Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
2. bře 2010

ferdi, ty jsi byla na transferu?
jestli jsi ještě nebyla na IVF, tak se to vyřizuje až 3 měsíce, musí požádat pojišťovnu

asmenn, a co ty? nějaké nevolnosti, nebo tak něco? 😎

juvik
2. bře 2010

Stephi, 3 měsíce ? 😕 ...já myslela, že to trvá kratší dobu, ne?

stephanie
2. bře 2010

no juvi pokud ještě nebyla na IVF, tak vlastně ten CAR musí poslat žádost na pojišťovnu, já to taky tak měla...

juvik
2. bře 2010

To vím, že to posílají na pojišťovnu,ale že to tak trvá? Já už ani vlastně nevím, jak dlouho dopředu jsme to žádali my před ivf...no jo skleróza 😅

stephanie
2. bře 2010

juvi,mi to tak tehda machač říkal...

juvik
2. bře 2010

no je to možné...teď si tak něco vzpomínám, že když jsme byli poprvé ve Ferťasu, to bylo někdy v listopadu, tak nám říkali, že hned pošlou žádost na pojišťovnu, my jsme mezitím zkoušeli 2 x iui a ivf jsem začala po novém roce, koncem ledna. Takže asi jo...
Teď mě to u minimálek míjí, tam to není třeba, tak to člověk vytěsní

Jdu si dát obídek...zatím 😉

katapola
2. bře 2010

Juvik, jedna dvě včeličky je maličkost oproti těm koňským dávkám z dřívějška. A asi jo, budem bojovat spolu. Možná se i v čekárně potkáme🙂

certina
2. bře 2010

jooo Steph.....já hlava děravá - vždyť už jsi to s tou veřejnou správou jednou psala......já ji mám vystudovanou jako střední školu.........

no asmee...jo docela je to pěkné, že už je to 40tt, ale když se tak do kalendáře dívám, že můžu kliďo přenášet 12dnů po termínu - tak to jsou ještě dost šílené DNY!!!!!!!!!!!!!!!!!UF! Ale to zítřejší datum by bylo pěkné...ale zatím se fakt nic nechystá 😒

certina
2. bře 2010

Juvi - co máš dobrého?? 😀

já zrovna taky baštím....udělala jsem si těstovinový salát s tuňákem....chlap je dnes do večera v práci - tak pak budu dělat k véči nějaké maso......tak dobrou chuť 😅

asmeena
2. bře 2010

Musím vám napsat co se stalo mému bráchovi, jel ráno z Olomouce přes Červenohorské sedlo domů a prý na sedle docela hnus počasí a viděl ležet u silnice mrtvého psa, tak k němu šel a všiml si, že dýchá, tak ho naložil do auta a v teple bobek ožil, takže brácha má teď doma Labradora a zjišťují komu by mohl patřit, protože do útulku ho dát nechtějí.

juvik
2. bře 2010

Certi, už jsem dojedla....měla jsem segedín s knedlíkem 🙂 Manžel si ho naporučil a pak stejně musel odjet dřív do práce a přijede až večer v deset 😒 ...takže holt má smůlu, je bez oběda a bude ho mít zítra.

Kat, to je docela dobře možné, že se potkáme 😉

asmeena
2. bře 2010

já jsem teď taky dodlábla gulášovou polívku a rýži s kuřecím masem. Mniam. A teď se přemáhám jestli jít žehlit, nebo se natáhnout k nějakému filmečku, ale to žehlení bych měla zrealizovat, protože tady mám akorát hromady vypraného a není v čem už chodit.

juvik
2. bře 2010

Asmee, jejda, chudák pes...a je nějak zraněny?

juvik
2. bře 2010

Asmee, však nikam chodit nemusíš...máš PN 😀 😀 😀
Taky se mi do toho nikdy nechce

certina
2. bře 2010

téééda segoš - to bych si taky dala, ale teď už jsem luštěniny a nadýmající suroviny raději upustila....no není to pak sranda .......

jooo žehlení a prádlo tady taky stále na mě čeká.....ještě nechám nohy chvíli hooore - jestli teda nezalehnu a pak to musím taky udělat......

