Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
17. led 2011

@pecicka děkuju moc 🙂 tentokrát to vyjde a na narozeniny si porodim dareček 😀

pecicka
17. led 2011

@misa.patrik to ti moc přeju🙂a to je kdy, v říjnu?

misa.patrik
17. led 2011

@pecicka Jojo v říjnu 11.10. mam narozeniny 🙂 to bude strašně krásný dáreček na třicítku 😀 jak Ty jak se cítíš? taky se Ti to pekne skutálelo 🙂

pecicka
17. led 2011

@misa.patrik to je ale legrace, já mám 10.11. 😀 jo,jo už to bere konce, strašně to uteklo, už se oc těším, ale mám taky strach z porodu, tak snad to bude všechno v pohodě 🙂 a ty jsi byla dneska u Macháče?

misa.patrik
17. led 2011

@pecicka Jj dneska,ale nebyl tak 🙂 jen pani doktorka,no a mimča mi budou zavadet v utery tak u toho taky Macháč nebude ☹ no marné co nadelam,Ty se neboj vše pujde tak rychle že budes mit prcka za chvili u sebe 🙂 až Ti to závidím 😉

teddyna
17. led 2011

@pecicka Vojtíšek se nám narodil taky 10.11. 😀

pecicka
17. led 2011

@teddyna takto je super, malý štírek 🙂 taky jsme chtěli

pecicka
17. led 2011

@misa.patrik neboj, mě taky všechno dělala MUDr. Vitoušková v Brně, taky tam nebyl a vyšlo to 🙂 jo a mimo jiné i vyšetření před tady v Olomouci mi dělala doktorka, protože tam nebyl, tak třeba ti ty ženské přinesou štěstí jako mi 😉

teddyna
18. led 2011

@pecicka no,na to,že Vojtík měl být až vodnář a máme štírka,tak je to v poho 😀 . ono je úplně jedno,co za znamení děti jsou - hlavně,aby byly zdravé a štastné! a rodiče hlavně nepřivedli do cvokhausu na uzavřený oddělení 😀

abig
18. led 2011

Dobré ráno,

tak hlásím, že do Františkových lázní nastupuji 27.2.2011.

rencav
18. led 2011

Ahoj holky.Tak jsme doma!Adámek se má dobře a hned hodím fotky... 🙂

kamka1402
18. led 2011

@abig no bezva tak se tam uvidíme já jedu o týden dřív, už víš kde budeš
😉

kamka1402
18. led 2011

@jitulik24 Ahoj tak jsem nějak nestíhala, to kysané zelí asi se mu moc nelíbilo 😉 ,ale jsem ráda že srdíčko a vše ostatní je v pořádku 🙂 😵

teddyna
19. led 2011

@rencav jejda,tak brzo??a jaké máš pocity,Renčo?? už se těším jak mrknu na fotky!

rencav
19. led 2011

Jsem ráda,že už to mám konečně za sebou a Adámka máme doma.Vítkovická nemocnice na jedničku z hvězdičkou.Na to,že to byl císař,tak to ani nebolelo.Teď se budeme starat o prcka,aby se měl co nejlíp a rostl jako z vody 🙂 🙂 🙂

rencav
19. led 2011

Holky,jak u mé fotky zrušit to,že stále čekám mimčo?Díky.

teddyna
19. led 2011

@rencav renčo,to je v nastavení v profilu.mrkni tam - tam smaž týdny a uveď počet dětí.

misa.patrik
19. led 2011

Holky prosim pomooooc
cim se da zvysit delozni sliznice?? ☹ volalal mi dnes Dr z Olomouce ze pokud se mi nezvedne sliznice tak KET odlozime ☹

jitulik24
19. led 2011

@misa.patrik Miši, oni ti nedali léky na růst sliznice? A kolik jí vlastně máš? Ona ta sliznice po ovulce ještě trochu vyroste. Jsou holky, co otěhotněly s nízkou sliznicí, myslím že to byla Anet. Bohužel ti jinak neporadím, já jí měla vždy 9-10mm.

jej
19. led 2011

Reni, velká gratulace k Adámkovi!!!!!!!

Míšo Patrik, moc držím palce! Jestli se nepletu, mělo by pomoct na sliznici chili...ale nejsem si jistá....

