Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

britka
23. bře 2010

juvi ty hormony to je fakt nářez,ale co se dá dělat,když jiné východisko není.Tak hlavně relaxuj a nemysli na to,dr.ti to poradil,aby jsi byla v pohodě.Člověku se to řekne,ale my na to myslíme pořád.Já už jsem psycho a začínám být nervozní jak byk.Cestu jste měli dobrou muselo se dobře jet.Večer jsem jela z práce a byl pěkný mrazíček už jsem myslela že škrabku na okna už nebudu potřebovat a ouhle potřebovala.

britka
23. bře 2010

Peci to nevím,ale byla by škoda je šikovná,ale je to na holku moc.

juvik
23. bře 2010

Peci, nevím...to by byla fakt škoda 😒 Ale má tam šílený blázinec....musí to být na budku

juvik
23. bře 2010

Brit, budu se snažit, ale jak píšeš...moc to nejde 🙄
ráno byla pěkná kosa...ale jelo se dobře, cesta volná, žadné karamboly...jsme dojeli fakt brzo

juvik
23. bře 2010

Holky, mám ještě dotaz...zapomněla jsem se dr. zeptat. Napsal mi na ten zánět polygynax - 6 tobolek na zavádění. Jen nevím jak to mám udělat...během cca 3 dnů bych měla dostat po vysazení utroše menses...tak nevím, jestli to začít brát a pak přerušit...to asi ne, že? Ale zase během mrchy se to asi taky nemá zavádět. Nebo počkat ař po menses?...ale to svědění je tak otravné 😠

pecicka
23. bře 2010

juviku-já bych začala hned a až to pořádně dostaneš, tak to vynech, ono se ti stejně hned po první uleví, uvidíš......no já slyšela, že odchází,ale asi nechtěně.......ale to je jedno, žádné drby, at z toho není zle

juvik
23. bře 2010

Peci, asi fakt začnu, nebo bych se zbláznila...je to čím dál tím horší 😖
S tou Maruškou to je blbé 🙄

pecicka
23. bře 2010

je 🙄

kvakuska
23. bře 2010

Ahojte holky, nějak nestíhám, roboty mám až nad hlavu 😝 ... jsem tu nadhodila téma adopce a zatím jsem ani odpovědi nestačila dočíst, ještě že tady se nic nemaže a všechno se dá dočíst zpětně 😉 ... jsem zahlídla že některá půjde asi na pokus když se zrovna bude měnit čas, mně se to stalo minule, měla jsem píchat Pregnyl v 9 večer, ale odpoledne mi volal Machač že změna, že mám píchat až v 10 večer a sestřičky si to ráno potom 3x ověřovaly, v kolik že jsem fakt píchla 🙄 ... hrozné, na co všechno se musí myslet 😨 ... dnes jsem šla 2x kolem Machačovy ambulance, jsem si říkala, jestli tam třeba některá nejste, hádám že bych poznala asi tak pecicku, Zuzku, Britku, Teddy a Asmeen 😀

pecicka
23. bře 2010

kvakuško, zdravím 🙂

kvakuska
23. bře 2010

Juvi souhlasím s peci, začni s léčbou hned, uleví se ti, a potom dokonči léčbu po skončení menstruace, ale určitě ji dokonči, i kdyby jsi potom třeba už žádné příznaky neměla 😉 ... no a s tím dalším pokusem, je to vždycky těžké rozhodování co dál, ale udělej to na co se cítíš, nemá cenu se do něčeho nutit třeba jen kvůli penězům ... o hormonech mi ani nemluv, vím jak dokážou rozhodit celé tělo, ale ono je to prostě něco za něco 😖

asmeena
23. bře 2010

juvik: Machač dělá asi vše co je v jeho silách a věřím,že ať zvolíte jakoukoliv variantu, kterou vám navrhne, že od něho určitě s miminkem odejdete. Chce to jen hóoodně času, a přitom my bychom ta miminka chtěli hned. 😵 Tak držím pěstičky a hlavně, ať se od těch svých breberek rychle vykurýruješ. Musí to být hodně nepříjemné.

