Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jej
8. říj 2010

Reni, pěkný kočárek...co to je za značku?
Sukub, vy máte myslím ten ABC, že?

Jinak, holky, k tomu imunu: my ho taky podstoupili (my snad podstoupili vše), v Plzni u Ulčové-Gallové. Nic nám teda nezjistila, je ale fajn a je prý dobrá...ale fakt je ten, že Plzeň je z ruky a musí se tam 2x. osobně i pro výsledky. Pokud je někdo dobrý v Brně, je to taky varianta, určitě. (pak prý je ještě dobré někde v Praze, myslím, že Podolí). Jinak se přidávám ke slovům Asmen a Beras: zní to jako klišé, ale chce to moc moc trpělivosti: my se dočkali po pěti letech a 4 IVF. Ale stojí to za to. Moc vám to všem přeju a přeju moc sil!

zuzka72
8. říj 2010

@rencav my máme taky tento ale na dvojčata a jinou barvu a je super, prostorný, spousta vychytávek a dobře ovladatelný 😉

rencav
8. říj 2010

Je to kočárek od Taka jumperx. Tak snad budeme spokojeni jako zuzka72. Barvičku jsme raději volili neutrální, co kdyby se nám míslo chlapečka nakonec narodila holčička.
Zuzi vím že už jsi jednou psala že ho máte, to jsme se ještě rozhodovali. Dali jsme i částečně na spokojenost tvou, i dalších známých. Tak snad i mi budeme spokojeni a žádné problémy nenastanou.
Jinak jsem dneska byla na OGTT. Byl to hnus, ale dalo se to vydržet.
Ladus gratulace k dobrým výsledkům. Koukám že Asmenka už to má za pár.
Všem jinak držíme palce, poctivě Vás dočítáme.

delik2
8. říj 2010

Zdravím všechny, našla jsem Vaši diskusi, protože se nemůžu rozhodnout kam jít do Caru. Jestli Olomouc ( Reprofit) nebo Zlín. Co mi řekl doktor mám asi syndrom PCO. Nemám ovulaci a na clostilbegyt nereaguji, takže mě doporučil vybrat si nějaký Car. Jsem z toho špatná, tak bych chtěla poprosit o rady jací jsou tam nyní lékaři, přístup, finance atd...
Děkuji všem

jej
8. říj 2010

Deliku,
jak asi tušíš z názvu fóra, jsme tu všechny z Reprofitu a jsme náramně spokojeny. Centrála je v Brně, pobočka v Olomouci. Já osobně jsem prošla 3 CAR a Reprofit je jednička. Doplatky v průměru na 1 pokus IVF jsou kolem 20 000, ale každý to má jinak. Dle nutnosti množství léků a pod. V Reprofitu pokud to není nutné, žádné mega dávky nedávají, což je fajn. V jiném centru jsem doplácela při každém pokusu 35 000 a to byla fakt síla (ale já jsem extrémně blbě reagovala na léky), taky jsme finančně po 3 pokusech (2 tam a jeden jinde) vykrváceli a těhu nikde. A pak Reprofit, 17 000 a lup ho, v bříšku máme bobka! TAk hodně štětsí a smělě do toho. Ber to spíš tak, že konečně se bude něco dít a v těch centrech prostě ti doktoři vědí a jde vše rychleji než zbytečně ztrácet čas na normální gynekologii.

PS: Reni, ajo, dyť já jsem se už ptala! 🙂 Že by těhu demence?

kvakuska
10. říj 2010

Ťuky ťuk ťuk, je tu někdo v tehle nedělní podvečer? Doufám, že jste si všechny užily krásnej podzimní víkend, že jste načerpaly energii do příštích dnů 😎

@britka britule vochechhule tak jak je? doufám že se držíš ty i tajemné ? v bříšku 😠 ... jsem hrozně moc zvědavá, jak dopadneš v úterý u Machače, věřím že alespoň jedno mimi bude, po tom všem co jsi pro to udělala si ho fakt zasloužíš 🤐 ... drž se a bojuj 😠

jej
10. říj 2010

Kvakuš, no já myslela, že tady to snad přestalo fugovat! 🙂 Ale víkend byl ukázkový, tak asi všechny holky cáraly po venku a Britka ležela! Brituš, taky jsem zvědavá na tvé zprávy, věřím, že bude dobře!

