Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
31. říj 2009

taky myslím, že to neva, pokud to není úplně přesně
půjdu si ho zrovna zobnout a budu čekat na motolici 🙂
nějak mi blbne net, jede a nejede 😒

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2009

mně dneska neblbne.
Jináč já už ho mám v sobě,tak do hodinky se budu motat.Taky to máš tak?

juvik
31. říj 2009

jj, zhruba do hodiny jsem jak po flámu 😀

juvik
31. říj 2009

no nic nakouknu později, možná se to umoudří, protože čekat čtvrt hodiny, než se mi načte stránka mě neba 😠

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2009

jj,tak hezký flám.Já jdu douklízet.Musím po troškách,nechci se přepínat. 😀

teddyna
31. říj 2009

tak jsem přebrala asi třetinu věcí na mimčo,co mám a řeknu vám,mám toho plný kecky.než jsem z toho odstříhala cedulky,dala na hromádky... a teď,při představě,že to budu tak tejden prát. a to nemám přebrané ještě věci,co mi půjčily sestry.a už vůbec netuším,jak to oblečeníčko budu sestrám vracet,páč jak se to všechno domíchá dohromady,tak pochybuju,že se v tom ještě někdo vyzná co čí je 😝
z Utrouše jsem motáka neměla.holky tu psaly,že ho zavádějí,páč z něho maj motáka.já to zobala jak lentilky v dávce 4x2 až do 9tt a nic mi nebylo.akorát mi spíš dělalo problém to zavádění,páč se po tom musí chvíli ležet,aby ten bazmek hned nevytekl a na to jsem tak nějak neměla čas.a taky furt kvůli tomu nosit slipovku se mi taky nechtělo.jsem byla ráda,že jsem se vložek na chvíli zbavila 😀 . a dneska,jak jsem dělala pořádek a objevila jsem těch 5 balíků porodních vložek co mám(no,spíše širokých polen),tak už se děsím toho,jak to budu cpát mezi nohy 😀 .to bude prčááá 😀 .
chystáme se s manželem a hafíkem na hřbitov - ale kdyby se tak chtělo,jak se nechce,tak by to bylo zcela ideááálll.
Asmen,platí ten čtvrtek?dáme srazík?? holky,kdo jste z OV,chcete se přidat??jdeme Čertina,Teddy,Asmen

britka
31. říj 2009

Ferdice holky ti dobře radí do Fertimedu ne,já tam chodila 2roky a jen peníze tahají je to tam o ničem .Já taky čekám na email od Macháče,byla jsem u něho jen jednou a dojem dobrý.

teddyna
31. říj 2009

Britko-čau Soni,nechceš se přidat ve čtvrtek na pokec s náma?asi to padne na Futurum na mekáč - tam se nekouří.

sukubka
31. říj 2009

ahoj holky dočetla jsem vás jinak jsak jste psali o tom pregnylu 1ampuli a jeden prášek ředit tak já si ředila jednou vodičkou víc prášků aby toho nebylo na džoganec tolik doktor říkal že je to ok tak jsem to dělala i s fostimonem atd!ale záleží na vás.
jinak po utrogestanu sem teda taky měla motanici a dělala jsem to přesně taky tak že jak manža šel do práce jsem ho zavedla,někdy spolkla ale nejhorší to bylo v poledne to sem fakt musela ležet jak mi bylo divně,ale každý to má jinak!

asmenko dneska sem byla u máti a dělala bramboráky tak sem si vzpomněla na tebe a smála se máti nestíhala 😀
holky co tomu Machačovi píšete že pořád očekáváte email?mě nenabídl at mu napíšu 😀

britka
31. říj 2009

Moni já jak na potvoru mám odpolední,smůla tak příště.Tak budeš prát a prát co?Jenže ti malí tak rychle rostou,že to ani nevynosí.A ten utroš to jsem měla taky problémy nebyvalo mi nadvakrát.Sukubko když potřebuješ něco vědět tak Macháč ti rád odepíše fakt.To je u mě doktor, stará se .