Veruš a jak mu je??To jej srazilo auto nebo co??Nemůže mít nějaké vnitřní poranění??Ať jej raději na veterině co nejdříve prohlédnou!......jejda......

asmeena
2. bře 2010

Né, prý zraněný není. Mamka volala na chatu na Červenohorské sedlo a bylo jí řečeno, že takový pes se tam toulá a že by mohl být jednoho pána co mu říkají Pačes a má tam hned u zastávky občerstvení. Tak ho tam brácha jak pojede znovu do Olmiku zkusí vzít.

certina
2. bře 2010

aháá - tak to je dobře, že není zraněný.....tak to má doma teď o zábavu postaráno co 😀

asmeena
2. bře 2010

juvik: tak teď si mě pobavila, dokonce nemám ani vycházky do čtvrtka, tak nemusím nějaké hadry řešit - máš pravdu, jdu si udělat latéčko (už jsem neměla víc jak týden, snažím se to hodně omezovat, ale jedno za týden by prďolkům nemuselo vadit, že? Když už jsem měla včera to jedovaté hamburgetové maso - tak ať si prďolci zvykají) a jdu se válet k nějakému filmečku. 😀

juvik
2. bře 2010

Asmee, tak Pačes jo 😀 ...dobrá přezdívka. Se pak zeptje bráchy jestli přezdívka odpovídá vzhledu 😀
Tak hlavně, že je pesan ok

juvik
2. bře 2010

Asmee, no vidíš, jak jsem tě přesvědčila 😀
A prďolci si musí zvykat, jedno latéčko jim neuškodí 😉 Moje švagrová říká, že člověk (i děti) se stejně musí pravidelně promořovat....jinak jsou moc náchylní 😅

asmeena
2. bře 2010

juvik: máš pravdu, tak jim dám latéčko, ale po včerejším hamburgru jsem úplně marná a studuju jaké Éčka má všechno co pozřu. 🙂

juvik
2. bře 2010

Asmee, chápu, myslím, že budu úplně stejná a budu mít strach, abych mimi neublížila 🙂

ferdice
2. bře 2010

asmeen to je bracha hodny ze ho vzal, jsem taky takova sberatelka a muj manzel je ze mne na mrtvici vzdycky, kdyz nekde vidim bezprizorniho psika. tak snad najde panicka Pacesa.
juvik, steph no to mne nedeste ze to tak dlouho trva, bude to me prvni IVF, ja se tesila, ze za mesic zacnu, ctvrt roku neeee, to by mi snad uz v prosinci machac rekl, ze to zacnem vyrizovat ne? tak to ja si urcite strihnu minimalku pokud mi to machac schvali.
ja uz byla taky na obidku zcela vyjimecne na to byl cas.

asmeena
2. bře 2010

ferdi: tak zkus jít do minimálky pokud bude IVF trvat déle, ale možná že v Reprofitu to bude fungovat rychleji než ve Fertimedu. Kdy jdeš za Machačem?

juvik
2. bře 2010

Ferdi, my tě nechtěly děsit...já si fakt nejsem jistá, ale Machač ti určitě odepíše. A kdyby to trvalo, tak bys fakt mohla zkusit tu minimálku 😉 Určitě ti něco navrhne, neboj 😵

Sukubko, co embryjka???

stephanie
2. bře 2010

tak jsem zase tady...já měla u mamky knedlo vepřo zelo, mňam...

ferdi, no divím se, že se tě machač nezeptal...když jsem u něho byla poprvé, tak se mě hned ptal, kdy chcem do IVF jít, a´t ví, kdy má poslat žádost na pojišťovnu, že to nějaký pátek trvá...

holky a to jde, jít hned do minimálky, pokud jsem nejdřív nepodstoupily normální stimulaci???

sukub, kde jsi? ty jsi se zakecala té kámošky, co? 😀

asmeena
2. bře 2010

sukub: taky už jsem zvědavá

step: to nevím jestli můžeš jít hned do minimálky, ale zase na druhou stranu proč nezkusit nejprve minimálku a hned do sebe rvát kvanta hormonů jak je tomu u normální IVF.

sukubka
2. bře 2010

ahoj holky teda vy jste se rozjeli s tím psaním musím vás dočíst 😀

step jojo zakecala jsem se u kamaradky volala jsem do Reprofitu až ted takžeakonec vajíček je ještě víc jak včera tedy 5 a s toho jsou 2x4buněčný, 2x3buněčný a 1x2buněčný!zítra 11:30 ET 😀

juvik
2. bře 2010

Sukub, no sláva 😵 ....už jsem tu byla jak na trní 😀
Teda, jak se ti mohly ještě od včera pomnožit 😀 ...to včera asi nějak poplantali s tím počtem...ale je to skvělé, že máš tolik embryjek, zítra vyberou určitě 2 krasavce do bříška 😵

asmeena
2. bře 2010

sukub: jsem úplně nadšená kolik se dá embryjek získat minimálkou. Tak na zítra hodně štěstíčka a už jenom pohoda a raduj se, protože mě budeš následovat. Kolik si jich necháš zavést? Chceš teda pořád ty dvojčátka?