Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
9. bře 2010

ahoj brit - no tak to ani nestraš s těmi 4,5 kg.....toho se právě bojím nejvíc!!!!!!!!!!A to kolik teď váží to fakt nevím, páč můj gyndr mi ULZ dělal s měřením a vážením naposledy první týden v lednu a od té doby nic....a když jsem ležela na té pohotovosti, tak tam mně v tom 36tt řekli, že váží 2900g a do zprávy napsali 2550g - tak si vyber, no a když jsem pak donutila svého gyndr udělat u něj znova ULZ po cca týdnu po propuštění z nemocnice - tak mi naměřil nějakých 2300g a říkal, že je to vždy + - 300g....tak si vyber, že????
Ale co by se mu nechtělo - vždyť uvnitř už nemá žádné místo, furt mě tlačí zadečkem a nohama, jak se vyšponuje, tak to bolí jak hrom a nemůžu se pohnout! a venku sice je zima, ale krásně svítí sluníčko - tak šup, šup VEN!!!!!!!!!!!!!!!

britka
9. bře 2010

Tak do práce jedině 😀 Stejně je to zajimavé jak ty mimča v tom bříšku můžou vegetit co?Já tak uvažuji že ty chodíš na kontroly jak často?Holka Kubu přenášela a chodila obden na fifejdy a tam věděla i váhu však ten šok jak ji řekli 4,5 tak sedla včekárně a něco si mumlala tenkrát pod nosem a to byla ta váha a na druhý den byl na světě.Ale neboj Certi,ale už je to unavné chceš si na chvilku odpočinout a v ten moment začne prcek řádit to je nefer,vždyť oni to pak dělají celý život.

certina
9. bře 2010

no právě, že on se mi tak ani v břiše nemele.....že jsou to jen takové tlaky....já to břicho mám tak napnuté a tvrdé, že si pořád říkám, jak můžu poznat zda tvrdne či ne.....protože fakt kdo na něj sáhl, tak říkal to samé....já neměla celé těhu nějak silné pohyby...zaprvé přišly docela pozdě a jsou to fakt jen takové tlaky a vlnění....

a šup, šup ven bylo pro toho moje mrňouse uvnitř 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....já vím, že frčíš do práce....na kolik jdeš???A co vlastně děláš???
Hele Brit a co takhle konečně nějaké to foto.....s Mončou býváš - tak šupajda!

certina
9. bře 2010

jo a na KO chodím tak všelijak....teď jsem byla 3x posobě co 2-3dny - páč se jim nějak nezdály ozvy, ale teď jdu po týdnu.... 😝

sukubka
9. bře 2010

asmenko a kdo by mi ten bordel uklidil?to bylo jen ušudlit vanu,wc trochu vysat a vytahat nábobí z myčky nic namáhavýho a ted sem dojela z nákupů 😀

sukubka
9. bře 2010

certi já jsem zvědavá ty to na tebe příjde,fakt 😀

micinka22
9. bře 2010

certin kurna co tady strašíš 😝 😝 😝 😀 😀 😀 nee fakt ani zátka se neuvolnuje nic?? no ty baby jsou fakt desny a ven se jim nechce!! a hamiltna ti taky asi neudelali co..no me taky ne a jak sem skoncila..ale holcine z druhe diskuze sice delali a stejne to prd pomohlo 😀 😀 😀

Holky testnite v pátek at mame peknej vikend..ja budu taky vedet v pátek... 😝 😝 😝

sara.max
9. bře 2010

Čau kočky, koukám jako blázen, že certina je ještě pořád v celku 🙂 . To bude děvče jako lusk! Ta se ale mašlí na ten svět 😉

Sukub držím pěstičky ať jsou dobré zprávy. Moc vám to přeji 🙂

certina
9. bře 2010

Mici a Ty jdeš znova někam na testy?Nebo Ti přijdou výsledky dom???
jinak zátka nic, voda taky nic, hmat mi nikdo nedělal.....zítra KO - tak se uvidí......

