Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

misa.patrik
16. kvě 2010

kurva to jsem netusila ze to tak boli 😢 😢 😢 😢 😢

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Ahoj holky,tak jsem nakoukla,že se dovím nějaké dobré zprávičky a je mi smutno.Míši úplně s tebou cítím a mám strach až budu na vašem místě,ale říkám si,že tentokrát žádné negativní myšlenky a v červenci to určitě vyjde,jináč my jsme teď zkoušeli po dlouhé pauze přirozeně a taky nic ☹ Budu si muset počkat na pomoc doktorů.Steph a tobě hodně štěstíčka a raději už netesti,nestojí to za ty nervy a tím,že přestaneš věřit,tak se to nesplní.Počkej a věř,mimi tam je a zůstane 9 měsíců.

asmeena
16. kvě 2010

misi: to je mi moc líto, drž se holka.

stephanie
16. kvě 2010

MÍŠO, je to v pytli, ale máme každá svého kloučka (jaké jsme to měly štěstí) a kvůli nim musíme být v pohodě...
drž se...
já si dala do totoalba toho dušíka,a´t mi věříte...je to nic moc, ale v reálu je vidět víc...

asmeena
16. kvě 2010

steph: opravdu je tam pěkný dušík, kéž by se umodřil a zvýraznil

stephanie
16. kvě 2010

asmeen, žádný zázrak to není, ale nedá se taky říct, že by tes byl sněhobílý...nevím, co si mám o tom myslet...snažím se raději na to nemyslet...ale moc mi to, pravda, nejde

britka
16. kvě 2010

Miši,ale neházej flintu do žita a ber prášky jak máš až ti odpoví dr.Něco ti řeknu když jsem kdysi a to je už ix let čekala dceru tak jsem měla menses 3 měs a to je fakt.Tak čekej na odpověď co ti odpoví dřív nic nedělej jo?A drž se jo?Holky tak nám začlo přes ty deště téct kolem komína nad krbem máme mokrou zeď a pršet nepřestane a nepřestane a spravit se to dá až přestane je to k breku.

aneta1199
16. kvě 2010

Mišo, je mi to moc lito ☹ Fakt jsem tomu moc věřila a teď taková pecka...
Steph, ještě je šance, tak snad snad snad !!!
A Jitulik se dneska nenahlasil. Doufám, že i ona nemá mizernou neděli.

Mě už od úterka bolí taky hlava, stejně jako Asmeen a Sukub. Vůbec nevím co s tím mám dělat a je to na palici.

teddyna
16. kvě 2010

Míšo,zajdi na krev a jistotu máš hned.kazdy vsedni den jako samoplatce ti ji udela vetsina nemocnic nebo laboratori.stoji to asi 150 Kc - plus minus.a nestresuj se testem.co kdyz ten test je nejakej smejd a nepremava jak by mel.

misa.patrik
16. kvě 2010

Holky diky za takovou podporu..uz vubec nespinim nic tak uvidim jeste rano skusim test a zavolam Macháčovi co a jak..

aneta1199
16. kvě 2010

Míšo, a byla to teda krev nebo špinění ?!?
Ty mě tak stresuješ - ani nevíš 😉

misa.patrik
16. kvě 2010

no dva dny spineni vcera vubec nic ale dnes spineni ale uz takove krvave ☹ jak by zacala MS a nic ☹ ale ja si uz nadeje nedavam...

jitulik24
16. kvě 2010

Ahoj holky, konečně mám čas vám napsat. Tak test je negativní, ale ještě neházím flintu do žita. Břicho bolí pořád, prsa také a jsem strašně unavená, tak snad si se mnou tělo jen nehraje a budou brzy na testu dvě čárky. Miši, to snad ne☹. Je mi z toho smutno.

daisy14
16. kvě 2010

Ahoj holky, takové příšerné počasí a takové smutné zprávy tady ☹ Ale Miso a Jitus, neházejte ještě flintu do žita a vydržte! Já vím, lehko se říká, ale hůř dělá. V každém případě na Vás myslím a držím stále palce!

asmeena
16. kvě 2010

misi: teda to tvé tělo si s tebou teda hraje, to ti povím
jitulik: to je dobře, že to pořád bereš pozitivně a věříš.

misa.patrik
16. kvě 2010

Asmee ani nemluv... ale stejne uz fakt neverim jsem 13 den po ET a verim ze i kdyz nebyl z ranni moci tak by tam byl aspon duch ale on je snehobily ☹

asmeena
16. kvě 2010

misi: tak uvidíš, ale dokud nepropukla MS úplně, tak není nic ztraceno.

misa.patrik
16. kvě 2010

diky asmee 🙂 kde vy mate zasoby tech pozitiv 🙂 🙂 to nechapu...

