Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
11. led 2010

stephanie určitě bych se zachovala stejně jako ty a myslela si že doktoři ví co dělají.člověk jim prostě věří!
ted vím že za jakýchkoli okolností volat machačovi!
muselo to být strašný plný pokoj lidí a člověku je tak mizerně a chce se mu brečet a brečet aby se s toho dostal a do toho tolik lidí,chjo opravdu si tu situaci ani moc nedokažu představit.Já po tom mimoděložním taky pořád brečela a měla sem na pokoji 2paní a ty mě opravdu chápaly.
musíš prostě brzy(ikdyž vím že to bude těžký)zapomenout a myslet pozitivně že to příště výjde a budeš mít ten uzlíček štěstí v náručí,uvidíš to stojí za to bojovat!Je nás tu hodně co sme si prožili své a musíme to společně pro to mimčo zvládnout!!!!

stephanie
11. led 2010

...já vím sukubko, chce to čas, ale jsem ráda, že si vám můžu alespoň vylít srdce...vy mě chápete, s manželem se o tom moc bavit nedá...navíc to může být i rada pro některé, které by se NEDEJ BOŽE někdy ocitly ve stejné situaci jako já...

asmeena
11. led 2010

steph: děkujeme, opravdu si myslím, že tvoje zkušenost nám pomůže, pokud budeme mít nějaký problém, tak aspoň víme, že můžeme Machačovi kdykoliv volat.

rencav
12. led 2010

Krásné ráno všem... Tak jsem tam volala. Jdu na kontrolu zítra. Jsem zvědavá jak nám to roste. Jelikož užívám Bravelle a nikde jsem to na netu nenašla jak to účinkuje. Takže jsme jak na trní.

sukubka
12. led 2010

pěkné ránko holky,
rencav neboj zítra uvidíš že je vše v pořádku,pak nám hned musíš podat hlášení!

stephanie
12. led 2010

Dobré ráno,

rencav hodně štěstí na kontrole

certina
12. led 2010

taky přeji holky dobré ranko všem...........
Reni - zítra všechno klapne.........bude to dobré......a budete se zase těšit na další krok.........paráda 😉

rencav
12. led 2010

Děkuji všem snad to bude vše v pořádku. Samozdřejmě že hned pak napíšu. A co vy takhle po ránu děláte ?

stephanie
12. led 2010

rencav, já jedu na zkoušku do školy, měla jsem jet už minulý týden, ale to nevyšlo...hledím do těch papírů a stejně mi nic neleze do hlavy..ale alespon na chvíli vypadnu z domu

gejbik
12. led 2010

Bré ránko děvčata.... 🙂

reni neboj se nic.... neboj bude to v pořádku uvidíš........ budeme se těšit na zprávičky

zuzka72
12. led 2010

Hlásím v albíčku foto zasněžené zahrady (dům je sousedů, my máme z druhé strany) a pupíka z 33tt. 🙂

juvik
12. led 2010

Ahojky,

Stephi, tak držím palce na zkoušku 😉
A netrap se tím, co řekl Machač...mě taky tehdy v caru trochu vynadali, že jsem je měla informovat a že oni by postupovali konzervativně a nechali mě odkrvácet...ale jednak tam zrovna tehdy už nebyli a jednak co má člověk dělat, doktoři ve špitále se se mnou nehodlali bavit, co já na to a podobně, prostě člověk si říkal, že snad ví, co dělají...

Zuzi, břuško krásné 😵

Hele holky a vy máte mobil na Machače? Jestli jo, písněte mi ho prosím do IP. Člověk neví, kdy se mu bude hodit.

britka
12. led 2010

Ahojki holky vše jsem si přečetla a rozum mi to nebere.potom věřte doktorům.Stefi vím že je to těžké myslela jsem že to aspoň vyjde tobě když nám to nevyšlo.Teď se musíme holky zas dostat z té psychiky aby jsme se daly na další boj.Říkám že je ten svět nespravedlivý a je mi vždy do breku to slovo proč?taky si to říkáte co?Já nejednou.kdoví jak tam Zuzka jak dopadla jestli jí pustí domů nebo si ji tam nechají.reni a jak jsi dopadla ty?Kvakuš ještě jsi mi nenapsala odkud jsi.Holky tu fotku bych dala hned,ale nevím jak se vloží můžete mi poradit?Za chvili zas do práce už aby bylo 22h a byla už doma. 😢

sukubka
12. led 2010

holky mě by jste taky mohli mohli poslat ten mob.na Machače je pravda že člověk opravdu neví kdy ho bude potřebovat!

