Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
15. bře 2010

No čtu, že syn má dnes 16let,né? Možná to chápu blbě nevím. 😉

pecicka
15. bře 2010

jo, jo ty jsi ale holka šikovná, ale dortík už byl, měla jsem tady naše a rodiče manžela, tak jsme oslavovali 🙂 a co tvoje sluníčka? taky chci ☹ ale nějak se nedaří ☹

zuzka72
15. bře 2010

Peci nezoufej,nám se taky nedařilo a málem to vzdali a pak se na nás usmálo štěstí, teda doktoři museli pomoci, ale máme dětičky a o to šlo. Moji chlapečci se teď vzbudili, napapali a čučí se mnou do kompu. 😀

krejculka
15. bře 2010

Zuzi a čím píšeš? 😀

teddyna
15. bře 2010

kurnik,furt níc. to je nějaký čudný,ale volat jí nebudu - ozve se sama.
nazdáár Leňóchu. no jo furt,si to teda změním když jinak nedáš. ale víš sama,že pracovní název měl Vojtíšek "theofil". 😀 😀
Zuzi a jak to jde s károu?jede to dobře??

zuzka72
15. bře 2010

Krejcul-rukou-my to zvládáme v pohodě i s mimčam na každé ruce. 😀
Kurňa Teddy-to je kára-ta jede sama-to je super jízda, jen to počasí je na prd, tak čekáme na lepší, včera jsme zase pěkně promrzli. No zítra jdem do poradny, tak snad bude líp. 😉
Teddy a nemáš na tom telefonu nastavený letový režim? 😀

teddyna
15. bře 2010

hele,Zuza,jak pojedu do OL,tak tě přepadnu a tu káru mi prostě musíš ukázat.my máme taky samojezdící káru,jen k tomu přidělat motorek nebo zapřáhnout psa a je to.
a na telefonu proč letový režim??
hele,jsem upekla orgasmus,mají přijít kolegyně z práce a furt chodím načuhovat do ledničky a už jsem sežrala dva kousky-ale jen malinkatýýýýýý. dala jsem nové foto do alba a na přání Krejčul změněn název alba 😎

zuzka72
15. bře 2010

teddy-dojeď bude mi potěšením a káru ti i půjčím. 😀
Letový režim je, že ti telefon funguje jen pohotovastně, nemůžeš volat a nepřijímáš sms. No, jako, že furt ti nejde žádná sms od čerti, chápeš. 😀

krejculka
15. bře 2010

tak koukám,že buchta se stala slavnou 😀 😀

Pracovní název vím,že byl takovej,ale uznej sama,že prostě na Vojtíka se nějakej THEOFIL nehodí 😎 .

Zuzi,tak to jste dobří 😀 ..to máš kluky položeny jako fakt na rukách,jo? 😅 ..si to nějak nedovedu představit.

teddyna
15. bře 2010

holky,dneska jsem s Vojtou v manduce vytřela celej byt a jak se mu to líbilo a jak u toho spal 😀 .já budu asi fakt multifunknčí matka nebo co.
Zuzi,no,telefon letový režim nemá,to spíš já jsem letová,páč tím telefénem nežiju.ale od včerejška s ním i spím a i s notasem,abych vám tu mohla napsat zprávu.hele a můžu dojet i s Krejčul,jejím Davídkem a našima dvěma psama?teď budu totiž týden u rodičů a to je do OL co by kamenem dohodil - na půl cesty mezi OV a Opatovicema.hele,ale Krejčul to ještě nevíííí,ta bude čučéét
😀

zuzka72
15. bře 2010

Krejcul-to si spousta lidí nedovede představit a když to pak vidí na vlastní oči tak zase neví, jak to můžu tak držet atd. Jo hold život tě naučí. To by jsi teda viděla polohy. 😀 Na kojení jsme vymysleli i speciální polohy, jaky asi nikdy nikdo nepoužil. No prostě improvizujeme, jak se dá. No někdy docela komedie.
A nechte toho zase s tím orgasmem, já už pekla minule 2ks za den a už mám na to zase chuť. A chlapců se raději neptám, ti by nejraději 5plechů a sežrat to na posezení. 😀

micinka22
15. bře 2010

Tak porad nic..ja jedu za chvilu do STB tak snad budu po 9 týdnech aspon fotku!!!!! :((

