Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
21. pro 2010

@zuzka72 no tééda,10 kg měl Vojtula v roce. i když - když to přepočtu na korigovaný věk,tak to měl vlastně v 9,5 měsící. však co,nemůžem z kluků mít hrochy,ne?vždyť ten náš je rychlej jak průjem - lítá jak torpédo kolem nábytku.akorát opět stávkuje s jídlem - už si potvora vybírá,co by si tak zďobnul.ovšem bílá activia sladká,tak u nás jede ve velkým.nemá problém sníst na svačinu dva kelímky a ještě se tak blbě kouká,že už mu nechci dát další.Zuzi,zkoušela jsi dávat klukajdům rybku?Vojtík už měl dušenou tresku,ale nevím,jestli bych mu mohla zkusit dát lososa?na štědrej budem mít,tak že bych mu ho podusila?nemáš tucha,jak je to s těma rybama?vnitřnosti vím,že se můžou dávat až od tří let.ale ryby nevím

zuzka72
21. pro 2010

@teddyna 😀 😀 tyk on P měl 10kg už v 8m....a ryby jí pořád-teda tak 1x za týden 😉 s jídlem problémy nemáme, teda máme, musíme ho schovávat a jíst po tajnu, jelikož pak ječí, že chcou taky... 😉

misa.patrik
21. pro 2010

Ahoj holky, mam dotaz nevíte některá zda budu moct pracovat na solariu když budu nahodou těhotná?

sukubka
22. pro 2010

ahoj holky,
prosím jak mám změnit v profilu to že že je lukášek na světě a nemít tam to že jsem v 41týdnu těhu?

stephanie
22. pro 2010

ahoj holky,

@jej, tak co, kde ji holka, jak jsi dopadla???

Všem vám přeji krásné a pohodové Vánoce, plné klidu a pohody, hodně dárků pod stromečkem a v novém roce hodně zdräví a spokojenosti. Maminkám ,ať si užívájí krásných chvilek se svými poklady, těhulkám, ať mají bezproblémové těhulkování 😵 a ostatním snažilkám, ať už se na nás konečně usměje štěstíčko 😵 😵 😵

Mějte se krásně a opatrujte se 😉

aneta1199
22. pro 2010

@sukubka
Půjdeš do Nastavení - pak Těhotenství a rodina - a zadáš že máš syna.

@jej
taky na tebe pořád myslím, hádám že jsi určitě v porodnici. Strašně ti držím palce, ať je naše trojka už kompletní !!!

daisy14
23. pro 2010

Ahoj, přeji všem nádherné Vánoce, hlavně veselé a pohodové, užijte si s dětmi krásné svátky a taky ladovskou zimu, která má zítra přijít! Všem snažilkám přeji v novém roce hodně štěstí, ať jim to největší přání vyjde! 🙂
Mějte se moc krásně!

ladus77
23. pro 2010

Ahoj holky, vsem preji moc krasne Vanoce, hodne zdravi, stesti a pohody, ale hlavne AT SE NAM VSEM TEN PRISTI ROK SPLNI TO CO SI MOC PREJEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jej
23. pro 2010

Ahoj holky,
nemám nic přečteno, zatím nestíhám. Jen vám chci napsat, že v pátek 17.12. se nám narodila Amálka. Porod byl plánovaný, vyvolávačka, nicméně přirozenou cestou. I když závěr byl dramatický a v poslední fázi málem došlo na císaře, vše dobře dopadlo a Amálku jsem vytlačila 🙂.

Všem přeju krásné Vánoce, těhulkám s bříškem, maminám s bobišama a snažilkám přeju moc a moc štěstí, aby za chvíli měly břuška!

b.e.r.u.s.k.a
23. pro 2010

Holky všem vám přeji krásné vánoční svátky,čekatelkám brzký úspěch a maminkám samou radost z dítek,koukám,že se vám to tu nimi pěkně rozrůstá a my ostatní vás snad brzy budeme následovat 😀 😀 😀

daisy14
23. pro 2010

@jej Velká gratulace k vánočnímu miminku! Přeji Vám oběma hlavně zdraví a štěstí! 🙂

ladus77
23. pro 2010

@jej Gratulace k miminku, budete mit pod stromeckem maleho Jeziska, to je parada!

daisy14
23. pro 2010

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 2x minimálka- negativní. V rámci imunoléčby přirozené otěhotnění- mimoděložní těhotenství.
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,4x minimálka-Reprofit-vždy negativní.Špatné imuno-léčba.Leden -lázně.A pak další boj.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2.i 3.KET -negativní, hysteroskopie OK, srpen KET - potrat 7 tt. Další boj v únoru!
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá na neurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, teď po laparce.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET). Leden-lázně. A pak další boj.
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KET negativní.
ESCADKA – 1x IVF-negativní, 1x KET-negativní , 2 IVF úspěch -21tt potrat dvojčátek. Chystá se na KET!
MISA.PATRIK -2x IVF. 2x ZT- 7tt a 9tt, 2x mimoděložní. 2 IVF- negativní. 18.9 hysteroskopie. Chystá se v lednu na KET!
ABIG-1x IVF Fertimed -negativní, 2x IVF Reprofit (bio. těhu),2x KET negativní.
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 2x ET v Reprofitu. 2 IVF úspěch - 9tt potrat. V únoru se chystá do dalšího boje!
KAMKA1402- 2x IVF- negativní.
MILUSIAW - 6x IUI a 2x ICSI ve Fertimedu- vše negativní. Reprofit- první pohovor

