Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
30. črc 2010

Já myslím, že by to mohlo být ono 😵 😵 . Z jakého jiného důvodu by jsi špinila 😲 ? Na MS je ještě brzy 😉

jitulik24
30. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, KET asi 9.9
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus?
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),

STIMULANTKY:

FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET 22.7. Rut a Matylda už jsou u mne, držíme palce!
KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7, 9 embryjek , ET 26.7, dvě embryjak, držíme palce!
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 2.8 KO, asi 4.8 OPU, držíme palce!

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

krystofka
30. črc 2010

holky, tak ze mně vypadl jekejsi sliz...s troškou hnědýho..achjoo..tak to teda nevím..břicho začíná pobolívat pořád, asi to ořvu..

kvakuska
30. črc 2010

@krystofka Kryštofko nestahuj gatě když brod je ještě daleko 😠 ... já tvým bobkům věřím, tak jim trochu věř i ty 😉 ... podle mě ti právě poslali důkaz o tom že se zahnizďují 😎

jitulik24
30. črc 2010

@krystofka Kvakuska má pravdu, podle mě je to zavrtávání 😉 😵 . Kdyby se tohle stalo mě, tak budu šťastná jak blecha a myslela bych jen pozitivně 🙂 . Mrcha to být určitě nemůže, navíc jí zbrzdí utrogestan 🙂 . Já jí dostala o 4 dny později než jsem měla 32DC. Takže žádné řvaní a mysli na mimáčky v bříšku 🙂 🙂

jitulik24
30. črc 2010

@krystofka Machač mi říkal, že mimi se začne zavrtávat za dva až tři dny. Jenže ty jsi měla embryjka lépe nadělená, takže je to o den dřív. VŠE NASVĚDČUJE ZAVRTÁVÁNÍ!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 POSÍLÁM POZITIVNÍ ENERGII A PAK SI JÍ VYZVEDNU, AŽ BUDU PO ET NERVOVAT TAKY 😀 😉 🙂

ferdice
30. črc 2010

Krystofko, urcite se zavrtavaji. co jineho v tuto dobu, jsi teprve chvili od ET, na cokoliv jineho nez zavrtavani je brzo. neboj.
Jak pise Jitulik co ja bych za takove znameni zavrtavani taky dala

jitulik24
30. črc 2010

@krystofka ještě jsem si vzpomněla, když jsem otěhotněla po IUI, tak mě 5 den od IUI začalo bolet břicho a bylo to zavrtávajícím miminkem 😉 😉 a to byla IUI, kdy se vajíčko ve mě muselo teprve oplodnit, nadělit a pak teprve zavrtat😉

krystofka
30. črc 2010

holky, jste zlatíčka.... 🙂

rencav
31. črc 2010

ahoj holky po dělší době Vás zase zdravím. Krystofko to je v klidu taky jsem měla takový hnědy sliz na záchodě a bobíšek se zrovna zahnízdoval. Bolesti v podbřišku jsem měla často. A nakonec z toho máme jedno zdravé miminko.

ferdice
1. srp 2010

kukam ze venku je pekne, tak na netu nikdo nevysedava 🙂
krystofko jak je? doufam ze dobre a ze mimisci se pekne zavrtali.
ja se priznam ze jsem dnes testovala, 10. den a teda negativni. zatim to beru tak nejak klidne. si porad rikam, ze jeste mam par dnu do oficialniho testu, ale to je jen takova berlicka.
holky co jste braly nekdy estrimax, pozdrzel vam menzes? asi jo, ze? mam estrimax poprve, tak nevim co cekat. minule uz jsem 7. den krvacela, ale bez estrimaxu. utrogestan mi nikdy krvaceni nepozdrzel, to uz mam vyzkousene.
preji peknou nedeli vsem.

jitulik24
1. srp 2010

@ferdice ach jo ☹ , ale třeba je ještě brzy 🙂 . Estrimax jsem nebrala, takže v tomhle neporadím. Mě třeba utrogestan menses oddaluje. Dostala jsem jí o 4 dny později, než jsem měla. Pořád držím Rut a Matyldě palce 😵 😵

misa.patrik
1. srp 2010

@ferdice Ahojky ha jsem brala utrogestan i Estrimax... az jsem je vysadila MS prisla..tak ja nevim 🙂

krystofka
1. srp 2010

ferdice...děkuju, je mi naprosto normálně, není mi vůbec nic, žádné příznaky, nic, pobolívá břicho, ale to je všechno. Nemyslím si nic...testovat mám až 9.8., tož se uvidí, mezi námi ale, moc tomu nevěřím. Chovám se úplně normálně..Nechi se stresovat tím, jestli mám nějaké příznaky, nebo ne a ani na to nechci moc myslet. Jo, a jak jste na tom se sexem po ET??

