Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
3. pro 2009

ono se zadaří a na kontrolu půjdeš buď ještě před svátkama a to tam bude vidět jenom tečka, nebo až toho 12.1. a to už bude srdíčko. 😉

juvik
3. pro 2009

kéžby ...to by byla nádhera 😵 ...ani si to neumím představit.

A já o v lku a vlk za dveřmi. Už dojel. Jdu utěšovat 😀

asmeena
3. pro 2009

Tak pá a utěšuj. 😉

teddyna
3. pro 2009

čaute holky.jsem přijatá od pátku k Vojtíškovi do nemocnice.musím si ho vykrmit do 2kg a půjdem dom. včerejší váha 1740g,tak uvidíme dneska večer,kolik nám váha stoupla. ale nic moc se nedaří,od včerejška mám zánět v prsu a bolí to jak kráva.mám horečky,beru antibiotika...no prostě nic moc stav.ale Vojtíšek je šikula,snaží se baštit,tak snad bude vše OK.

irinka.j
3. pro 2009

Moni ahoj, ty si teda zkusíš, snad ti ty atb. rychle zaberou. Přeju ať Vojtíšek má do vánoc 2kg a svátky prožijete vklidu a pohodě. Drž se...

asmeena
3. pro 2009

teddy: a to můžeš kojit, když bereš antibiotika? Ale roste klouček, tak držím pěstičky, ať to do Vánoc nabere. A ty se drž, jste všichni bojovníci.

teddyna
3. pro 2009

asmen,kojit můžu jen při teplotě do 38st. jak mám víc,tak dostane do sondy odstříkané mléko,které tu mám v zásobách - naštěstííí !!!! teď je mi hej,mám ted už "JEN" 37,2. před dvěma hodinama 39. ale v noci to beztak vyleze - chjo. snad to bude všechno OK co nejdřív.prý tak tři dny to zhruba trvá plus mínus,tak uvidíme.při mým štěstí to zas bude tak tejden ☹ ☹

b.e.r.u.s.k.a
3. pro 2009

Sukubko,já až v tom dubnu,protže jsem začala s tím cvičením a chci to vydržet,kdyby se i nezadařilo přirozeně,tak doktorka říkala,že bude lepší možnost uchycení a manžel v zimě nerad cestuje.No snad to vydržím ☹
Teddy no vidíš,já myslím že na vánoce budete doma.Malý to zvládne 🙂

sukubka
3. pro 2009

asmenko to s babičkou mě je velmi líto!upřímnou soustrast ☹
asmenko a co teda budeme dělat,pokud nám kontrola výjde třeba na 7.1 a v olmiku nikdo nebude?

sukubka
3. pro 2009

a holky když vám začne MS tak další vám dojde od začátku MS zase za 21 dní?já sem s toho jelen počítám si pořád na kdy mi výjde ta kontrola v olmiku!

irinka.j
3. pro 2009

sukub, menstruační cyklus je 28dní. Ale menses může příjít 1-2 dny dříve nebo později. Každá to máme jiné, zvlášť teď jak jsme na hormonech.

renule
3. pro 2009

ahojky holky, prosím vás, nemáte některá zkušenosti s KETem? Jen bych chtěla vědět, který den cyklu vám dělali transfer....mně mají mimísky dávat až 24den cyklu, přijde mi to dost pozdě, ale nejsem lékař, snad vědí, co dělají děkuji za odpověď a tfuj,tfuj, všem držím palečky 😵 ...pěkný večer R

sukubka
3. pro 2009

já mám tedy cyklus nějak divně mě to vychází od začátku ms na začátek další menzes 21dní!ale jak sem byla na kontrole u Machače 1ěden cyklu byla normálně ovulace!
renule já nikdy bohůžel ketík neměla takže nemám skušenosti!

irinka.j
3. pro 2009

první den cyklu, to znamená první den menstruace jsi měla ovulaci? chápu to dobře?

asmeena
3. pro 2009

sukub: já to dostávám vždy tak v rozmezí 26-28 dní. A pokud mi to nevyjde do toho 12.1. a dostanu mrchu dřív, tak napíšu Machačovi email jestli mám stimulovat.

micinka22
3. pro 2009

irinko 12den asi,...Sukubko pokud máš 21 jedna denní cyklus to je teda hodne málo...ale to by ti dr rekl..minumum na normalni cyklus je tak 26 dní..jinak se krátí ty fáze cyklu a je to naprd..

