Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
21. pro 2009

jj já chtěla taky holku..a už od začátku tehu sem se smirovala s tim že je to kluk.-)) no nastesti jen do 16tt kdy nam řekl dr holku.-))
ted je mi to uz uplne jedno.-)

stephanie
21. pro 2009

...no u nás jsou samí kluci, takže by se holčička taky šikla...ale budu nesmírně ráda, i když z toho budou dva kluci...jen by nemuseli být úplně stejní 😅

b.e.r.u.s.k.a
21. pro 2009

holky já vám závidím,chci taky,aby se už něco dělo ☹

b.e.r.u.s.k.a
21. pro 2009

no nic jdu spát,zítra brzy vstávám a jsem v práci skoro celý den.Dobrou

stephanie
21. pro 2009

berus, já taky mici závidím, u ní už to alespon roste 😉
a jak jsi na tom ty?

stephanie
21. pro 2009

aha,,ty jdeš do hajan...tak zítra..dobrou noc 😵

micinka22
21. pro 2009

stephanie...nezávid budeš to mít double 😀 😀 😀 😀
dobrou holky .-)

britka
21. pro 2009

beruš máš pravdu je jedno jestli holka nebo kluk hlavně aby bylo. 🙂

stephanie
21. pro 2009

mici já závidím v dobrém 😵 ...s tím double jsi mě rozesmála 🙂
tak dobrou holky
brit tak at se dobře spí s mimískama 😉

britka
21. pro 2009

jo dík i tobě stefi

asmeena
22. pro 2009

Ahoj holky, jdu jen popřát krásné svátky, bohatou nadílku a ať se vám splní to co si moc a moc přejete 😵
Nestíhám dočítat, mám fofry a ještě k tomu jsem nějaká nazdechaná. Zítra odjíždíme k našim a pak jdu na pár dnů do práce a na Silvestra jedeme opět k našim, tak budu v jednom kole.

zuzka72
22. pro 2009

Mici-ty jsi odborník, koupila jsem na Aukru tohle:
http://www.aukro.cz/item854561807_latkove_pleny...
jen nevím, jak se to používá, do toho se dávají klasické bavlněné plenky?
Jsem z toho jelen, doma to ještě nemám, tak ani nevím, jestli je v tom igelit, nebo je to jen z látky-no musím se ještě hodně učit. 😀

stephanie
22. pro 2009

Dobré ráno

zuzi, jestli můžu radit----Kikko nabízí dva druhy těchto kalhotek- tyto hrubé--ty se používají přímo na čůrání, nemusí se tam už dávat plenka, ale jsou dost hrubé a nevím, jak by vypadaly po několika vypráních..pak nabízí ještě jedny, kde je igelit a jsou tenčí, do těch se dává plínka...ty mi připadají lepší, prodávají se ve třech velikostech. Koukni na www.kikko.cz
mám obchůdek s kojeneckým zbožím, ty kalhotky taky prodávám... 😉

juvik
22. pro 2009

Ahojky,
vidím, že tu včera bylo veselo 🙂
Machač má tři holčičky, juj, tak to bude doma na něho přesila 😀 Ale taky nechápu jak to stíhá a ještě ke všemu je vždycky vysmátý.

Mici, to je skvělé...jen tak dál 😉

Britko a Stephanie, držím palce, ať se vánoční dárečky zahryznou a už nepustí, až za 9 měsíců 😵

Taky jsem Vám všem přišla popřát hezké svátky a v Novém roce maminkám a těhulkám hodná miminka a nám snažilkám konenčně splnění našeho snu 😵
Přes Vánoce budem taky pořád někde lítat a navštěvovat známé, takže tu asi moc nebudu. Papa

micinka22
22. pro 2009

zuzi já myslím že toto jsou jen pleny ..a na to budeš muset dát ještě ty nepropustné kalhotky |.-)
mrkni na www.sijemdetem.cz prodávájí PUL ze kterých se ty vrchní kalhotky šijou .-) ty seš šikula tak bys to zvladla levou zadní ... kleště na patentky mám tak můžu pujcit .-)

stephanie
22. pro 2009

....ty plenky se používají bez kalhotek - jsous strašně hrubé, mám je na prodejně. Přímo se do nich čůrá, žádné pleny se do toho nepoužívají.http://www.kikko.cz/internetovy-obchod/pleny-ki...
myslím, že jsou lepší kalhotky a plenka, ty prodávají také kikko

micinka22
22. pro 2009

no ten odkaz jak jsi poslala je na pleny na ktery se musi dat jeste nepropustne kalhotky...
stejně tak si myslím že je to to samé co vyhrála Zuzka...prostě jen plenka bez nepropustne vrstvy...mam doma akorat od jine firmy..

micinka22
22. pro 2009

každopádně doporučuji tyto čtvercovky .-)
http://www.kikko.cz/internetovy-obchod/pleny-ki...
Zuzi nemaš sušičku?? v te zmeknou i hrube pleny..

stephanie
22. pro 2009

...jo to je to samé, co zuzka vyhrála...připadají mi ale lepší ty svrchní kalhoty a do toho klasická plenka...ty kalhotky co zuzka vyhrála mi připadají hodně hrubé, když na to ještě příjdou ty nepropustné kalhotky...ale třeba budou dobré...žádnou zkušenost s nimi nemám, tak nemůžu říct

micinka22
22. pro 2009

no frote hrubne :/( proto mam radsi z bambusu ..ten je krasne mekkej i bez te susicky..no nastesti uz jsme na nocniku ...a jsem zvedava jaky bude latkovani z malinkym miminkem..
nejradsi mam kapsovky nebo |AIO..rychle schnou a muzu si do nich nacpat co chci .-) a jsou malinký..
no Zuzi jsem zvedava jak to budes se dvema zvladat🙂 to budou hory plinek 😀 😀 😀 😀 😀

stephanie
22. pro 2009

jo ty bambusové začali dělat jako novinku - jsou super savé - ale drahé 😉
no ale jak to budeš mít zuzi dopl, tak to budeš mít orpavdu co dělat 😵

britka
22. pro 2009

Holky ahojki tak dnes řešíte plinky?To už jsem uvažovala kdysi že jak se praly tak to mi vůbec nevadilo po večerech žehlit,ale jestli se mi bobišci uchytí tak se k látkovým vrátím a jednorázovky jen někdy.

