Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
16. říj 2009

jdu se natáhnout, u počítače si nějak mačkám břicho a světluškám se to moc nelíbí. 😀

teddyna
16. říj 2009

čaute baby,téééda - vy jste toho nakecaly.než jsem to přelouskala.... celý den jsem makala - sice doma,ale furt cosik.zašila jsem asi sto kilo oblečení(na manželovi to nějak hoří nebo co).a tak nějak pořád cosik. ale počasí se dneska zatím dá,co?furt lepší než ten hnus co byl včera.
Lenčo,vítej doma a ať je dál vše už jen tak,jak má být!a doufejme,že smůla tě už opustila.
beras - gratulace k synovi.
asmen-moc ty světlušky neutlačuj,ať se jim u tebe líbí.

b.e.r.u.s.k.a
17. říj 2009

Ahojky,tady je nějak pusto prázdno.Tak nevím zda žirafky zabraly.Máme oplodněno jen jedno vajíčko ☹ ,zítra mám volat,jak to vypadá a když tak transfer v pondělí.Doufám,že to bude malý bojovníček.Nějak mě to sebralo,počítala jsem alespoň s dvěma.

smilers
17. říj 2009

Ahojky🙂 beras gratrulka k prirustku do rodinky 😵

zuzi jak tobe se dari? nejak nestiham docitat😀

Leni sice se nezname ale jsem rada, ze uz je lipated uz bude dobre 🙂

Asmen tfuj,tfuj at ti tvoji blondacci se maji u mamci k svetu a uz se tesim na hlasku tech tlustych dalnic🙂

berusko dlouho jsemted nevidela, vidim, ze taky IVF, drzim palce at ten jeden mrnousek bojuje ostosest, preci jenom uz si to zaslouzite🙂

teddy u nas je teda hnus😀

b.e.r.u.s.k.a
17. říj 2009

Smil děkuji,zrovna koukám na ty vaše berušky,co máš v albu.Je to nádhera,dost si s nimi užijete. 🙂

asmeena
17. říj 2009

smil: moc děkuji

berus: moc držím pěstičky, ať se brouček dobře vyvíjí. I jeden bude stačit.
Já jsem teď taky volala do Reprofitu, protože jsme tam měli dál kultivovat to třetí embrijko co mělo ve čtvrtek 4buňky, tak mi bylo sděleno, že je z něj blastocysta a zítra bude asi zamražení. Doufám, že ho už ale nebudeme potřebovat, i když kdyby se zadařila dvojčátka, tak bychom tam možná broučka opuštěného nenechali.

asmeena
17. říj 2009

teď jsme se smil kochali s manželem fotečkama tvých holek. Jsou úžasné. Se to ani nezdá, že už budou mít rok. To bude párty. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
17. říj 2009

Veru díky,je dobře že tu mám podporu.Já jsem ráda i za to jedno,jen ,aby vydrželo.

asmeena
17. říj 2009

Neboj vydrží, pokud vydrželo do dneška, tak určitě vydrží. I my jsme pochybovali o tom 4 buněčném, že když už se kultivovalo 72 hodin, tak že to už nedá a dívej.

smilers
17. říj 2009

holky diky 😉 no to bude mega party😀😀 pac v ten samej mesic mam ja narozky,holky,manzel a moje mamka🙂

asmeena
17. říj 2009

to je super, že máš tolik holek, protože nebudou muset ani zvát kamarády ze školy, si vystačí samy a budou mít i tak mega párty 😀

smilers
17. říj 2009

asmee noto je taky fakt😀😀 a nebo vopacnempripade bude barakpraskat ve svech😀😀

asmeena
17. říj 2009

a počkej až ti začnou všechny naráz vodit domů nápadníky 😀 😀 Nebo se všem bude líbit jeden 😀 😀 To tak rychle uteče a bude to tady 😀

smilers
17. říj 2009

no na to se uz docelatesim😀😀 jen doufam, ze si najdou aspon trochu slusne,kdyu uz nic😀 aletoot je je jeste brzo resit😀

asmeena
17. říj 2009

smil: a dala sis mateřskou na 3 nebo 4 roky?

