlak bude mít zpoždění a do Reprofitu dorazí pozdě 😉

certina
24. únor 2010

Dobré ranko holky........ 😉

certina
24. únor 2010

Zuzi - už máš sbaleno? 😅

zuzka72
24. únor 2010

Čerti-já mám sbaleno už od prosince. 😀

certina
24. únor 2010

😀 😀 😀 já taky - že se ptám co?? 😝
Ale stejně je to fajn, mít to připravené, páč jak jsem tehdá do té porodnice jela, když mi nebylo dobře, vůbec jsem nebyla schopná myslet na to, co potřebuju s sebou 😝 .....takže taška nachystaná taky 😝 - no snad se dočkám 😠 ....doufám, že pak pošleš mmsku......

kvakuska
24. únor 2010

Zuzi honem ještě prosím vyfoť bříško, ať máme i konečnou fotku 😀

rencav
24. únor 2010

kvakusko, to bychom byli moc rádi. Máme tentokrát v plánu tam být už o den dříve. Tak jestli nám napíšeš nějaké ty typy na ubytování to bychom byli moc rádi..

certina
24. únor 2010

Zuzi - hlavně bříško vyfoť než pojedeš do porodnice - těsně před odjezdem......to je pak ta nejlepší fotka 😅 😀

asmeena
24. únor 2010

certi: a ty taky vyfoť nejaktuálnější bříško a zuzi samozřejmě taky.
zuzi: jestli budu potom taky dvojčátková, tak si od tebe odkoupím věcičky. 😉 Tak se mnou počítej.

zuzka72
24. únor 2010

kvakus-momet jdu na to. ta sosedka mi to potvora ještě nedonesla, ještě vyklízejí, neboj já nezapoměla.
čerti-to si piš, že jo. 😀 No tu fotku raději hned, před odjezdem nebudu stihat, jedu v 6hod a nebudu zapínat to Pc.
Asmeen-to doufám. 😀

kvakuska
24. únor 2010

rencav: pokud chcete ubytování opravdu levné, tak tohle jsou fakt ubytovny, ne hotely, ale jsou velmi slušné a z obou je dobré spojení do Reprofitu:
http://www.reehapbrno.cz/
http://www.ubytovnabrno.cz/cenik.php

zuzka72
24. únor 2010

Holky máte v albíčku dnešní fotku pupenda. 😀

micinka22
24. únor 2010

Ahoj v pátek držím všem palce!!!

Zuzi teda krásně ti kleslo🙂) no už se těším na foto..ja pojedu v pondělí do štb 😀 že bych se jako stavila 😀 😀 😀 ne neboj..s malou bych tam nesla 😉

certina
24. únor 2010

Mišo - mrkla jsem Ti do albíčka......jak to teda dopadlo v to pondělí?Nějak jsem to tam trocha nepochopila.....můžeš to trošičku víc popsat lajcky?....to půjdeš ještě na nějaké další odběry či co??

zuzka72
24. únor 2010

Mici-jasně dojdi, dám ti echo kterej jsem pokoj, ale až pak, teď to ještě nevím. 😀 Klidně i s malou, mě děti nevadí. 🙂

certina
24. únor 2010

Zuzi - tak díky našemu novému foťáku mně to opět nejde zase zmenšit...............tak Ti to prosím přeposílám mejlem, jestli se na to zase můžeš mrknout..............díky moc ☹

zuzka72
24. únor 2010

Holky beru zpět-aktuální váha 10,5kg nahoře, jsem ještě 1,5zhubla od pondělka. Asi nervy. ☹
Čerti-jdu na to. 😝

certina
24. únor 2010

jjjo - Zuzi dík - máš to tam............sme nějak na tom foťáku nastavili velkou velikost fotek....už jsem to změnila.....tak snad další fotky budou ok.... 😒 😀

zuzka72
24. únor 2010

Čerti-obě dvě jsem ti poslala, každou zvlášť. Taky to mám ve foťáku tak nastaveny, no hold kvalita-a pak jen zmenšuju, ale proč tam nastavovat 1Mpix, když to má 10Mpix-no né.

certina
24. únor 2010

Zuzi no právě.....dík moc....už to hážu do alba..........ale fakt ten tvuj břušek Ti děsně závidím - já jsem zvědavá - jak ty moje kila budu shazovat............... ☹

juvik
24. únor 2010

Zuzi už se taky těším na zprávy od tebe a pak fotky dvojčátek 😵

Mici, taky jsem to v albu nepochopila, je teda vše OK ?

micinka22
24. únor 2010

Holky nevím....musím počkat 14 dní..první výsledky dobre..ale.. :/