Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

jitulik24
4. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET) KO začátkem července

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7, máme dva bojovníčky ET 5.7
KRYSTOFKA – 1IVF od 2.7 začíná stimulovat

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky (2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 16.únor 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - Ko UTZ jedno mimi – TP únor 2011, nyní 8tt, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7. jedno miminko
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

pecicka
4. črc 2010

ahoj holky🙂
jituli-moooooooooooooooooooooooc gratuluji🙂

sukubka
4. črc 2010

jituli moc gratuluju to je super tak se na zítra pěkně vyspinkej 😉

daisy14
4. črc 2010

Jituš, gratuluji, výborná zpráva, tak ať je zítra šťastný den!

stephanie
4. črc 2010

ahoj holky, jdu vás po dlouhé době pozdravit...vidím, že tady není moc rušno a že si hezky užíváte krásného počasí...já si lehla včera na chvíli na sluníčko a jsem červená jak rak...
Juvince přeji hezkou dovolenou, Daisy gratuluji k srdíčku, Jitul ke dvoum embryjkům...a všechny ostatní zdravím a přeji hezké sváteční dyn 😵

asmeena
4. črc 2010

ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Dnes jsem se k noťásku vůbec nedostala a zítra odjíždím do Jeseníku a rozhodla jsem se, že si noťas ani brát nebudu, protože tam je vždy co dělat a naši mají dovolenou, tak je nebudu provokovat sezením u internetu a budu si jich trošku užívat, když to nemám každý den.

Jitulik: tak to jsou super zprávičky, tak na zítra hodně štěstíčka.

krystofka
5. črc 2010

Jitulko, strašně moc gratluluju a držím pěsti.

Holky, já ještě nestimuluji, nemám pořád MS a test negativní. Achjooo...Festimon mám už doma, dávkování 3 ampule najednou po dobu 6 dnů. Potom UTZ. Ale, chce to ty MS, mám začít píchat druhý den MS. ☹

jitulik24
5. črc 2010

Holkýýý mám další skvělé zprávy!!! Tak jen co jsme vešli do recepce, tak jsme uviděli Machače, to jsme měli radost, že nám ET bude dělat on. Šli jsme k němu na konzultaci a řekl nám tři skvělé zprávy. První byl výsledek spermiogramu, který byl tak luxusní, že by mohl manžel žížalky darovat. To byl šok nejen pro nás, ale i pro Machače. Dalši skvělá zpráva, máme tři mimísky. Nakonec to nezralé vajíčko bylo těsně před dozráním a podařilo se oplodnit. Takže máme 1 5buněčné a 2 2buněčná. A třetí zpráva, nic jsme neplatili. Machač se nás ptal jestli chceme kluka nebo holku a manžel řekl kluka na což mu Machač odpověděl, že on umí dělat jen holky🙂 Fotku mimáčka máme, ale je hodně z dálky, je na ní i Machač a sestřička. Jak jsme vycházeli z Reprofitu, tak mi dal manžel dárek panenku miminko, které drží čtyřlístek. Udělal mi tím ohromou radost. Jsme s manželem plní optimismu. KRYSTOFKO to mě mrzí, že si dává MS načas☹ VŠEM DĚKUJI ZA PODPORU!!!

jitulik24
5. črc 2010

SNAŽILKY:

KATAPOLA - 6xIUI, 2x IVF, 1x minimálka (neoplodněno), nikdy nic zamraženo, 2.minimálka nic, imuno
BRITKA - 3x ET ve Fertimedu a 1x ET v Reprofitu - vše neúspěšně, další pokus září
BERUSKA - IUI, 2x IVF-Fertimed-0 transferů,3x minimálka-Reprofit-3x transfer,bohužel se bobíškům u nás nelíbilo.Další pokus červenec!
MISA.PATRIK - 12/2007 7tt ZT, 4/2008 mimoděložní, 3/2009 9tt ZT,10/2009 mimoděložní, IVF květen negativní, imuno 30.8. a další IVF září/říjen.
STEPHANIE - 1IVF, 1 KET - 5tt potrat, 2. KET -negativní, 3. KET - hcg 0,9 - negativní, čeká na hysteroskopii
JUVIK - 6xIUI, 4xIVF(1x bez ET), 4.IVF-5tt potrat, 1xKET, 3x minimálka,1x nativ - snažení se odsouvá naneurčito
PAVCA3388 - 1 těhu přirozeně, po laparce
LADUS77 - 6 x IUI ve Fertimedu, 1 IVF v Reprofitu červenec/srpen
FERDICE - 1xZT, 1xpotrat, 1xmimoděložní, 1x IVF, KO 15.6.
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET) KO začátkem července
KRYSTOFKA – čeká na MS a pak začne stimulovat na IVF

STIMULANTKY:

JITULIK24 - 8x IUI - 1xpotrat -21tt, 1xZP-5tt, 1 minimálka - OPU 3.7, ET 5.7- 1 pěti buněčné embryjko

