Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
25. lis 2009

Dobré dopoledne.....
děvčatááá - tady to zase při dnešku nějak vázne........ ☹
Kde jste kdo??Krom pracujících, kteří tvrdě pracují........... 😒

micinka22
25. lis 2009

certin ...jsem tu ..po ránu sem hned cetla o mamine se 4 detma.jedno tezce postizene ..a vcera se jim zabil tatinek ...srazil ho nakladak :/(( sileny..je tu i téma..
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

tak mi je z toho smutno :/((

jinak jsem zvedava co mi dneska rekne dr...na dnesek uz nemam inijekce ..mam pichat az po kontrole..tak asi nafasuju zbytek..

certina
25. lis 2009

a na kollik hodin jdeš? Tak to budu na Tebe myslet....ať to dobře dopadne.....

certina
25. lis 2009

tak jsem si to přelouskala......Mici - to je hrozné - když se osud takhle zachová, co??Je to šílené....... ☹

irinka.j
25. lis 2009

Ahoj, jen jsem nakoukla před odpolední...
Jak se máš certi, doufám,že se ti vyhýbají všechny neduhy... nachlazení a chřipka. Koukám, že se ti to pomalu krátí... březen skoro za dveřma 🙂

certina
25. lis 2009

jjjo - Irin - březen za dveřmi - to máš pravdu.....taky se mi zdá, že to teď, když jsem přeskočila tu 20-ku tt - tak to nějak začalo běžet rychleji............
no neduhy se mi bohužel vyhýbaly jen do víkendu........už jsem tu právě psala, že jsem zalehla s angínou a ještě k tomu jsem se osypala nějakou škaredou vyrážkou, kterou mám už po celém těle a šíleně to svědí a štípe a bolí....je to hrozne.....když se člověk snaží jíst hodně vitamínu - tak to tak pak dopadá, co??Asi to mám z citrusových plodůl...takže ty mám na chvíli zakázané.....
ale ten krk je lepší a lepší...mám na něj antibiotika....tak začaly asi zabírat....horečky nemám, tak aspoň tak....
A jak Ty??

juvik
25. lis 2009

mici, je to šílené ☹ ...tu maminku zná z jiného fóra a když jsem dnes ráno otevřela a na hlavní stránce jsem to četla, tak se mi až zastavilo srdce 😔 ...už tak měli problémky s nemocnou dcerkou a obdivovala jsem ji, jak to zvládá...a teď tohle....je mi z toho dneska moc smutno 😢

micinka22
25. lis 2009

Certin jj je to silenej osud..jako by jedno nestesti nestacilo.../((
tak at vyrazka brzo zmizí a jsi zase zdravá...a mas praqvdu po 20tt to začne šílene rychle utíkat...
jdeme na 17h. k dr..

holky nevíte na kolik jednotek fostimonu mám nárok od pojištovny?? a vubec vsech léku na jedno IVF??

irinka.j
25. lis 2009

Jejej, tak snad se ti uleví a budeš brzo fit. Ono se fakt asi nevyplácí přehánět to s vitamínama. Já zatím jsem v pohodě, beru si každý den celaskon, ale do rizikového prostředí chodím každý den (špitál). Tak mám taky obavy, abych nechytla chřipku.

certina
25. lis 2009

tak dej pak Mici vědět - jak jste dopadli........
Irin - no tak to už snad musíš být proti tomu všemu ve špitále obrněná 😅 ale jasně celaskon neuškodí...já to právě chtěla nahradit čerstvým ovocem a co z toho teď mám 😕
no snad to chřipkové období brzo skončí a můžem být všichni v kliddu....tak hezké pracovní odpoledne 😉

irinka.j
25. lis 2009

Certi, myslím, že mám tak akorát obrněné nervy 😀 Tak snad se tě ta vyrážka nebude držet dlouho... no, a já se půjdu pomalu chystat do práce...

irinka.j
25. lis 2009

Mici, zadej si do vyhledávače sanatorium helios - pak najeď na asistovaná reprodukce a tam je jejich ceník. Podle mě máš nárok na jedno IVF 26 amp. fostimonu po 75 jednotek...

sara.max
25. lis 2009

Ahoj holky, teda to co píše mici je hrozné. Hned jsem si to našla a Diny požádala o kontakt na účet. Určitě ji nějak přispějeme. Hrozně jsem to obrečela.

irinka.j
25. lis 2009

Taky jsem si to přečetla, osud bývá opravdu někdy dost krutý. Nejvíc mě štve, že takové věci se stanou téměř vždy hodným lidem, takovým, kteří by se pro jiné rozdali.

certina
25. lis 2009

jjjo Iri - to máš pravdu, vždycky to odnesou takoví lidé...a krom toho opravdu jako by toho u nich nebylo málo 😨 .....musí to být fakt šílené....