stephanie
23. bře 2010

ahoj holky, moc vás zdravím
ted jsem přijela ze školy, tak se jdu hned koukat na zprávičky od juvika a sukubky - ta ale asi ještě obráží olomoucké marktety 😀
juvik, ono je to možná lepší si dát na chvíli pauzu...fyzickou i duševní 😉 ...machač určitě něco příště vymyslí, uvidíš... 😵
co se týče toho zavádění těch léků, tak bych určitě začala taky co nejdřív...u některých těch tablet je psáno, že se mají během menstruace zavádět dál, u některých přerušit, koukni do letáčku....snad ti to brzo zabere

kvakus, necheš se procházet kolem Reprofitu i v pátek? Určo budeš mít na některou z nás štěstí 😀
a jinak k té adopci, asi bych o ní taky zvažovala....ale mimčo tak do roka, víc ne...naši známí mají adpotované dvě děti, prvního kluka si vzali,jak mu byli tři roky a hodně si pamatuje, několikrát jim to už vmetl, že není jejich, hlavně když dojde na řešení nějakých problémů....druhou holčičku mají od 1 roku a s tou je to prý úplně o něčem jiném...

tak já jdu něco dělat, přeji hezký večír

sukubka
23. bře 2010

ahoj holky koukejte co sem měla v interní poště!

Ahoj. Pri registracii si okrem ineho suhlasila aj s tym, ze si nebudes vytvarat viac ako jednu registraciu. Preto sa, prosim, do najblizsieho prihlasenia rozhodni, ktory nick chces pouzivat a ktore ti budu zrusene.

Dakujem

jsem s toho zmatená já jinou registraci než sukubka nemám ☹ ach jo.jinak nebudu kazit partu a v pátek jedu taky znovu za Štěpánem,dočtu vás a napíšu

asmeena
23. bře 2010

a jak si sukub u Machače pořídila?
Možná to je myšleno, že jsi zaregistovaná jako sukubka na slovenském i českém koníkovi.

asmeena
23. bře 2010

Holky nekoukáte někdo na Primě na Prostřeno? Je tam jedna ženská, která pořád rýpe, tak to nemá chybu... 😀

sukubka
23. bře 2010

jinak folíků mám opět asi 8.neví to jistě někeré byli sebou překryté.jinak sem říkala že jsem 9 a 10 den po ET měla slaboučkýho ducha a říkal mi že to 100% nebyl pregnyl že by neudělal ani malinkatýho ducha na testu.tak říkal že se embrijko pustilo.Nakonec sem se dověděla že mi závaděli 8buněčné a 10buněčné embrijka.pak sem se ptala proč nebyli mrazáčci a prý mi dozráli do stádia blastocysty ale embriologovi se zdálo že by se rozpadlo při rozmrazení tak ho rači nezamrazil,je to prý individuální že jinej embriolog by jej třeba zamrazil.no a prý čerstvá embrijka seou stejně mnohem lepší (no ale ušetří to peníze,že!)no ale měl tam jakousi doktorku a zaučoval ji,nevím jestli to teda nakonec nebyla ta sestra místo Marušky jak ste psali a holky proč odchází?
jinak mi říkal že sem ukázková 8folíků s clostíku je prý na jedničku,prý i v Brně se mi embrijka dělí na výbornou,pak mi ještě řekl že mám dělohu napumpovanou k tomu abych příjmula embrijko že ji mám jak med(sem se pobavila co tím chtěl říct,ale červenala sem se)
no a prý když sem byla jednou těhotná (mimoděložně to prý 100% výjde)sem mu řekla že mě to připraví o nervy a manžu o peníze a říkal že to prostě musí výjít.a ptala sem se na to zamrazení že kdyby to náhodou nevyšlo manža pak bude pryč a říkal že nám spermijky zamrazí,ale prý už zbytečně.no zase optimista.
juvi já bych do těch injekcí šla Machač je hodnej že to tak vymyslel

