Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
16. zář 2010

@jitulik24 😀 a taky jsme měli ICSI 😀

britka
16. zář 2010

Holky stejně je to jedno jestli holka nebo kluk hlavně že budou to je to důležité a že budou zdraví.

jitulik24
16. zář 2010

Holky, chci se zeptat. Trochu mi dělá starost, že mě vůbec nebolí prsa, měla jste to taky některá v těhotenství? Podbřišek pobolívá, mám tam ve spod takový tlak, který mi jde až do třísel a bolí mě vaječníky a je mi chvílemi divně od žaludku. Bojím se aby se zase nejednalo o zamlklé těhu.

jitulik24
16. zář 2010

@asmeena Tak to vybíral Machač🙂
@britka Máš pravdu, nejdůležitější je zdravé miminko

britka
16. zář 2010

@jitulik24 neboj každá má jiné pocity.

jitulik24
16. zář 2010

@britka U prvního těhu mě bolel podbřišek a prsa. U druhého mi nebylo vůbec nic a taky to hned v začátku nedopadlo. Tak mám nervy☹

britka
16. zář 2010

@jitulik24 tak se hlavně nestresuj potřebuješ mít klid

b.e.r.u.s.k.a
16. zář 2010

@jitulik24 hlavně klid Jitul,zbytečně se nenervuj a nepřemýšlej co bylo a nebylo,jen tě to může rozhodit

britka
16. zář 2010

@b.e.r.u.s.k.a ale někdo se tu objevil 😀

b.e.r.u.s.k.a
16. zář 2010

@britka to myslíš mě 🙂 no já vás sem tam pročítám,ale nemám čím přispívat,tak moc nepíši,ale jsem s vámi a všem vám držím pěstičky

stephanie
16. zář 2010

jitulik, můžeš být klidná, mě v lednu taky bolela prsa a teď vůbec...dokonce jsem i trošku špinila a na druhý den byly //...prsa mě po celou dobu těhotetství tentokrát opravdu nebolela, jen jsem měla občas tlaky v podbříšku

stephanie
16. zář 2010

...je to hrozné, jak se musí člověk pořád strachovat,,,,nejdřív, jestli se to povede, pak jestli je vše v pořádku a čárky sílí, pak jestli bude vše ok na UZ, pak jestli bude srdíčko....mě ten permanentní strach už deptá

ladus77
16. zář 2010

@jitulik24 me prsa bolela tak 5 dni po ET a pak jakoby prestala a splaskla, to same bricho, bylo nafoukle a pak splasklo...uz jsem nicemu neverila a vidis... pak me teda zacalo pichat v podbrisku, tak divne na strane, ze jsem se bala mimodelozniho, ale pry si mimous delal jenom misto v deloze, no priznaky tehu u me teda nic moc, ucebnici by podle me teda nenapsali 🙂
Tak drzim palce at vsechno dobre pokracuje, carka je krasna.
A holky, at maji brzo taky dalnice!!! Jo a jeste jsem si ted vzpomnela ze me zamrazovali taky blastocysty.

jej
16. zář 2010

Ahoj holky!
Steph, je mi to moc líto... každé napsané písmeno mi skoro přijde zbytečné...ale my všechny tady opravdu víme, jakou bolest prožíváš. VYbreč se, dej tomu čas a přeju co nejdřív se dopracovat stavu, kdy budeš moci jít do další akce! Přeju ti moc štěstí a sil!

Míšo, fajn, že břuško splaská...a teď už "jen" ty nej nej bojovníky! 🙂

Jinak k debatě o pohlaví (Asmen, pobavila jsem se nad genetic.materiálem od Machače 🙂 No to by byl parádní optimistický matroš!) No ale chtěla jsme napsat, že mi přijde, že se kolem rodí nějak více holčiček. Ale přesně jak někdo psal, je to úúúplně jedno, jen zdravý bobišek, to je důležité! (Asmen, nám teda taky tvrdí tu holčičku a přesně jak píšeš: říkám si, že jestli s epletou, tak budeme mít klučíka v parádních růžových hadříkách 🙂. Co kočár, už dorazil?

Anet, kde ty? Finišujete s bytem?