zuzka72
22. pro 2009

No já to koupila, že to vyzkouším, musím nastudovat co jste mi tady dali za odkazy.Dnes jem byla u doktora, říkal, že jsem na rozsypání a že mám hrozící zánět kloubu a musím ležet-kdyby věděl, jak lítám jak pako, tak to asi nerozchodí. Když to prej vydržím, tak 5.1. mám přijít na kontrolu a odešle mě do nemocnice. 😒

britka
22. pro 2009

Zuzi tak se šetři,od manžela sestřenice ta měla zas pateř rozsypanou.Pěkně si hačni a pleť a nech se obskakovat.Musíš myslet na sebe ať nemáš problémy.Moc Tě teda dr.nepotěšil.Dneska krásně svítí sluníčko je venku krásně.Abych se vrátila k plinkám sama nevím co bych koupila vůbec se v nich nevyznám,ale super je že to holky vyzkoušíte a pak nám až je budeme potřebovat tak nám poradíte,dobrý nápad co? 🙂

sukubka
22. pro 2009

ahoj holky já toho ted měla hodně a na koníka mi vůbec nezbyl čas,na poslední chvíli jsem jako vždy sháněla dárky a to ještě nemám ani jeden zabalenej!
no s tou mojí menzes je to fakt jakýsi divný,já mám menzes od začátku první do další menzes 23 dní!mám to napsat machačovi?ovulaci jsem ale měla jak sem tam byla v listopadu na kontrole toho 1ědne cyklu,uvidím kdy mi dojde ted v prosinci!
co jinak tu nového?

britka
22. pro 2009

Sukubko já ještě dárky všechny nemám,večer sai zajedu do Teska a nebo zítra,ale to je fakt na poslední chvíli.Nějak se mi nikde nechce jsem ospala a nebo je mi zima.Ráno jsem byla akurát ve spořce dát příkaz na zapl.pro reprofit a za chvili jedeme pro stromeček do lesní školky.Ohlodně toho mensesu tak ty máš ten zkrácený cyklus mezi 2 cykly si moc neodpočineš,jedny skončí a druhé za chvíli dostaneš.Jak jsi byla u dr.tak jsi mu řekla v jakém rozpětí to dostáváš ne,

sukubka
22. pro 2009

no já řekla že nějak 26 dní ale koukám že poslední ěměsíce to mám nějaký divný,já mu to pak napíšu nebo řeknu a uvidíme!taky dneska jedeme ještě nakupovat do kaufu atd je to frmol co?

britka
22. pro 2009

To mi vykladej,kdybys viděla jak to mám doma jak po vybuchu,ale do zítřka to doufám bude,dělali jsme topení a jeden pokoj zateplovali a sadroš to si umíš představit jak to tu vypadá. 😢 Víš s tím mensesem to je zajimavé nebo u mě to bylo tak že jsem byla přehormovana z fertimetu a tak jsem to měla taky jiné.Podívej za zeptání nic nedáš.

teddyna
22. pro 2009

ahojte všem. Zuzi,no vidíš s tím rozsypáním - když byla 30tt,šla jsem rodit.tak se snaž ještě vydržet,co to půjde a hodně ležet.Miminka jsou ještě malé,nicméně velmi šikovné. jedno třicetitýdnové se teď rozčiluje v košíku tady vedle.je po jídle a myslí si,že se bude chovat a ono nééé.máma se snaží být děsně tvrdá,žádný extra chovando 😀 .ale ono máma vyměkne hned,co si ho vezme do ruky.jsou to holt ty maminkovské hormony.
jsem celkem ráda,že nemusím nikam do obchodu.v hypermarketech to musí být o držku-není kde zaparkovat,nejsou košíky,fronty u pokladen...raděj nikam nelozit.
manžel by měl dneska zasadit stromek do stojanu,večer to nazdobím,zítra vysaju,vytřu,vykoupu hafíka a hotovo dvacet.
vidím,že řešíte plenky.my máme jednorázovky.jsem nějak nestihla ani zajít na prezentaci látkovek do jednoho obchůdku🙂.a tím,že od miminečka měl Vojtík plenečky 0-2kg,tak jsem u toho už zůstala.
těhule,kdo můžete,tak se šetřete.já dřela celé těhu,pořád jsem si myslela,kolik mám sil a jak vše zvládnu.zvládla jsem,ale předčasně jsem porodila.stále se s tím nemůžu vyrovnat a mám pocit,že jsem pro to mohla něco udělat a tím tomu zabránit.

stephanie
22. pro 2009

ahoj teddy, prosím neměj výčitky, určitě si tomu nemohla zabránit je zbytečné na to myslet a trápit se...příroda to asi tak chtěla. Buď ráda, že je Vojtíšek zdravý a že ty jsi taky o.k. Já rodila také o měsíc dřív, pravda taky jsem byla pořád akční (a to je syn teď taky 😀 ) a dodnes nevím, proč mi odtekla plodová voda. Měl těžkou žloutenku, nechtěl pít a teď je z něho chlapák.......