STIMULANTKY:

TĚHULKY:

ELLAAEE – 1 mimi po minimálce, TP prosinec 2010.
RENCAV - 1 mimi po IVF, TP 4. leden 2011, (1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
PECICKA - 1 mimi po minimálce – TP únor 2011, genetika OK, (4x minimálka)
DAISY - 1 mimi po minimálce, TP únor 2011(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)
LADUS77 - 1 mimi po IVF, TP duben 2011 (6x IUI, 1 IVF)
JITULIK24 - 1mimi po IUI, TP květen 2011 (9x IUI, 2x minimálka - 1xpotrat -21tt, 1xZT-5tt)
KRYSTOFKA - 1 mimi po KET, TP červen 2011 (1x IVF, 1xKET)

MAMINKY: Velká gratulace!

TEDDYNA - Vojtíšek 10.11.2009, 1,6kg, 40cm
ZUZKA - Petříček a Lukášek 26.2.2010
BERAS- Tomášek 1.10.2009, 3,27kg, 47cm
CERTINA - Adélka
MICINKA – Dominiček 16.8.2010
ASMEENA – Sofinka 9.11.2010, 3,5kg, 49cm
SUKUBKA - Lukášek 13.12.2010, 3,2kg, 49cm
ANETA1199 - Štěpánek 17.12.2010, 3kg, 48cm
JEJ - Amálka 17.12.2010

andinka22
23. pro 2010

Hezký večer,

@sukubka , @aneta1199 ,@jej moc Vám graluluji k narození miminek a přeji do života hodně štěstíčka a zdravíčka.
Všem Vám přeji příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstíčka a zdravíčka v Novém roce.
Hlavně všem čekatelkám, přeji ať je další rok ten šťastný, maminkám ať jejich dětičky přináší štěstíčko a radost a těhulám brzy krásná miminka v náručí.
🙂 🙂 🙂

jitulik24
24. pro 2010

@jej Gratuluji! Přeji Amálce do života hodně štěstí a zdraví.

jitulik24
24. pro 2010

Přeji všem krásné a klidné Vánoce a hodně dárečků pod stromečkem. V roce 2011 přeji všem snažilkám zdravá miminka v bříšku, těhulkám bezproblémové těhulkování a porod. Maminkám zdravé a hodné dětičky.

juvik
24. pro 2010

Ahoj holky,
jen jsem vám přišla popřát krásné Vánoce a v dalším roce splnění všech přání 😉

teddyna
24. pro 2010

Krásné svátky vánoční,hezkou cestu z půlnoční.Pod stromečkem velký ranec a na stole dobrý žvanec.Potom jeden velký krok a je tu další,nový rok !
Užijte si svátky v klidu,míru a pohodě. Všem přeji hodně zdraví a těm,co zatím neměly štěstí v cestě za miminkem,tak ať ten další rok je šťastnější !!!

zuzka72
24. pro 2010

Krásné vánoční svátky všem a pod stromečkem ty nej dárečky a kdo je ještě nemá, tak těm přeji do příštího roku, ať je tam další vánoce už mají....

britka
25. pro 2010

Ahojki holky taky Vám přeji krásné prožití vanočních svátků a naše velké přání ať se nám vyplní nám zbývajícím v příštím roce.Amálce taky přeji vše nej.nej do života a dali jste ji krásné jméno moc se mi líbí.

britka
25. pro 2010

@juvik chtěla jsem ti napsat že známí co měli zažádané o adopci tak už mají 2 týdny chlapečka Lukáška 5 měsíčního.nevím jak dlouho měli zažadané.

jitulik24
27. pro 2010

@ladus77 @daisy14 ahoj holky, jak jste si užily vánoce? U nás byla pohoda. Květošek dostal 5 dárečků. Dnes jsem byla v poradně a tlak v pořádku, moč taky a k mému velkému překvapení jsem zhubla 1kg, tak to mi hlava nebere. Sestřička mi říkala, že jsem dnes první těhule která zhubla přes vánoce. A teď to nejdůležitější, čípek drží, jupííí!!! Minule jsem ho měla 3,6cm a dnes přesně 4cm. Za 14 dní jdu na další měření čípku a i v ten den na velký ultrazvuk. Dnes se dr díval na pohlaví, ale náš Květošek je tajemný a opět měl nožičky úplně u sebe, takže máme opět smůlu. Hlavní je, že roste a má se čile k světu.

jej
27. pro 2010

Jitul! Tak paráda! Hlavně,že čípek drží a bobiš roste! My si tak nějak užíváme Vánoc v jednom kole, tak nějak v poklusu kolem mimoška, ale je to stejně krásný, i když teda (aspoň zatím) únavný... 🙂 Ale ono si snad vše časem sedne. A i když jsme smužem unavení a nevyspalí, stejně si pak jen tak sedněm nad postýlku a zálibně do ní čučíme..