Verco to je mi moc líto:((

katapola
3. pro 2009

Mici, já mívám cyklus 25, někdy 24, někdy 26 a nikdy mi žádný doktor neřekl, že mám nenormální cyklus🙂 holt to budu mít akorát za život víckrát než ty šťastnější, co maj cyklus delší.

micinka22
3. pro 2009

kat no jo jenže 21 je dost málo..ale asi to staci kdyz dr na to nic nerekl .-)

b.e.r.u.s.k.a
3. pro 2009

kat já to mívám taky tak v rozmezí 25-26 dní a nikdo zatím nic neříkal.Jo a dokonce mě tento měsíc nebolelo bříško,jako vždycky týden před mrškou.Málokdy se to stane.Tak snad cvičení nese úrodu 🙂

b.e.r.u.s.k.a
3. pro 2009

Jináč já když si kvůli mršce něco plánuji,tak to vždycky dostanu úplně jindy.

britka
4. pro 2009

tak jsem si vás holky přečetla za ten den toho vždy hafo napíšete.Menses se počítá vždy od prvního dne kdy začnou a podle toho se počítá 28 dní.Asmen já si te adresy taky všimla jak jsem četla emily od dr.

marcajda
4. pro 2009

ahoj děvčata, sice si s vámi nepíšu, ale moc ráda za vámi chodim 🙂
jen jsem chtěla napsat sukubce k tomu krátkému cyklu. kamarádka to tak taky má a nemohli otěhotnět a pak si podle čehosi vypočítala, že má teoreticky ovu 4 den menzes.divné, ale zařídili se podle toho, však všechny zkoušíme co se dá..,a hned další měsíc otěhotněla a podruhé to samé. tak má 2 krásné děti. a to bojovali přes rok bez úspěchu.
já jsem zkoušela fertimed, ale moc mě tlačili do ivf, tak jsem tady u vás hodně koumala nad repromedem, ale asi zkusím FN, protože tam pry hodně hledají kde je problém. co myslíte? já otěhotním, ale druhý měsíc to jde pryč..

marcajda
4. pro 2009

teda reprofitem.. pletu to

katapola
4. pro 2009

Marcajdo, nejsem sice lékař, ale po těch všech zkušenostech už o tom každá leccos máme naštodováno že, tak podle toho co píšeš, seš zrala na imunologické vyšetření a také na vyšetření trombofilních mutací, pokud jsi často potratila. Kup si Femibion 800, to je jediná listovka na trhu, kterou je schopné zpracovat i tělo s trombofilní mutací mthfr (či tak nějak) a přitom ji má prý 50% lidí. Jinak o fakultce mám dobré reference, kamarádka tam přešla z fertimedu, udělali ji všechna vyšetření (kromě imuno), různé infekce od močáku přeléčili a teď doporučují stimulovanou inseminaci. Chodí přímo k Mudr. Oborné. Jediné, co je na té fakultce blbé, je to prostředí. Hodně štěstí🙂
Jo a 4 den cyklu ovulace, to musí být teda rychlost světla, jak ty folikuly rostou🙂 Je to vůbec možné?

katapola
4. pro 2009

jo a ještě bych marcajdo cvičila mojžíšku.

britka
4. pro 2009

lidské tělo je nevyspitatené,každý to má jinak uspořadané i s tím těhotenstvím.Nejede te náhodou některá příští středu na kontrolu do OL?Jedu tam na 1/2 4h.na kontrolu sliznice a 16:12 na 10h do Brna což ani nevím kde to tam je no a pak jak se prcci budou vyvíjet tak transfer tak budu mít vánoce pěkně v klidu.

britka
4. pro 2009

Moni ty už máš poč.u sebe?Na vánoce určitě už budeš doma věř mi.S těma prsama to je mi líto vím,že se to stáva že bývají záněty a ještě navíc jsi s malým nebyla pořád a to bylo asi to.mohla jsi i prochladnout.Tak ať se uzrdravíš.malý ikdyž pomaloučku,ale přibývá. to je fajn. 🙂

juvik
4. pro 2009

Ahoj holky,
jak se vám dneska daří?
Já jsem zrovna po obědě a sotva dýchám...totálně jsem se přežrala 😅 Měla jsem rajskou, tu miluju, takže plný talíř 😀 a pak buchtičky s krémem. Asi prasknu...

Mici, voláš zase dneska kvůli embryjkům?

micinka22
4. pro 2009

Ahoj tak my kolem 10 jeli na nakup..meli byt slevy na mikulaske dobroty a prd..neco bylo ..ale vetsina ne cokolada ale ty hnusty kakovy pochoutky :/ tak jsem koupila par mikulasu a neco na jidlko..pak pro barvu at muzu donatirat Lilce skrinku a cestou malá usnula..ted jsme dojeli a hned manža volal jak to vypadá s mimoušema..
tak máme 1-5buněk,6-4buňky,3-3buňky...takže paráda..zítra voláme znova .-)

juvik
4. pro 2009

Micinko, teda tak to je super, že embryjka jsou šikovná 🙂