Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
26. únor 2010

ahoj holky
daisy tak mrnouska pěkně opatruj.Bude to bojovníček,mě v neděli čeká OPU tak snad nám vše dobře dopadne a uděláme těhu štafetu 😀

anty já tě chápu,já měla sice jen 2ivf ale i tak sem z každého negativního testu myslela že už to dál nezvládnu.No a pak do toho ta minimálka bez Et.No snad to ted bude dobrý.

anty-jinak teda vyřid mamince at se optá kdy otěhotní stephanie a pak já 😀

asmenko a kde se touláš ty?já na tebe celý den myslím

asmeena
26. únor 2010

Ahoj holky, tak se konečně hlásím. Trošku jsme se opozdili, protože jsme si zašli na výborný obídek do Ráje 😉
Jinak Machač mi zatím těhu nepotvrdil, jsou tam dvě malinké tečky, ale prý nemůže s určitostí ještě tak brzy říct, že jsem těhule. Tak jdeme znovu na UTZ 5.3.

anty:ty jsi kolik dní po ET? a kdy jdeš na UTZ?
Taky mi tentokrát poprvé moje mamka řekla, že to 100% vyjde. Takže ty naše mamky mají asi nějaké věštecké schopnosti. Nám ještě v prosinci umřela babička, tak si říkám, že když jeden život odejde, tak by mohl další přijít.

zuzi: velká gratulace, kluci jsou teda pořádní macíci, to ani tvé bříško na to nevypadalo. Tak ať jste všichni zdraví... 😵

stephanie
26. únor 2010

no asmeen, konečně!!
už jsem byla nervozní..

tak dvě tečky říkáš 😵 ....že by dvě?
a co jinak machač, už je mi po něm smutno..

a víš asmeen,že na tom opravdu něco bude? mi mamka taky říkala, že budu těhu a byla jsem...

já jdu na srázek s kámoškou, tak večer na vás kouknu

juvik
26. únor 2010

Asmee, taky jsem měla strach, jestli je vše OK. Ufff
2 tečky, to budou určitě 2 miminka 😵 ...za týden už se ukážou v plné kráse. 😉 A co nemocenskou, napsal ti?

asmeena
26. únor 2010

Dr. mi ještě říkal, že v Ostravě se roztrhl pytel s těhotnýma, tak jsem mu říkala, že jsem měla tentokrát přikázáno být 14 dní v Jeseníku u rodičů na čerstvém vzduchu a on na to, tak ať znovu jedu do Jeseníku (jsem si pak v duchu říkala, já bych jela, ale s těma vycházkama to je dost těžko, ne? Sám mi říkal, že se dávají na nemocenské jen 4 hodiny, ale Maruška mi napsala 6 hodin, tak aspoň něco)
Jo a ještě mi dodal k tomu, jak jsem říkala, že jsem musela být v Jeseníku, jestli jsem měla zakázaný i internet, tak jsem mu říkala, že internet sice zakázaný byl, ale že to jsem teda porušovala a dost často. Hold nás zná a všechny ty diskuze... Ale když my se tady umíme tak pěkně podpořit.

sukubka
26. únor 2010

asmenko no konočně!

to je jasný budeš mít dvojčátka 😉 to je za chvíli 5.3 to je jaký den?

to s tím že jedn život odejde druhý začne říká i má mamka a švagrová!

asmeena
26. únor 2010

Jednoznačně, ale ještě nelze určit, zda ty dvě tečky jsou miminka, ale snad ano. Ptal se mě, kolik chceme aby tam bylo miminek, tak mu říkám, že chceme dvojčátka a on na to, že by byl raději, kdyby bylo jen jedno, že je s tím spojeno méně komplikací. No, ale dal mi dvě kvalitní embryjka, tak se pak nesmí divit dvojčátkům 😀

anty
26. únor 2010

Ahoj asmeen, já jsem dneska 12dc od et

asmeena
26. únor 2010

anty: a to jsi byla dnes na té krvi? To je pěkné čísélko

sukub: jedeme znovu v pátek na 12:00, to ty už budeš mít prďolky u sebe.

dais: tak se pěkně o broučka starej a hlaď si bříško. Už jsi taky těhulka. 😉

micinka22
26. únor 2010

Veru ..určitě budou dvě 🙂)) držím palce!!!! a oběd v Ráji závidím🙂) taky jsem si tam pošmákla!!!! 😵 😵 😵

anty
26. únor 2010

na uzv. jdu 15.3.

asmeena
26. únor 2010

Míšo, díky, že jste mi Ráj doporučily, protože to byla opravdu bašta, dala jsem si jakési vepřové rolky s anglickou na ledovém salátu a s opečenýma bramborovýma lupínkama. Ještě teď slintám. 😀

asmeena
26. únor 2010

anty: a ty chodíš do práce nebo máš nemocenskou?

