Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
8. bře 2010

Tak jsem ještě nakoukla 😉

Step, taky jsem si říkala, kde jsi. 🙂 Buchtu znám, teda podle popisu myslím, že jo...a je moc dobrá. 😵

Sukub, škoda, že mražáčci nejsou 😒 ...ale nesmutni, nebudeš je potřebovat, určitě ti dali do bříška ty nej... embryjka a vyjde to 😉

stephanie
8. bře 2010

sukub nesmutni, musíš tomu věřit...dyt jsi ještě mladá děvuška 😵 ...mi machač říkal, že musím být hlavně v klidu (což je u mě nemožné) a musíme tomu věřit...tak si pohla´d břišenko a věř, že tam jsou 😵

zuzi tak se budem těšit na foto 😉 ...jsem se dívala, že ti kluci jsou každý ale úúúplně jiní, že? lepší tak, než si je pak motat, který je který 😅

juvik
8. bře 2010

Dneska začíná na Nově Kriminálka Anděl...tak se jdu koukat 🙂
Tak dobrou a zítra 😉

stephanie
8. bře 2010

sukub, já měla 3 dny absenci 🙂 , ale myslela jsem na vás každý den 😵

tak dobrou sukub 😉

sukubka
8. bře 2010

step a jak to že jsi na nás nekoukala? 😉 i mě Machač říkal že musím být v klidu,on vždy dodá tolik energie a sil,ale to ze mě vždy pak postupně vyprchá,potřebovala bych Machače doma 😀

holky vy jste táák hodné.

juvi kdy máš kontrolu?

stephanie
8. bře 2010

sukub, taky bych brala aspoň na týden po transferu machače domů 😀 😀 😀

sukub, já na vás myslela, ale nějak jsem se necítila dobře a měla jsem i hodně práce...potřebovala bych tak na týden odjet,odpočinout si a nabrat síly... 😖

se koukám, že jsem v předchozím příspěvku psala místo juvik - sukub...vidíš, pár dnů tu nejsem a už jsem zmatená 😵

sukub, tak tento týden budeš testit, co? 😵

sukubka
8. bře 2010

step napsala jsem ti do IP 😉

jinak testit tento týden budu,100% 😉

stephanie
8. bře 2010

sukub, máš tam odpově´d 😉

albi17
9. bře 2010

Dobré ráno holky 🙂
Sukub vůbec nevím kde se ty testy dělají, já k té naší doktorce chodím, když mi něco je. A chodím tam na krevní testy. Tak jsem jí volala, že mi IVF nevyšlo a před dalším IvF jsem chtěla udělat ještě jednou, jestli se něco nezměnilo. Dnes jdu ke svému gyn., tak to zjistím. Ty jsi ale chodila dřív do FN na IVF, že? Tam ti to určitě dělali, ale pokud máš negativní výsledek, tak se o tom ani nezmíní. A proč jsi odešla z fakultky? Jestli se můžu zeptat?

certina
9. bře 2010

hezké mrazivé ranko všem............. 🙂
no jen ať mrzne, protože mě fakt picne, když se ten náš mrňous nedere ven a já mám nakoupeno oblečení ještě na trošku zimy.....takže buď nevyužiju zimní zavinovačku nebo toho moc nevynosí z oblečení - to bude pech!

Včera jsem byla jakási v unavené náladě......tak jsem to tady jen rychle přelouskala a v osm jsem zalehla do hajan.....

co dnes provádíte???

kvakuska
9. bře 2010

dobré ránko 🙂

čerti koukám že už ti naskočil další týden, myslíš že se dočkáš i čísla 42? 😎 ... to bych ti fakt nepřála, no ale aspoň vidíš, jaké je to vaše mimi číslo, nerespektuje termíny, vysmívá se doktorům i vám, ještě ani nevykouklo a už si dělá co chce a nějaké připravené oblečky ho vůůůbec neberou a to ještě ani netuší jaká to bude otrava, až ho budeš do těch oblečků navlíkat 😀

