Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

rencav
12. kvě 2010

Ahoj holky.Zítra jdu k ke svému gynekologovi na ultrazvuk,takže už by tam mělo být něco vidět.V pátek jedu pro změnu do Olomouce na kontrolu,tak bych měla dopředu klid.

asmeena
12. kvě 2010

teddy: neboj nezabloudila, šly jsme ještě s Kasou do Ikey na obídek - měli meníčko fazolovou polívku a smažený květák s bramborem - mniam, byla to dobrůtka. Příště musíme do Ikey, protože tam máme na Ikea kartu kávičku zdarma 😉 a bezedný kelímek jen 20,- a můžeme tam sedět dlouho jak chceme. Ale jinak bylo fajně. Hlavně, když jsem říkala paní co nás kasírovala za tu kávu 54,- ať to dá na 55,- a platila jsem 100,- a ona mi vrátila jen 40,- (no už jsem těch 5,- neřešila 😲 )

sukubka
12. kvě 2010

ahoj holky omlouvám se že sem dneska opět zanedbávala ale bylo mi opravdu zle jek hrom a do toho mě děsně třeští hlava!!!

Misa duch je hodně dobré znamení určitě to za 2dny budou krásně // tichoulince už gratuluju,bude to dobré!!!!!

juvi no super že se oba bobci dělí a to krásně 😉 a nejsi plašan přesně jak psala STEP to se všechny bojíme a bát budeme!!!!

Tedy ty budeš Vojtíka křtít?to mi pak napiš jak to probíhalo a ukaž fotečky,já chci jednou taky bobka pokřtít ale nevím jak to bude složité já křtěná jsem ale manža ne,tak uvidime,na nějaké ty docházky do kostela nebo že by se měl on nechat pokřtít to by asi neklaplo 😒

sukubka
12. kvě 2010

SNAŽILKY:

ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 5x minimálka(2x bez ET), 6. minimálka v červnu
KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1.IVF květen?
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.minimálka květen
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfér,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus o prázdninách

STIMULANTKY:

MISA.PATRIK-12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF duben/květen - OPU 30.4. - ET 3.5. 1 embryjko.
JITULIK24 - 7 IUI - 1xpotrat -21tt, 1x ZT 5tt., 7 IUI 6.5.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2 KET Duben - negativní, KET 6.5. 2embryjka
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 2x minimálka,1x nativ, 3. min. květen - OPU 10.5.
PECICKA, 3.min.IVF, stimuluje minim. -KO 14.5.

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 25tt-ko 24.5(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 15tt po minimální stimulaci - KO 18.5.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 8tt - Ko 27.5. (za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka ) -KO 27.5
ANETA1199 - minimálka - Ko 27.4 a hlásí srdíčko!
ELLAAEE - minimálka, 1 embryjko a už 8tt
RENCAV-IVF, hlásí // !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

stephanie
12. kvě 2010

Juvinko, přeji ti hodně štěstíčka u zítřejšího ET, určitě to bude ten pravý a poslední!!! Budu na tebe myslet, hned se pak ozvi, ju?
Mě pobolívá v pobříšku...ale prsa bolí...asi z těch koňských dávek ☹
Dobrou noc

misa.patrik
12. kvě 2010

Juvi 🙂 taky drzim palecky 🙂
Steph se mnou dneska vali hormony mam proplakany pul den ☹ ted jeste ty Přešlapy do toho ☹ ☹ ☹ ☹ jsem uplne namekko 😢 😢

kvakuska
12. kvě 2010

juvi tfuj tfuj, zítra ve 13:30 na tebe určitě budu myslet, tak se chovej, jako bych tam byla s tebou 😀 ... žádné nepřístojnosti na koze 😎 ... liškám zdar a dvěma malým Budulínkům šťastnou cestu v maminčině pupíčku 🤐 😵

kvakuska
12. kvě 2010

Holky trochu mě teď mrzí, že jsem to neriskla a nezačala tenhle cyklus stimulovat, už jsem mohla mít po OPU, pořád na to musím myslet, někdy by asi člověk měl poslechnout to co mu našeptává ďáblík v podvědomí 😒

juvik
12. kvě 2010

Byla jsem u kamarádky a dorazila až teď.
Holky, přišla jsem vám popřát dobrou noc a vy mě chcete rozbrečet nebo co 🙂 ...moc vám děkuju, jste hodné a jsem ráda, že vás mám 😵 ... se mnou taky ty hormony cloumají, to je děs 😀
Budem vyjíždět kolem půl jedenácté, tak možná ještě ráno nakouknu 😉