TĚHULKY:

MICINKA – 1 mimi 32tt – TP srpen 2010!
(2xIUI,1xIVF)
ASMEENA – 1 mimi po minimální stimulaci –TP listopad 2010 – UTZ 3D 25.6.
(původně prodělané 9xIUI, 2xIVF + 1x KET ve Fertimedu, 2xminimální stimulace,1xKET v Reprofitu)
JEJ – 1 mimi TP prosinec 2010, KO UTZ 9.6., další KO v 18tt
SUKUBKA – 1 mimi TP prosinec 2010 - KO 3.6. (genetika výsledky nic moc)odběr choriových klků.Předběžné výsledky OK další KO 30.6 kompletní výsledky (2 IVF, 3x minimálka (jednou bez ET), 3minimálka
ANETA1199 – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010
(předtím Fertimed 1xIVF, 1x KET)
ELLAAEE – 1 mimi po minimálce – TP prosinec 2010.
RENCAV - těhule po 3IVF, 1 mimi TP 4. leden 2011
(1 IVF Fertimed, 1x jen stimulace bez opu a 1 IVF Reprofit)
ESCADKA – dvojčátka –TP 16.únor 2011
(1 IVF, ET 26.11. nic, KET 15.2. nic, 2 IVF úspěch)
PECICKA - Ko UTZ jedno mimi – TP únor 2011, nyní 8tt, KO 5.8. genetika
(3.min.IVF, další minimálka květen)
DAISY - 3.min.květen – ET 4.6.-2 embryjka-hlásí // ! Ko UTZ 2.7. jedno miminko
(3 x IVF (třetí vyšlo, ale ve 20tt konec), 3x minimálka)

MAMINKY:

TEDDYNA - Vojtíšek
ZUZKA - Petříček a Lukášek
CERTINA - Adélka

jitulik24
5. črc 2010

Naše mimi i s Machačem 😀 Jo pracovní název je Štěpán 😀 😀 😀

jitulik24
5. črc 2010

miminko pro štěstí od manžela 😀

krystofka
6. črc 2010

Jitulko, moc, moc ti gratuluju. Jsem z toho teď celá roztřepená, prožívám to s tebou. Drž se... 🙂

sukubka
6. črc 2010

ahoj holky
jituli moooc gratuluju máš to jako já že sem si jednou volala a měla jsem najednou o jedno vajíčko víc byl to bojovník!
Tak jej pěkně rozmazluj.Fotka krásná hned jsem si vybavila zase Machače fakt se mi po něm stýská.Jak to že jste nic neplatili?to byl dar o štěpiho 😀 je to ale supr v tom Reprofitu jsou fakt hodní!

pecicka
6. črc 2010

ahoj holky🙂
jituli-moc gratuluji, je to paráda🙂a vy jste chtěli vložit jen jedno?

jitulik24
6. črc 2010

Sukub, neplatili jsme nic, protože to Štěpán napsal na pojišťovnu jako velkou IVF. Máme díky tomu ještě jednu minimálku zdarma. Peci, museli jsme si nechat zavést jen jedno, protože mám problém s donošením miminka a riskovat dvojčata nechtěl ani Machač a ani my. Kryštofko, už se těším až ty budeš psát o tom kolik máš miminek.

pecicka
6. črc 2010

tak to jo, nemá cenu nic riskovat🙂

stephanie
6. črc 2010

Ahoj holky, zdravím všechny a Jitul přeji, ať se mimís pořádně zavrtá a nepustí!!! (až za 9 měsíců 😵 )
Jinak ta fotka je super, Štěpiho jsme tu ještě neměli 😀

britka
6. črc 2010

Ahojki holky omlouvám se že se neozývám,ale nestíhám však ti co mají barák a hospodárku to znají a k tomu zahrada.jinak u mě nic nového vše při starém.Měla bych se objednat do OL ale nevím kdy.Menses si se mnou dělá co chce.nevím jestli to je že jsem 2,5 roku byla na hormonech a transférech já fakt nevím.No nic jdu zas něco dělat.jinak pořád na vás všechny myslím jak se vám daří.

kvakuska
6. črc 2010

@britka 😎 😀

daisy14
6. črc 2010

Jituš, krásná a pozitivní zprávička! Tak hezky odpočívej, ať se embryjko pořádně zavrtává 🙂 a fotka je super i s doktorem, to tu nikdo neměl 😀

juvik
6. črc 2010

Ahoj holky,
zdravím po návratu z prodlouženého víkendu....měli jsme se skvěle....sice byl hac jak v pekle, ale lepší než déšť a zima....škoda jen že to tak uteklo a zítra zas do práce.
Britko, přesně vím, o čem mluvíš....taky máme doma hospodárku a furt jen práce a práce, takže taky moc nestíhám a jen občas teď něco písnu neboi jen nakouknu.
Chtěla jsem jet taky za Machačem v červenci, ale manža nechce zatím ani slyyšet, takže nic....ještě počkáme...musíme to chtít oba. Stejně bychom teď nic nepodnikali, ale chybí mi ten doktorův optimismus. 🙂
papa a zase na vás nakouknu

