Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

carlik
7. zář 2012

@asmeena jé, gratulujeme k dalšímu těhu 🙂 a teda v RF jsou fakt machři!!!
@britka taky gratulka a takže to bude kluk a jméno už vymyšlený?
Jinak Kristýnka bude mít v úterý už 8 měsíců a teď v Út jsme byly v poradně a váží 8140 g a 70 cm, no macík to je na nošení 😉 Je to moje sluníčko a fotečky přikládám

spunda
7. zář 2012

@asmeena Ahojky moc díky za tvou zprávičku,jedem v pondělí 10.9.do Brna na KET,tak jsem ráda že i ketíky vycházeji tak držím palečky at se Vám daří 🙂

asmeena
7. zář 2012

@carlik malá už není vůbec malá, ale začíná z ní růst krásná slečna. Pěkné fotečky.
@spunda právě tebe jsem chtěla podpořit, protože vím, že jsi chtěla hned na další KET. Takže tomu věř a určitě se zadaří. Budu držet pěstičky.

daisy14
7. zář 2012

@asmeena Překvapení 🙂 Velká gratulace, držím palce, ať je všechno v pořádku!
Taky máme zamraženo, ale nevím nevím, jestli si pro ně někdy půjdeme, asi už jsem stará 😒

daisy14
7. zář 2012

@carlik Krásná holčička, rostou jako z vody ty naše sluníčka, že jo?! 🙂

asmeena
7. zář 2012

@daisy14 proč myslíš, že jsi stará?

daisy14
7. zář 2012

@asmeena Nemyslím, to vidím 😀 asi už bych to nezvládla, navíc další roky doma, fakt nevím. Ale čas mě tlačí, čtyřicítka se pomalu, ale jistě blíží...

asmeena
7. zář 2012

@daisy14 no, tak čtyřicet ještě nemáš, tak jaká stará a i kdyby si měla, tak to ještě nic neznamená.

britka
8. zář 2012

@carlik pěkná holčička jen co je pravda a pěkně se směje.Jak se na ty mimča člověk dívá tak jim závidí tu beztarostnost.Ta kočička je perská?

britka
8. zář 2012

@daisy14 já jsem už stará hepa,a za druhé ženská mateřstvím omládne. 🙂 Tak šupky dupky a začít zadělávat na druhém. 😉

carlik
8. zář 2012

@daisy14 jaká stará, když ti ještě není 40 😉 co mám říkat já 😀 a je fakt, že to mimino tě omladí, nikdo by mi nehádal, ty moje leta, teda ani před tím 😉
@britka kocourek je peršan,ale né papírovej, takže nemá naštěstí ten sraženej čumák. A ty máš britskýho, podle přezdívky soudím 😵
A ani my holky nemluvte, jak malá roste, je to šíleně rychlý 😒

britka
8. zář 2012

@carlik já ne,ale dcera má britskou modrou a s papírama a jsou si podobní akurát barvou se odlišujou.Aspoň si malá ma si s kým hrát je to pěkná fotečka.

carlik
9. zář 2012

@britka cha, hrát si s naším starým kocourem 😉 on mi asi do smrti neodpustí, že jsem si místo něho pořídila miminko, který občas řve a chytá ho za chlupy 😀

britka
9. zář 2012

@carlik to si umím představit 🙂 ale na fotce jsou roztomilí.

aneta1199
10. zář 2012

Asmeenko - obrovská gratulace!!!! Taky máme ještě zamražené embryjko, ale nevím nevím 😉
Jinak naši budou od sebe dva roky a chlup a co tvoji ?

asmeena
10. zář 2012

@aneta1199 jestli vše půjde dobře a mimi se narodí v květnu, tak budou od sebe děti o dva a půl roku.

britka
14. zář 2012

@asmeena tak co mamino jak je?Čárky máš super pěkná dálnice. 🙂

blondatabruneta
16. zář 2012

holky prosím Vás ten reprofit je jak se jde od náměstí republiky dolů z toho kopce, že? zítra tam mám jít, tak abych nebloudila 🙂

spunda
16. zář 2012

@blondatabruneta Ahojky jo,jo přesně tam to je po pravé straně asi tak v půlce maji tam ceduli REPROFIT .Držím palečky at dobře dopedneš 🙂

blondatabruneta
16. zář 2012

@spunda moc děkuju 😵 😵 😵

spunda
16. zář 2012

@blondatabruneta nemáš vubec zač 😉 a dej vedět jak jsi dopadla 😀

blondatabruneta
16. zář 2012

@spunda určitě dám vědět 😵

blondatabruneta
17. zář 2012

@spunda ahojky 🙂 tak jsem tu od dr 🙂 jsem naprosto nadšená 🙂 detaily jsem si dala do článku 😵

spunda
17. zář 2012

@blondatabruneta Ahojky vidím,že jsi nadšená ,tak držím palečky a neboj i kdyby bylo zapotřebí příště Pregnyl ,tak to zvládneš sama ,Všechny jsme to zvůádly 😀 😀 😀 Tak držím palečky at to výjde 😉 😉 Přeji hezky den 😀 😀 😀

blondatabruneta
17. zář 2012

@spunda děkuju 😵 😵 😵

sisi137
17. zář 2012

@blondatabruneta já tam byla poprvé minulý týden a také spokojenost 🙂

kata1145
19. zář 2012

Ahoj holky, chtěla bych se poradit, byla jsem s partnerem ve Fertimedu a mám na první IVF moc špatné vzpomínky, kromě toho, že jsem dostala velmi silný hyperstimulační syndrom a ležela na JIP nakonec v Olomouci, tak i ze zamražených embryí ve finále nic nebylo, řekli nám, že se to stává, zaplatili jsme nehorázné prachy a prd z toho... byla jsem z toho přístupu v šoku...teď to bude v prosinci 2 roky, a protože miminko se nám zatím nepodařilo, koukám, že bych zkusila jiné centrum... jen mám strach z toho, abych zase neměla hyperstimulační syndrom... navíc partner měl v té době i zamražené spermie ve Fertimedu.... nevíte prosím, máte někdo osobní zkušenost s minimální stimulací? Mám polycystické vaječníky, tak je ta minimálka prý šetrnější... ale zase je nízká úspěšnost, že? Taky jsem slyšela, že jsou důležití dobří embryologové a kvalitní přístroje v centru :(... nevyznám se v tom, byla bych moc ráda za radu a vaše zkušenosti, moc děkuji...

britka
19. zář 2012

@kata1145 S Fertimedem mám osobně špatné zkušenosti a prodělala jsem u nich 3 pokusy a popravdě řečeno oni tahají z lidi jen peníze.Poradim ti objednej se do Reprofitu a uvidíš sama jaký je to jiný přístup,oni se snaží pomoct aby jsme otěhotněly. 🙂

kata1145
19. zář 2012

@britka Děkuju moc za info... štve mě, že jsem nastartovala u blbého centra, tím pádem zkušenosti úplně hrozné a sbírám sílu k tomu, abych do toho šla znovu... ale za to miminko to stojí 🙂.

daisy14
19. zář 2012

@kata1145 honem do Reprofitu, jsou tam úžasní doktoři a sestřičky a všichni, poradí, pomůžou a nechtějí z Tebe tahat zbytečně peníze. fakt doporučuju, z Fertimedu jsem taky utekla bohužel až dost pozdě a Reprofit byl balzám na duši !