Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

irinka.j
4. lis 2009

Dík Micinko, kouknu na stránky reptofitu na telefon.

teddyna
4. lis 2009

košula s iháčkem nebo žirafou se dá sehnat určitě u vietnamců.mají tam i supr pyžama s žirafama,tak jsem si koupila aj pyžo.
Irin,určitě volej co nejdřív.termíny jsou fakt tak měsíc plus mínus.ono do toho Reprofitu jde spousta přeběhlíků z jiných CAR,tak se jim to nakupilo. ale určitě budeš spokojená s přístupem.
asmen,kdy si jedeš pro eskymáka?

asmeena
4. lis 2009

tedd: jak se líbil certince kočárek?
Pro zmrzlinku jedeme asi 19.11. se asi nedočkám. Už bych chtěla, aby to bylo zítra. Věřím, že teď už to vyjde, a pokud né, tak jdu hned kupovat tu košulku se žirafou, protože tu co mám doma, už není vůbec pěkná 😀 Ale snad už ji nebudu potřebovat.

irinka.j
4. lis 2009

Tak to je asme fakt asi na čase. dík.

micinka22
4. lis 2009

Veru no jo kdypak si vlstně jdeš pro zmrzlinku? nebo pojedes jeste na KO do Olmika??
Irinko tel je na http://www.petr-polak.cz/

asmeena
4. lis 2009

mici: mám jít ještě na změření sliznice, musí být minimálně 8mm, ale prý kvůli tomu nemusím jezdit do Olomouce, že prý ani Štěpán nerad někam zbytečně dojíždí, tak chápe, že se nám asi nebude chtít kvůli jednomu UTZ z OV do OL, tak mám zajít ke svému gyndaři. Takže jsem se tam objednala na 12.11. a přes e-mail mám nahlásit Štěpánovi výsledek a hned mi napsal včera recept i na utroš a ten pak začnu brát a potom už jenom pojedu pro zmrzlinku. Teda nejprve si budu toho 19.11. ráno volat, jestli se rozmrazila, abychom nejezdili zbytečně.

irinka.j
4. lis 2009

Teddy, právě jsem se tady dočetla, že hodně holek z fertimedu přeběhlo. Mě nějak neublížili, ikdyž některé věci mě zarážely. Chodila jsem k dr Jarošovi, jako většina holek z fertimedu a on odešel jak jsem se dočetla na jiné diskuzi. Hlavním důvodem proč přecházím, je přístup dr. Machače který jste popsali a hlavně to,že při ET vidíte, na plazmě,že ty bobíšky máte v sobě. Jsem realista a tady toto mě nadchlo, jistota,že embrya opravdu máte u sebe. A to,že dr. Jaroš odešel bylo konečné rozhodnutí.

asmeena
4. lis 2009

irin: taky jsem chodila k Jarošovi do Polanky, a holky mě tady tak nahlodaly, že jsem šla zkusit něco nového. To zavádění embryjek, které vidíš přímo na plazmě jsem znala jen z televize a vůbec jsem netušila, že něco takového existuje i v ČR a taky mě nadchla ta minimálka.

micinka22
4. lis 2009

Veru snad ten Prosinec bude pro nás štastnej 😵 😵 😵 😵

asmeena
4. lis 2009

já už začínám uvažovat nad tím, jestli to není i náhodou dobou, že se mi nedaří. Když jsem byla na prvním IVF v březnu, tak jsem měla HCG 12, takže aspoň nějaký náznak a potom jsem byla vždy v říjnu až prosinci a nic, tak přemýšlím, jestli by se mi spíš nezadařilo, kdybych šla třeba v květnu nebo v létě. No snad se to ale teď v listopadu zlomí a broučkovi se u mě bude líbit.

