Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sara.max
28. únor 2010

Ahoj holky, tak vás všechny po delší době zdravím. Těhulkám přeji příjemné těhulení a snažilkám hodně štěstíčka. taky velké gratulace Zuzce.

My zatím bojujeme docela dobře. Krvácení na začátku mě už přešlo, tak se dostávám pomalu do normálního režimu. Mám neschopenku, takže jsem doma, ale moc si klidu neužiju. V noci nemůžu spát a přes den je mi pořád docela špatně. Sice se to posledních pár dní lepší, ale mohlo by to přece jen být lepší. Už jsem si těma nevolnostma užila až až.

Mici máš už za sebou screaning? Dělal ti ho Polák? Jaký z něho máš pocit? Mě to čeká za 14 dní a mám z toho docela strach.

stephanie
28. únor 2010

...chvilku jsem tu nebyla a vy jste toho nakecaly,,, 😵
sara, můžu se zeptat, jak dlouho jsi krvácela, popř. jaký ti řekli důvod, popř. co jsi na to brala?
jak jsem začala krvácet, tak jeden doktor řekl, že to nic není a druhý řekl, že je vše ztraceno...doufám, že už se to teda nebude opakovat, ale i tak bych chtěla vědět zkušenosti ostatních...

daisy14
28. únor 2010

Ahoj Saro, ráda tě tu vidím. S těmi nevolnostmi to je pech, ale já na tom byla naprosto stejně až do 14tt, už to bylo na nervy. Ale neboj, určitě to brzo skončí 🙂

sukubka
28. únor 2010

holky nevíte jak je to s tím pregnylem kdy s těla vyprchá?

stephanie
28. únor 2010

...sukub není to týden od píchnutí???

sara.max
28. únor 2010

Stephi, začala jsem krvácet koncem 7 týdne, dostala jsem utrogestan a ascorutin. Pak jsem jen ležela a ležela. Ještě minulý týden jsem občas špinila, ale doufám, že to nezakřiknu, ale teď už je to dobré. Rozhodně bych netvrdila, že to nic není. Dokud bije srdíčko je to dobré, ale jak říká Machač, je to jen a jen na přírodě. Buď to chce a nebo ne.

Ahoj daisy, kéž bys měla pravdu a už to přešlo. Natrápila jsem se dost a někdy i ze zoufalství brečela. Sice jsem nezvracela, ale chvilkama jsem skoro lezla po zdi.

stephanie
28. únor 2010

sara díky 😉 ...neboj, to bude dobrý, hlavně že už nekrvácíš...já brala taky utrog. a ascoruti, pak mi ještě píchali něco v nemocnici,,,pak jsem krvácet přestala, ale stejně to nedopadlo dobře 😔 😔 😔 ...každopádne to jsou nervy...mi ještě nebylo srdíčko vidět, byla jsem 5 tt...no tak snad se zadaří příště...ale šrám na duši už zůstane...
tak se drž saro, ale jak už jsi ve 12 tt, tak to je hezké...já bych byla te´d týden víc...ale nepřestávám bojovat!!!

sara.max
28. únor 2010

Jednou se musí podařit! Jsi silák, to zvládneš! Já vím, že mně se to už mluví, ale taky nemáme vyhráno. Ale vím čím všechny procházíte a hrozně moc bych vás chtěla podpořit. Ono to moc nejde, ale snad když budu všem držet pěstičky, tak to prostě vyjde. 😉

stephanie
28. únor 2010

saro, určitě nás už podporuješ tím, že držíš ty pěstičky 😵

sukubka
28. únor 2010

přesně sara.max podporuje nás to. 😉

já totiž měla step při 2ivf 5den po ET ducha ale ani doktorovi jsem to neřikala protože to byl podle mě ještě pregnyl.6den už tam nebylo skoro vůbec nic 7 už nic!

stephanie
28. únor 2010

sukub, tak to bylo určitě ještě z toho...určitě testuj až po tom týdnu, ať nejsi zbytečně zklamaná...

micinka22
28. únor 2010

JJ určitě týden po píchnutí vyprchá...10 den už je to jasné těhu.-)

sukubka
28. únor 2010

budu testovat tak ten 8den a uvidím.už se těším a zároven bojím kdyby bylo zklamání znáte to že?

sara.max
28. únor 2010

Holky já už valím do postele, dnes toho bylo na mě zase nějak moc. Navíc je mi zase blbě. Tak dobrou noc všem a samé hezké sny 🙂

