Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
4. bře 2010

kvakus - jak se říká - rychle, stručně, výstižně - co??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jak se máš????

asmeena
4. bře 2010

sukub: tak nějaké věci vyrábí i děcka, ale aby toho měli více, tak něco přihodí i personál 😀

certina
4. bře 2010

veruš a rodinní příslušníci 😀

certina
4. bře 2010

holky ten vrťoch uvnitř se mi tu dneska nějak vrtí.....ale že by se konečně vyvrtal ven - to néééé - to on mi bude raději vrtat břicho 😀 😝

sukubka
4. bře 2010

asmenko ted to už neukecáš 😀
né věřím že něco tvoří i děti,ale hold se jim prostě musí pomoct 😀 (aby bylo víc naprodej) 😀

sukubka
4. bře 2010

certi já potřebuju aby se mi pro změnu zavrtal dovnitř 😀

asmeena
4. bře 2010

sukub: neboj tobě dovnitř a certi snad brzy ven. 😵

sukubka
4. bře 2010

no to doufám 😀 asmenko a jak ty se cítíš?tys testla poprvé 8den a byl duch nebo kdy?

asmeena
4. bře 2010

sukub: 8 den nebylo nic až 9 den odpoledne.

kvakuska
4. bře 2010

certi jo jo, stručně 😀 ... ale to neznamená, že bych tady nedržela palce všem, to zase jo, ale vy tři se mi zdáte jaksi nejvíc aktuální 🙂
Pokud jde o mne, tak jsem se jaksi porouchala, rozhasila se mi štítná žláza 😖 , tak nevím kdy dojde na nějakej pokus 😢 chjo ...

sukubka
4. bře 2010

asmenko ale 8den si myslím měla ten reprofitáckej né?ten je mi říkal machač málo citlivej,třeba kdybys testla mamatestem by tam už něco bylo!no ale do toho já mám ještě hooodně daleko 😀

asmeena
4. bře 2010

sukub: já testila ráno 9 den a taky tam nic nebylo. Hele neřeš teď testy, hoď se do klidu a užívej si to. Ony na tebe ty // taky určitě už tentokrát vykouknou, a je lepší testovat pozdějí než hledat nějaké duchy.

asmeena
4. bře 2010

kvakus: tak teď budeš lékama řešit tu štítnou?

asmeena
4. bře 2010

Teď se loučím, jdu nakupovat. Tak pápá

sukubka
4. bře 2010

kvakus já měla taky štítku na prd a jím do ted euthyrox je pravda že štitka je mrcha musíš ji mít v pořádku!

asmenko máš pravdu testnu stejně až ten 9den 😀

certina
4. bře 2010

kvakus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - a slovo porouchala mě teda docela pobavilo.......ať se Ti to teda všechno pěkně upraví a vrátí do normálu..........taky držíme pěstičky........však my tady asi ani nic jinýho neděláme , že holky 😀 😅

sukub - neboj - to testování tu bude co by dup...........uteče to rychle....dávej hlavně na sebe pozor.....ty budeš hlásit // a já budu hlásit stále 2v1 😝 😀 😀 😀

katapola
4. bře 2010

Sukub, myslím, že se to zavrtává tak 5-6 den po oplodnění, takže pokud byly 2 dny ve zkumavce, tak 3.-4. den po transferu. Ale jistě to nevím.

sukubka
4. bře 2010

certi si mě pobavila pořád a stále 2in1 být nemůžeš neboj myslím že doktory překvapíš a cubydup porodíš

kvakuska
4. bře 2010

asmeen, sukub: já jím na štítku prášky už několik let, Euthyrox 100 jednu tabletu denně, ale zřejmě vlivem těch různých hormonů co beru se to nějak zhouplo a začala zlobit, tak musím chvilku počkat než se zase srovná, a to jsem se tolik těšila že bude další pokus ... no jo no, to ale asi všechny známe, že když se člověk moc těší, tak se naschvál něco po..ká 😒

