Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
30. bře 2010

Kdybych holky nebyla po IVF a neviděla broučka na UTZ, tak ani nevěřím, že jsem těhule, protože nemám žádné příznaky. 😉
Už pomalu koukám po kočárkách a když se mi nějaký začne líbit, tak čtu recenze a ty většinou nejsou pozitivní, protože každý má nějaké negativní zkušenosti (holt ideální kočárek neexistuje), tak jsem potom zase na začátku a můžu vybírat další. 😀 Ale ještě mám naštěstí hodně času - doufám. 😉

stephanie
30. bře 2010

Děkuji holky, jste hodné 😵

vy zas myjete okna??? 😀 já už mám umyto - uff, ale jak se o ně opře sluníčko, tak tam pořád vidím nějaké šmouhy a pořád to čistím dookola - no nejsem blázen?

asmeena
30. bře 2010

step: taky budu držet palečky, ať už je to poslední snažení a vykročíš vstříc těhulkování. 😵

asmeena
30. bře 2010

step: já umyto nemám a ani se na to nechystám, i když ty původně bílé rámy jsou tak šíleně černé, ale raději nic riskovat nebudu. Okna přežila celou zimu, tak ještě půl roku vydrží. 😉

pecicka
30. bře 2010

asmenko, je to krásný pocit, vidět ho, vid?

stephanie
30. bře 2010

jéé asmééén, tak to ti závidím, hned bych taky vybírala...
a nic nedělej, i kdyby přes okna už vidět nebylo!!!!! já si taky do teď vyčítám, že jsem v ten den, kdy jsem začala krvácet, odhrnovala sníh...
jak jsem byla těhu se synem, tak jsem byla šílená...pořád jsem něco dělala...když jsem jednou sekala zahradu, rukojeť sekačky se mi zaháčkla o plot sousedů a bouchla jsem se do břicha...byla jsem asi v 7. měsíci a do teď má syn od narození červený flíček na čele... 🤐 ..byla jsem fakt střelená, ted bych si to užívala...

asmeena
30. bře 2010

Tak zatím byl vidět jenom nějaký dráček 😀 ale 20.4. jdu na kontrolu, tak doufám, že už to bude mít tvary miminka. 😵

juvik
30. bře 2010

Stephi, blázen nejsi...dělám to samé 😀 ....furt mi přijdou šmouhaté a manžel už mi říkal, že mi zaváže oči 😅
Budu na čtvrtek držet palce 😵

Asmee, tak si to užívej...že ti není bléé a nekamarádíš se se záchodovou mísou 🙂 A kočárek určitě vyberete 😉

stephanie
30. bře 2010

juvi, tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama 😀 😀 😀
jinak děkuji 😵

andinka22
30. bře 2010

Juvi, Step, taky tam pořád vydím šmouhy, tak taky pořád leštím. 😀
Už mám okna umytá, tfuj.
Asmenko tak to je paráda, hlavně si těhu užívej a na nějaká okna se vykašli!!!!!

andinka22
30. bře 2010

Jejda taková hrubka, tfuj. Mělo tam být vidím, jak píšu, tak to po sobě ani nekontroluji a pak to tak vypadá. 😲

asmeena
30. bře 2010

Tak teď jsem byla trošku v šoku, protože mi přišel e-mail z reprofitu od paní Nahodilové, že jí mám sdělit výsledek mého ultrazvuku, tak jsem to tošku nepochopila. Asi potřebovala vědět jestli jsem těhotná?

juvik
30. bře 2010

Asmee, asi jo. Mě taky po prosincovém nativu přišel v lednu mail, ať jim sdělím výsledek těhu testu. Přitom jsem Machačovi psala, ale on to tam někde nedoplnil...

Andi, jéé fotečka, to je váš hafík?

stephanie
30. bře 2010

holky pádím do školy, mějte se krásně, užívejte sluníčka, má se to zhoršit....a kašlete na čmouhy 😝 😀 😀
asmeen, tak to kukám???
mě se teda nikdo nikdy na nic neptal...

tak papáááááá

sukub, kde jsi???????

juvik
30. bře 2010

Stephi, tak ať ti to ve škole rychle uteče 😉
Taky si říkám, kde máme Sukubku?

U nás zase začal fučet příšerný vítr ...ach jo...jsme poslední dny jak na větrné hůrce 😒

andinka22
30. bře 2010

Juvi hafík je mých rodičů.

Asmenko mě se to taky nikdy nestalo, ale asi to tam zapomněl mudr. dopsat, jak píše Juvik.

