Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
29. zář 2009

asmeen asi jo ..psala sem ji sms ..tak snad se ozve 😔

donnald
29. zář 2009

Holky,

jestli tomu dobře chápu tak z genetiky chodí výsledky poštou do týdne???
Pokud ano, tak je důkaz toho, že Zuza je jen v jednom kole 😉 . Protože to by přece nemohla mít výsledky, ne????

micinka22
29. zář 2009

donnald..ale ona mela jit i na plodovku..a ty testy jsou klidne do par hodin když to spěchá..vzhledem k tomu že nenapsala je asi v nemocnici

donnald
29. zář 2009

Aha...........
Ale snad bude vše ok......

certina
29. zář 2009

jjjo - Verun - Zuzka sice šla na genetiku - už mi tady na můj dotaz nestihla bohužel odpovědět co a jak se mělo ten pátek odehrávat?? 😒 Ale myslím, že tady přeci už předtím psala, jak byla na testy v prvním trimestru, že ty právě nedopadly moc dobře (nebo tak jak oni chtěli) a proto šla teď na tu genetiku a měla mít i tu plodovku??Tak taky pevně věřím, že je vše v pořádku a holka i když by kvůli něčemu ležela třeba ve špitálu - je to sice hrozné, ale snad jsou všichni 3!!! v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!! ☹ 🙄

certina
29. zář 2009

Jo - Verun a ještě - ty testy (mně teda teď to tak bylo řečeno u mého gyndr) chodí do týdne domů poštou - v případě, že jsou právě špatné a když vycházejí dobře - tak jsou do 14-ti dnů zaslány přímo ke gyndr............takže u Zuzky se děje asi něco ještě jiného ☹

teddyna
29. zář 2009

asmen:mezi těhu příznaky průjem opravdu nepatří.asi jsem cosik snědla. jo a jakékoliv očkování před plánovaným těhu,v těhu a v šestinedělí se nesmí.vše až PO.chtěla jsem očkování proti neštovicím,ale po tom očkovandu se nesmí půl roku otěhotnět - takže to budu řešit až po skončení laktace.
jakmile se Zuzka ozve,dejte někdo vědět - samozřejmě pokud s tím bude souhlasit.

teddyna
30. zář 2009

no baby,kde to zase vázne? 😠

certina
30. zář 2009

taky nevím , kde všichni jsou............... 😖 😀

certina
30. zář 2009

jooo - holky dnes dorazila kniha , co jsem si objednala z netu.....jak se bude vaše dítě jmenovat od m.Knappové.....je to taková bichla......tak můžem vybírat a rozebírat a zároveň se dohadovat - to bude boj....chjooooo ☹ 😠

micinka22
30. zář 2009

Ahoj holky..právě mi napsala Zuzka..
byla na odběru plodoví vody u obou miminek..a jak vysla z nemocnice voda ji vytekla..takže leží..a bude asi 14 dnů..voda se naštěstí obnovila..takže musíme držet palce at to miminka aspon do toho 26tt vydrží!!!!!!!potdravuje vás!!!

certina
30. zář 2009

Mišo - moc díky za zprávu......chjooo - chudáček Zuza.....tak teď musíme mocinky držet palečky ať to všechno dobře dopadne............doufám, že jsi ji od nás všech taky pozdravila 😎 .......holka jedna, taky si užje......už aby to všechno bylo za ní a mimiška měla u sebe a konečně se mohla radovat 😕

donnald
30. zář 2009

Ahojte holky,
já rozhodně budu držet všechny palce 2x. Přece jen to budou dvojčata 😀

teddyna
30. zář 2009

taky držíme všechny palce,co máme - čili moje,miminkové a Tedíkové - tudíš to má Zuzka pojištěné už mooockrát.tak Zuzi,jestli čteš a nemáš náladu psát - tak věř,že jsme tu s tebou!!

asmeena
1. říj 2009

Taky Zuzi: držím všechno co mám.

micinka22
1. říj 2009

Tak Zuzka psala...
dneska meli být první výsledky a oni to pomíchali takže se neví vůbec nic ..za 14 dni budou pak asi celkovy vysledky...to je pech ..:/((

certina
1. říj 2009

jejda - jejda - jakoby to už te Zuzce nestačilo, co holky???to je teda fakt pech Mišo ☹
A nevíš, jestli leží v nemocnici nebo aspoň doma????

micinka22
1. říj 2009

certin leží v nemocnici..on pořád hrozí potrat že.. 😔 😔 😔

teddyna
1. říj 2009

čaute vespolek.kurňa,kdyby nebyla zuza tak daleko,tak bych ji zašla navštívit a rozptýlit. byla jsem dneska u kadeřnice,tak se dá na mě konečně dívat - tak jsem ráda.na víkend odjiždíme k rodičům-naši maj narozky,tak bude oslava. zapiju to rychlýma špuntama a je to. 😉

micinka22
1. říj 2009

tak psala že se jim daří dobře ,tak snad to bude už v klidu a pěkně se prtata dopečou jak mají!!!