smilers
17. říj 2009

rodicak jsem si dala na 3 roky, 4 letou aviantu bychom uz opravdu nedali

asmeena
17. říj 2009

Myslíš kvůli těm financím? Je to síla. A si vezmi, že ty máš holky všechny naráz a jenom jednu mateřskou, ale kdyby ti příroda dala a ty mohla mít holky třeba tři roky od sebe, tak máš 3 mateřské. Je to nespravedlivé.

smilers
17. říj 2009

asmee jj prave kvuli temfinancim,chtelajsem4letou,aletotoby faktneslo

njnco uz nadelamnejakjea nejakbude

asmeena
17. říj 2009

přesně tak smil, hlavně, že jsou holky zdravé a jíst je taky co. 😉 Hlavní je, že vám dělají velkou radost.

smilers
17. říj 2009

asmeeto jopockejaz u vas budou radit dvojky😀😀 nic jdu za detma, tak ahojky

asmeena
17. říj 2009

ahojky a pěknou sobotu. 😉 I když ty máš teď víkend pořád, ale asi pořád v zápřahu. 😉

daisy14
17. říj 2009

Ahoj všechny holky. Chci se k Vám přidat na pokec, taky jsem přešla do Reprofitu a brzy začínám s minimálkou. Patřím do pokojíčku ke Sluníčkům, ale tam už jsou všechny maminky, vlastně skoromaminky, takže na stimulaci už skoro zapomněly 🙂 Tak si potřebuju pokecat s někým kdo je na tom teď stejně jak já🙂

asmeena
17. říj 2009

ähoj daisy, vítáme tě. Já jsem zrovna po minimálce a ve čtvrtek jsem měla ET. Odkud jsi přešla do Reprofitu? Já jsem přešla z Fertimedu.

daisy14
17. říj 2009

Já byla taky ve Fertasu. Mám už za sebou 3 IVF a minimálku tam nedělají, tak jsem přešla jinam, kde člověka nevycucají z peněz.

asmeena
17. říj 2009

přesně tak, já jsem měla ve Fertimedu 2xIVF a 1xKET, ale nikdy ani náznak těhotenství. Vždy embryjka céčkové kvality a maximálně 6buněčné. No a teď po minimálce 3 embryjka, dvě mám u sebe osmibuněčné a jedno je dnes blastocysta a zítra nám ho budou zamražovat. Všechny jedničkové kvality.

daisy14
17. říj 2009

No u nás byl 3 pokus úspěšný, konečně, ale bohužel těhotenství skončilo ve 20 tt. příčina neznámá, navíc jsem čekala dvojčata, takže jsem se zhroutila. Trvalo mi víc než rok, než jsem dostala chuť zase do toho jít.
Ale teď už je to za mnou, jdem zase do boje 😀 Už jsem byla na prvním pohovoru v Olomouci, a teď čekám na MS, abych mohla začít ďobat Clostík. Uvidíme jak bude moje tělo reagovat. Na Puregon reagovalo až moc dobře, vajíček vždycky ghodně, ale ve výsledku zbyly 3 kousky. Takže budu ráda, když teď budou aspon dvě. 🙂

asmeena
17. říj 2009

Tak to já jsem taky neměla moc vajíček a po clostíku jsem jich měla docela dost. 😉

daisy14
17. říj 2009

Já si myslím, že mají v Reprofitu nějaký zázračný kultivační roztok, kde se ty embryjka mají víc než dobře. 😀

asmeena
17. říj 2009

zní to pěkně, ale těžko říct, ale víš co je nádherné, když ti před ET ukážou na obrazovce, jak laborantka natahuje ta embryjka do katetru a pak ti Dr. ukáže na monitoru jak je máš v děloze. Je to super zážitek.

daisy14
17. říj 2009

Tak na to se teda těším, vůbec si to neumím představit. No hlavně aby už to bylo 🙂
Asmeen a ty jsi doma, nebo chodíš do práce? Já tentokrát asi budu chodit do práce, nechci aby se to ženské dozvěděly, navíc pracuju v kanceláři takže si myslím, že to nevadí. Předtím jsem vždycky byla doma od OPU až do výsledku.