sukubka
26. únor 2010

anty a kolikátý den jsi si dělala test a vyšel pozitivní?
asmenko tobě myslím 6den vyšel negativní a 7 už duch že?

jojo v pátek snad budu mít bobky u sebe se na ně těším

sukubka
26. únor 2010

a kde je ten Ráj?

micinka22
26. únor 2010

no já měla něco kuřecího a pak malinovej koktejl 😵 😵 😵 😵 😵

asmeena
26. únor 2010

sukub: V Ráji je restaurace hned kousek od Reprofitu, směrem k té hlavní silnici, je tam i nějaký obchod s interiérovýma věcma.
já testovala 8 dní po ET a byl negativní a až 9 den byl lehounký duch.

micinka22
26. únor 2010

Sukub.-..vedle Machače.-))

asmeena
26. únor 2010

tak malinový koktejl - hmmm, to musela být taky mňamka. 😀 Já jsem teď šíleně rozežraná.

micinka22
26. únor 2010

jj ten 10den po už je většinou jasno...při normální kultivaci🙂)
Veru a bude hůř🙂)) já mám navrchu necele kilo a teda zatím stačí..ale švagrová je v 21tt a prej za týden 4,5kg 😅

sukubka
26. únor 2010

to jsem si vůbec nevšimla že by tam něco bylo.

amenko bolelo tě pře OPU už břicho?mě bolí břicho i spodek jak před mrchou ale to vím že ta ted nedorazí jen je to taková bolest!s manžou si zajedem na 18:30 do restaurace,navnadili jste mě na nějaký jídlo.Ale musíme být do 21:30 doma musím píchnout pregnyl.Asmenko v papírech mám sice napsáno ve 21h pregnyl ale když jsem napsala Machačovi že dorazime později napsal že počká a o pregnylu mi neodepsal tak se nic nestane když to o 30min posunu že?

asmeena
26. únor 2010

sukub: já myslím, že 30 minut nevadí, ovulka je do 36 hodin a to splníš. 😉 Tak si nechte chutnat a dejte si něco moc dobrého.
Břicho mě nebolelo, jen mě tlačily vaječníky, které ale potom přestaly bolet a byla jsem z toho pak vyhukaná, jestli jsem náhodou neměla předčasnou ovulku. Ale plašila jsem úplně zbytečně.

mici: za týden 4,5? Jéžiš, to já budu jako Vorvaň 😀

micinka22
26. únor 2010

no tak je hubená tak si to může dovolit🙂) já jsem vorvaň od začátku...a dala sem si hranici max 10 kilo!!!!protože pak už bych praskla a neunesla se!! spoléhám že v létě se bude míň přibírat ..samej meloun atd...

sukubka
26. únor 2010

Asmenko a kolik ti tenkrát odebrali vajíček?je to tááák dávno že si to už napamatuju 😀

myslím že to bylo určitě tím pregnylem že to přestalo bolet no však zítra podám info!
až přijedeme zase na vás kouknu!

sukubka
26. únor 2010

Machač mi dal asi silné dávky těch injekcí proto si připadám jak balon a jak nosnice

aneta1199
26. únor 2010

Veru, a cítilas tentokrát něco jinak než u předchozí minimálky nebo předchozích IVF? Dávali ti teď lepší kvalitu embryjek než minule?

aneta1199
26. únor 2010

Sukub a co ty? Ty u minimálky nebereš jen Closthyl?

Veru, čím jsi stimulovala? I nějakou injekcí?

sukubka
26. únor 2010

anet já mám3-7 den clostík a pak 8,í,10 den 2ampule bravele a dnes večer pregnyl,ale minule jsem měla toho bravelle mín a ted mi to Machač zvedl k vůli tomu že sem neměla před tím zralá vajíčka!

holky pak vás dočtu manža nadává že to nestihnem že musím pořád datlovat!!!!

asmeena
26. únor 2010

sukub: měla jsem 4 vajíčka a z toho 3 embryjka.
anet: cítila jsem během celé stimulace a dál něco jiného než dříve, nejdříve jsem byla úplně v pohodě, ale pak den před OPU jsem šíleně znervózněla (dřív jsem to tak neměla) a celkově jsem se teď cítila úplně jinak. Na jednu stranu jsem si byla jistá, že to teď na 100% vyjde, ale někde vzadu v mozku mi něco říkalo, co když to zase nevyjde... A ono, to asi vyšlo. 😵

asmeena
26. únor 2010

Holky, já jsem tak z toho obědu rozežraná, že uvažuju, že si udělám americké brambory a na to hromadu tatarky 😀