escadka
10. říj 2010

Ahojte holky, taky jsem si říkala, jestli to není nějaké pokažené, téměř 3 dny skoro nikdo nic nenapsal ☹ a že mi po tom bylo teda jo smutno, tak snad se to s novým týdnem zase rozjede a budou samé skvělé zprávičky. Víkend byl opravdu moc hezký, tak snad jsme všechny načerpaly spoustu nové energie do dalších bojů, snažení a také do zahnizďování miminek, který už jsou v břiškách 🙂. Všem přeji pohodový prima týden papa

britka
10. říj 2010

vážené holky,vy tu krásně debatujete,ale my chlapi to taky nemáme s váma taky lehké a nás tak nějak přehlížíte a přitom to prožíváme s váma.čus manželátko od britky 😝

kvakuska
10. říj 2010

@britka čus manželátko od britky, máš teda pravdu že to s náma ženskýma nemáte lehké, ale my to máme s váma chlapama určitě těžší ... je pěkné, že to s náma jako chlapi prožíváte, ale co prožíváme my těžko můžete pochopit, ... díky všem těm hnusům co pícháme, papáme a vkládáme nám hormony lítají nahoru a dolů a s nima lítají i naše nálady ... i když ještě třeba nejsme v jiném stavu, tak v normálním stavu při a po stimulaci určitě nejsme ... tak s náma prosím mějte trpělivost, myslím že toho nepodstupujeme málo, abychom vám i nám dopřály vytoužené dětičky 😉

britka
10. říj 2010

a ty si opravdu myslíš,že nemám trpělivost???já už ve 40 šedivím,nervy v trapu a na ty nálady už jsem opravdu zvyklý,jinak by to bylo na mašli pod prvním ořechem a ten jsem raději skácel,abych předešel zbytečným stresům.a britka,tá se mi tu za zády konečně trochu usmívá 😀 ,jak si vás začínám dobírat 😝

kvakuska
10. říj 2010

@britka no hele vlezl jsi do téměř čistě ženské diskuze, tak snad nečekáš, že ti tady budeme foukat tvoje mužská bebínka? ... my si tu povídáme o našich holčičích věcech právě proto, abychom nima nemusely zatěžovat vás, pány tvorstva ... a chlapi se tu probírají jen velmi okrajově, tak nevím co se tě tu tak dotklo, že jsi v prvním příspěvku napsal to co jsi napsal ... co vám chlapům brání v založení vaší vlastní diskuze, kde by jste probírali jak to všechno kolem umělka prožíváte vy?
jak se daří britce se asi od tebe nedozvím, jsem ráda že se alespoň za tvými zády usmívá, snad dá o sobě zítra vědět sama ... já si jdu dát vínko s mým chlapem, který mi, naštěstí, nikdy nevyhrožoval, že si ze mě hodí mašli 🙂

britka
10. říj 2010

@kvakuska neber si to,manžílek naše stránky nečte jen si tě dobíral asi se mu to povedlo 😉 .Tak tu žijem.Jedno,ale musím uznat,že na vše jsme dva.Jinak je vše při starém beze změn.V sobotu byla u mě Tedy s rodinkou byli na procházce a tak se stavili se kouknout na zvířatka.

kvakuska
11. říj 2010

@britka zdarec brituš, já si to vůbec neberu a nemám pocit, že by si tvůj manža dobíral mě nebo někoho tu na diskuzi ... reagovala jsem na jeho komentář, protože nemám ráda lidi kteří se litují jak to mají těžké, a speciálně nemusím ublížené chlapy ... no a jestli navíc tyhle stránky nečte, tak byl jeho příspěvek naprosto mimo mísu, protože houby může vědět, jestli tu chlapy přehlížíme nebo ne 🙄
Ty se Brituš drž, do zítřka už je jen kousek, pevně věřím že tě čekají dobré zprávy 🤐 🙂

katapola
11. říj 2010

Ahoj holky. Jsem na nervy, Ráno jsem začala špinit. Mám takový strach. Ach jo. ☹

b.e.r.u.s.k.a
11. říj 2010

@katapola Kat neboj bude to OK,drž se myslím na tebe a dej vědět,hlavně buď v klidu

katapola
11. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a Beruš, díky. Je těžké zůstat v klidu, už jsem si pobrečela. Měla jsem dneska ježdění v práci, tak zůstanu doma, Nic jiného pro to asi nemůžu udělat.