micinka22
9. bře 2010

Certi v patek bude M. volat už to budou mít hotové...dneska to začali dělat

certina
9. bře 2010

jjo - tak to držím moc pěstičky, ale věřím, že to bude dobré 😉

micinka22
9. bře 2010

certin diky snad jo..uvidime..pak ještě genetika ve 20 a snad už bude klid

juvik
9. bře 2010

Mici ,tak to na pátek moc držím palce 😉

asmeena
9. bře 2010

koukám, že by mohl být v pátek plný informací a doufám, že jenom pozitivních. Já jedu zase na ultrazvuk, jestli máme srdíčko.
Dnes jsem byla s kamarádkou posedět a tak už mi včera vyprala autosedačku, pak mi prý dá i sporťák a spoustu jiných věcí, tak to budu mít fajn, aspoň trošku ušetřím.

b.e.r.u.s.k.a
9. bře 2010

Tak holky na pátek všem hodně štěstíčka,já věřím,že budou samé dobré zprávičky 🙂

asmeena
9. bře 2010

musíme se na pátek pozitivně naladit.

certina
9. bře 2010

Veruš tady už musí být jen a jen pozitivní zprávičky!!!!!!!!!!!!!!! 😉

já bych třeba pozitivum viděla i na zítřejším dni 😅 přeci 10.3.2010 je pěkné datum pro porod ne??? 😀 😅

b.e.r.u.s.k.a
9. bře 2010

Tak to teda jo Certi,jen nevím jestli se bude líbit i tomu tvému prckovi 🙂

asmeena
9. bře 2010

certi: to je nádherné datum, protože zítra slaví syn mojí sestřenice jeden roček a kamarádka slaví třicetiny.

b.e.r.u.s.k.a
9. bře 2010

asmeen a kdy už si změníš snažilku za týdny?Až po srdíčku? 🙂

sukubka
9. bře 2010

asmenko no jo ty jdeš v pátek už na srdíčko,teda to to letí,budu na tebe myslet 😉

certi zíta by to šlo,třeba se mimís rozhodne jít na svět 😉

certina
9. bře 2010

no vidíte holky - nám se to datum líbí , ale tomu prckovi uvnitř se určo líbí něco úplň jiného 😀 .....uvidím co zítra gyndr, ale tak se mi zdá, že jestli mi náhodou potrošilinku nekape voda.....sem si dneska odpo na intimce tak nějak všimla.....ale možná se jen tak moc potím 😝 😀

teddyna
9. bře 2010

čerti,to se dá potit i na pipině,jo?? 😀 hele,řekni tomu mrněti,že se ti potí už i pipina,tudíš by bylo vhodno vylést do nádherného data,ne? a že se na ně teta s Vojtíškem mooc těší,jak ho poŇuchňají

sara.max
9. bře 2010

myslím certi, že už by to být mohlo 🙂 to je první příznak a jestli se ještě cítíš hodně hodně dobře, tak bych si typla že do 24 hodin pojedeš. Tak hodně štěstí mamčo 😉

asmeena
9. bře 2010

certi: držím pěstičky, ať už si to ten váš prcek rozmyslí a moc tě už netrápí.
berus: máš pravdu, čekám na srdíčko a pak si možná ty týdny nastavím.

sara.max
9. bře 2010

certi a komu dáš vědět, že už je mimisek venku? Máš na někoho kontakt? To víš, jsme baby zvědavé a potřebujem být pořád v kurzu 😉

b.e.r.u.s.k.a
9. bře 2010

asmeen jaké možná,určitě 🙂 😉

certina
9. bře 2010

jooo Moni - i tam se dá potit.........já už se teda potím fakt všude.....kolikrát si říkám proboha - nejsem v přechodu 😀 😀 😀 😝 ???

holky moc dík.....kontakt mám na Monču a Zuzku....tak snad jedna z nich se na mě nevyprdne 😅

Veruš - jááák pak možnáááá - v pátek je to jasný - a týdny tam budou cobydup.... 😉

certina
9. bře 2010

holky 41tt v albu...........

asmeena
9. bře 2010

certi: krásné bříško, doufám, že už to byla tvá poslední fotka s bříškem a zítra malý překvapí, měl by krásné datum.