sukubka
31. říj 2009

britko ten machač je fakt super,pro mě je to taky třída!
já mám zítra dvanáctku od 6-18h i v pondělí a pak úterý a středa to samé akorád noc pak 4dny volna a pořád do kola je to hrůza,už se těším na mateřskou dovolenou 😀

asmeena
31. říj 2009

ahoj holky, narychlo jsme odjeli do Jeseníku pomáhat stěhovat babičku, která je zatím v nemocnici, ale v úterý ji pustí a už není schopna se sama o sebe postarat, tak si ji mamka stěhuje do baráku. Tak jsme dnes kmitali jak blázni. Babička bydlela v sedmém patře paneláku a skříně se nevejdou vůbec do výtahu, tak se vše snáší a je to šílená makačka.
A teď si vás jdu dočíst.

asmeena
31. říj 2009

sukub: mně taky nenabídl Machač email, dala mi na něho kontakt sestřička a vůbec nevím jaké léky mám brát, včera večer ve 22:00 jsme si vyměnili tři emaily a pak už jsem ho nechtěla otravovat, sice jsem si dělala srandu, že by bylo lepší, kdyby jsme pokecaly přes skype nebo icq, ale to jen tak ze srandy. 😀

asmeena
31. říj 2009

Tak jsem myslela, že vás zvládnu přečíst, ale jsem tak unavená, že to nedávám. Šíleně mě bolí záda a začíná mě bolet i spodek, tak nevím co ta mrcha mrchovatá, která stále není. Jestli to vydrží do úterý. Ale radili mi holky z další diskuze, že mám zjistit jaké léky mám brát a zajít do lékárny, koupit je za celou částku a recept potom donést do lékárny dodatečně. Nerada bych opravdu ztrácela čas.

b.e.r.u.s.k.a
31. říj 2009

Asmeen s těma lékama je to dobrý nápad,zkus napsat ještě Machačovi.No a uvidíš třeba vydrží do toho úterka. 🙂

britka
1. lis 2009

vidíte holky jak jsme šikovné a umíme si poradit,mi to připadá,že ten Macháč u toho počítače je pořád.

lenka_s
1. lis 2009

Dobré ráno, chtěla bych se zeptat, zda máte některá zkušenost s bolestmi v 9tt. Mě včera projela hrozná bolest přes čípek a vyšla pupíkem a do dneška mám takovou slabou bolest dole někde u čípku. Nevíte, co by to mohlo být?

lenka_s
1. lis 2009

Jo a už 3 den mám takový tmavý výtok (žluto-hnědý) a občas při utření mě začíná pálet. Mohl by to být rozjíždějící zánět nebo kvasinky?

teddyna
1. lis 2009

dobre rano vsem.
Lenci,to mas kvasiny 100 procentne.taky jsem to tak mela.a ta bolest je zvysena reakce vajecniku.vezmi si,jaky mas ty vajecniky hrochy,tak nez se vzpamatujou,tak to bude chvili trvat.
britka-soni,ten doktor se jmenuje MACHAC ! pisem to tady furt dokola a furt ho nekdo nazyva "mach`acem".
taky u vas mrzne?u nas teda dneska travicka hezky promrzla.a to manzel chce jit kopat nejakou ryhu na elektriku na zahradu.to jsem zvedava,kdo vyhraje.jestli odhodlani nebo priroda 😀

lenka_s
1. lis 2009

Čau Moni a co jsi na ty kvasinky prosím tě brala. Já mám doma gynopevaryl, ale tam je napsané nevhodné brát v prvním trimestru. Radši zítra zajdu opět navštívit mého gyndaře. Ten řekne, že jsem asi cvok, protože jsem skoro u něho každý týden. Když tam nejdu kvůli krvácení, tak po propuštění z nemocnice a teď zase kvůli kvasinkám. Hlavně, že si mě na 10.11. pozval na pravidelnou kontrolu. Tak uvidím.

teddyna
1. lis 2009

lenco,mela jsem clotrimazol vaginalni tablety+masticku.uvidis,co ti rekne.ale kvasiny jsou v tehu zcela "normalni".se to tech tehuli drzi jak ves kosile.ja to mela teda jen jednou a to mi stacilo.a to hned nejak kolem toho 12tt,pak uz jsem mela klid.neboj a ze jsi cvok ti nerekne.moje doktorka rikala,ze v tehu je pravidlem,ze ty tehule chodi i mimo planovane poradny,pac maji spousty jinych problemu.a kazda jsme indivindi a kazda to prozivame jinak.tak hlavu vzhuru,kvasiny te vuuuuubec nemuzou vydeptat 😎

lenka_s
1. lis 2009

Moni, díky za radu. Hold si toho těhotenství musím užívat se vším všudy 🙂 .