jej
1. srp 2010

Ferdi, jsi dobrá, že to bereš zatím sportovně, opravdu ještě počkej. Kéééž by! Mnoho holkám se toto stalo, že nic nic a pak tam byla...uvidíš..já právě proto to předčasné testování nedělám, tak nemám zkušenosti...(udělala jsme to jen kdysi kdysi dááávno a byly falešně pozotivné // z pregnylu, pak zmizely, od té doby nikdy dopředu (kromě 24 hodin dopředu 🙂 ) Myslím na tebe!

Kryštofko! Naprosto správný přístup, já taky nic necítila, snažila jsem se dělat jakože nic (páááč 4xpředtím žádné těhu, už jsem nevěřila...a lup ho!)

Všechny ostatní holky zdravím!

ferdice
1. srp 2010

Holky jste zlate. Vase povzbuzeni fakt pomaha. Jeste ze ten konik je. Dneska bylo krasne, tak jsem s psici pochodila kus lesa 🙂 A zarekla jsem se ze do testovaciho dne uz vydrzim. Ale at to pocitam jak pocitam, tak uz by carky mely byt preci kdyz jsem mela 2 hatchujici blastocysty, to by byly Rutka a Matylda pekne lenivky, kdyz by se jeste neprojevovaly.
Krystofko mas super pristup, taky bych potrebovala nemyslet si nic 🙂 a na sex teda pomysleni nemam, ale treba priste uz bude i sex, beru to postupne po prvnim ET jsem jen lezela, ted pri druhem funguji vicemene normalne (akorat nezehlim 🙂) a pri tretim uz budu i sexovat 😀, ale zehlit nebudu je to dobra vymluva 😀
Misa.Patrik reklas Machacovi o tom ze jdes na imuno? zadanku jsi mela od sveho gyndare ze jo? nebo to jde bez zadanky? a jdes k tomu Madarovi? cca neco pres mesic jsou objednacky?

b.e.r.u.s.k.a
2. srp 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, KET asi 9.9
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),

STIMULANTKY:

FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET 22.7. Rut a Matylda už jsou u mne, držíme palce!
KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7, 9 embryjek , ET 26.7, dvě embryjak, držíme palce!
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 2.8 KO, asi 4.8 OPU, držíme palce!

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka
30. črc ve 12:51 • snaží se • Odpověz

b.e.r.u.s.k.a
2. srp 2010

Ahoj holky,už jsem tu dlouho nebyla a důvod byl ten,že jsme podnikli další pokus o miminko a koníka jsem si zakázala.Dnes jsem měla dělat test a jako vždy byl negativní.Mám strach,že se vlastního miminka nedočkáme.Věk nás tlačí a nevíme co pro ty // ještě udělat.Napadlo mě ještě to imuno,mohli by jste mi prosím poradit kam se obrátit a co je vše potřeba?Všem ostatním čekatelkám přeji více štěstíčka.

andinka22
2. srp 2010

Hezké pondělní ránko,
u nás už krásně svítí sluníčko.
@b.e.r.u.s.k.a to je mi moc líto, že Vám to nevyšlo, posílám aspoň pohlazeníčko, vím že tady slova moc nepomůžou, moc dobře vím, jak se cítíš. Já sama už také nevím, co pro mimi po tolika pokusech udělat. ☹
Uvidíš, že brzy bude zase líp, co třeba nějaká dovča? 🙂
@ferdice a @krystofka držím Vám holky moc, moc pěstičky ať máte krásné // dálnice na testíku. 🙂
@misa.patrik tobě už se pomaličku blíží konzultace, tak myslím na tebe.
Všem ostatním přeji krásný den. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
2. srp 2010

andalinko děkuji za pohlazeníčko.Zatím je to moc čerstvé,takže mám takové ubrečené období,ale už začínám přemýšlet co dál.Dokonce mi dnes i Machač odpověděl na email hned ráno,tak jsem koukala.

andinka22
2. srp 2010

@b.e.r.u.s.k.a uvidíš, že bude líp, to je jasný, že máš ubrečené období, já si vždycky taky poplaču, to asi všechny kočenky, kterým to nevyjde. Mudr.M. je zlatíčko a určitě pro Vás zase něco namyslí.
Užívej si léto a však ono to přebolí.

jitulik24
2. srp 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, KET asi 9.9
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus máme nezdárně za sebou.
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8., KO 17.8
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET),

STIMULANTKY:

FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET 22.7. Rut a Matylda už jsou u mne, držíme palce!
KRYSTOFKA – od 10.7 stimulace na IVF, OPU 21.7, 9 embryjek , ET 26.7, dvě embryjak, držíme palce!
JITULIK24 - 8x IUI, 1x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, od 25.7 clostík, 4.8 OPU, držíme palce!

