Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
8. bře 2010

pecičko,zajdi na krev a máš jasno hned.HCG v moči je detekovatelné později.
asmen,bez pití je kojení o ničem-je to nutné k výrobě mléka.nevím jak Zuza,ale já mámpořád petku v kabelce,kočárku atd...no a sčůráním-záchody jsou na každým rohu 😉 ,a jak piju málo,zřeští mě hlava.
zas mě ohlodává ten náš tanker 😀

daisy14
8. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem si to všechno přečetla a řehtám se tu jako kůň 😀 nebo kobyla? 😀
Vy jste fakt čísla!
Teddy, orgasmus u nás zmizel šubydup, a hned pochtívali další, ale počkají si až do víkendu 🙂
Zuzi, ty máš v sobě opravdu nějaký motorek, co Tě pohání, jsi neuvěřitelná! Mám kámošku, co je na tom podobně, neudrží se nae jednom místě, furt něco robí 🙂 Klobouk dolů!

Jo jinak jsem ještě netestovala, oficiálně mám až v pátek, ale budu testovat už ve čtvrtek, protože s ženskýma z práce jdeme na bowling. Tak chci vědět, zda nejít (což bych byla radši 🙂 anebo jít můžu.
Necejtím se nijak, jsem trochu náladaová, trochu žravá, řekla bych typické předmenstruační příznaky. No ale uvidíme, ještě hlavu nevěším 🙂

Nic mizím, jsem ještě v práci, dneska to je dlouhý den.
Mějte se hezky a zase bakouknu. Pa!

daisy14
8. bře 2010

Omlouvám se za ty překlepy, píšu hrozně rychle, aby mě tu někdo nenachytal, že si tu brouzdám jen tak po netu 🙂

zuzka72
8. bře 2010

Tak mě nešel do teď net. 😢 Byly jsme v poradně, chlapečky doktorka pochválila, jen Lukášek má víc papat, má o 110gr míň než v den porodu. 😠 Takže příští týden na kontrolu. Peťula než jsme vyšli se pokakal, tak mu zvednu nažičky, že ho utřu a gejzír hovňousků 3metry daleko, až ke dveřím, posr... mi nohu, ruku, zem, peřiny, prostěradlo a všechny oblečky nachystané na cestu. 😀 Jinak jsem se doyvěděla, že ve Fn Ol je běžné, že ciyzinkz jdou na císaře, že si jen zaplatí 20000,- a mají to, taky si to můžou dát na zdravotní pojišťovnu a yaplatí taky těch 20000,-. Takže já nezaplatila, tak nemám císaře-je to bordel otřesnej a ani doktorka nechápala, že při té poloze mi to nechtěli udělat, ještě, že ve Štrb. mají rozum. Co se týká brkání, má se nechat po každém jídle odbrknout, poslední hlt se totiž nedostane do žaludku a musí vyjít ven, pokud nejde odbrknout, dát na břicho, pokud ani to nepomůže dát na bok, podložit, ať se nepřetočí na záda. Prý je to velmi nebezpečné a v lepším případě se to může dostat do plic a dostat těžkej zápal, v horším se udusít-toť má paní doktorka-je moc hodná a letitá, takže má zkušenosti.

zuzka72
8. bře 2010

A když ani to nepomůže, tak ucpat na chvíli nosík a brkne si. 😀

sukubka
8. bře 2010

ahoj holky,no nevydržela jsem a volala do Reprofitu a mrazáčky nemáme,jsem zklamaná protože si říkám že pokud to nevydrželi ti 3 tak jestli ti v bříšku jsou na tom stejně a nepřestali se taky dělit.já mrazáčky neměla nikdy ach jo ☹ no tak kdyby to nedopadlo šla bych hnedka do další minimálky.

peci kolikátý jsi den po ET?

sukubka
8. bře 2010

daisy a kolikátý jsi ty den?já už v tom mám zmatek 😀

daisy14
8. bře 2010

Ahoj sukub, to mě mrzí, že nemáš mražáčky, vypadalo to tak nadějně. Ale nevěš hlavu, víc se jim líbí v bříšku než ve zkumavce, uvidíš 🙂
Já jsme dneska 10den po ET.

