Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
19. led 2010

Lenis-pokud nic nenašli, tak podle mě je zbytečné je jít na tu plodovku.
Mici-aha,aha
Teddy-tašku nachystanou mám už snad od listopadu a jak budu rodit, to ještě nevím,ale já chci císaře. ☹ Ale to nikoho nezajímá. 😖
Tak jsem teď dorazila od doktora, poslal mě zítra zase na prohlídku do nemocnice, bo mě asi odtíká plodovka. Tak chce mít jistotu, takže zítra tam letím, zase mě strašil, že už si mě tam nechají-ale to říká pokaždé.
Novy foto pupku v albu.

zuzka72
19. led 2010

Jo a mám jít k docentu Procházkovi, tak jsem tam volala a on 😒 😒 😒 říkal, že ať okamžitě dojedu, tak tam jedu. Tak držte pěsti... ☹

stephanie
19. led 2010

katapol - díky... ¨no jsem z toho blázen...ani vlastně nevím, co všechno se na tom imunu zjišťuje...tak td nevím, jestli na něho jít - když jsi psala, že mi to dooručejš, ale když machač by stejně nebyl pro.. 😖

zuzi hodně štěstí...

katapola
19. led 2010

Steph, musíš se zeptat dr. Machače a domluvit se s ním. Já ti jen napsala svoji zkušenost. A vlastně ani nevím, kdo tě na to imuno posílá.

stephanie
19. led 2010

katapol mě neposílá nikdo...jen jsem o tom četla,teda četla jsem to tady, že holky na to chodí...já jsem si jen říkala, jestli je třeba na to jít, nebo jak to probíhá, co všechno se dá tím zjistit atd atd....jak jsem teď potratila, tak si říkám, jestli je se mnou vše ok...
pokud to machač nedoporučuje, tak asi ani není třeba to s ním rozebírat...
myslím, že některé holky odsud na tom byly, ale jestli jim na něco přišli, tak to nevím...

sukubka
19. led 2010

ahoj holky jak ste si psali ohledně toho imuna,tak sem to pochopila tak že Machač na imuno nechce posílat?a proč tedy?
mě totiž ve Fakultce doporučili imuno,pak sem věděla že přestoupíme do reprofitu a řekla jsem si že se poradím s Machačem a ten mě taky imuno nedoporučil,tak nevím no....
jainak holky jak to přesně probíhá ten odběr spermatu?to manža bude někde sám nebo jak?má s toho vždycky hrůzu.jinak sem četla že opu bývá v Brně na 8h?tak to sem zvědavá jak se od nás ze šumperka dostavíme na tak brzo,protože manža se bojí v zimě tak daleko autem a chce jet vlakem a jestli nám tak brzy něco pojede ještě k tomu nevíme ani kde to je!!!!
vystoupím na vlakáči a pak tam jede k Reprofitu nějaká tramvaj?

teddyna
19. led 2010

čaute.tak jsem dojela po celým dni.zapadla jsem s autem do sněhu,spadla s Vojtíkem na schodech,málem do mě vrazila jedna kráva,která nevěděla,že na vedlejší FAKT nemá přednost... čili den jak sviňa.jsem vyřízená hlavně psychicky.mám dobitý kolena z těch schodů a naražený ruce jak jsem chránila VOjtu.takže jdu se najíst,vykoupat Vojtíška a jdu si lehnout.

stephanie
19. led 2010

ahoj sukub, dneska celý den nad tím imunem přemýšlím a jsem z toho nějaká zmatená...některé holky odsud na tom byly, tak třeba i ony napíší svoje zkušenosti...no slyšela jsem, že to je prý dost drahé , takže to nějak doktoři neřeší, ale to psaly kdysi holky na jiné diskusi...nevím, z jakého důvodu to machač nedoporučuje, vždyt i pro něho to musí být lepší pro další kroky a rozhodnutí...

jiank s tím spermatem...je tam prý nějaká místnůstka, kde bude mít manža pohodlí, tak ať se nebojí...jen mi manža říkal, že ho znervozňovalo, jako kolem pořád někdo chodil, prý měl celou dobu strach, že ta sestra si pro to příjde až dovnitř , tak to chtěl mít rychle chudák za sebou 😀 😀 😀

a spojení z nádraží - to fakt netuším, to musí poradit ostatní....ale po OPU bych doporučovala jet autem, ale třeba ti nemusí nic být

stephanie
19. led 2010

ježiš teddy co jsi dělala? tak hlavně že se vám nic nestalo 😨 🙂

zuzka72
19. led 2010

Tak jsem zpátky, udělali mi spoustu vyšetření a napřed, že si mě tam nechjí a pak říkal, že ať teda příjdu za týden, ale kdyby něco, tak okamžitě. Oni mě pořád jen děsí, ale hlavně, že jsem doma.

britka
19. led 2010

Leni gratuluji k chlapečkovi to musela být radost že to bude kluk jako buk 🙂 Zuzi tobě taky držím palečky ať kluci ještě chvilinku vydrží.jak jsi psala že se stebou nikdo nebaví o tom cisařáku to ti věřím nebo doktoři si dělají podle sebe a ne co by měli udělat.To bych mohla vykládat z toho už by byl román.hlavně na sebe dávej pozor.Mici a irinko jak vy?

teddyna
19. led 2010

stephi,z vlakáče v Brně sedneš na šalinu č. 1 - směr Výstaviště.vysedneš "výstaviště hl.brána" a to je hned naproti-je to cca 20 min plus mínus.

sukubka
19. led 2010

stephanie moc děkuju manžovi sem to vyřídila!
jiank s tím imunem sem taky hodně přemýšlela,podle mě to nestojí nic,hradí to pojištovna,jen pokud by na něco přišli tak se platí asi léky,já když tenkrát volala do Plzně tak říkaly že vyšetření hradí pojištovna!

