Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
28. únor 2010

mici to by byl nejkrásnější výsledek.To by ten rok 2010 byl opravdu super plodný 😀
berusko no jo jsme zvyklé ale pokaždé mám nervičky

stephanie
28. únor 2010

sukub neboj, uvidíš, že embryjka budou suprová 😵
ty brďo, tak ty máš nakonec vajuch jak po normální stimulaci 🙂 😵

certina
28. únor 2010

Sukub - jasně že rok 2010 je plodný......TO SI PIŠ! 😉

asmeena
28. únor 2010

sukub: tak to je teda úžasná úrodička na minimálku. Vidíš jak ti to Machač tak dobře naplánoval. Já beru taky utrogestan 100mg 3x1 a když jsem se ho teď v pátek ptala, jakto, že minule jsem brala 3x2, tak říkal, že pokud je víc folíků tak není důvod tělo zbytečně dopovat hormonama, že z těch folíků se to bude tvořit samo.

aneta1199
28. únor 2010

Sukub, to je úžasný výsledek. Moc držím palce na středu.
Já už mám košilky se žirafou sehnaný, mám je od mamky, která koupila 2, prý pro sichr 😉 Takže to jistí červená s dlouhým rukávem a hnědá s krátkým.
Už se tak těším, až se k vám budu moct přidat, ale OPU mě čeká až tak za cca 5 týdnů.

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

Tak to jsi na tom líp anet,já si ještě počkám do prázdnit,ale tobě to uteče a za chvíli budeš na místě sukubky 😉

aneta1199
28. únor 2010

Beruš, a to ty jsi myslím psala, že začneš až docvičíš Mojžíšku?

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

jj přesně.15.3.jdu na mobilizaci,tak jsem zvědavá co mi rehabka řekne

jitulik24
28. únor 2010

Ahoj, můžu se Vás na něco zeptat? Jak jste spokojené v Reprofitu? Já zatím chodím do Fertimedu a začínám vážně uvažovat o tom, že tam skončím. Předem děkuji za odpověď 🙂

asmeena
28. únor 2010

jitulik: tak neváhej a přejdi, jsme skoro všechny přeběhlice z Fertimedu a v Reprofitu je to 100 a 1 proti Fertimedu.

aneta1199
28. únor 2010

Beruš - já měla taky počkat, ale nedáváme to. Rozhodli jsme se jít do minimálky už teď, prostě nanečisto 🤐

Jitulíku - tady je hodně přeběhlíků z Fertimedu a spokojených. My jsme se tak teď taky rozhodli po prvním neúspěšném IVF a KETu. Důvody: odpovědi typu - je to tělo a příroda, placení bez jakýchkoliv dokladů, žádost ať daruji po prvním OPU vajíčka a jiné...

jitulik24
28. únor 2010

A můžu vědět proč jste z Ferťase utekly? Mě se tam líbilo jen když tam byl doktor Vodička. Navíc mi vadí, že se tam platí snad i za to že jen promluvím 😠

asmeena
28. únor 2010

přesně tak, taky mi hned po prvním neúspěšném IVF vnucovali darovaná vajíčka. Přitom jsme s manželem obavá v naprostém pořádku.

asmeena
28. únor 2010

jednak ty ceny a taky mě lákalo jak holky mluvily o Reprofitu a potom všem co jsem ve Fertimedu prošla a bez úspěchu jsme se rozhodli pro změnu.

jitulik24
28. únor 2010

Já tam byla jen na IUI. Po prvních dvou jsem otěhotněla. Jenže těhotenství skončilo ve 21tt a 5tt. V tom 5tt to bylo zamlklé těhotenství a ve Fertimedu mi dělali revizi a od té doby jsem byla na 4 IUI a nic. Doktor mi na to řekl, že prý mě asi opustilo štěstí a mám zkusit IVF. No to je slovo doktora když se baví o štěstí 😠 😠 😠

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

anet a ty taky cvičíš Mojžíšku?
Jitul neváhej a přejdi 🙂

sukubka
28. únor 2010

manža mi zasedl notas tak sem měla smůlu 😀

jitulik ja jsem taky přeběhlive s Fertimedu ježiši to se nedá srovnat.A doktor Vodička byl můj gynekolog než odcestoval!byl tam jedinej fajn.

asmenko takže mám papat 3x1 toho 100.
myslím že se snad nic nestane kdyžtak se ho ve středu zeptám jestli mám pořád jíst tu 100 3x1 ale myslím že jo!
sem zvědavá kolik miminek zůstane už se ale na středu těším.