Step tak ať ti škola rychle uteče.

Odpolko jdeme s mamkou do zahradnictví pro kyťulky, tak už se moc těším.

Sukubka se nám asi ztratila, nebo si užívá sluníčka.

asmeena
30. bře 2010

Tak jsem dostala ještě jeden e-mail, potřebovali vědět jestli čekám jedno nebo dvě miminka

misa.patrik
30. bře 2010

Krasny den holky 🙂 me se tu u Vas libi :D jdeme dnes ke kamaradce grilovat tak se moc tesim... jeste si dam vinecko pokud muzu :D :D

andinka22
30. bře 2010

Miso.p tak to se teda máš, něco grilovaného bych si také hned dala a vínečko, no to nezní špatně. Míšo vínečko můžeš, v Rep. ho dokonce doporučují dát si ho po ET. 🙂

Já jdu za chviličku na poštu odeslat a vyzvednout balíky a nakoupit kyťulky.

misa.patrik
30. bře 2010

🙂 to jako fakt jo 🙂 ET je co transfer?? 🙂 ja jdu s balickama zitra nesnasim tu nasi postu vzdycky tam je milion lidi

andinka22
30. bře 2010

Miso.p ano ET je trasfer, to jako fakt. U nás je taky vždycky hodně lidí, no a když nesu 10 nebo 20 balíků, tak to je pak mazec. 😕

andinka22
30. bře 2010

Asmenko tak jsi to s nimi teda vyřešila, né? Tak teď už si tě zaznamenali a už psát nebudou. 🙂

misa.patrik
30. bře 2010

no a teda to vinko doporucuji proc 🙂

asmeena
30. bře 2010

miso: taky grilování závidím, hned bych si dala nějaký dobrý páreček, nebo Pepu na grilu, ale když hermelín se v těhotenství nesmí, ale někdo tady psal, že grilovaného ho jedl, že?

sukubka
30. bře 2010

ahoj holky teda vy jste toho nakecali,já celý den neměla čas hlídala jsem bráchovi malého špunta 😉
vajíček oplodněných mám 3 sem si oddechla bála jsem se.
Jen holky potřebuji poradit mám napsáno v rozpise po OPU 1-1.-1 utrogenstan a 1-1.1 estrofem,taky ste ho někerá jedla tolik deně?se bojím v lékárně zírala když sem řekla že mám jíst tři deně?snad se machač nesplet

aneta1199
30. bře 2010

Pěkné odpoledne!
Já dneska žádná sláva - odebrané 3 vajíčka. No co se dělat, teď už jen doufat, že se jim aspoň dva kousky zadaří.
Jinak to byla pohoda, byli jsme tam jen dva páry, nikde nikdo, o půl desáté jsme už odcházeli.
Sukub - já mám Estrimax 1-1-1, ale Utrouš 2-2-2. Transfer říkali možná už ve čtvrtek, když je jich tak málo.

andinka22
30. bře 2010

Sukubko, já měla Estrimax 1-0-1 a Utroš 2-2-2. Gratuluji k třem embryjkům, to je paráda.
Anet nesmutni, já nikdy víc jak 3 vajíčka neměla, ze mě jich ani víc bohužel nedostanou. A není to o kvantitě, ale kvalitě. Stačí jedno krásné embryjko. Jo my jsme naposledy také byli v úterý a kolem 10 hod. jsme odcházeli. Ty pondělky jsou nátřesk.
Anet, tak ať se hezky oplodní, držím pěsti.

aneta1199
30. bře 2010

Taky doufám, že to bude OK. Minule při klasickém IVF jsem jich měla 18, oplodnili jen 8 a dobře se dělili jen 2 - no a stejně nic. A to po měsíci trápení se Synarelem, injekcema a po OPU mě bolelo břicho ještě 3 měsíce.
Tak třeba to teďka bude lepčí.

juvik
30. bře 2010

Miso, to vínko je spíš na odbourání stresu...prostě 2 deci nemůžou uškodit 😉

Sukub, tak 3 mbryjka? To je náhodou super...hlavně, aby se krásně dělily 😵

Anet, neboj i ze 3 vajíček můžou být krásná embryjka....držím palce 😉
Já teda byla posledně taky na OPU v úterý a bylo nás hodně, asi záleží jak kdy....ale v pondělky je to fakt horší, to je tam hukot...

asmeena
30. bře 2010

anet: 3 vajíčka jsou z minimálky super, tak držím na zítra pěsti, ať jsou z nich krásní embroušci
sukub: taky super úrodička, a kdy si pro ně jedete?