Jo, v pátek jsem volala do OL, abych se objednala konečně na první kontrolu a sestřička mi řekla, že má plno. Řekla, ať se domluvím s Machačem. Když jsem s ním mluvila a řekla mu, že jsem 8+5tt a že mě ještě neviděl, tak se začal smát, ať hned příští týden přijedu, že jsem 9tt a on mě neviděla, že za chvíli budu 40tt a půjdu rodit a on mě ještě neuvidí. Byl fakt super, tak jsem se pak domluvila se sestřičkou na středu. Třeba to bude naše první a poslední návštěva. Ten přístup je úžasný 😀 .

britka
1. lis 2009

No ten mrazík teda ten byl,ale už svítí sluníčko a už po obědě hupky dupky na venek něco dělat,třeba využít každou chvilku.

teddyna
1. lis 2009

soni,to ti teda závidím ten elán.my máme po obědě a jsem tak zralá na odpadnutí k telce.půjdu na prochajdu s hafíkem později,až se trochu zvetím.sice to venku na opalování není,ale trochu provětrat je třeba.pak bude káva a upečená buchta lépe chutnat 😉
Leni,no vidíš - za chvíli tam Machačovi rovnou přineseš ukázat prcka v sedačce s tím,že tě ani neviděl a jak to rychle uteklo 😀 . Co Luky,už je zdravý?

britka
1. lis 2009

Moni kdybys mě teď viděla jak zapasím s Kanama no děs připadala jsem si jak babička tahala řepu.Víš co Moni je na čase abys odpočívala potřebuješ to jak sůl.Máš být obskakovaná a nosená na rukou.Holky máte nějaký dobrý recept na odpalované těsto?

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2009

Ahojky holky,venku je teda pořádná zima.Ani bychom nevylezli jen jsme museli objet hřbitovy.Sice se mi moc nechtělo,protože mi začíná pobolívat v krku,ale musí to být.Tak jsem si šla koupit zázvor a nějaké ovoce a budu se léčit čajíčkem a vitamínky.
Britko recept na odpalované tšsto neznám a co chceš péct?

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2009

Taky bych měla upéct nějakou buchtu,ale nic mě nenapadá.Bublaniny peču pořád a minulý týden jsme měli bábovku.

britka
1. lis 2009

z odpalovaného se dělají věnečky nebo plněné tyčinky.Našla jsem si recept na tvarohové řezy na internetu tak je večer vyzkouším.Nejsou složité.Jestli to bude dobré dám vědět.Venku začíná přituhovat a pěkně.

daisy14
1. lis 2009

Ahoj holky, tak už mám OPU za sebou a výsledek? no nic moc Jen dvě vajíčka, zbytek nedozrálých, doktor říkal, že jsme měli tu stimulaci ještě trochu protáhnout a něco ještě dopíchnout. Tak jsem dost zklamaná
Zítra mám volat, jestli máme v misce nějaká embryjka a když ano, tak hned v úterý na transfer. Sliznice je prý výborná, takže nemáme házet flintu do žita. No takže neděle nic moc, navíc celou cestu do Brna a zpátky v mlze, hrůza, naštěstí žádný velký provoz, ale stejně to byla nervozni jizda.
Jo a když jsme přijeli domů a zobla jsem Utrogestan, do půl hoďky jsem byla v kómatu Už jsem zapomněla jak to na mě působí, takže radši budu zavádět, ať neusnu zítra na stole v práci.

b.e.r.u.s.k.a
1. lis 2009

Daisy dvě vajíčka jsou také dobré,neboj bude to ok,jen neházej flintu do žita.A ty jdeš na transfer taky nějak brzy jako juvik.Ale asi je to pro vás lepší.
Britko,tak dej potom vědět jak dopadly řezy a pokud vám budou chutnat,tak mi napiš recept a já je taky vyzkouším,teda pokud tě to nebude vadit.