Teddy tedaaa Vojtík už má pěkný škraničky 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

já včera vytřídila hadříky a zjistila sem že půlka je vhodná pro kluka..druhá růžová půlka pujde budoucí sestřence 🙂
tak pak vubec musim protridit kolik ceho mam.. 😕 😕

teddyna
15. bře 2010

zuzi a tu babetu jsi zkoušela?taky néni k zahození!ale fláknu do toho příště více citronové kůry,ať to má lepčí šmak 🙂 . Zuzi a kojíš na fotbalistu?to zas kojíme my 😀

krejculka
15. bře 2010

já tu babetu mám jakousi suchou 😒 ..nevím,kde udělali soudruzi z NDR chybu..

krejculka
15. bře 2010

výlet do OL beru 🙂 ..potřebuju čučnout po nějakým tom ohozu na svatbu...to,abych si vzala dovču,co? 😅

zuzka72
15. bře 2010

teddy-i na fotbalistu 😀
babeta-to jste tady řešili, ale recept mi unikl. 😔 😒
šoupněte někdo recepis.

krejculka
15. bře 2010

BABETA:

25 dkg pol.mouky
22 cukru M
4 vejce
1 dcl vody
1 dcl oleje
1 vanil.cukr
1 pr.do peč.
šťáva ze dvou citronů + kůra
žloutky+ cukr vyšlehat pak přidat vše ostatní + na konec sníh z bílků

krejculka
15. bře 2010

jak to je na fotbalistu? 😀 ..

b.e.r.u.s.k.a
15. bře 2010

teddy,tak to já zas s tím citronem musím ubrat,měla jsem ho tam dost,ale i tak byla dobrá 🙂
Teda,ale Certa napíná,ještěže jsem šla včera spát a nečekala 😀 to bych dnes v práci nedala

teddyna
15. bře 2010

recepis písnu pozděj,tanker ted tankuje a nebo najdi o pár stránek dál

teddyna
15. bře 2010

aháá,Leňóch je rychlejší. já tu babetu měla vlhkou.teda ne ouplně mokrou,ale extra suchá nebyla
krejčul,ty neznáš fotbalistu,jo??moje lakt poradkyně to učí jako první.dítě nemáš před sebou ,ale za sebou z boku.ti to ukážu a uvidíš jak Vojtík hlodá 😀
kurňa,čerti napíná jak sfiňa 😝

teddyna
15. bře 2010

Léňo,hodláš bejt za dámu na svatbě,jo?mě by vyhovoval asi neoprén s tím mým pocením.ale to bych tam byla za trotla,když budou všichni echt 😨

pecicka
15. bře 2010

zuzi a můžu se zeptat kam a ke komu jsi chodila?

zuzka72
15. bře 2010

Dík za recepis-to zkusím. 😀
Peci-reprofit-Machač-jak jinak, že? 😎

teddyna
15. bře 2010

JE TO TADÝÝÝÝ !!!!!!!!!!
JMENUJI SE ADÉLKA SLAVÍKOVÁ,NARODILA JSEM SE 15.3.2010 V 4:45 A MOJE MÍRY JSOU 4120G A 52 CM!!!

za všechny jsem poslala hobplapřání v smsce!
ale že je to teda kus mimina!dala Peťce asi pořádně zabrat,Peťka je drobek. no,uvidíme,co nám pak napíše.
tak a už můžu jít v klidu na prochajdu s Vojtíškem 😀

juvik
15. bře 2010

Jupííí,konečně 🙂 ....už jsem se fakt bála, jestli je všechno OK.
Takže Adélka, krásné jméno 😵 ....a je to teda fakt kus ženské...musela dát mamince zabrat 😉
Moc gratuluju!!! 🙂

stephanie
15. bře 2010

no konečněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě
supeeeer, já tušila že to bude holka!!!

to byly ale nervy

píšu rychle z domu, dneska mi nejde jak naschvál v práci net, už jsem byla úplně nervozní!!!!
tak to nestihla v tu neděli...se musela chudák natrápit...a ještě taková velká!!!

tak já zas letím do práce...

a co sukub???

budu tu až večer, tak zas budu mít nervy, jak sukubka pochodila...sukubenko, hodně štěstí!!!!

papá

ferdice
15. bře 2010

paraaaaadaaaaaa supeeeeerrr, jsem tez furt rychlostne nakukovala. to je teda holcina velika. a jmeno ji vybrali krasne krasnoucke. tak hodne stesti do zivota Adelko 🙂

juvik
15. bře 2010

Sukubka měla jít dneska na tu krev? Nebo jak to s ní je? Snad se nám ozve.

b.e.r.u.s.k.a
15. bře 2010

supeerrr,tak můžu v klidu pracovat a neodbíhat k počítači 😀
Velká gratulka k holčičce