britka
11. říj 2010

@katapola hlavně nic nedělej,já vím ono se to řekne,ale já se šetřím celý týden a problém pořád a ne a ne to zastavit,podle dr.brát prášky nepřetržitě.Jak byl člověk veselý tak už týden je mi smutno a pláč ten je taky.

britka
11. říj 2010

@kvakuska to neřeš musí mít se mnou manžílek zlaté nervy,jsem psycho a nějak se to na mě sype.vždy ráno se koukám do okna jak se pohybuji lístky prostě čumím do blba a mozeček šrotí.Určitě to znáš.Venku je pěkný mrazíček je tam bílo,ale sluníčko už svítí.

katapola
11. říj 2010

@britka Brit, pořád špiníš? A jaké prášky bereš? Já beru jen ten prednison. Chci zavolat Machačovi a domluvit se, co mám dělat.

britka
11. říj 2010

@katapola beru 4x estrofen,8x utrogestan.Špiním pořád už je to na bednu.Napiš mu nebo zavolej já jsem mu taky hned psala.

b.e.r.u.s.k.a
11. říj 2010

Holky sice nevím jak se cítíte,nikdy jsem v této situaci nebyla,ale mocinky vám držím pěstičky,yby bylo vše v pořádku.

katapola
11. říj 2010

@britka Aha, tak toto tentokrát neberu, protože jsem otěhotněla přirozeně. Telefon mi nebere, napíšu mu smsku.

abig
11. říj 2010

Ahoj holky, tak mám stejný problém jako Katapola a Britka, v sobotu jsme testovali a našli // (9DPE) a včera už jsem začala špinit a dneska ještě víc. K tomu chodím do práce a jsem z toho na nervy, ráno jsem utíkala aspoň na krev, ikdyž tím nic nevyřeším.
Je to na bednu, už je to po třetí kdy je test pozitivní a dopadne to takto. Ofiko mám testovat ve čtvrtek, takže je zbytečné asi psát Macháčovi.

Mám otázku, co by kdyby. Je nutná nemocenská po hysteroskopii ?

britka
11. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a díky,jak si člověk myslí jak je všechno fajn,tak nastane takový problém a člověk zapasí s beznadějí a nezmění to a tělo neposlouchá.

britka
11. říj 2010

@abig já jsem poprvé začla špinit před testováním to se ti asi prcci zavrtávají zatím buď v klidu.

katapola
11. říj 2010

@b.e.r.u.s.k.a Beruš, je to na palici. Po všech těch marných pokusech, po všech těch zklamáních se to konečně podaří, byla jsem týden fakt šťastná, vše jsem brala tak nějak s úsměvem, měla jsem prostě radost ze života, i když samozřejmě jsem věděla, že se kdykoli může stát cokoli a že nic není ještě vyhráno. No a teď ráno zas pro změnu strach a jak píše Britka beznaděj. Pořád doufám, že se miminko drží, věřím mu, ale strach mám fakt velký.

katapola
11. říj 2010

@britka Britko a který den cyklu jsi? Já to počítala a jsem 40. den.

abig
11. říj 2010

@britka Zatím se snažím být v klidu, snažím se být pozitivní, stejně jako ty !!!

Moc vám držím holky palce, přeci se to jednou musí obrátit k lepšímu.

Pozitivní myšlení je první krok. Takže to nevzdávám ....

britka
11. říj 2010

@katapola jak jse se koukala na jiné diskuse tak ten 5-6 týden jsou problémy s krvácením.Musíme se všechny držet.Já jsem zítra 1 měs po transféru.