Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
2. bře 2010

Jupííí Sukub...........tak to je krásné...to je parádička..........tak zítra šup, šup pro miminka!!!!!!Jééé a další těhulka bude na světě - to je krása!

certina
2. bře 2010

jo holky - taky máme rodinu v čechách a vždycky je sranda, když se říkaj nějaké slova co oni neznaj.......

sukubka
2. bře 2010

gepek?teda to nevím už vůbec,co to je step?panebože to já bych se u vás cítila asi jako v cizině 😀
tak sem říkala manžovi že zítra bude fotit a teda překvapil mě pr řekl že klidně tak sem čuměla 😀
asmneko tady seš po tom utrošu tak nafouklá¨?je to hrůza 😀 ještě mě bolí po OPU břicho tak snad to zíta bude už ok 😉

stephanie
2. bře 2010

sukub 😀 , gepek je nosič na kole...a víš, co je šeblefla? 😀 - naběračka 😵
sukub to je normální to nafouknutí po OPU, já byla jak v 6. měsící, ale já měla ten OHS, nebo jak se to píše...
tak vidíš, jak tě manža překvapil, tak nám zítra hodíš fotečku do albíčka..
tak já letím, večer na vás kuknu

teddyna
2. bře 2010

čaute vespolek.došla jsem z prochajdy,Vojtík dospává.jsem opět zbitá a oči se mi klíží.včerejší večer byl opět uřvaný. řval Vojta,já řvala nad ním a nevěděla,co s ním dělat - je to o nervy ty večery u nás. ale přes den je to zlatíčko pětikilový.
a když jste u těch slov,co se někde říkají,víte,co je to "špódlátko?" - párátko - tak to je prosím po hanácke,tož tam vod nás 😀

sukubka
2. bře 2010

normálně manža mě asi podvádí s nějakou ostravačkou věděl skoro vše co píšeš? 😀 si na něj posvítím 😀

sukubka
2. bře 2010

špodlátko znám moje maminka pochází z hané babička mi bydlí v Příkazích!
tea vojtíšek je už kus chlapa opravdu je hrůza jak to letí!a bráchova malá to má přesně tak přes den spí v noci je rachot

asmeena
2. bře 2010

Teda tak já neznám krom té dupy nic. To je jak jazykolamy. 😀

sukubka
2. bře 2010

asmenko že?napsala jsi to přesně,jazykolamy 😀

asmeena
2. bře 2010

no, ale fakt, jsem si na tom málem zlomyla jazyk a stejně mi to nešlo vyslovit.
My jsme se teď dodívali na film Chceš mě chci tě a tak super jsem se už dlouho nenasmála. Ze začátku to vypadalo jako kravina, ale po pěti minutách to začalo.

aneta1199
2. bře 2010

Holky a naordinoval někomu Machač Prednison na potlačení imunity a nebo se na to v RF nehraje?

sukubka
2. bře 2010

já měla prednison jen ve Fakultce a to asi jen preventivně ale v Reprofitu sem slyšela že ho nedávají

sukubka
2. bře 2010

asmenko já si ten film stáhnu

asmeena
2. bře 2010

sukub: stáhni, stojí opravdu za to.

juvik
2. bře 2010

Ahoj holky,

tak jsem zpět doma 🙂 ...krásně jsme si pokecaly a skoro nic nestihly probrat 😀 ...znáte ten pocit, že? Protože můj chlap tohle nechápe 😀 😀 😀