Holky, jak jste si jinak vy užily Vánoce? Škoda, že ten sníh se vždycky zarazí v Čechách...mám ráda ty zachumelené zimy...

ladus77
27. pro 2010

Ahoj holky, zdravim po Vanocich, bylo to fajn a taky to prislusne rychle uteklo! 🙂
@jitulik24 gratulace k cipku, to je super, ja myslim ze ta postel nahoru fakt funguje, tak jen tak dal. Ja mam kontrolu ve CT, tak uvidim, no musim priznat ze pred Vanoci jsem teda trosku litala vic nez bylo zahodno, ale ted jsem se teda valela tak to snad bude ok. A jinak s tim hubnutim pres Vanoce, tak ja teda urcite neee!!! Bastila jsem, takze urcite jsem nezhubla, ale zatim to neni tak hrozny, na posledni kontrole jsem mela plus 3 kg, uvidime jak to pujde dal, ted v 6 a 7 mesici se pry pribira nejvic.
Jsem zvedava na pohlavi, jestli teda prozradis, zatim je tu prevaha kluku! 🙂 My si zatim nechavame prekvapko, uvidim jestli to vydrzime az do konce.
Jinak teda doufam, ze ta moje kontrola dopadne dobre, chteli bychom totiz hned po ni odjet na par dni pres Silvestra na hory.
@jej uz se taky tesim jak budeme cucet do postylky... 🙂

jitulik24
27. pro 2010

@jej Ta únava za to určitě stojí, musí to být skvělé dívat se na ten spinkající uzlíček. Už se na to také moc těším.
@ladus77 Já jsem poslední tři dny vůbec neležela, takže jsem měla opravdu strach. Ta postel bude určitě účinná, teď už zase budu mít čas ležet. Co se týče toho hubnutí, tak mě to hrozně překvapilo, také jsem jedla samá kalorická jídla a kilo je dole. Já bych chtěla vědět pohlaví a klidně bych ho prozradila, ale to by si musel Květošek dát říct. Ještě jsem zapomněla napsat, že triple test je negativní. Budu na čtvrtek držet palce, určitě KO dopadne dobře.

teddyna
28. pro 2010

@zuzka72 čau Zuza - ty jsou kukadélka od klukůůů ! v čem upravuješ fotky?já v nějakém "loanapix" - nebo cosik takového.ale tak hezký jak ty to nemám.tak nahoď tip-určitě se bude hodit i ostatním skoromaminám a maminám,co na ně miminko teprve čeká.ten další rok prostě už musí být šťatnější!
a jak jste oslavili svátky?u nás Vojta dvakrát shodil vánoční stromek-takže máme holostromek - bez ozdob a světýlka jsem sundala včera,páč je frajel ožíral,když svítily - což asi není značka ideál,když je v tom 220V 😀 .no,takže máme jen zelený stromek ve stojanu,takže to vidím tak,že hned v PO ho odvezu do ZOO zvířátkám.stejně do toho Vojtík pořád šprtá a nemám klid,aby si to nepíchnul do očiček.
jo a dneska jde poprvé ke kadeřnici-tak teď udělám poslední fotejs s dlouhou ofinou a jsem zvědavá,jak bude vypadat pak. 😀 .

britka
28. pro 2010

@teddyna ještě vás nezafujalo?Sněží a sněží.U nás se udí necítíš v ovzduší něco voňavého? 😀

teddyna
28. pro 2010

@britka no,jak jsem byla venku,tak jsem měla namále s tím zafujaním.čéče,já si říkala,co to furt cejtím,že to asi nebudue smog!no kurnik,že jsem nejela o ulicu vedle!to taky nemůžeš říííccctttttt !!! 😎

daisy14
28. pro 2010

Ahojky, zdravím po Vánocích, u nás proběhly v klidečku, dokonce i mimčo odpočívalo a já s ním. 🙂 Zato od včerejška už zase řádí, auau. 😵
@jitulik24 Tak to je fajn, že je vše v pořádku, ležení Ti svědčí 🙂 Za 14 dní se Květošek určitě ukáže, na velkém UTZ se přece musí předvést! 🙂

@teddyna, @britka takovou uzenou vůni bych si dala líbit, lepčí než smog 😀

rencav
28. pro 2010

Ahoj holky zdravím po Vánocích. U nás taky vše proběhlo úplně v klidu.
Dnes jsem byla na kontrole a malý nám pěkně porostl už má zhruba 3,6 Kg. Tak snad už se mu brzo bude chtít ven.