jitulik24
13. kvě 2010

Ahoj holky, všem co jdou dnes na nějakou kontrolu držím palce. Obzvlášť tobě JUVI 😉

teddyna
13. kvě 2010

dobré ráno všem. tak ať všechny kontroly jsou OK. u nás byla horší noc,kdy ve tři ráno začal Vojtík děsně řvát a nevím proč.ale nějak se napínal,po chvíli se vyprděl,přisál se ke zdroji a usnul.je to děs,jak ty děti trápí bříška.Vojtíšek s tím nikdy problém neměl,páč dávám probiotické kapky,ale mám pocit,jestli ho dneska v noci nepokopala kaše,co měl večer.měl toho sice jen pár lžiček,ale přeci jen - do teď měl jen mlíko.
děsně mě se...ou sousedi - od 6ti od rána tady ječí sousedka na tu jejich švihlou jezevčici,páč jezevčice zas pro změnu piští jen tak pro kondičku.nenaučila se štěkat a piští-je to vo nervy!do toho tchánovci nad hlavou - no opravdu,dneska úžasný den.jsem jak prásklá pytlem.to bude zas den!tak přeju,ať máte lepší.

ellaaee
13. kvě 2010

Ahoj všem.
Juvik držím palečky 🙂
Teddy bude líp, musí. Těším se až uvidím Vojtíka jak zase vyrostl.

ferdice
13. kvě 2010

zdravim po ranu,
Juvi drzim palce tobe i Budulinkum 🙂 to maji moc pekne jmeno Budulinci 🙂 Kvakus kam ty na ty napady chodis.

misa.patrik
13. kvě 2010

Juvinecku tfuj tfuj tfuj 🙂 dobre to dopadne 😉

asmeena
13. kvě 2010

juvi: hodně štěstíčka, a brzy už budeš taky testovat - juchů 😵 a budou // 😵
misi: nezkoušela jsi znovu testovat? Já jak jsem začala, tak jsem nemohla nějak skončit. 😀

juvik
13. kvě 2010

Dobré ránko,
děkuju, děkuju 😵
Musím se ještě zkulturnit, aby se mě Budulínci nevylekali 😀
tak papa a hezký den všem 😉

misa.patrik
13. kvě 2010

asmee nezkousela ☹ jsem si to vcera pekne vytrpela ☹ probrecela jsem to mam takovy pocit ze to nevyjde ... citim se i tak nejak netehotne ☹ ☹ prsa mi spadly picha me zespodu..jestli vydrzim skusim test v sobotu to budu 12 den po ET to uz musi neco byt

asmeena
13. kvě 2010

misi: já nemám příznáky do teď a to jsem začala už 16tt 😀 ani prsa mě nebolely a nebolí.

kvakuska
13. kvě 2010

ferdi já nevím, kam na to chodím, mně se to líhne v hlavě samo 😀 ... na kravinky mě užije 😎

pecicka
13. kvě 2010

dobré ranko kočenky 🙂
juvi-super 🙂
jinak všem co něco dneska mají, tak držím palečky 🙂

misa.patrik
13. kvě 2010

asme me vzdycky bolely 😀 a navic to pichani zespod me zneklidnuje to mam vzdy pred MS 😒

pecicka
13. kvě 2010

mis-ahojky, neboj, ono prý to tak dělá, i když se bobánek zahnízduje....věř 🙂

misa.patrik
13. kvě 2010

no nejak mi dochazi sily holky ...fakt vcera jsem rvala jak trubka 😒 😒 hormony zatraceny ☹ ☹

pecicka
13. kvě 2010

misi-nezlob 😉 ale přesně vím, co prožíváš, proto opravdu nestojí za to testovat předem, člověk už potom přestává věřit a už je to o ničem.......

pecicka
13. kvě 2010

misi to nejsou jenom ty hormony, ale i to pitomé počasí venku, kdyby bylo sluníčko, tak jde všechno líp a člověk by měl uplně jinou náladu 🙂

misa.patrik
13. kvě 2010

no to mas pravdu Peci uz nikdy nebudu testovat drive 😉

pecicka
13. kvě 2010

protože už nikdy nebude potřeba, věřím, že tam bojovníček je a mamka přestane zlobit 😎

pecicka
13. kvě 2010

já jdu zítra na utz, tak jsem zvědavá, Macháč říkal, že by byl spokojený, když tam budpu 4, ale já tomu moc nedávám, tak jsem zvědavá, hlavně at je tam jeden, ten pravý 😉

misa.patrik
13. kvě 2010

Presne tak Peci :_) jeden a poradny 😉 😉 ty mas ted minimalku??

pecicka
13. kvě 2010

já mám minimálku s glostíkem a s injekcema.....