zuzka72
9. bře 2010

Čerti-ty máš dnes termín-to to uteklo. 🙂

pecicka
9. bře 2010

sukub zdravím, včera ses ptala, který den jsem po ET, dneska 12 a embryjko mělo 2dny a 6buněk

sukubka
9. bře 2010

pěkné ránko 😉

albi odešla jsem s tama proto,že jsem chtěla tu minimálku a tu Dostál nedělá prý jen iui a to já mít nemůžu,nemám vejcovody.no a byli tam děsný čekací doby,jinak určitě na ně nemůžu říct nic špatného

peci a dneska jsi dělala test?být tebou určitě bych si zašla i na krev

juvik
9. bře 2010

Ahoj,

Sukub, kontrolu mám zítra 😉 Zase mi je z clostíku nějak zle od žaludku 😒 ...ale to jsem měla už minule ...no ještě dneska a zítra a pak včeličky 🙂

Certi, jsem ti říkala, že do těch mrazů se prckovi nechce....asi bude teplomilný 🙂

sukubka
9. bře 2010

juvi tak držím pěstičky a kontrolu máš v olomouci?

juvik
9. bře 2010

Sukub, jj v Olomouci ...už se nemůžu dočkat, snad folíky budou 🙂

sukubka
9. bře 2010

neboj budou,ti věřím že se nemůžeš dočkat já se taky těšila jak malá 😀 a bude tam Machač?já totiž měla ET minulou středu v Brně a měla sem u ET Machače,tak on se asi klonuje 😀

juvik
9. bře 2010

Sukub, jj bude...tys měla ET dopoledne ne? A odpoledne od 15.00 je pak v Olomouci...holt stíhá všechno 😀 ...ale jak to dělá, nechápu 😅

pecicka
9. bře 2010

sukubko a ty máš testovat kdy? Já měla u Et taky Macháče 🙂

sukubka
9. bře 2010

juvi no měla jsem Et dopoledne on je fakt kouzelník,on toho asi doma s rodinou moc nepobyde že?zas na druhou stranu chudák jeho manželka,asi je hodně tolerantní 😉

peci oficiálně mám testovat až 17.března ale to je 14dní po Et to nevydržím 😉

certina
9. bře 2010

kvakus - propánajána NESTRAŠ - já už 42tt necůůůůůůůůůůůůůůůů........jo tak to nevím, jak to budeme s tím teplomilem dělat....páč my zrovna moc relaxovat a pobývat na slunci nemusíme 😅 .....to bude mít blbý!

juvik
9. bře 2010

sukub, no myslím, že musí být hodně tolerantní, protože jeho práce je opravdu náročná - nejen časově
Takže zítra budeš týden po ET, že? Ten čas po transferu se tak děsně vleče.... 😒

sukubka
9. bře 2010

juvi vleče se to jak hlemýžd!no snad to dobře dopadne,ale zítra jsem už obědnaná měsíc na gyndu tak mu řeknu že jsem po Et a že at mi pro zichr předepíše clostík.pak musím ještě k obvodačce pač jsem už dýl na neschopence a chce mě zase vidět 😀

juvik
9. bře 2010

Sukub jak jsi na PN, máš nějaké vycházky nebo ne?

pecicka
9. bře 2010

šukub, raději vydrž, já mám testovat 12, to je ted v pátek a taky jsem testovala dřív a jsem akorát zklamaná, protože tam zatím nic není vidět ☹

pecicka
9. bře 2010

a kolik ti vkládala a který den?

juvik
9. bře 2010

Peci, a testovala jsi i dneska? Pokud máš ofiko testit v pátek, tak vydrž, pořád je velká šance. 😉

pecicka
9. bře 2010

juviku testovala, zdálo se mi, že je tam stín a potom zas nic, asi mám už z toho vidiny

b.e.r.u.s.k.a
9. bře 2010

Holky jak tak koukám,tak testíte 🙂 Chápu vás jsou to nervyčky a proto já vždy vydržím až do oficiálního testu.Ale musím říct,že mě kolikrát svrběla ruka,ale manžel mi to zakázal,tak jsem vydržela.Takže hodně sil a hlavně klid a věřte,že to tentokrát vyjde,MUSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😉