kvakuska
8. bře 2010

sukub ber to tak, že ty nejlepší ti dali do bříška, v misce jim zůstali ti co byli trošku míň pěkní, že to nezvládli a nemáš mražáčky mě mrzí, ale to nevypovídá nic o těch borcích co máš u sebe 😉 ... takže klídek a pohoda, dopřej si nějakou mňamku a broučkům v pupíku naslibuj modré z nebe 😵

sukubka
8. bře 2010

holky jste hodný 😵

já mám právě strach abych ty vajíčka měla kvalitní když mě nikdy mrazáčci nezbydou.ale snad ti u mě jsou siláci 😉

kvakuska
8. bře 2010

trochu jsem dočetla a jak jste tu psaly, že v Reprofitu doporučují dát si po ET sklenku vínka, tak si nemyslím že by to bylo kvůli prokrvení, myslím že je to spíš kvůli odbourání stresu a nervozity ... protože přiznejme si, nejdřív nervozita aby rostly folíky, potom by nepraskly předčasně ... aby v nich byla vajíčka a aby byla zralá ... aby se vajíčka oplodnila ... aby se embrya dobře vyvíjela ... aby zbylo něco na ET ... případně aby bylo na zamražení ... vlastně od začátku stimulace jsou to pořád větší či menší nervy, tak po ET, když už je to jen na přírodě a nedá se nic ovlivnit, si myslím že sklenička vínka na uklidněnou může jen prospět 😎

beras
8. bře 2010

😀 Holky tak já opravdu pila každej den 2 decky vína 😀 Zuzi,brkání jsem řešila taky ze začátku ale prostě holt v noci když tak krásně spal jsem to neřešila 😀 Kukla jsem na fotečky a kluci jsou nádherní.Jak je máš v těch sedačkách tak ty pásy musejí mít na sobě a teprve pak je zabalíš do té zavinky.Ty pásy prostrč těma dírama na boku 😀

beras
8. bře 2010

Teddy taky se nalejvám vodou 😀 a dvakrát denně kojící čaj k tomu.Ted už je to dobry ale po porodu a asi ještě dva měsíce po to bylo dílo jak ještě nebylo zpevněny pánevní dno tak to byl fičák .Všude jsem hledala záchody zavčasu 😀 😀 😀

albi17
8. bře 2010

sukub jo já zatím jenom ivf, myslím asi že by minimálka nestačila 😖 , ale uvidíme co řekne doktor.
Ale dnes jsem si byla pro výsledky krve ve fakultce, nechala jsem si je udělat pro klid duše před 2IVF a mám tam pozitivní listerie!!! To je teda síla, listerie mají vliv na potratovost. No příští týden musím na další odběry, tak nevím 😢 .

sukubka
8. bře 2010

kvakus já si to myslím taky 😉

albi17
8. bře 2010

Holky a teď jdu všechno od včera přečíst 😝 😝 😝 😉

asmeena
8. bře 2010

sukub: tak to je mi líto, že nemáš zmrzlinky, ale nevěš hlavu, protože ty by si je už ani nepotřebovala, protože máš v bříšku ty nejlepší favority, kteří na tebe za 9 měsíců vykouknou. Hlavně nestresuj a zkus být v pohodě.

albi17
8. bře 2010

sukub škoda, že nemáš mražáčky, ale miminka mají být u mámy a ne v miskách 🙂

albi17
8. bře 2010

beras ty jsi opravdu pila ty dvě decky víny a zadařilo se? 🙂 Já jsem se bála 🙂

sukubka
8. bře 2010

albi a proč by minimálka nestačila?s těma listériema koukám,ale hlavně že na to přišli!!!

