Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

rencav
17. čer 2010

Ahoj holky.Dnes jsem byla na prohlídce u gyndaře.Udělal mi další kontrolní ultrazvuk a bylo vidět,jak je to škvrně aktivní 🙂 Sám doktor říkal,že sebou pěkně mrská.Další kontrola za 3týdny-oběr krve,genetika.

juvik
17. čer 2010

Ahoj holky,
Renco, super, že se má mimi v bříšku dobře 😵

Vidím, že užíváte sluníčka....celý den skoro ani noha 😕
přeju všem hezký večer 😉

sukubka
17. čer 2010

juvi zdravím,jojo holky jsou asi v trapu.Dneska bylo opravdu nádherně,zítra se to má myslím už pokazit 😖

escadka
17. čer 2010

Ahojte holky, tak opravdu dnes jsme všichni asi užívaly sluníčka 🙂. Asmeenko, děkuji za zprávičku, já stejně dnes nakonec byla na gyndě, pan doktor se o mě krásně stará, říkal, že můžu přijít kdykoli, že je zázrak, že se to podařilo, takže dveře při jakýchkoli obavách mám otevřené. Mimísci tam sebou šili jak divý, vaječníky mám furt po hyperstymuláku 5ti centimetrové, k tomu ještě zbylou tekutinu v břiše a otoky + děloha 10 cm, takže proto ty velké bolesti, protože se to tam prostě nechce vlízt, tak podrobně to popisuju i pro někoho jako já, kdo bude mít někdy stejné obavy, tak ať ví, že je to fakt normální. A chtěla jsem se zeptat Daisynky, jestli to nevadí a omlouvám se, že se ptám, copak se stalo, že to tenkrát nedopadlo, protože si psala už o 12 týdnu, tak se děsím, co se tak pozdě mohlo stát, moc mě to mrzí, snad už to přebolelo a už brzičko se dočkáš miminka. Tak stejně, jak to přeji všem. Tak se mějte všechny krásně a dobrou noc.

ladus77
17. čer 2010

Ahoj Jitulik, mohla bys mi prosim poslat mail na Machace? Diky moc.

ferdice
17. čer 2010

ahojte holciny,
dneska bylo vazne hezky, ani vedro ani zima paradicka, kez by to vydrzelo do vikendu.
Renco to je super ze je mimis aktivni, to musi byt opravdicka radost to videt i na UTZ.
Jitulik tvuj prispevek je nadherne optimisticky, ja myslim, ze se embryjkum z minimalky u tebe bude libit 😀
Escadko melas to tedy ze zacatku opravdu divoke, kamaradka prave ze s hyperstimulakem lezela v nemocnici, rikala, ze takove bolesti jeste nezazila. ale narodila se ji z toho krasna holcicka.
Juvik tak co robota dobre? Ted v lete to bude horsi co? Na zahradce by bylo krasne, ale vsak se dockame, vsechny.
Mejte se vsechny hezky.

jitulik24
18. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativí, další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6.
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1IVF Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, začátkem července 1 minimálka

STIMULANTKY:

DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 31tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 21tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 14tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 13 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 13tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
JEJ - těhule 13tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 12tt
( za sebou celkem 1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ 22.6.
ESCADA- 2 miminka 11tt
MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

ellaaee
18. čer 2010

Ahoj holki, copak je dnes tady nikdo neni ☹

chrobacek
18. čer 2010

ellaa... můžu se zeptat jaká jsi měla embrya když ti už tak brzo vyšel pozitivní test dík

chrobacek
18. čer 2010

jé morulka už to vidím 🙂

daisy14
19. čer 2010

Dobré ráno holky, tak tu máte fotečku
Ať koukám jak koukám, jsou prostě tam!!!

chiguita
19. čer 2010

Daisy,velká gratulace k testu. 🙂 Chodím Vás sem šrmírovat 🙂 já chodím do R.B.
Dnes jsem 7 den od ETU a žádný příznaky nemám 😒 daisy,měla si příznaky že se povedlo? a co to že jsi vydržela s testem? Já si žádný nekoupila tak musím taky vydržet,ale mám divnou náladu.
Hezký víkend Všem.

daisy14
19. čer 2010

Díky, příznaky to jsem teda žádné neměla. Spíš po týdnu od Et jsme měla pocit, že každou chvíli přijde MS, řekla bych mé typické příznaky. Ale nepřišla potvora 🙂 Víš prozatím u všech pokusů 15 den přišla MS, takže jsem se s dřívějším testováním nijak netrápila, vidět papírek s jednou čárkou jsem nechtěla a počkala si až do dneška.
Držím Ti palce ať to ještě chvilku vydržíš a pak máš taky // !