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky OK.(2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka.10.8 velký UZ ve 21týtdnu
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce, TP 21.prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi, TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 17. leden 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - 1 mimi – TP únor 2011, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011, KO 18.8.
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
2. srp 2010

Ahoj holky, tak jsme se vrátili z Brna a nemám zrovna nejlepší zprávy ☹ . Máme jen dva folíky ☹ a navíc jeden už je dost velký 20,6mm, takže hrozí, že praskne a druhý je menší 16mm, takže hrozí, že bude nezralý ☹ . Dostala jsem jakousi injekci na to, aby ten větší nepraskl. Tak teď se jen modlím, aby ten větší do středy vydržel a ten druhý dozrál 😒 . Dnes v 22 hod si píchnu pregnyl a ve středu v 9hod. OPU. Nebyla jsem u Machače, ale u mladé doktorky. Machače jsem viděla a asi jsem nezapomenutelná, protože se mě ptal, jestli nepatřím do druhé čekárny 🙂 a mrkal na mě 😀. Celou cestu, co jsme jeli z Brna jsem přemýšlela, jestli já budu mít někdy děti a vždy když mi tato myšlenka zabliká v hlavě, tak se mi sevře žaludek a chce se mi brečet ☹ 😢 .
@b.e.r.u.s.k.a to je mi líto ☹ a přesně jak píše andinka, Machač je zlatíčko a musíme mu prostě věřit, vyjde to, musí!!!
@krystofka držím palce, určitě tam ty dvě vytoužené čárky budou 😉

b.e.r.u.s.k.a
2. srp 2010

Jitulík neboj vydrží.Mně doktorka řekla,že mám 3 folíky a taky jsem se bála,že prasknou,protože byly dost veliké a OPU mi naplánovala za 3 dny.Ale nakonec vydržely a měla jsem 4 vajíčka.

andinka22
2. srp 2010

Jitulko neboj vydrží, musí a v tom druhém bude akorát dozrálé vajuško.
UTZ je pouze orientační, nemusí vidět všechny folíky, u mě naposledy mudr. viděl 3 folíky na jedné straně a na druhé nebyla vůbec žádná reakce a nakonec při OPU z toho bylo 6 vajušek, to byl můj rekord. Takže tady vidíš, že nakonec můžeš mít ze dvou folíčků třeba 4 vajuška.

maja3.s
2. srp 2010

Ahoj holky...zdravím vás..já vás občas tak trošku šmíruju,chodím do Brna,takže sem občas jen nakouknu.
jitulik24...přesně jak píšou holky, myslím, že všechno může být ještě jinak a můžeš být příjemně překvapená. Já měla na UZ taky míň folíků a vajíček bylo nakonec víc...no řekla bych,že snad skoro vždycky to tak bylo. Jak píšou holky, je to jen orientační a dr.nemusí vidět všechno. Takže nezoufej a vydrž do středy i když moc dobře chápu, jak těžké to čekání je 😒 Taky občas přemýšlím, jestli se mimča vůbec někdy dočkám a je mi z toho ouvej...ale zatím chci bojovat. Nevím jak dlouho se to dá ještě vydržet, ale nějak tomu Štěpánovi prostě věřím...doufám,že něco vymyslí i se mnou 😅 a vůbec s náma všema...

jitulik24
2. srp 2010

Holky díky za povzbuzení. Když jsem byla v pátek na kontrole tak jsem měla na každé straně jeden folík a dnes jsem měla jen na levé straně dva folíky, pravá strana prázdná.

b.e.r.u.s.k.a
2. srp 2010

@jitulik24 úplně tě chápu,nedávno jsem si tím prošla.A nechtěla jsem věřit,když dr.říkala,že máme 4 vajíčka,ale radost byla předčasná.

jitulik24
2. srp 2010

@b.e.r.u.s.k.a Minule jsem měla tři vajíčka a všechna se oplodnila, tak i kdyby byla jen dvě, tak snad to klapne.

b.e.r.u.s.k.a
2. srp 2010

no vidíš,není důležitá kvantita,ale kvalita 🙂