Vidím, že jazykové okénko pokračovalo 🙂
Sukub, to " polantá" byl překlep, myslela jsem poplantá, nebo-li poplete....jen pro vysvětlení 😉
Jinak u nás se tady mluví tzv. "po našemu" a to je fakt směska, čeština,polština, němčina dohromady....rodiče i prarodiče tak mluví, já jim rozumím, ale sama tak nemluvím...
Jsem si ještě vzpomněla jak moje sestřenice v Praze kupovala "kopytka" ( u nás jsou to hrubé pletené ponožky")...no zírali na ni jak kdyby přistála z Marsu 😀

sukubka
2. bře 2010

juvi jojo toto já znám s tím kecáním 😀
já taky mluvím po našom 😀

juvik
2. bře 2010

Sukub, to jsem ráda, že nejsem sama...muj chlap z nás totiž vždycky mře a nechápe, co pořád řešíme 😀
JJ, každá mluvíme "po našemu" a pak si nerozumíme, co? 🙂

certina
2. bře 2010

holky před 4 hodinami mi porodila kamarádka..........tak jsem tady na jednu stranu na měko a na druhou stranu začínám panikařit....měla TP o 3 dny dřív než já....chjooooo - a já tady zase zůstanu s tím břuchem....sem ho dneska nevyfotila - tak zítra snad nezapomenu.........

juvik
2. bře 2010

Certi nebuj, s břichem nezůstaneš...porodit prostě musíš, věčně tam prcek nezůstane 😉

certina
2. bře 2010

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale jak dlouhoooooooooo ještě ☹ ☹ ☹

sukubka
2. bře 2010

certinko neboj miminko musí jít ven,se doma směju.Neboj až to budeš nejmín čekat tak to příjde.No prostě se mu u tebe líbý 😀

juvi můj chlap vždycky říká že sme drbny a pořád taky nadává.Oni to prostě nechápou 😀

daisy14
2. bře 2010

Jé holky, Vy jste toho napovídaly, to mi dalo práce dočíst 😀

Certi, už abys měla mimčo v náručí, jak píše Juvik, v bříšku Ti věčně nezůstane 🙂

Sukub, super úroda, a ještě rozmnožená 🙂 tak si zítra ten ET užij, v Reprofitu je to vyloženě přjemná a veselá záležitost!

Holky, já jsem ještě zítra doma a ve čtvrtek už jdu do práce, doma by mě to čekání nebavilo. Navíc mám pocit, že je doma pořád třeba něco dělat a tak radši byt opustím 🙂 Dneska jsem taky byla za kámoškou s miminkem, tak jsme si to všecky čekatelky užívaly 😅

Holky viděly jste už nový film Sherlock Holmes? Rozhodně doporučuju, moc se mi líbil!

juvik
2. bře 2010

Daisy, máš pravdu, v práci ti to bude lépe ubíhat...a pokud nemáš náročnou práci, tak je to v pohodě 😉
A jak jsi dlouho po ET?

certina
2. bře 2010

jjjoojjjo holky já vím, že jednou musí ven.....ale to čekání je fakt šílenéééé......nejdříve všechny čekáme na ty // tlustice, pak na různá vyšetření a na samotný konec se zase čeká na to až to přijde...hrůza............jjjojo celé je to jedno velké čekání.........chjooo - ale ještě že vás tady mám, aspoň mně to tady s váma utíká rychleji.......díkkkk

daisy14
2. bře 2010

Dneska jsem teprv 4 den po ET, ještě se načekám. Jo dostala jsem v repr. test, ale ten prý je málo citlivý, až tak na 18 den, což mi připadalo hrozně pozdě. Musím se pak zásobit v lékárně 🙂

sukubka
2. bře 2010

certi se na mimi těšíš co? 😀 neboj za chvíli bude mimi venku,se už taky těším až pak ukážeš fotečky 🙂

daisy je to asi pravda než sedět doma a pokud máš opravdu dobrou práci taky bych do ní šla 🙂 doufám že nás ale budeš stále sledovat!

daisy14
2. bře 2010

Sukub to viš že koníka stále sleduju, už je ze mně závislák 🙂 Večer budu dočítat jak jste tady podrbaly 😀

juvik
2. bře 2010

Certi, taky jsem přemýšlela, že vlastně člověk pořád na něco čeká ...je to holt velká škola trpělivosti 🙂

sukubka
2. bře 2010

holky máte pravdu pořád na něco čekáme.

holky loučím swe tak zítra podám info

juvik
2. bře 2010

Daisy, tak to já myslela, že už jsi dál...no mám v tom tady chaos...přece jenom je nás dost 😉