sukubka
23. bře 2010

asmenko já na to koukám je to kráva inspektorka 😉
ale já se na slovenského koníka neregistrovala!!!!!tomu koníkovi fakt hrabe napřed mi nevzal heslo tak sem si musela dát jiné ale login mám pořád stejný!sem s toho hotová

asmeena
23. bře 2010

sukub: tak držím pěstičky, ať už to je naposledy.

stephanie
23. bře 2010

sukub, tak vidíš, já jsem ti to říkala, že máš být v klidu....těhu určitě budeš, neboj...jen nad tím tak pořád nempřemýšlej...vím, že to je těžké, taky na to často myslím, ale zkus se v tom moc nepiplat....musíš být hlavně v poho...
a v pátek jedeš na odběr vajíček???

stephanie
23. bře 2010

sukub , jestli tam nebyly nějaké zmatky s tím, jak sis dávala nové heslo

asmeena
23. bře 2010

Pro dnešek se loučím, jdu koukat na telku.

danano
23. bře 2010

ahoj holky , nemáte kontakt na reprofiz Olomouc? Děkuji předem.... 🙂

andinka22
23. bře 2010

Hezký večer holky,
jdu Vás jen pozdravit, zatím jsem jen trošku dočetla, tak to musím napravit. Ale zprávy od Sukubky a Juvika jsem si přečetla.

Sukubko po Clostíku tak to je krásná úroda, tak uvidíš, že tentokrát už to vyjde. Moc držím pěsti.

Juvi to právě blbý hormony, teď si odpočin, načerpej sílu a uvidíš jak se rozhodneš, ale asi bych to zkusila, Štěpán ví co dělá. Mě vlastně taky změnil léky, no a pokud ani to neklapne, tak myslím, že mi navrhne také injekce, ale důležité je, že on vždy něco vymyslí a nakombinuje. A co ten nevydařený pokus, budete ho hradit, nějak mi to asi ušlo.

Hezký večer všem.

andinka22
23. bře 2010

Juvi a léky si můžeš klidně pomaličku shánět i sama. 🙂

kvakuska
23. bře 2010

sukub držím palce ať už to tentokrát vyjde, třeba tvoje tělo potřebovalo víc času k tomu, aby pochopilo co se po něm chce, teď už v tom má určitě jasno, chňapne embryjko a už ho nepustí 🙂 ... teda pustí, ale až kolem vánoc 😀 ... kdy jdeš na OPU?

kvakuska
23. bře 2010

juvi nám už je přes 40 let, myslím že jsem tu druhá nejstarší, já a Britka už jsme staré páky (promiň Brit, ale je to tak 😉 ), vy ostatní jste ještě mladice 😀 ... držím palce, ať se ti sen o velké rodince splní a ať máte kupu vlastních dětí a k nim alespoň to jedno adpočátko 😵

myslím že pokud jde o adopci, tak u tebe je ještě na nějaké přemýšlení čas, je to rozhodnutí, ke kterému se prostě musí dozrát ,.. no a ty vlastně za pár dní otěhotníš, tak není co řešit 🤐 😉

kvakuska
23. bře 2010

Teddy a Zuzi koukám že jste kuli pikle a měli jste v plánu tajnej olomouckej srazík 😀 ... no já jsem si jistá, že dřív nebo později Zuzku s dublkárou někde potkám, se bude divit, až se k ní bude hlásit nějaká cizí baba 😀 😀 😀

kvakuska
23. bře 2010

Teddy a Zuzi samozřejmě jste KULY pikle 😝 😕 🙄

kvakuska
23. bře 2010

... a MĚLY jste v plánu .... hernajs nevím na co jsem myslela, když jsem ten příspěvek psala 😠