Zuzi hlavně že je vše ok!vše bude ok neboj 😉

stephanie
19. led 2010

sukub koukni na ty stránky, co posílala katapol, tam o tom imunu taky píšou....ale jsem z toho fakt jelen...možná je lepší se tím nezabývat, nevím...
kurňa jak jsem byla těhotná poprvé, nic jsem neřešila, prostě jsem zapadla, brala to jako hotovou věc, čekala jsem , až to donosím a porodím a nic jsem si nepřipouštěla a teď furt takové starosti a strach ze všeho - ještě po tom potratu.....

britka
19. led 2010

Moni tak to jsi měla den pes ještě že to odnesly jen modřiny a že sis nic nezlomila to byl průser a malému se nic nestalo,někteří lidé chodí jak dobytek ☹ Už aby ta zima skončila já ji nemusím hlavně za volantem.Ještě navíc schody kloužou já nevím který blbec to vymyslel mramor ten člověk asi ´byl z jiné planety a že existuje nějaký sníh.

sukubka
19. led 2010

stephanie kouknu na to!já si taky říkám že jak budu těhule tak se o mimičo budu děsně bát,je to fakt čím procházíme a budeme dokud nebudeme mít mimčo v náručí!

holky já pokud je tak hnusně snažím se jezdic co nejmín...

britka
19. led 2010

Jenže já jsem na autě závisla bez něho bych byla vyřízená.Holky jak už jednou máte dítě tak se o něho člověk bojí po celý život.

martin72
19. led 2010

Ahoj holky.Je to v pytli.Měli jsme píchat pregnyl 18.1 a my oba mysleli,že až dnes večer!A přitom jsme celý týden říkali,že 18.Renča volala non-stop linku a vzal to Machač a říkal,ať to tedy píchne dnes a do Brna až ve čtvrtek.Nevíte kdo tam má službu?Nebo,která z vás zná i jiné doktory v Reprofitu v Brně.Díky.

irinka.j
19. led 2010

Ahoj, mě je holky pořád blbě od rána do večera, nemám nanic chuť a ležím jak lazar. Po IVF jsem byla naštvaná, že mi nic není, zato teď jak jsem otěhotněla, tak to mám ze vší parádou a celodenně, doufám,že to nejpozději 4. měsícem skončí. Ve čtvrtek jdu na kontrolu,tak jsem zvědavá, jak se tam doplazím.

britka
19. led 2010

ahojki,to se někdy stane že to má člověk vsugerované a nakonec to poplete.V tom Brně je doktoru víc,ale co jsem slyšela tak jsou všichni dobří.

zuzka72
19. led 2010

Martin72-já tam znám ješte Štercla, nebo tak nějak, Marcel a ten je taky super, takže se ničeho nebojte a píchejte. 😀

britka
19. led 2010

Irinko to bude dobré neboj po 3 měsíci to se upraví.Jez na co máš chuť a papat musíš nebo jíš za dva 🙂

stephanie
19. led 2010

martin - mi se stalo tehda přesně to samé...myslela jsem, že mě raní...já už měla všechno naplánované, syna jsem šupla na noc mamce a pak jsem večer zjistila, že jsem si to měla píchnout o den dřív...já jsem byla na sebe tak zlá!!!

myslím, že nejvyšší z nich je tam Koudelka - je taky fajn a ten mlaďoch, o kterém psala Zuzka je prý taky dobrý...vůbec tě to nemusí trápit, oni tam jsou opravdu všichni dobří

juvik
19. led 2010

Ahoj holky,
jdu vás na večer pozdravit...měli jsme letecký den, samé zařizování...v tom počasí fakt lahůdka...taky jsme skončili s autem ve sněhu, v kopci, manžel musel nasadit řetězy, abychom se rozjeli 😅

Teddy, vidím, že jsi měla taky skvělý den...hlavně, že jste v pořádku a nic se nestalo.

Martine, jak píše Zuzka i Britka, všichni dr. jsou tam v pohodě...já jsem ještě zažila nějakou doktorku, nevzpomenu si jméno a taky toho Štelcla a jsou oba super...takže z doktorů strach nemějte...hlavně, aby vajucha byly OK 😉

Irinko, to je mi líto, že si tak "užíváš"...ale snad to brzo přejde a pak se budeš těšit z bříška 😵

stephanie
19. led 2010

iri neboj, to určitě přejde ...já bych klidně blila celý den, kdybych byla těhotná 😀
pij ten zázvorový čaj, to prý pomáhá

irinka.j
19. led 2010

Brit, já vím,že jíst musím, ale co...když má mám totální nechuť, ale snažím se. Prcek mi dává zabrat. 😝

irinka.j
19. led 2010

Steph, já právě nebliju, mám celodenní nevolnost. Byla bych ráda,kdybych se vyblila a ulevilo se mi. Ale to jaksik nejde. Mám zazvorová lízátka a mám pocit,že fungují jen po dobu lízání.

stephanie
19. led 2010

iri to budeš muset zkrátka vydžet, nic jiného ti nezbývá, ale to určitě brzy přejde...zkus sníst aspoň rohlík,musíš se přinutit

irinka.j
19. led 2010

noo,mám už v sobě pomeranč 🙂 nic jiného mi nezbývá než vydržet...

asmeena
20. led 2010

Ahoj holky, omlouvám se, že vás zanedbávám, ale v práci nestíháme a když přijdu večer domů, tak jsem ráda, že už počítač nemusím vidět.
Chci vás tedy jen pozdravit a kdo máte kontrolu, ať dobře dopadne a kdo už nám rodíte 😀 ať máte pohodový porod (např. Zuzi) 😉 a kdo se teprve na něco připravujete, tak hodně štěstíčka.