albi17
8. bře 2010

Sukub já kokám ještě víc, to by byl problém toho neuchycení. Má to na to vliv. Hlavně aby to bylo pryč do dalšího IVF. Na IVF jsem měla 3x1 Bravelle, myslím 8 dní + orgalutran, doktor říkal , že na příště musí zvednout dávky, měla jsem málo vajíček. Bylo 7 oocytů, z toho 4 vajíčka a emrya byla 3. Zavedli dvě a jedno zůstalo a to další den zaniklo. 😒 Tak nic.
No ale ty máš tři, tak to musí být tutovka 😀 😀 😀, to by bylo, aby to nevyšlo. 😉

sukubka
8. bře 2010

albi já mám 2ale musí to bobci zvládnout.A kdo ti udělal ty testy na ty listerie?a to se dělá nějaký určitý den cyklu?a ty teda míváš zatím jen IVF že?

albi17
8. bře 2010

Ne, já nevím, dělala mi to doktorka ve fakultce- známá, ale hned řekla, že ona to neléčí, nemá na to specializaci. Tak pak asi po dalších výsledcích budu muset jinam, asi nějaký infekční?!? Já fakt nevím. Příští týden jdu na kontrolní odběry krve, tak se uvidí.

zuzka72
8. bře 2010

Beras-ty jo, dík za radu s pásama a mě to bylo divny, že je to nějaky všelijaky. ☹ Hold se mám ještě co učit.

albi17
8. bře 2010

Zuzko už jsem to zvládla 😀 😀 😀 Mám profil 🙂 Díky za radu.
Doufám, že mě dle toho nikdo nenajde, my to tajíme 😉

albi17
8. bře 2010

Ještě fotku. Myslíte, že tam můžu dát svýho psa? Je rozhodně hezčí než já. 😀

teddyna
8. bře 2010

zuzi,chceš poslat fotky,jak se ty zavinovačky balí?zítra jedu s Vojtou.tak bych ti nafotila postup.taky jsem u toho maturovala

stephanie
8. bře 2010

Ahoj holky,
jdu vás po víkendu pozdravit...
...já jsem vůbec neměla čas, byla jsem i nějaká nemocná a hlavně strašně protivná - nakonec už i sama na sebe 😖 , asi je mrška za dveřmi 😕

asmeen, tak to je fajn, že prďolka už byl vidět... 😉 , fotečku ještě nemáš?

co jsem to tu četla o orgasmu??? 😀 pošle mi někdo recept? konečně bych chtěla ten orgasmus vyzkoušet 😀 😀 😀
já jsem pekla o víkendu taky výbornou buchtu - peřinovou? znáte ji někdo? těsto je s pudingem a nahoře je kysaná smetana - výýýýborné a vůbec ne těžké...

zuzi, ty by sis rozuměla s machačem - co se té energie týče- by ses mu hodila jako zdr. sestřička 😀 ...a hoď do alba i svou fotku, ať vidíme, jak to sluší mamině...

a ty sukub nesmutni,,,však máš bobánky v bříšku, tak se teď soustřeď na ně... 😉

certi a co ty???, ještě nic??? 😉

kvakus, to jsi popsala hezky s tím čekáním...je to fakt na bednu 😠

sukubka
8. bře 2010

albi ale kdo ti navrhl aby ti udělali ty testy na ty listerie?ta známá?a v car to nedělají?

step no jsem dneska na tebe myslela kde se nám touláš!

dneska jsem hlídala bráchovi toho malího 3letýho špunta je úžasnej,kdybych měla aspon jedno takový dítko to by se pak na umělý chodilo líp když už člověk aspon jedno dítko má,ale pokud nemá žádný je to strašný ta nejistota jestli se jednou zadarří.já ted těm bobánkům v bříšku věřím,ale pokud by to nedopadlo je to fakt na palici!!!!

připadám si že všechny kolem mě mají děti nebo jsou těěhule a to mám kamarádku která mi před 3roky říkala že jsem blázinek že chci už dítě že ona má čas no a uběhli 3roky a ona má v květnu termín porodu a já pořád lítám po doktorech!

zuzka72
8. bře 2010

Teddy jo to by šlo,máš ještě ten můj email?
Step-vydrž, zítra jsem dala volno chlapcům ze školy, tak něco nafotíme, nemůžou přece pořád chodit do školy. 😀