Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
2. kvě 2010

misi-určitě ano, musíš věřit, já měla poprvé i podruhé taky jedničkové, jednou 6buněčné a jednou 8buněčné 🙂
bude to bojovníček 🙂 🙂 jsi mladá, není důvod, proč by to nevyšlo 🙂

misa.patrik
2. kvě 2010

Tak kdyby neco tak oni mi zitra zavolaji ze?

pecicka
2. kvě 2010

určitě, ale volat nebudou, protože ty jsi pro něj pojedeš 🙂

misa.patrik
2. kvě 2010

😀 dekuji Ti peci moc moc moc 🙂

pecicka
2. kvě 2010

🙂 🙂 🙂

andinka22
2. kvě 2010

Hezkou neděli holky,
Míšo tak ať je to silný bojovníček na celých 9 měsíců.
Všem co mají zítra nějaké kontroly přeji hodně štěstíčka.
Peci už jsem byla na nehtíkách, super. 🙂
Holky dnes jsem přidávala na shop nové zboží, tak když budete chtít, tak mrkněte.
http://www.super-obleceni.cz/novinky/

Hezký zbytek neděle. 🙂

micinka22
2. kvě 2010

Miso držím palce!!! tady je hodně důkazů že i jedno vajíčko stačí na miminko 🙂))

adinko já se minule dívala..no jako pěkný,ale velikosti tak na jednu nohu 😀 😀 😀 😀

kvakuska
2. kvě 2010

míšo.p no tak vidíš, bude to ukázkovej bojovníček, musíš mu věřit 🙂 ... oběma vám držím palce, tfuj tfuj tfuj 🤐 😵

misa.patrik
2. kvě 2010

holky diky moc 🙂 ja verim ze bude budem valcit spolu a dotahnem to do zdarneho konce 🙂

sukubka
2. kvě 2010

miso vidíš jedničková kvalita je nejlepší,neboj ET bude určitě,zítra budeš mít už bobka v bříšku 😉 na kolik tam máte být???

misa.patrik
2. kvě 2010

az ve 4 odpoledne ... diky moc Suki 🙂 ja verim z eje to ten jeden ten pravej orechovej 🙂

jej
2. kvě 2010

Holky, neznala jste některá stránky www.poradny.pritelkyne? Kdysi jsem tam chodila, teď jsem chtěla po delší době nakouknout, co je nového a několik dní mi to píše, že stránky neexistují? Nevíte některá něco, co se s těmi stránkami děje? Díky

teddyna
2. kvě 2010

zdravím vás při večeru.jsme celé dny venku - jsou tu nějaké novinky,co se těhu a pozitivních testů týče?

misa.patrik
3. kvě 2010

Dobre ranko,
tak si dneska jedu pro toho svojeho kulihraska 🙂 Jupiii

pecicka
3. kvě 2010

dobré ráno všem 🙂
misi-odpoledne už budeš hladit pupíka 🙂

misa.patrik
3. kvě 2010

jojo Peci 🙂 uz se tesim do auta si vezmu polštář a budu cestu zpet v zadu lezet 🙂

pecicka
3. kvě 2010

to bude pohodička 🙂

misa.patrik
3. kvě 2010

Dneska se mi strasne dobre spalo nevim proc 🙂 ale rano jsem se vzbudila s usmevem na tvari 🙂 takze vse bude dobre 😉

pecicka
3. kvě 2010

to určitě ano 🙂 a ted budeš jenm hladit pupík a čekat na dvě čárky 🙂

misa.patrik
3. kvě 2010

presne jeste chci dneska vyzehlit a uklidit at muzu jen valet sunky 😀

pecicka
3. kvě 2010

misi-to jo, protože potom by jsi měla aspon prvních dnů byt v kludi, aspon tak mi to říkali v Brně

misa.patrik
3. kvě 2010

jasne ja uz mam u postele nachystanou hromadu casopisu 😀 notasek mam taky takze vstavat budu jen na zachod a vecer do sprchy 😀 😀 😀 manza bude skakat chi chi 😉

pecicka
3. kvě 2010

správný přístup 🙂 tak nějak to vidím taky 🙂

juvik
3. kvě 2010

Ahoj holky,
včera nebyl čas, ale dneska jsem musela honem nakouknout co Misa
Miso, super, vidíš, je to bojovníček a k tomu jedničkové kvality 😵 ...držím palce na dnešek 😉
My jedeme zítra na kontrolu, jestli folíky rostou...ale asi jo, protože mě včera začalo tlačit v podbříšku a jsem nafouklá 😝

pecicka
3. kvě 2010

juviku, tak budu držet všechno co mám 🙂 🙂

misa.patrik
3. kvě 2010

juvi diky moc Tobe taky budu zitra uz s kulihraskem drzet vsechno co mam 🙂 😉 😉 😉

misa.patrik
3. kvě 2010

holky jeste dotazek normalne si mam zavadet ten utros i kdyz jdu dneska na transfer jo??

juvik
3. kvě 2010

Holky děkuju, jste moc hodné 😵 ...přiznám se totiž, že jsem nervózní jak pes...jak to bude pokračovat 😒

Miso, já jsem před transferem raději utroš polkla, abych nebyla celá oblemcaná... ale tak vadit, by to asi nemělo, i když ho zavedeš

stephanie
3. kvě 2010

ahoooj holky,

míšo, to je super, že jsi tak pozitivně naladěna, to je hodně důležité, to já moc neumím 😒
Budu ti moc držet palečky...Dneska bych utroš raději polkla...
Dej pak hned vědět, jak to v Brně probíhalo

Juvi, budu držet moc palečky...Bavili jste se ještě něco o té biopsii?

Teddy, to je fajn, že se příjdeš i přes ten frmol, co máš nakouknout 😉 ...Těhulek nebezpečně přibývá 😅

Všem přeji hezký den 😵

juvik
3. kvě 2010

Stephi, bavili....funguje to prý tak měsíc, dva, po provedení...pak už ne....ale nám to teď stejně nevycházelo, abychom jeli do Brna...takže zkoušíme bez biopsie....potřebujem hlavně vůbec nějaké embryjko, což posledně nebylo 😒 ...toho se právě moc bojím 😔