chiguita
19. čer 2010

daisy,děkuji. Já jsem dnes týden od ETU ,břicho na mrchu mě nebolí 😖 MS mě nedožene,beru Estrofem.
tak zatím pa 🙂 mám z tebe radost 🙂 .

asmeena
19. čer 2010

Daisy: no tak to je krása, tak ty jsou úplně ukázkové. 😵

ellaaee
19. čer 2010

Daisy náááádhera,moc gratuluji 🙂 Dávej na sebe hlavně pozor .

juvik
19. čer 2010

Daisy, moc gratuluju....to jsou teda parádní tlustice 😵 ....tiše závidím (ale v dobrém) 😉

daisy14
19. čer 2010

Holky díky moc, mi to pořád nějak nedochází 🙂

asmeena
19. čer 2010

@daisy14 mně to nedochází ještě do teď a to už jsem ve 21tt 😀

jitulik24
19. čer 2010

DÁŠÍÍÍ JÁ TO ŘÍKALA! GRATULUJÍÍÍ!!! JÁ MÁM Z TEBE TAKOVOU RADOST🙂

jitulik24
19. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativí, další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6.
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1IVF Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),
JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, začátkem července 1 minimálka

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 31tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 21tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 14tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 13 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 13tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
JEJ - těhule 13tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 12tt
( za sebou celkem 1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ 22.6.
ESCADA- 2 miminka 11tt
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
19. čer 2010

Dáši, doufám že se na mě nebudeš zlobit, že jsem tě přidala do těhulek, ale tvé krásné dvě čárky by bylo hřích neocenit a neposunout tě do těhulek 😀 😵 .

jitulik24
19. čer 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA: 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA-IUI,2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT,4/2008 mimoděložní,3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní,IVF květen negativí, další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, čeká ji laparka 23.6.
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1IVF Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)
JITULIK24 - 8 IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 21.6 clostík, KO 25.6 a začátkem července 1 minimálka

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

MICINKA - těhule 31tt
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA - těhule 21tt po minimální stimulaci - KO 22.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
SUKUBKA - těhule 14tt - KO 3.6. (genetika)-další KO za 3 týdny
(za sebou 2IVF.3x minimálka(jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – těhule 13 tt po minimálce (předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE - těhule 13tt po minimálce - KO UTZ 10.6.
JEJ - těhule 13tt, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
RENCAV - těhotná po 3IVF, nyní 12tt
( za sebou celkem 1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 3.min.IVF, minimálka - ET 23.5.-2 embryjka- hlásí // ! Ko UTZ 22.6.
ESCADA- 2 miminka 11tt
DAISY - 3x IVF (20tt konec), 2x minimálka, 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // !

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

sukubka
19. čer 2010

Teda holky co to čtu?
Daisy,mooooc velikágratulace,co na to manža?je štastnej jak blecha co?

daisy14
19. čer 2010

Jituš, nevadí mi to, je krásné vidět se ve společnosti těhulek 🙂 Teď ještě aby to všechno úspěšně pokračovalo dál, dokud nebude srdíčko tak se neuklidním 🙂
Sukub, to víš, že září jak sluníčko, otevřel si archivní víno na oslavu a teď si pomlaskává 😀

jitulik24
19. čer 2010

Dáši, taky doma máme takové speciální víno, které čeká na otevření, tak snad příští měsíc už čekat na otevření nebude 😉 . Určitě tam srdíčko bude 😉 . Také jsem se bála aby bylo vše v pořádku a po každé kontrole mi spadl kmen ze srdce a jakmile jsem měla jít na další kontrolu, tak jsem opět nervovala.
Držím moc moc palečky, aby tohle těhotenství bylo bezproblémové a zakončené v 9 měsíci 😉 . Mám z tebe radost, ani nevíš jak moc mi tvůj úspěch dodal tolik potřebný optimismus 😵 😵 😵 😀 .

daisy14
19. čer 2010

Jituš, díky, a ten optimismus si drž a navíc doktoři v R. ho dodávají v nepřeberném množství, takže ho budeš mít dlouho 😀

jitulik24
19. čer 2010

Já doufám, že ho budu potřebovat jen měsíc a pak až tak za tři roky 😀 . Manžel už se těší až to naše miminko uvidí na obrazovce. Může být u toho až do mě budou dávat to miminko? Nevadí, že si o pak vyfotím?

daisy14
19. čer 2010

Jituš, u transferu je určitě s tebou a foťák sebou ber, doktoři z toho mají srandu 🙂

jitulik24
19. čer 2010

fakt, tak to bude ostuda ne? Já bych si mimi chtěla opravdu moc vyfotit, ale asi se budu stydět 😅