rencav
12. led 2010

Holky tak jsem Vám to napsala snad ho nebude potřeba.. Jinak jsem se koukala a zrušili nám od nového roku hodně spojů takže z Havířova je to hrůza vůbec se do Olomouce dostat. A z Olomouce je to ještě horší. Tak snad to zítra nějak zvládnem.

juvik
12. led 2010

Nějak mi kůň hapruje, nešlo mi přihlásit se, zkoušela jsem to snad 100x 😠 ...pak jsem restartovala počítač a zdařilo se až teď

Renco, s těmi spoji to jsou veselice 😒 ...tak ať zítra dobře dojedete a kontrola dopadne

sukubka
12. led 2010

holky mě koník blbne už pěkně dlouho nevím co s ním je!

sukubka
12. led 2010

Gábi a už je ti líp?
asmenko kdy má asi tak dorazit mrcha tobě?bylo by fajn stimulovat společně že?

rencav
12. led 2010

Tak koukám že jsme na tom asi nejspíš všichni stejně taky mi to pořád nějak nešlo. Celkem jsem se divila že tu nikdo není, ted už teda vím proč.

juvik
12. led 2010

Já tu teď vlastně jsem, ale i nejsem, koukám na Ulici 🙂 Jsem sama, manžel jel s kamarádem na lyže, tak snad se nedoláme.
Ale kde jsou dneska všechny holky, to nevím. 😕

kvakuska
12. led 2010

Ahoj Brit, psala jsem Ti odkud jsem 😉

kvakuska • 9. leden 2010 v 08:50
Brit jsem z Olomouce ...

gejbik
12. led 2010

Luci jo jo je to už lepší... monohel lepší.... 🙂

sukubka
12. led 2010

juvik my chceme jet s manžou někdy na noční lyžování než začnu stimulovat 😉
dneska jsem slyšela v rádiu že má dorazit chřipková epidemi tak sem se naštvala protože skoro vždycky jak sme jeli na ivf sem byla nachlazená,při posledním ivf sem měla i teplotu,ale až do mě zavedli embrijka,jinak bych to odložila,možná se to tenkrát i proto nepovedlo,nevím no 😒

sukubka
12. led 2010

no to je dobře Gábi,říkala jsem si že se asi potíš,když se neozýváš!

rencav
12. led 2010

Tak se holky zatím mějte. Zítra určitě napíšu jak jsme dopadli u Machače.

stephanie
12. led 2010

rencav a´t ti to dobře dopadne!!!

sukubka
12. led 2010

taka t ti to dobře dopadne a pak nám dej hned vědět!
holky dneska je to tu nějaký mrtvý,že?kdepak jste?nic koukám na ordinaci tak pá zítra!

micinka22
12. led 2010

ahoj vespolek..já se patlala s dortem pro sousedku...desny ..
Renco vidiš a M. je tedka v Havířově..ale zítra už se nám vrací 😵 😵 😵
Zuzi tak tfuj tfuj at je zitra vse OK a pusti te jeste domu🙂

britka
13. led 2010

Kvakuš omlouvám se jsem sklerotik s tím odkud jsi.Jak ses ptala na ty zamražené embryjka tak nic nezůstalo to byl právě dr.z toho nějak divný že byly vajíčka nějaká slabá.

certina
13. led 2010

dobré ranko všem.............

Zuzi - tak tfuj, tfuj............a ať Tě ještě pustí dom - ať je vše v pořádku a můžeš si ten měsíc ještě v klidu pobýt doma...................na kolik hodin tam jedeš???Jestli jsi teda ještě nevyjela?

Reni - Vám taky tfuj, tfuj.................ať je vše tak jak má být a jdete zase okrok dál...... 😉

Brit - tu fotku si měníš v té horní liště - kde je interní pošta tak vedle je nastavení - klikneš na to a pak už uvidíš....tam jsi i psala odkud jsi atd........tak tam se ta fotka vkládá...............tak šup, šup....... 😎