Jo a Daisy, moc gratuluju k mimískovi 😵
Jituliku, ty se opatruj a hezky hlaď bříško 😉

stephanie
6. črc 2010

juvinko, ahooooj...taky vím, o čem mluvíte, máme velkou zahradu a je pořád co dělat
to je dobře, že sis užila volna...k Machačovi jeďte, až to tak budete cítit, s tím souhlasím...I když konzultací nic nezkazíte, v srpnu má pak dovču...
Brit, že se tež ukážeš... 😉 ...Koukej častěji, to přiláká Kvakušku 🙂 a hned bude zase veselo

Tak hezký večer holky....

sukubka
6. črc 2010

ahoj holky
jituli tak mimíska rozmazluj at se co nejdřív zavrtá 😉 fotka s Machačem opravdu originální 😉
Britko jasně známe to taky máme barák + zahradu aa je pořád co dělat!
Juvinko tak at se s manžou brzy doho´dnete a jedete si ke Špěpánovi načerpat optimismus a nové síly do dalšího boje,ti chlapi jsou opravdu někdy tvrdohlaví já musela toho mého takykolikrát přemlouvat!

britka
6. črc 2010

Holky taky je toho na vás tolik jako na mě?Já se divím někdy že to zvládám.Venku pořád prší to zas slimáci budou mít hody 😒

britka
6. črc 2010

juvíku s těma chlapama je kříž,neboj to bude dobré uvidíš.já to mám horší mi už ujíždí vlak.sukub a jak ty v pohodě?peci ty jsi určitě šťastná jak blecha v košuli co?Kvakuš já se ti pak ozvu kdy pojedu do OL ju?

jej
6. črc 2010

Ahoj holky!
TAk jsme ujeli na prodloužený víkend na pÁLAVU A BYLO TO PARÁÁÁDNÍ! (i když chodit po sklepech a pít minerálky je poněkud netradiční 🙂 ). Nikoho jsem se na nic už pro jistotu neptala a vyjeli jsme. Říkala jsem si, že než jet přes zákaz doktora, pojedu raději bez dovolení (ale zákaz de facto tím alibisticky neporušuju 🙂 ). Jen jsem se bála, aby se náhodu nepřihodilo něco, kdy bych tam někde musela vyhledat doktora a pak bych to svému dr.musela ukázat, to by mě asi zabil! A po návratu dnes jsem tAk trochu se staženým zadkem otevírala schránku, aby nepřišla kontrola, ale říkala jsem si, že snad v těch vedrech a o dlouhém víkendu budou i kontroloři pryč (je to na prd ty omezené vycházky). Ale teda potřebovala jsem to jako sůl, načerpala jsem zážitky, energii...Vzala jsem si příklad z Anet, kterou dr.pustil do Chorvatska a jak dojela spokojená! 🙂

Britko, s ujíždějícím vlakem tě naprosto chápu, taky jsem začala panikařit, ale neboj....podívej se na BAsikovou!
Step, kdy ty máš vlastně nějakou akci? Nějak jsem ztratila přehled....
Juvi, kde vy jste byli na prodloužený víkend?

Ahojte!

pecicka
7. črc 2010

ahoj holky, všechny vás moc zdravím🙂
britka-to víš, že jsem štěstná, však víš, jak jsme spolu naposledy mluvily, je to opravdu boj

andinka22
7. črc 2010

Ahoj holky,
zdravím po delší době, ale mám hodně práce na zahradě, no však to znáte a ještě teplo, sluníčko, tak to jsem radši u bazénu. Moc nestíhám dočítat, tak jak bude chvilka tak si Vás musím dočíst.
Jitulko koukala jsem, že máš jednoho mimíska v bříšku od Štěpána a máš ho i s fotem, tak to je super. Držím pěstičky.
Jinak nám minulej týden umřel pejsek, taťka s ním šel na vycházku a po cestě mu skolaboval a umřel, bylo to hrozné. Bylo nám všem tak smutno, že jsme hned druhý den jeli pro nového mazlíka, tak teď už je nám všem veseleji.
Posílám Vám fotečku našeho mazlíčka.
Holky všem Vám přeji krásný den.
Všem co je čeká nějaká kontrola nebo akce držím pěstičky.

krystofka
7. črc 2010

holky, já jsem se zapoměla zeptat, jestli si mám píchat do břicha, nebo kam?? Teda, MS ještě nepřišla ale teď se sama se sebpo dohaduju, že určitě do břicha., Nevíte?? Mám Fostimon.

krystofka
7. črc 2010

Jitulíku a měli jste ICSI??