Peci, gratulace k dobrým výsledkům!

Jinak všechny zdravím!

stephanie
16. zář 2010

díky jej, jsi hodná...bolí to moc...ale chce to čas...

jitulik24
17. zář 2010

Ahoj holky, tak se obávám, že to bude opět zamlklé těhu ☹ . Dnes jsme si dělala test a čárka je stejně silná jako ta včerejší 😢 . Zítra testovat nebudu, abych se zbytečně ještě víc nenervovala a testnu až v neděli. ☹

britka
17. zář 2010

@jitulik24 nenervuj se zbytečně.máš být v kldu.

smilers
17. zář 2010

@jitulik24 jak rika britka, nenervuj se zbytecne, nezapomen , ze HCG u kazdeho stoupa jinak, vim, ze je to pro tebe tezke a mas pred sebou rovnou uz ten nejsmutnejsi scenar, to se nedivim, ale opravdu zatim neni duvod neverit, ze se to konecne povedlo 😉 kdyz se mrknes ke me do alba, tak ja ze zacatku mela carky tak cca 5 dni porad stejne

Jinak drzim vsem palce

asmeen tobe uz se to pekne blizi🙂

britka
17. zář 2010

@smilers a jak tvoji prcci jsou hodní?Já relaxuji dala jsem se do přesazování pokojových květin nebo člověku v tom mozečku lítají různé myšlenky a tak musím něco dělat.Zkusím pak spočítat kolik jich doma mám to budete čubrnět 😀

smilers
17. zář 2010

@britka ale jo, jsou hodne 😀 😀 nestezuju si, i kdyz jsou nekdy na zabiti 😀 klidne muzes prijit i k nam preszovat, ja a kvetiny nejdeme dohromady, jedine, co me doma jde dobre jsou ibisky😀 i kaktus jsem nechala uschnout😀

jitulik24
17. zář 2010

Holky já jsme taková kráva 😠 . Udělala jsme si ještě jeden test a čárka je silnější 🙂. No jo, to jsme já nervák, ale že mi spadl kámen ze srdce 🙂

britka
17. zář 2010

@smilers víš co má mám dobré že moje polovička má stejnou úchylku.Kaktusy ty mám přes léto venku a na zimu dám do sklepa a nestaráš se o ně vůbec až zas na jaře.ibišky máš venkovní nebo domácí?Nic proti trojčata to ti dá pěknou fušku. klaním se fakt.

britka
17. zář 2010

@jitulik24 já se z tebe picnu ty máš dobré nervy. 🙂

krystofka
17. zář 2010

@britka A jak to dopadlo, jak jsi to řešila?? Já jsem zoufalá, každý den brečím, nevím co dělat.

andinka22
17. zář 2010

Ahoj holky,
@stephanie to je mi moc líto, vím, že slova jsou zbytečná, ale posílám aspoň pohlazeníčko na dušičce.
@jitulik24 krásná dálnice, a buď raději v klidu a nenervuj se. 🙂
@b.e.r.u.s.k.a tak co už jsi to nějak namyslela, kam a kdy pojedeš?
@asmeena děkuji za balíček. 🙂
Všem Vám přeji hezký víkend.

britka
17. zář 2010

@krystofka já ti pak napíšu na Interní poštu odpoledne to bude lepší co ty na to?

smilers
17. zář 2010

@jitulik24 no vidis🙂 ja ze zacatku testovala odpoledne, pac to bylo silnejsi vzdycky🙂
@britka 🙂 ja mam doma ibisky a na zahrade mame taky hafol ibisku, hlavne bilej🙂

juvik
17. zář 2010

@jitulik24 ty plašane....že dostaneš na zadek? 😀 Snaž se nenervovat a věř tomu bobíškovi, že bude bojovník. 😉

jitulik24
17. zář 2010

@juvik asi bych to potřebovala 😀 . Už jsem se uklidnila 😉

britka
17. zář 2010

@smilers venku máme 3 barvy a doma červený plný,ale letos nekvetl
@jitulik24 pěkně si drásáš nervy počkej malá-ý ti dá po narození zabrat,že jsi nevěřila 😀