micinka22
4. lis 2009

irinko mě udělai ve Fertimedu dítě 😀 😀 😀 takže stěžovat si můžu jen na přístup ..jak sestrer ktery si mysleli že jsou buhvi co tak docenta....akorát dr byl fajn a ten už tam není takže.. .-)) na druhy mimčo sem se nahlásila jinam..a navíc nás ani neupozornily že si musime rezervovat spermoše když budem chtit dasli mimiže.. ☹

asmeena
4. lis 2009

mici: takže už nemáte stejné spermoušky?

juvik
4. lis 2009

teda tady to jede 🙂
Irinko, ahoj, žeby další přeběhlík z Ferťasu 😉

Já jsem zas uvařila zázvorový čaj, abych toho bacila zcela zneškodnila, ale teď tak uvažuju, nemůžu tím zázvorem ublížit 😕 ...nevadí to nějak případnému těhu...ale asi ne, když, ho těhule berou při nevolnostech, co?

asmeena
4. lis 2009

mici: to tak letí, Lilča už bude mít dva roky.

asmeena
4. lis 2009

dočetla jsem se, že zázvorový čaj po lžičkách během dne se užívá v těhotenství proti nevolnosti a nadýmání.

juvik
4. lis 2009

tak snad to bude OK...jdu si ho nalít a popíjet

asmeena
4. lis 2009

juvik: tak hlavně když pomůže.

irinka.j
4. lis 2009

Dik micinko za stránky, v pátek tam zavolám. Pochopila jsem dobře,že máš mít dárcovské spermoše? Tak snad se v reprofitu vše v dobré obrátí a a dostaneš ty nejlepší spermoše 😉

juvik
4. lis 2009

to jo, fakt mi bylo dneska líp...i když teda ta manželova včerejší koňská dávka, byla něco 😀

asmeena
4. lis 2009

musíš to pít s mírou, všeho moc někdy škodí.

irinka.j
4. lis 2009

jj, juvik dá se to tak říct.. přeběhlík 😀

juvik
4. lis 2009

však já měla včera jeden hrnek, ale kapánek silnější 😅 dle manžela to musí mít říz 😀
dneska to nebudu přehánět, dělala jsem ho já, tak je poživatelný 🙂

juvik
4. lis 2009

irinko, já jsem taky přeběhlík 🙂 nebo lépe řečeno kočovník, to už je můj třetí car

irinka.j
4. lis 2009

Je Mici nvěděla jsem,že i to první dítko máte s dárcovskými spermiemi,až to tu asme napsala. Tak to je opravdu, hloupé,že vás na to ve fertimedu neupozornili.

irinka.j
4. lis 2009

Juvik,tak to už jsi mázák 🙂 Vidím,že toho máš už hodně zasebou. Tak já snad doufám,že v reprofitu zůstanem. I ta minimálka mě nadchla.

micinka22
4. lis 2009

irinko no právě..nějak sem to brala automaticky..a oni se nad tim ani nepozastavily..už tak je to těžké mít dítě s dárcem a ted navíc budou mít obě děti jiného tátu..no na palici..ještě teda že jen genetickeho no..aspon neco 😝 😝 😝

juvik
4. lis 2009

irinko, to jo, já taky doufám, že už nikde nebudem muset 🙂

rubi1
4. lis 2009

ahoj,já byla včera v reprofitu s kamarádkou na UTZ u poláka a čekali jsme tam tři hodiny,hruza, já sama už mám za sebou 2xIVF a i IUI a ted jsem přemýšlela o přestupu do Reprofitu,ale to včerejší čekání mě tam moc nenadchlo

asmeena
4. lis 2009

rubi: tak to my tam čekáme tak 20minut

irinka.j
4. lis 2009

mici, to věřím určitě to není lehké rozhodnutí či dárce ano či ne, zvllášť obdiv manželovi, že do toho šel a souhlasil s dárcem, né každý chlap je toho schopen. Škoda, že jen nejde kontaktovat dárce spermatu,aby ho daroval ještě jednou.....to mě jen tak napadlo.