teddyna
1. říj 2009

Mici,no jo - dopečou.ale má před sebou holka ještě kusanec cesty!tak hlavně,ať je to OK.i když,jak leží,jak jí to nebude vůbec utíkat.aspoň kdyby tam noťas s internetem měla,tak si může internetovat a utíkaly by jí dny a hodiny.taky jsem ležela ve fakultce v OL a moc to tam neutíkalo - nemaj tam telku 🙂

smilers
1. říj 2009

Ahojky, Miso tak ji pozdravuj, tipuju ze ji daji injekci na rust plic u mrnat, ja ji taky dostala

teddy televize se tam da donest v pohode, na pokoji melai jedna dvd, takze nam to utikalo sem tam dobre, ja teda byla na netu kazdy den,jenze ja ho mam v mobilu🙂 ja lezela v nemocnici od 24tt az dopropusteni po sekci,takze 3 m v nemocnici,vubec ji to tam nezavidim, ale zase oni si ji tam pohlidaji aspon

certina
1. říj 2009

Ahoj Smil.....máš v albíčku moc pěkné nové fotečky sem se dívala 😉 ty holky rostou jako z vody - to je šílený 😅
no a to máš pravdu, že si ji tam pohlídají - je pod kontrolou,....ale hlavně ať to vydrží a je vše tak jak má být 😉

smilers
1. říj 2009

Jj rostou hrozne rychle, to mas pravdu🙂 u zuzky to musi byt dobre

teddyna
1. říj 2009

smilers,taky jsem neměla telku - ale no´tas s internetem.takže jsem si pouštěla filmy a brouzdala po netu.nicméně je fakt,že pak jsem 14 dní nemohla internet ani vidět 😀 . ležela jsem na gyndě operační - ale tam to maj nějak spojený chodbou,že vlevo od vstupu jsou neoperační pokoje a vpravo operanti.poležela jsem si tam 10 dní - 5 na JIPce a 5 na standartu.akorát mě tam děsně rozčiloval ten systém,že dva pokoje mají dohromady jedno WC a sprchu a zamknout se to nedá.takže když některá inteligentka neviděla rožnutý světlo,tak tam vpálila a to bylo velmi nepříjemný.ale co už,to jsou malý věci - hlavně,jak jsme zdraví

smilers
1. říj 2009

toz pro me bylinternet atelka jedine spojeni se svetemporadne😀 na telefonu mami icq, takze jsem kazdy den mela manzela, mamku a segru na prijmu😀 ja lezela skoro celetehu na odd 18, to jsou rizikove tehu a pooperaci jeden den na 17A coz je jipka a pak skoro mesic na pooperacnim odd.17,no ja nastesti mela pokoj,kde jsme nemeli spolecnou ani sprchu ani zachod,ale zatoto bylkamrlik desa hruza, a v te dalsi pulce pobytu uz jsem byla na pokojich,kde bylospolecnewcasprcha jakpisesan svetelnou signalizaci😀nastestipohoda😀

asmeena
2. říj 2009

no, holky koukám, že jste si teda užily, to já mám za sebou pouze jednu noc v Bílovecké nemocnici po lapárce a úplně mi stačilo.
Jinak jsem to včera dostala, takže od zítra najíždím na clostil a musím se dnes objednat na kontrolu. 😉

teddyna
2. říj 2009

asmen:tak už ses dočkala.teď už se něco bude dít a pofrčí vše jak po másle,uvidíš. dneska tady u nás svítí sluníčko,ale jakosi nemám nějak náladu nebo co.asi na mě padnul podzimní splín.a nebo spíš sousedovic hnusná hárající se fena,ze které má náš Teddy trauma.a ti pitomci stále nepochopili,že tlustou blbou jezevčici,od které nechtějí štěnata,by měli nechat vykastrovat,a´t je tu už konečně klid.takže čokl jim neustále piští na balkonku,protože chce jít ven.jenže domluvte se s důchodcema!!jsem z toho tady akorát tak na nervy.chjo.ale každej má nějaký trápení

asmeena
2. říj 2009

tak se to asi vůbec nepohne a nepofičí to, protože jsem dnes volala do Reprofitu do Olmiku, že bych se chtěla objednat na 7 DC na kontrolu, že stimuluju a sestřička mi řekla, že pan Dr. je od středy mimo ČR. Tak jsem jí řekla, jestli bych nemohla do Brna a ona mi řekla, že ať si to posunu o jeden cyklus a nebo si napíšu email Machačovi a domluvím se s ním. Jsem teď docela nervózní, protože Machačovi jsem psala, ale neodpověděl a já nevím jestli zítra ráno v 5:00 začít užívat ten clostil. Myslíte, že mám pro jistotu Machačovi zavolat? Nebo za jak dlouho mi může odpovědět na email?

beras
2. říj 2009

Ahojky holky 😀 musela jsem nakouknout co ta Zuzka. ☹ No teda chudina hlavně,že se voda doplnila avše je v pořádku. 😉 Asmeen hele a fakt to nechceš o jeden cyklus posunout 😀 já jsem loni měla taky stimulovat přesně jako ty ted v říjnu ale dr. byl pracovně v Americe takže než abych jela do Brna tak jsem to radši posunula.Chtěla jsem prostě at stimuluju u Štěpána. 😀 A pak už jsem nechtěla ,že už jsem začala blbnout z vánocema a šla až v lednu a ted to klíště nemůžu vytřepat,protože si prostě hoví pěkně v pupíku .Dnes jsem šla do poradny do porodnice a podle toho co dr. říkal tak to k porodu zatím nespěje. 😝 Takže příští týden nanovo a už jsem teda svolila i k sexu ale u nás to teda nepomáhá jako,že spermijky na rozběhnutí porodu.Ještě počkej dr. se určitě ozve.