Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
6. lis 2009

Britko, jasně že si doma dám čokoládu. Sice to houby pomůže, ale bude mi líp🙂 Nakonec jsem byla úspěšná ve fakultce, tam mě vemou, akorát potřebují znova doporučení od lékaře, tam mám projít jejich vstupní prohlídkou u doktora (30.11. až!!!) a pak budu chodit k těm rehab.pracovnicím. A to jsem už příští týden měla jít mobilizaci a cvičím snad měsíc. No ale jsem ráda, že mám vůbec možnost někam na ty mobilizace chodit. Zatím budu aspoň cvičit.

britka
6. lis 2009

doporučení to potřebujou,spíš co máš za problém.Já taky cvičila a nakonec se přišlo na to že mám srůsty atd.to je na dlouhé vykladaní.cviky jsou fakt dobré a bude ti muset i pomáhat manžel však uvidíš.Lehneš si a budeš cvičit a koukat u toho na telku.Až to uteče jak voda dnes máš 5.11 a za chvilku máš 30.11.Čas strašně letí.

teddyna
6. lis 2009

katy,to je na prdlačku s tou mobilizací. ale buď ráda aspoň za termín 30.11. a tak mě napadlo - nějakou soukromou rehab. pracovnici jsi nezkoušela??taky provozují ambulance a možná by se nějaká v OV našla.
tak si baštím oběd,dneska jsem dělala špenátový palačinky - je to mňamka.je to zas špenát v jiné formě. tak ať má mimčo trochu železa.
a jestli chceš,přidej se k nám na srazík.asi to vypukne příští týden - podle toho,kdy se Asmeen objedná ke kadeřnici. jsme tu duše veskrze pozitivní,tak depku vyženééémmm !

katapola
6. lis 2009

Britko, však já už cvičím. Akorát že ta moje rehabka je zřejmě těhotná a nastupuje dlouhodobě na neschopenku, tak u ní musím skončit a hledala jsem někoho jiného. Cviky už umím, cvičím pravidelně, u tv samozřejmě🙂
Teddy, vy máte v Ostravě sraz? Já jdu ke kadeřnici až ten další týden🙂))

katapola
6. lis 2009

Holky, mi je to tak líto, že nám to 2. ivf teď nevyšlo. V práci je to na pytel, bylo by to úplně ideální být teď těhotná.

micinka22
6. lis 2009

Kat nesmutni..povede se příště 😉 😉 😉
Beras ..no máš pravdu že sem dělala smutný oči..aspon na nejakyho chlapa to zabere 😀 😀 😀 snad to teda vyjde..utíká to teda pekne rychle dalsi tyden už nafasujeme leky a za 14 dní píchámeee 😀 😀 😀

irinka.j
6. lis 2009

ahoj holky,tak od 11h. volam do OL., telefon zvoni a nikdo mi to nebere, 2x byl obsazen,takže tam asi jsou ☹ nemám já topech.

irinka.j
6. lis 2009

Katapol, jendou to vyjde uvidíš. Ja měla podobné pocity jako ty a myslím,že i všechny holky co jsou tady. Člověk musí jít dál, hlavně být vpohodě a klidu, zajít si třeba na masáž, pocvičit mojžíšovku. Hlavně neztrácet naději.

teddyna
6. lis 2009

katy,plánovaly jsme se sejít asmeen,čertina a já.ale klidně se přidej. já a čertina se známe a další rády určitě poznáme.taky jdu ke kadeřnici,ale až 16.11.tak do té doby budu jak čarodějnice,páč už to moc nedrží ty vlasy,jak to fousek poroste.
Irinko,zkoušela jsi volat na mobil sestřičce?oni to tam s tou pevnou linkou mají dost na štíru,co se toho zvedání týče,páč toho mají hodně na práci

irinka.j
6. lis 2009

Teddy mobil na sestřičku jsem neměla,ale už ho mám. Jen doufám, že sestřičce nebude divné, že jí volám na mobil. Zkusím ještě v úterý zavolat na pevnou a když nic,tak na ten mobil.

teddyna
6. lis 2009

Irinko,to je služební mobil.to není její soukromý,takže na ten klidně volej - ona je zvyklá.taky jsem na něho volala a omlouvala se,že jí volám na soukromé číslo a ona říkala,že je to služební a že na něj můžu volat kdykoliv budu potřebovat.

irinka.j
6. lis 2009

Tak to je fajn, snad budu mít v úterý víc štěstí.

b.e.r.u.s.k.a
6. lis 2009

kat tak to jsi mě moc nepotěšila,já si tam chtěla v pondělí volat a domlivit se kdy můžu přijít a kde jsi volala na to druhé středisko?
Holky chtěla jsem se zeptat nemáte některá zkušenost s mladým ječmenem?Říkala mi jedna zákaznice,že se jim rok nedařilo a tak ho začali pít a ono se zadařilo.Ale nechtěla jsem to s ní nějak víc rozebírat,nemusí všichni vědět jak jsme na tom.To se potom rozkřikne a to by bylo.