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

na zklamání ani nemyslet 🙂 já vím mně se to řekne,ale sama bych byla taky taková

sukubka
28. únor 2010

berus je to prostě těžký,ale je fakt že tentokrát myslím pozitivně a cítím se dobře.tak bauer nemá medaili 😒
sara.max dobrou noc...

b.e.r.u.s.k.a
28. únor 2010

dobrou saro a ať tě ty nevolnosti brzy přejdou 😉

sukubka
28. únor 2010

já budu ve 2+h koukat s manžou na hokej pak až budu hajat.

sukubka
28. únor 2010

mělo to být 21h 😀

sukubka
28. únor 2010

holky vypínám notbuk.zítra podám info dobrou noc

ladus77
28. únor 2010

Ahoj holky, jakou mate zdrav. pojistovnu? A s jakou Reprofit spolupracuje? Ja mam OZP a nerada bych menila, ale myslim, ze s ni teda zrovna smlouvu uzavrenou nemaji. Jak to probiha? Diiiiky 🙂

certina
1. bře 2010

Dobré ranko holky........u nás teda pěkně foukááááá...............to by se sušilo prádlo....ještě že ho mám všechno vyprané ale trocha zůstala akorát nevyžehlená......tak do toho se musím pustit dneska.....

já jdu dnes opět na poradnu.....budou znova dělat ty ozvy - jak se jim v pátek nezdály....tak snad to bude všechno dobré.....včera večer mi ten prďola pěkně rejdil v břichu 😅

juvik
1. bře 2010

Ahoj holky,

včera jsem se vůbec nedostala na net, tak až dneska

Sukub, to je paráda, tolik vajíček 😵 ...držím palce na embryjka 🙂

Certi, ať kontrola dobře dopadne 😉

Ladus, s těma pojišťovnama neporadím, protože nevím, se kterou mají smlouvu a se kterou ne

Saro, taky jsem si říkala, co je s tebou, je dobře že ses ukázala, nakoukni častěji 🙂

No a já čekám a vyhlížím mrchu....myslela jsem, že po punkci té cysty dojde dřív, ale zatím nic....no termín má ve středu, tak má ještě čas, ale už jsem nedočkavá 😀 ....chci taky mimi do bříška 😵

sara.max
1. bře 2010

Čau těhulky 🙂 Tak jsem si dnes poprvé dovolila začít cvičení pro těhulky. Byla to bomba, skvěle jsem zrelaxovala. Pak jsem seděla hodinku na balkóně na sluníčku a jsem úplně jiný člověk 🙂 . Kéž už by to špatné bylo pryč a začala si konečně to těhulení užívat!

Sukub myslím na tebe, snad je všechno tak jak má 😉

Juvi už to bude brzo, uvidíš! Venku je skoro jaro, všechno se probouzí a je mnohem krásnější. Zima je pryč a i ta tovoje prokletá smůla smůlovatá bude zažehnána. Moc se těším, že si jednou dáme srazím a budeme si okukovat bříška a říkat si jak je to dávno, co jsme se tak bály, že se nikdy nedočkáme. Vydž holka, už brzo 🙂

sukubka
1. bře 2010

pěkné ráno holky.
labus já neporadím s tou pojištovnou,ale každopadně bych napsala do Reprofitu dotaz a budeš to vědět 100%

po 13h dám vědět kolik je embriek.sem už docela nervozní

sukubka
1. bře 2010

jinak u nás je počasí nic moc a jka píše certina i u nás děsně fouká

juvik
1. bře 2010

Saro, dekuji 😵 ...taky si říkám, že bude jaro, sluníčko...a že už tu smůlu snad konečně prolomím 🙂
I když jak píšou holky, u nás je dneska zataženo a děsně fičí 😒 ....takže ti sluníčko a sezení na balkóně závidím 😅

Sukub, už jen hodinku....a neboj, bude to dobré 😉

Já jedu ke kožní, zkontrolovat zase znamínka, mám jich hodně a samé takové divné, takže musím chodit častěji na kontroly a možná naplánuje i některé dát pryč, no uvidíme

sukubka
1. bře 2010

juvi to já byla na kontrole se znamínkama 2roky nazpět taky si říkám že bych tam měla zajít protože jich mám hodně.asi se obědnám.Já vysávám a uklízím aby mi to uteklo 😉

micinka22
1. bře 2010

Sukub tak jaaakkkkkkkkk 😵 😵

sukubka
1. bře 2010

takže 6bylo zralich 4se oplodnili metodou ICSI a zatim jsou ty 4pořad ok!zitra mam volat jaka je kvalita a transfer teda pry v tu středu!