Holky nebojte ten čas rychle letí a uvidíte jak to uteče.Vždyt onehdá jsem tu psala že máme 1embrijko a to nepřežilo a už uběhl další měsíc a máme tu už skoro Et

asmenko darovaná mi v reprofitu taky nabízeli 😀

sukubka
28. únor 2010

jitulík takyže ty jsi byla na IUI v Reprofitu pak jsi šla do Fertimedu nebo sem to blbě pochopila?

asmeena
28. únor 2010

no, ale mě je nabízeli ve fertimedu hned po prvním nevydařeném IVF a to jsem za sebou neměla vůbec žádná vyšetření.

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

jak tak koukám,když se ve Fertimedu nedařilo,tak hned nabízeli darované.Zrovna dnes jsme se o tom s manželem bavili,že nám by to určitě nepomohlo a ještě k tomu bychom se vydali z peněz.No a nakonec máme svoje vajíčka,jen je musíme přemluvit,aby se jim u nás líbilo 🙂

jitulik24
28. únor 2010

Na všech IUI jsem byla ve Fertimedu. První a úspěšnou mi dělal ještě dr Vodička a pak už tam nebyl a buď mi jí dělal Čepelák nebo Koutná nebo mladá Sobek.

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

Jirul,tak vám už se jednou zadařilo

sukubka
28. únor 2010

asmenko to mě taky je nabízeli hnedka!

asmen ty jsi měla Et po 2dnech od OPU že?a kdo ti Et dělal?já mám alshajmra už si to nepamatuju 😀

sukubka
28. únor 2010

anet a s těma košilkama se máš že ti je mamka sehnala.já si chci taky koupit(ikdyž snad už je na OPU nebudu potřebovat)ale chtěla bych na spaní na doma

aneta1199
28. únor 2010

Berus - cvicim, zatim 2 měsíce a ještě ca 2 bych měla vydržet. Ale prostě chci minimálku HNED 🙂

Jinak mě vajíčka nenabízeli, ale po odebraných 18 ks chtěli, ať je daruju, že jich mám dost. Já nechtěla, protože prostě první chci svoje děti a pak budu klidně darovat... a z těch 18 oplodnili jen 7 a nakonec z toho stejně nic nebylo.

Sukub - a tobě v RF nabízeli vajíčka? A proč ???

sukubka
28. únor 2010

anet mě nabízeli darovaná vajíčka ve fertimedu že prý mám zvýšené FSh a že nebudu reagovat na stimulaci no a dívej mám minimálku v Reprofitu a 7vajuch 😀

jinak holky po kolika dnech vyprchá pregnyl?když jsem ho píchla v pátek

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

Anet to já cvičím od půlky listopadu,ale fyzioterapeutka mi říkala,že jsem hodně zablokovaná,tak jsem si říkala,že než půjdeme do dalšího pokusu,tak to musím napravit,jen jsem netušila,že to bude tak dlouho trvat,ale snad nakonec budu úsoěšná 😉 Jináč bych šla do minimálky už teď,hlavně holky mě navnadily,když se jim tak daří.

aneta1199
28. únor 2010

Beruš a cítíš na sobě něco po tom cvičení?
Mě je docela příjemné, hlavně při cvičení cítím jak se posilují záda, zadek a přední strana stehen - ale že by se u mě něco změnilo, to nééé.

micinka22
28. únor 2010

Jitulik..pokud přejdeš do Reprofitu tak počítej s tím, že ti taky doporučí IUI a je to tam dražší...raději bych hnedka řekla ,že se IUI nepovedli a šla do IVF s léky co hradí pojištovna..pokud ti nedělá problem otěhotnět mělo by to vyjít hnedka .-))) držím palce... jinak ja měla 3 IUI ve Fertimedu(neuspesne) IVF uspesne...a 2IUI v Reprofitu neuspesne a 1IVF-uspěšné...
jinak přístup se nedá srovnat .-)))

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

Anet dost cítím záda a minule mi fyzioterapeutka říkala,že se mi i zpevnil zadeček.A hlavně už mě před mrškou nebolí bříško jako dřív,to byly děsné bolesti už tak týden dopředu a budilo mě to i v noci a taky se mi posunul cyklus z 25 na 28.