teddyna
6. lis 2009

beruško,řekla bych,že tady ty prostředky typu ječmen,herbalife apod...jsou zcela indivindi.řekla bych asi - nepomůže,neublíží. takže záleží čistě na tobě,do čeho hodláš investovat.někomu se zadaří,když ječmen pije a může to být zcela náhoda,že ho zrovna pil a zadařilo se. ale zase je fakt,že pro úspěch by člověk udělal maximum-zcela pochopitelné.přeju ti moc a moc štěstí,ať se rozhodneš jakkoliv.
holky,kdo máte pejsky,nemáte zkušenost s jejich chrápáním??náš hafin chrápe naprosto děsně-ať ne bříšku nebo na zádech,když leží. letos mu bude 7 let,tak mi přijde,že není zas tak starý. a už te´d se děsím toho,že by se mu něco stalo a já o něho přišla.je to moje totálně všechno. zajímalo by mě,jestli to může být příznak nějaké choroby nebo zúžení dýchací trubice nebo tak něco?nebo prostě jen chrápe jako každej druhej člověk

micinka22
6. lis 2009

teddy naše občas chrápe a to má rok .-) myslím že to jak u lidí .-))

britka
6. lis 2009

Moni to je normální,všechny zvířata chrápají a to jsi ještě neslyšela jak kůň je nachlazený to stojí za to. 🙂

zuzka72
7. lis 2009

Já taky chrápu. A když jsem nachlazená tak tuplem. A kdo nechrápe, že? 😀

britka
7. lis 2009

no právě to patří k životu.

sukubka
7. lis 2009

pěkné ráno holky!
katapola já to mám taky v práci na prd a otěhotnět by bylo idealní,musíme bojovat a věřit dál
holky na kolik ta minimálka se vším všudy výjde vím že to tu už někdo psal,ale nemužu to dohledat

britka
7. lis 2009

ono to v dnešní práci je všude stejné.já si taky myslela,že budu mít klid a taky mi to zatím nevyšlo,ale věřím,že to příjde věř sukubko VYJDE TO NÁM HOLKY.

teddyna
7. lis 2009

sukubko,minimálka je: 10tis standartní cena,pak 1000Kč za každé vajíčko ICSI(pokud byste chtěli)+ léky,které budeš potřebovat ke stimulaci - standartně Clostilbegyt-ten stojí pár korun a pak možná trošku nějakého Fostimonu na dopíchnutí.ale to už se řeší indivindi.

asmeena
7. lis 2009

tak co se týká ječmenu, mám ho doma, chutná to jak vyluhovaná sláma a vůbec mi to nepomohlo, spíš mě to pořádně dokázalo protáhnout. 😀 Ale jedné mé kamarádce se potom zadařilo. Opravdu to je asi individuální.

Ted: hlásím, že ke kadeřnici jdu v sobotu, takže srazík může být kdykoliv, ale musí se konat od 14:30 😉
katap: v Ostravě v Porubě je nějaká soukromá co dělá Mojžíšku a jmenuje se Miklasová Jitka, koukni na http://www.volny.cz/novacka/mojzis/seznam.htm

asmeena
7. lis 2009

Děvčátka pro dnešek se loučím, jsem u našich v Jeseníku a musím jít pomáhat, je tady pořád ještě bordel po stěhování, jak jsme minulý týden přestěhovávali babičku.
Přeji pěkný víkend, i když tady je šílená zima a prší - to jsem se těšila jak vyluxuju auto, ale v té kose se mi do toho teda nechce.

b.e.r.u.s.k.a
7. lis 2009

konečně doma z práce a nastává víkend.Asmeen díky za info,já si taky myslím,že ten ječmen bude hnus,ale co bych pro mimi neudělala.Já vím na každého to působí jinak,ale třeba to pomůže.Chci něco vyzkoušet než půjdeme do dalšího pokusu.A musím vám říct,že mrška na sebe nechá čekat,dnes mě bolí i bříško a pořád nic.Kdybych neměla ty krevní testy,tak bych pořád doufala 🙂

britka
7. lis 2009

beruš neboj vona příjde,já vysadila prášky a za 2 dny jsem to dostala.

juvik
7. lis 2009

Ahoj holky, zdravím v upršeném víkendu
u nás máme veselo 😒 ...manžel někde lapnul chřipajznu, včera odpoledne došel z práce a odpadnul, horečka přes 39st., no praráda...takže jsem na nervy, abch to taky nelapla 😖 ...no ale totálně izolovat ho, moc nejde, jedině, že bych ho zamkla v ložnici a jídlo mu podávala škvírou pod dveřmi 🙂
Takže se cpu vitamínama a ovocem, zeleninou.

teddyna
7. lis 2009

juvik,můžeš mu nasmažit palačinky a šoupat je pode dveřma.a nebudeš muset do té ložnice vůbec lozit. 😅

donnald
7. lis 2009

Ahojte holky,

dostáám se k PC až nes, ale napíšu vám co jsem zažila včera u Štěpána 😀 .

Iri, ůbec se nedivím, že ses nedovolala a můžu ti říct, že v úterý se 100% dovoláš. Důvod byl/bude ten, že v pátek nebyla Maruška v práci a v úterý už bude 😉 i. Byl tam sám Štěpán, ordinoval v civilním oblečením, my - pacientky v čekárně pouštěli další příchozí, resp. otevírali jim..no byla sranda. Holky, Štěpán byl fakt úžasnej!!!!!!!!!!!!!!

No a co se týče mě - řekl, že vše vypadá OK, folikly tam nějaké byly a právě v úterý jdu na další ultrazvuk, tak uvidíme.

stephanie
7. lis 2009

Ahoj Donald, ty jdeš na IVF nebo na KET?

stephanie
7. lis 2009

Já mám jít na KET a mám brát od prvního dne cyklu estrimax...tak jsem se chtěla zeptat, jestli to mají všechny tak...četla jsem, že některé berou i clostibegyl (clostík), tak jsem se chtěla zeptat, na co je a taky co je to ta minimálka o které jste psaly. Já byla na IVF jen jednou, tak sbírám info. Díky za odpověď 😎