certina
25. lis 2009

Holky....trocha pozitiva.......před chvíli přišel chlap dom na oběd a donesl mi kytíííííííí......jé ja jsem táák ráda...to se u nás fakt moc nestává....na to kolik let jsme spolu.....ale fakt překvapill 😅

micinka22
25. lis 2009

certin tak to je krasny🙂) já si ted koupila modrou orchidej .-)) co jinyho mi zbyva že 😀 😀 😀 😀

Irinko díky..snad mi dají i zbytek ...

certina
25. lis 2009

jjjo Mišo - taky už jsme byli dvakrát po sobě na nákup v tescu a pokaždé jsme šli kolem bramboříku - fakt je maj moc hezké....je to taková vánoční klasika (né jak vánoční hvězda....ale taky k vánocům patří) a pokaždé říkám, žč jsou nádherné, že bych si hned koupila, ale přeci si nebudu kupovat kyti sama............no a on nic!!!!Ale dneska fakt překvapil............jsem strašně ráda...... 😵

certina
25. lis 2009

týýj a MODROU orchidej??To jsem takovou barvu ještě neviděla....to musí vypadat suprovně........já teď na těch svých jsem aninestihla udělat po odkvetu zástřih a už mi vyrašily další stonky z těch, co odkvetly....tak jsem zvědavá jak to unese ty květy....... 😀 😝

certina
25. lis 2009

Zuzi - tak jsem chtěla dát svého tučmelouna 😀 😝 do albíčka.....a zas to mám ve velké velikosti......můžu Ti to teda poslat do mejliku????

zuzka72
25. lis 2009

ČErti jasně pošli, zmenším ti to. Holky zůstalo mi 60ks Utroše, Pregnyl, Emisen a Torecan. Nemáte někdo zájem?

certina
25. lis 2009

Zuzi máš to tam................... 😲

zuzka72
25. lis 2009

Čerti zkus to, pokud to nepůjde večer ti to spravím, teď pádím do školy.

certina
25. lis 2009

ok - dík .... tak utíkej.....sem myslela, že už jsi se školou skončila???

certina
25. lis 2009

jjjo Zuzi - dík...mám to tam....díky moc............sem Ti koukala taky do albíčka....tak se Ti to taky začíná pěkně kulatit 😀 ....nojo - už jsi mě předběhla...no jasně, že jo......taky tam máš dvě sluníčka a já jedno, že? 😅 No vypadáš tam fakt dobře!

micinka22
25. lis 2009

Certin hažu ti foto...me se moc líbí..mama mi furt ríká že to nejak nabarvily a že to proste urcite vykvete jen na bílo 😀 😀 😀 no je zvláští a tak sem ji musela mít..byly jen dvě v Globusu .-)

http://rodina.cz/micinka24/album/p1060141_1.jpg
http://rodina.cz/micinka24/album/p1060140_1.jpg

micinka22
25. lis 2009

Certin nahodou krasny brisko..to bude krásná holčička 😉 😉 😉 😉

certina
25. lis 2009

jééé Mici - to by bylo krásné....jsi první kdo říká tohle pohlaví 🙂 ........všichni kolem co čekaj rodiny.....chtěli holčičky a všichni budou mít kluky 😒....tak uvidíme v březnu 😅
no a ta orchidej - je fakt oužasná.....fakt zajímavá barva....tak uvidíš jak to vykvete...no a když to vykvete na bílo - tak to prostě nastříkáš ne?? 😀 😉

micinka22
25. lis 2009

certin no mě to vždy podle břicha sedelo..u hoooddneee tehuli...i kdyz vyjímky jsou že.-)
já myslím že vykvete modře znova..ale musím ji dát k mamce..ja na ty Phaly nemam dobre prostredi..jak mame podlahovku tak je to naprd..ji to na oknech nad topením jede jak sileny..

certina
25. lis 2009

ty orchideje jsou takové tajemné....páč každému to kvete dle jiných podmínek a zálivky.....je to šílenéé....já je třeba zalévám normálně jak ostatní kytky a mám je v pokoji, kde se vůbec netopí...jen malinké topení - páč tam suším prádlo a je tam pracovna, takže občas je tam vpuštěno teplo z baráku (samo, že zima tam není, to né), a okno mám na východ.......ale kvetou jak divééééé.....fakt - jsou pořád samý květ - pořád dokola, odkvetou a hned zase kvetou znova......no a pak jsou lidi , kteří to jen prolévaj a nechají vodu vytéct pryč a zase vrátí na okno.....topí pod oknem topením a taky se jim daří z vesela.............no a pak třeba známá je má taky nad topením a zároveň postavené přímo v plné misce (takové té vysoké na orchideje) vody a taky kvetou o106 😀 - tak pak aby se v tom člověk vyznal............

tak říkáš holčička, jo? 😉 tak uvidíme - povykládáme v březnu 😎 jak to vlastně je 🙂