Peci, jak ty? Už se chytáš?

Já v jednom kole, nestíhám nic... 🙂

teddyna
19. led 2011

@jej změň si v profilu,že už máš mimčo.teď tam máš 46tt - ať se nedostaneš fáze těhotenství slonice -ty jsou těhotný dva roky 🙂)). Nebooj,to nestíhání se utřepe!

aneta1199
19. led 2011

@misa.patrik Mišo, dá se zvýšit práškama Estrofen, ale mě nějak nepomohly, pak jsem četla o kapkách korthyhelu (ale ty by se měly od začátku cyklu) a babské rady ještě říkaly jíst hodně grepu.
Trošku se ale bojím, že takhle těsně před zavedením je už pozdě. Ale měla bys poučení pro příští měsíc a pak to podchytíš.
Jinak Jitulik má pravdu, já po minimálce měla najednou sliznici jen necelých 6mm, tuším 5,6, byla jsem z toho špatná, dokonce jsem se jich ptala, jestli není lepší embrya zamrazit a dát další měsíc. A ono to nakonec, i přes tyto nepříznivé okolnosti, vyšlo.

misa.patrik
20. led 2011

Ahoj holky,ale volala mi ta doktorka,ze ji mam nizkou ze se divala do papiru a nevsimla si ze mam s tou sliznici problemy.nedali mi nic na sliznici protoze Machač chtel KET v prirozenem cyklu bez hormonu,protoze jsem dvakrat mela nasazeny ESTRIMAX a sliznice stejne byla 7mm. Jinak piju kontryhel 2 krat denne od prvniho dne cyklu... v pondeli na UTZ sliznice 5mm vcera by mela probehnout OVU tak zitra jedu jeste na UTZ pokud nebude sliznice vysoka tak musim KET odlozit.ale nechapu co mi jako chcou nasadit kdyz mi sliznice po hormonech stejne neroste☹ tak snad je aspon ucinny ten kontryhel 🙂

jitulik24
20. led 2011

@ladus77 Ahoj, dnes jsem byla v poradně a i u mě je vše v pořádku. Čípek je stejně dlouhý jako minule. Tak se mi hodně ulevilo.

teddyna
20. led 2011

@misa.patrik Miso,vím,že známá se potýkala taky s nižší sliznicí a někde vyčetla,že na zvýšení je dobré chilli. Rvala to tedy do všech jídel a dokonce to i pila - dá se to koupit tekuté nějaké sladší v Albertu.Jestli to pomohlo nebo ne,netuším,protože ET jim tehdy nevyšel.já šla na transfer se sliznicí 8mm a zadařilo se taky a to jsem pro tu sliznici nedělala vůbec nic.tak neházej flintu do žita,nějak to dopadne a nejlépe dobře!

misa.patrik
20. led 2011

@teddyna diky za podporu no to vse zalezi jaka bude sliznie zitra snad neco porostla kdyz v pondeli byla 5mm 😅

ladus77
20. led 2011

@jitulik24 je, super, tak gratulace, myslela jsem na tebe. Vsak uz ti ty tydny taky krasne pribyvaji a za chvilku uz budes za tou pomyslnou hranici, kdy uz mimco zachrani, ja si to taky porad rikam 🙂 ale stejne mu narizuju at tam co nejdyl vydrzi 🙂

ladus77
20. led 2011

@misa.patrik taky moc neporadim, ale slysela jsem o tom Estrimaxu. Drzim pesti! 🙂

jitulik24
21. led 2011

@misa.patrik moc moc držím na dnešek palce, aby sliznice povyrostla a v úterý jsi si jela pro ty dva sněhuláčky 😉
@ladus77 Přesně tak s každým dalším týdnem jsem o trošku klidnější. Kéž už bych byla alespoň v tom tvém týdnu. Ty už tam co nevidět budeš mít tu třicítku 😉 .

misa.patrik
21. led 2011

Ahoj holky tak KET se nekona sliznice je 7,4mm to je malo musim cekat do dalsiho cyklu nasadi estrimax a nejaky hormonalni gel budu to mit pry tuplovane,tak marne musimto nejak vydrzet 🙂