stephanie
4. bře 2010

kvakus já jsem si taky zašla pro jistotu a zobu taky euthyrox, nejdřív říkala, že mám počkat 3 měsíce, nakonec z ní vylezlo, (jak viděla ten můj výraz 😀 ), že teda minimálně 6 týdnů...Jsem zvědavá, kdy dorazí mrška a jdu do KETu... 😉

teddyna
4. bře 2010

čaute - to je teda hovor - jedna chce,aby se vrtoš vrtal dovnitř,druhá ven - no tož se baby domluvte 😀 . ten náš vrtoš právě usnul,tak toho jdu využít a jdu žehlit. dneska se nikdo na hromadný žehlení asi nepřidá,co?? cce,tak jdu na to sama 😀

sara.max
4. bře 2010

Ahojky, přeji krásný sluníčkový den. Právě jsem si poseděla na balkóně a je tam zima, ale sluníčko nádherně hřeje. Bylo to fajn.

Mám jednu prosbu, jak je to s vycházkama? Jakou máte zkušenost? Já mám zatím 4 hodiny odpoledne a Machač mi je nechce prodloužit. Přitom nemám žádné problémy (naštěstí) a sám mi říkal, že se mám chovat normálně a dělat všechno a s mírou. Volala jsem si na sociálku a prý to není omezené, záleží jen na doktorovi. Tak nevím proč Štěpán nechce, venku je tak krásně a já sedím pořád doma. Jen odpoledne zajdeme nakoupit a pak rychle domů, protože je už pak zima.

certina
4. bře 2010

Ahooooj Sari a Moni.................

Sari - no oni doktoři to tak prostě dávaj....se mnou se o tom taky nijak nechtěli vybavovat i když jsem si zjišťovala, že se může dát u PN vycházky neomezeně...je to hold jen na doktorech............ale i přesto, že jsem měla 4 hodiny denně taky - nijak jsem to neomezovala - prostě když jsem potřebovala někam jít tak jsem šla..... 😕

Moniii - já se k Tobě přidám....ještě stále tu to prádlo na mě čeká.......ale nejdřív jdu ještě osmahnout rohlík do hrašulky.....mňam to bude mňamka.................

co dneska vaříte????

sara.max
4. bře 2010

Certi díky, snad Štěpán časem ustoupí 🙂 . Já jsem dnes dělala čočku na kyselo a je fantastická! Jen chci jít odpoledne plavat, tak nevím jestli to nebudu mít s vířivkou 😉

certina
4. bře 2010

😀 😀 😀

sukubka
4. bře 2010

tedy no my to s certinou máme naopak já dovnitř ona ven!/
u nás je dneska tááák krásně ale ven nepůjdu budu ještě odpočívat.zítra se ale projít půjdu.teddy na žehlení tam mám prádlo ale dneska na něj úplně kašlu!

juvik
4. bře 2010

Ahoj holky,

vy zas jedete 😕 😀 ....nestíhám....takže všechny zdravím, hromadně 😉

Já jsem byla domluvit na plastice ta znamínka, myslela jsem, že mě vemou třeba už příští týden, naivka 🙄 , termín mám až 7.4. a měli mi kuchat zatím 4 a vypadá to na 8 😒 ....no se mám na co těšit. Stejně si říkám, že kdybych náhodou otěhu, minimálka vyšla, tak bych asi musela počkat...nevím, jestli by to vadilo.
Jo a jinak mrcha se uráčila, sice pozvolna a ležérně 😠 ale už. 😀 Tak asi zítra budu volat a objednávat se na ultrazvuk.

sukubka
4. bře 2010

no juvi další těhule bude na obzoru 😀

já bych měla jít taky na ty znamínka ale uvidím jak dopadne minimálka.i k zubaři bych měla se ale bojim 😒 😀

jinak co daisy?ta je dnes myslím 6po ET,že?

sukubka
4. bře 2010

jdu papat a odpočívat pá odpoleedne

juvik
4. bře 2010

Sukubko, kéžby 😵
Taky jdu papat...my už jíme třetí den segedín 😀 ...nějak jsem to s tím množstvím přehnala 🙄