asmeena
16. kvě 2010

misi: taky jsem si tím prošla a vím, že je to ubíjející se, ale vždy jsem uměla se rychle otřepat a jít do dalšího boje. A právě to vždy potřebovalo hodně pozitivního myšlení. A taky mě hodně podpořily tady ty diskuze no koníkovi. 😉

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Holky jak nás tu tak čtu,tak jedna druhou umíme podpořit a dodat odvahy,ale když jsme na tom jejím místě,tak je to naopak a někdy to moc brzy vzdáváme,tak nevěšte hlavu a jak píše Asmeen,ještě že máme tady takovou možnost sem chodit 😉

stephanie
16. kvě 2010

beru, největší paradox je, že druhé podpořit umíme, ale jak máme samy problém, tak jsme v pr...

stephanie
16. kvě 2010

ale je fajn, že člověk má pocit, že v tom není sám a ví, že jak to potřebuje, tak je podpořen
jsme ženy bojovnice, tak musíme být silné... 😉

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

přesně tak Stephi,já si říkám,že kdybych už jednoho broučka doma měla,tak bych to tak neprožívala,ale vidím,že jste na tom stejně jako my které se snažíme o první

stephanie
16. kvě 2010

beru, to zklamání a smutek je stejný, to mi věř... ale je fakt, že vždycky jak se na něho podívám, tak mě to zahřeje na dušicce a říkám si , jaké jsem měla štěstí...nikdy v životě by mě nenapadlo, čím budu procházet...o to víc si budu miminka vážit...

misa.patrik
16. kvě 2010

no jo beru na jednu stranu mame vyhodu ze mame jedno nebo vice ditek doma,ale na druhou stranu je nejhorsi na tom to ze to prvni slo uplne samo (teda aspon u me) od poceti do porodu a ted i kdyby se clovek pos.al tak to proste nejde 😠 😠

b.e.r.u.s.k.a
16. kvě 2010

Stephi hezky jsi to napsala a věřím,že i malý ti dodává sílu.

stephanie
16. kvě 2010

no miso, my to měli taky tak, vše bylo v pohodě, nepřipouštěla jsem si nějaká rizika, nepřemýšlela nad // čárkama na těhu testu...prostě byly , já to brala , že jsem těhotná a basta...žádné strachy z potratu...jsem šťastná, že jsem si to první těhotenství opravdu užila...zato teď to říct nemůžu...ale snad budu po tom všem zklamání překvapena

stephanie
16. kvě 2010

beru, to víš, že mi malý dodává sílu...já jsem si ho dneska tak pomačkala!!! kolikrát se tak na něho zadívám a děkuji bohu za něho...ale sourozence bych mu ještě dopřát chtěla 😵

kvakuska
16. kvě 2010

míšo.p teda u tebe to jsou také nervy, já myslím že dokud není jasná červená, tak pořád není nic ztraceno ... radila bych to co teddy, skočit zítra na krev a bude jasno 😠 ... na tvém místě bych napsala email Machačovi, určitě ti večer, nejpozději v noci, odpoví
... jsem si teď vzpoměla, jak jsem tu dočítala něco o tom, že máš pocit že ho otravuješ ... no několikrát se tu psalo, že kromě práce má i rodinu, tři děti, i přesto se ale snaží odpovídat co nejdřív, tak si nedělej hlavu z toho, že ti v pátek v podvečer nenapsal v SMS žádné zdvořilostní fráze, třeba zrovna koupal mimino, nebo byl s manželkou na nákupu, hlavně že ti dal jasnou odpověď na tvoji otázku, o to přece šlo, ne? ... já mám také služební mobil, volají mi a píšou i o víkendu a také se teda moc nerozepisuju, když jsou v nesnázích snažím se pomoci a poradit, ale vždy stručně a jasně ... když třeba máme rodinnou oslavu a grilujeme a mně přijde během odpoledne 5 SMSek, tak přece neprocvakám na mobilu hodinu navíc jen tím, že budu se všema zdvořilostně konverzovat a přát všem pěkný večer a dobrej spánek 😝 ... a nemyslím to ve zlém, píšu ti jen můj pohled na věc 😉

juvik
16. kvě 2010

Holky, přesně...osatní podpořit dokážem, ale když si to člověk sám zažívá tak je na dně a neví si rady 😒
Misi, to je teda fakt záhadné....já když jse začala špinit, tak už to pak jelo....nepřestalo to a začala jsem krvácet....takže pořád věřím, že ta naděje u tebe je 😉 Zvlášť, když píšeš, že když jsi čekala Patrika, tak jsi taky měla zpočátku testy negativní....

Já dneska furt mlsám a mám chuť na samé nezravé věci 😅 ....a taky mě pořád pobolívá podbříšek...