Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
12. bře 2010

jjojjo Zuzi - je to hnus co se děje...... 😠

sukubka
12. bře 2010

teda zuzi to jsi sem neměladávat jsm s toho na nervy krá.. jedna blbá!
toto fakt nepochopím.

asmeena
12. bře 2010

katap: nevím jak vypadáš, kde jsi seděla?

certi: asi se nějak stále bojím si tam ty týdny dát. Machač mi ani neřekl v jakém jsem týdnu, ale hlavní je, že je tam miminko a máme už 6,3mm 😀

katapola
12. bře 2010

Na sedačce u dveří. Myslím, že jsem šla hned po vás🙂

sukubka
12. bře 2010

asmenko to chápu my se budeme bát asi pořád dokud jednou neporodíme

anty
12. bře 2010

Asmeen gratuluji k srdíčku, já už se taky těším na pondělí.

anty
12. bře 2010

Jen kdyby mi tak nebylo špatně, dneska jsem nezvládla ani uvařit, ach joo

asmeena
12. bře 2010

taková nakrátko tmavší vlasy s nějakým červeným melírem a s chlapem jsi byla?

asmeena
12. bře 2010

No, tak jsem si změnila ty týdny, ale teda 7tt ještě nejsem. Jsem tak 6tt+4

asmeena
12. bře 2010

anty: tak to já nemám vůbec žádné příznaky. Dnes se mě ptal i Machač jestli je mi špatně, tak mu říkám, že mi není špatně, tak mi znovu zopakoval otázku, tak mu říkám, že mi opravdu není špatně a on mi říká, tak mi udělejte radost a řekněte, že vám je špatně. No, tak jsem mu tu radost udělala. 😀

katapola
12. bře 2010

nene, byla jsem sama.

anty
12. bře 2010

Tak to ti závidím fakt, protože já si to užívám od druhého dne od et. A jestli bude v pondělí v Brně a půjdu k němu, tak mu tu radost teda udělám, když to tak rád slyší.

katapola
12. bře 2010

Certi, ano byla jsem u Štěpuly🙂 Jsem 9. den cyklu, v pondělí vyrážíme na punkci. V narkoze, folíků bylo dnes dost, měl radost.

asmeena
12. bře 2010

tak to jsem tam viděla nějakou holčinu hned u toho pultíku co má sestřička na tom gauči, hnědovlasou středně dlouhé vlasy.

certina
12. bře 2010

Veruuuš - hned to vypadá líp......to je krása!...a jak píšeš , že jsi tak 6+4 - tak to odpovídá právě těm 7tt.... 😉

certina
12. bře 2010

Kat - tak to taky držím moc pěstičky.......a na kolik hodin vyrážíte?

Anty a Ty jdeš na kolik hodin v pondělí na ULZ????

katapola
12. bře 2010

jo, hned za tím pultem, ze sedačky jsem na tebe neviděla. Teda myslím, žes to byla ty. Já měla takovou fialovou halenku. No a Machač říkal, že dva páry přede mnou mají už splněno a že si odnesli fotku, tak prý je řada na mě🙂 O důvod víc, proč jsem si myslela, žes to byla ty.

anty
12. bře 2010

Certi jdu na devět

katapola
12. bře 2010

máme tam být myslím na 9. Akorát je blbý, že Pregnyl píchám zítra večer, když budem na oslavě narozenin, tak to asi nepůjde utajit (což jsem tentokrát zamýšlela). Ale zatím jsem v pohodě, nemusela jsem si píchat žádnou injekci (kromě toho pregnylu), tak je to zatím víc v klidu.

certina
12. bře 2010

tak to se mi holky bude dobře pamatovat 😀 obě jdete na 9 hodin.....tak to se budou držet palečky!!!!!!!Já sice zrovna budu někde v porodnici , ale budu na Vás myslet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katapola
12. bře 2010

Certi díky🙂

certina
12. bře 2010

😉

katapola
12. bře 2010

no radši bych byla taky v porodnici🙂

certina
12. bře 2010

kat neboooooj - budeš!!!!!!!!!!!!!! 😉

asmeena
12. bře 2010

katap: neboj, taky budeš. Tak budu taky držet pěstičky, ať nás následuješ, protože letošní rok budeme všechny těhotnět. Pěkně jedna za druhou.
Já jsem měla na sobě taky takovou fialkovou mikynu.

kvakuska
12. bře 2010

peci, sukub: Machač je M A CH A Č s krátkým A, vždycky nadskočím když to jméno sem napíšete s dlouhým 😀 ... ale nemyslím to zle 😉

katapola
12. bře 2010

A ještě teď má minimálku i juvik, že? Nevíte, jak se jí zatím daří? Nechodím sem pravidelně.

asmeena
12. bře 2010

Já se pro teď loučím, jdu koukat na telku a zítra teda přihodím foto z ultrazvuku, dnes stačí, že jsem si změnila teda ty týdny v pase.
certi: a ty běž už rodit. 😉

certina
12. bře 2010

joooo asmee - kdyby to tak šlo 😝

stephanie
12. bře 2010

Ahoj holky,

jdu Vás zas rychle pozdravit...musím vás nejdřív dočíst, vzala jsem to jen letem světem...

asmeen, gratulka k srdíčku 😵
certi, tak co, jak to vidíš? 😉
peci, to je mi líto, asi ti nemusím psát to, že se nesmíme vzdávat... 🙂 věř, že jednou to výýýjde!!!

no a teď sukub - no paráda!!! to je překvápko...sice to máš trošku rozmazané 😀 , ale i tak tam vidím jasného ducha - ne douška!!! sukub, pokud jsi měla včera hcg O, tak se to samo určitě nezvýšilo, z pregnylu to sicher není...držím moc moc přemoc palečky!!!!

já byla dneska pracovně v Brně na veletrhu Pro dítě...holky, tam byste se vyřádily...byly tam samé těhule...těch kočárku a blbůstek pro děti,,,šly mi oči kolem,jsem na vás myslela...no, párkrát mi vhrkly slzy do očí při pomyšlení, že bych byla ted ve 4. měsíci a mohla taky vybírat kočár...no tak snad příště...
jinak ten veletrh je až do neděle, kdyby si některá z vás chtěla udělat výlet...